Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22201) brd válasza Lauda (#22200) üzenetére


brd
nagyúr

Géppekel valószínűleg nem is, ellenben egy pszichológiai teszt eredménye már sejtetne valamit.

The only real valuable thing is intuition.

(#22202) Khelben válasza dragonfx (#22198) üzenetére


Khelben
nagyúr

max még1ggyel visszább kapcsolok.

Hova? Egyesbe? :D

(#22203) Khelben válasza #24889344 (#22197) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ezt a legjobb úgy kombinálni, hogy nullára csökkenti a követési távolságot, ahova korábban két autó is befért volna. Utána meg ő van felháborodva, mert én bizony bemegyek, nem érdekel, hogy a padkára kell mennie. Nem tudom, mit gondolnak az ilyenek, hogy miatta nekimegyek a szembejövőnek?

(#22204) Rick4 válasza brd (#22201) üzenetére


Rick4
félisten

Egy ilyet nem engedne bevezetni az autóipari lobbi. Fele annyi jogsis sofőr lenne az utakon, felére esnének vissza az autóeladások is. Se szervizelés, se hiteles kocsik, se semmi. Eddig is a hülyébbje tartotta el ezeket...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22205) x.Koki.x


x.Koki.x
csendes tag

kaptam egy trafipaxos csekket 70 helyet 90 el mentem a ferihegyre vezetö uton :((( :((( 30 ezer lesz ez igy de ha pár km/h val gyorsabban megyek akkor már tulléptem a legenyhébb 30 ezret ami 20% ig van és akkor már 40 ugyhogy igy még jol megusztam :D:D:D gondoltam emgosztom veletek :R

(#22206) !Overdose! válasza x.Koki.x (#22205) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nézőpont kérdése. Mit is nyertél azon, hogy 70 helyett 90-el mentél? Gondolom nagyjából semmit. Ebből a pénzből inkább elvihetted volna vacsorázni a párodat vagy ilyesmi.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#22207) Khelben válasza x.Koki.x (#22205) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha 2 km/h-val lassabban mész, akkor nem büntettek volna meg :)

(#22208) adyh


adyh
tag

Itt valami szépen megdobja az autót az autópályán (türelmetlenek tekerjenek egy félpercetbele)

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#22209) Calogero válasza adyh (#22208) üzenetére


Calogero
addikt

Mennyi segítőkész ember ott is :W

(#22210) AMD Power válasza adyh (#22208) üzenetére


AMD Power
titán

De durva úr Isten. :(

Tuti meghaltak.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22211) mezis válasza adyh (#22208) üzenetére


mezis
nagyúr

Csinálhat ilyet a hangtompító utolsó eleme ha szétmegy a csatlakozásnál ?
(Én a Citroen BX-em hangtompítóját dróttal biztosítottam az ilyen ellen.)

mezis

(#22212) Lauda válasza adyh (#22208) üzenetére


Lauda
félisten

Ez nagyon durva. :(

(#22213) Lauda


Lauda
félisten

Az igazi kamikaze, hulladek suzuki vs m41:[link] :U

(#22214) dragonfx válasza Khelben (#22202) üzenetére


dragonfx
veterán

nem.felvettem a forgalom ritmusát akkor elég 4>>2.

nem is értem minek ebbe az országba 100 feletit auto.
ha valakinek van tötyög.nem autozza ki.így is állandóan előzgetek mindenkit és félnek tőlem huzodnak le az uton. :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#22215) Calogero


Calogero
addikt

Nem csak nálunk vannak állatok..... Oroszországban úgy látszik nem nagyon ismerik a piros lámpát.
[link]

(#22216) AMD Power válasza Calogero (#22215) üzenetére


AMD Power
titán

Ezek az oldalról becsapódó autók... szinte a biztos halál.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22217) Calogero válasza AMD Power (#22216) üzenetére


Calogero
addikt

Az sem semmi amikor az ürgét elüti az autó, az meg felpattan és szalad tovább (5:23-nál)

(#22218) Sotho válasza Calogero (#22215) üzenetére


Sotho
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#22219) mezis válasza Calogero (#22215) üzenetére


mezis
nagyúr

Úgy látom, hogy napjainkban is ritka ahol minden sáv fölött lenne forgalomirányító lámpa. (30 évvel ezelőtt még volt olyan többsávos kereszteződés, ahol a kereszteződés túlsó oldalán, nem is túl magasan volt egy lámpa. Tudni kellett, ha piros, akkor még a kereszteződés előtt meg kell állni. (A stopvonal meg ha van is, télen 10 centi tömör hó alatt rejtőzik.) Moszkvában a Dzserzinszkij téren talán 6 sávnak volt valahol egy lámpa, amit úgy kellett megkeresni, megtanulni.

mezis

(#22220) Khelben válasza mezis (#22219) üzenetére


Khelben
nagyúr

Itt a legtöbb balesetet nem a lámpa okozta, hanem hogy a sofőr nem nézett előre...

(#22221) dragonfx válasza Calogero (#22215) üzenetére


dragonfx
veterán

ez 10 év szüleménye vagy 1 napé??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#22222) AMD Power válasza Calogero (#22217) üzenetére


AMD Power
titán

Igen az se semmi...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22223) lorcsi


lorcsi
veterán

(#22224) hossszú


hossszú
őstag

A csajszi jól elszórakozik a rendőrökkel :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#22225) hossszú


hossszú
őstag

Tömegbaleset Tiszaugnál

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#22226) Khelben válasza hossszú (#22225) üzenetére


Khelben
nagyúr

Hát igen. Ha lakteren kívül megáll a sor, én folyamatosan a visszapillantót nézem. Meg hogy merre fogok lemenni az árokba, amikor a kamion tolja össze a kocsikat...

(#22227) KrAt


KrAt
veterán

(#22228) tomcsi23 válasza KrAt (#22227) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ezt már a súly is elbillenti, nemhogy a nagy szél. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#22229) Khelben válasza KrAt (#22227) üzenetére


Khelben
nagyúr

Remélem, nem él sokáig.

(#22230) AMD Power válasza hossszú (#22225) üzenetére


AMD Power
titán

16 éves lány.... :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22231) Lauda válasza hossszú (#22225) üzenetére


Lauda
félisten

[link] Nem sok minden maradt a temprabol. :(

(#22232) hossszú válasza Lauda (#22231) üzenetére


hossszú
őstag

Szinte semmi nem maradt belőle de a csooda az, hogy a söfőr könnyebb sérülésekkel megúszta.
Viszont sajnos ismét baleset történt a térségünkben és ismét román a baleset okozója.
Súlyos baleset, lezárták a 4-es főutat

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#22233) Lauda válasza hossszú (#22232) üzenetére


Lauda
félisten

Szepen belerongyolt a civicbe. Nem vette eszre, hogy ott van elotte? Ahogy nezem oldalrol ment bele a hatuljaba. :F

[ Szerkesztve ]

(#22234) Sotho válasza Lauda (#22233) üzenetére


Sotho
őstag

Ez úgy szokott lenni, hogy valaki be akar kanyarodni balra, mögötte megáll a sor, ezt a sort kezdi előzni valaki és hopp kikanyarodik elé az aki be akart fordulni balra, tipikis egyébként sajnos. :(

(#22235) Zozzant válasza Sotho (#22234) üzenetére


Zozzant
addikt

Ja mert azt hiszi a majom hogy a sok majom csak úgy megáll az úton... eszem eláll az ilyen űbermenseken... :W

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#22236) Lauda válasza Sotho (#22234) üzenetére


Lauda
félisten

Es az ilyenek tipikusan 50-50%-os esetek. Nem veletlen kell a bekanyarodas megkezdese elott meggyozodni arrol, hogy nem eloznek-e.

(#22237) Sotho válasza Lauda (#22236) üzenetére


Sotho
őstag

Ja kell pár dolog hogy összejöjjön ez tény. Egy ismerős hasonlóan járt előztek több autót egyszerre és az egyik sorban haladó kivágott eléjük mert ő is előzni akart csak nem nézett a tükörbe. Megijedtek, a sofőr berántotta az autót balra a fák közé, totálkár, de túlélték. Ismi minden bordája eltört. Ilyen is van.

(#22238) dragonfx válasza Lauda (#22231) üzenetére


dragonfx
veterán

hát nem.szegények. :O
ezért mondom én kamion se előttem se mögöttem se mmellettem.egy veszélyes közlekedési dolog.el kell keürlni jo messze.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#22239) Winner_hun válasza Sotho (#22234) üzenetére


Winner_hun
félisten

No ilyen egyszer már velem is volt, elöl megyek, balra kanyarodnék, index ki, 2-en mögöttem, látom a sor végét záró elkezd előzni de amikor észrevette hogy indexelek balra akkor lassított. Ők egymás mellett én meg bekanyarodtam. Folytathatták a gyorsulást:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22240) dragonfx válasza Winner_hun (#22239) üzenetére


dragonfx
veterán

ja az ilyenek veszélyesek nem várják meg.
én is jártam még így azzal a kivételell emberünk nem rakta ki balra az indexet szerencsére lassan ment nem volt kocc.szóval ha valaki lassna megy már készülnöd kell vagy egűll avgy kanyarodik avyg parkolni fog. :W :W :W mo. :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#22241) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

[link] Vannak akik így viselkednek az utainkon.
Én ugyanezt a sztorit késesben is hallottam már, ismerőstől..

(#22242) Lauda


Lauda
félisten

Lattatok a kepeket? [link] :Y

(#22243) nemcso válasza Lauda (#22242) üzenetére


nemcso
senior tag

Ezek az esetek csak megerősítenek abban, hogy ahhoz, hogy valaki több százezer km-t balesetmentesen megtehessen nem csak tudásra, de szerencsére is szükség van...

elszabadult rakományok, vezetői rosszullétek, meghibásodások... mind-mind előfordulhatnak a szembesávban, akkor amikor Te vagy a túloldalon...

:(

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#22244) Lauda válasza nemcso (#22243) üzenetére


Lauda
félisten

Egyik tanarom mondta (eleg nagy kresz fej), hogy a balesetmentes kozlekedeshez legalabb annyi szerencse, mint vezetni tudas kell. Teljes mertekben igaza van. :)

Megint olt a felelotlenseg/hulyeseg:[link]

Az ilyet pedig azonnal bevagnam a villamosszekbe es ra a 100 ezer voltot:[link]

(#22245) keIdor válasza Lauda (#22244) üzenetére


keIdor
titán

Mennyi balfasz van az utakon... lassan félek kimenni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22246) Lauda válasza keIdor (#22245) üzenetére


Lauda
félisten

Lassan tenyleg kezd orosz rulette valni az egesz. Orulhetsz, ha nem tornek szarra, vagy a kocsidat. :( Illetve sok esetben orulhetsz, hogy sikerult a sajat ertekeidet megovnod a masik balf*szsagaitol.

(#22247) Khelben válasza Lauda (#22246) üzenetére


Khelben
nagyúr

A hétvége brutális. Ma 10 percig voltam a városban, azalatt:
- 2x2 sávos üres út, robogós a belső sávban...
- 2 sávos, egyirányú út, a jobboldali sávból a bal oldalra parkol a seatos, közben nem zavarja, hogy jövök a belsőben
- A-classe mercis nem fér el kanyarodás közben a saját sávjában (hatalmas az az autó...)
- Parkoló bejárata, 2 sáv, osztrák csávó megáll érdeklődni a járókelőktől úgy, hogy a ki és a behajtó sávot is elfoglalja. Dudálásra nem érti, mi a baj
- Másik seatos (ezeknél front van) megáll a stoptáblánál úgy, hogy a főútból fél sávot elfoglal. Szintén nem érti, mi a baj.
- Biciklis 2x2 sávos úton a belső sávból balra fordul, miközben mindkét oldalon bicikliút

Ez 10 perc volt. Haza is jöttem gyorsan.

(#22248) brd válasza Khelben (#22247) üzenetére


brd
nagyúr

Az sem biztos megoldás, ha pl. kertes házban, vagy a földszinten laksz, egy viszonylag magas forgalmú út mellett, mert bármikor jöhet egy román kamionos. :D

The only real valuable thing is intuition.

(#22249) Lauda válasza brd (#22248) üzenetére


Lauda
félisten

Ez tetszett. :DDD :DD

(#22250) Calogero válasza Lauda (#22244) üzenetére


Calogero
addikt

Nagyrészt beismerő vallomást tett az a férfi, aki péntek délután gázolt halálra egy rendőrt a Keleti pályaudvarnál, menekülés közben. Mint kiderült, a gyanúsított többszörösen büntetett előéletű, jogosítványa sem volt, és még az sem tisztázott, kié volt a kocsi, amelyet vezetett.

Pl kapna 10 évet az kb. 32.120 000 Ft-jába kerülne az államnak a tartása, amit az adózók fizetetnek meg.

Ennél a pisztolygolyó jóval olcsóbb.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.