Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21951) Szplöttyy válasza dragonfx (#21950) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Oktató "tanít" erre, de nem veszem komolyan, ha ott ül, úgy megyek, ahogy mondja, egyéb esetben, sosem :)

Smoke & Torque

(#21952) :-I válasza dragonfx (#21950) üzenetére


:-I
tag

az ilyen hülye embereket (nem a tanulókat!) én sem értem.

sokszor én is belefutok, hogy 70-es táblánál megy 40-50-el, holott semmi nem indokolja erre. általában öregek csinálják ezt. akiktől amúgy is elvenném a jogosítványt, mert sokuknak már zéró reflexe van. oké, hogy vezetni szeretne, de legalább akkor orvosnál járjon, hogy alkalmas rá. szerintem.

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#21953) dragonfx válasza Szplöttyy (#21951) üzenetére


dragonfx
veterán

iy van toljad neki.
hazsnákld ki mert elszaladnak a lovak ha nem gondoskodsz rloluk
tény így megdöglenek
na kell valakinek ez aáírásba?
:DDD :DD :DD :DD :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21954) Szplöttyy válasza dragonfx (#21953) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Tegnap, drifteltünk keveset, meg égettük a maradék téligumit, és sok szabályt megszegtünk éjjel, ha megnyugtat :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#21955) dragonfx válasza :-I (#21952) üzenetére


dragonfx
veterán

jo az 1 dolog ki alakalmas.én se mert sötétbe nem látok
de akkro nem vezetke legalább.
nappal megy nem tartom fel a forgalmat

ma is m1en emnynivle emntke emberekM?
nem viccelek belsőbe 120 külsőbe 80-90.
:C :C
kell a 25i. ;] ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21956) :-I válasza dragonfx (#21955) üzenetére


:-I
tag

így van, te akkor nem vezetsz sötétben.
de sok öregúr... komolyan, sokszor rajtam múlt, hogy kereszteződésben ne legyen baleset, mert nem bírt időben fékezni, meg ilyenek. :(

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#21957) Szplöttyy válasza dragonfx (#21955) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

M1-en mi 245km/h:D:D Aztán feltartott egy "Hulladék" audi Q7 :DDD Vmaxolni akartuk, de feltartottak.

Smoke & Torque

(#21958) dragonfx válasza Szplöttyy (#21957) üzenetére


dragonfx
veterán

:C :C
aza fain
áhh od akevés a 25i :DD :DD

mivel???

hátöreghurak inkláűbb 500m.rel előtte fékzenek idegesítő

500m alatt alatt léauslni 50km/h.t az gáz
;] ;]

jöna brembo tárcsa juliusba mert ráz az ate ;] ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21959) Szplöttyy válasza dragonfx (#21958) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

BMW 750iA
255km/h-nál tilt elvileg, meg akartuk nézni, hogy valóban tilt-e.

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#21960) dragonfx válasza Szplöttyy (#21959) üzenetére


dragonfx
veterán

és tiltott??? :C :C

ez kell nekünk :DD :DD :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21961) Szplöttyy válasza dragonfx (#21960) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Nem sikerült elérni a 255-öt, mert feltartott egy Q7. Meg mert horpad a tank brutálisan. Viszont Sportmódba 240-nél kapcsolta az utolsó fokozatot az autómata, és 200-ról, még azért belenyom az ülésbe padlónál... Csak fogyasztásmérő folyamatosan akad kifele 30liternél. Jó az az M3, de BMW, Audi, Mercedes szinten, nekem csak a nagyok jönnek be.. 5-A6-E és felette. De mondjuk nem mondom, hogy nem örülnék egy M3-asnak :DDD

Smoke & Torque

(#21962) enerdzsájzer válasza SpeedR (#21948) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Hát igen.Az oszlopok rajtuk az ajtókkal az autó oldala.Ez nincs annyira szétvagdosva, hidd el csináltam már ilyet :) Ez max. 15-20 perces munka volt lehúzatni a műszerfalat meg lekapni az ajtókat, oszlopokat kivágni. Voltam balesetnél, ahol majdnem két órába telt mire kivagdostuk a szerencsétleneket a roncsból.Na az volt szétdarabolva.Végig maguknál voltak szegények....

Lehet száguldozni egész nyugodtan.Csak az a baj hogy az ilyen rohadékok miatt halnak meg emberek,családok,gyerekek.De ha mindenképpen muszáj ölni, akkor hajrá!Tövig a gázt!Attól ember meg f@sz@ sofőr valaki ha száguldozik.A baleset is több van lassú hajtásból mint gyorsból.Sebességhatárokat is az ilyen f@sz@ sofőrök bosszantására találták ki.

(#21963) dragonfx válasza Szplöttyy (#21961) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe na ez az
lehet odaverné a 750i.t. ;] ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21964) Szplöttyy válasza dragonfx (#21963) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Biztos odaverné, mert ez a 750iA 2035kg, és 326ló 500nm, azthiszem. 6.6Sec 0-100. 0-255km/h-t akarunk mérni, de nincs rá alkalmas hely. M1-es éjjel jó kihalt volt, de csak sikerült kifogni belsőbe Q7-et külsőbe meg valami kis fehéret. Leállósávon meg nem előzünk. Majd egyszer le lesz mérve azis. Az biztos, hogy a 340lovas, kéziváltós S8 Quattro megeszi, rendesen. Viszont multkor Subaru Impreza nem bírt elmenni.

Smoke & Torque

(#21965) dragonfx válasza Szplöttyy (#21964) üzenetére


dragonfx
veterán

280 lovas???
az fax.
fainok vagytok
jo hát 340 lo meg kéziváltó az más.
:U :U

ez joval kevesebb sulyba. :K :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21966) Szplöttyy válasza dragonfx (#21965) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Mi 280lovas? Az Impreza? Fogalmam sincs, kék volt, arany felnikkel, békalámpás. Hogy milyen motor volt benne, fogalmam nincs, de nem bírt lelépni. Az S8 viszont röhögve megevett. M3 is tuti megenne. Gyorsuláson volt multkor, egy E36 Ac Snitzer(elivleg M3) és turbósítva. Az ellen se lett volna sok esélyünk.

Smoke & Torque

(#21967) philoxenia válasza Szplöttyy (#21966) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Te most akkor jogosítvány nélkül mész 245-el? :F Legalább ne írd ide le a Fórumra.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21968) Lauda válasza philoxenia (#21967) üzenetére


Lauda
félisten

Ok azok, akiknek nem kell jogsi, akikre nem vonatkozik a kresz, nem hat rajuk a fizika es holtreszegen is jobban a reflexeik, mint barkinek jozanul.

[ Szerkesztve ]

(#21969) philoxenia válasza Lauda (#21968) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Aztán ez a vége..... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21970) :-I válasza philoxenia (#21967) üzenetére


:-I
tag

Szerintem csak utas volt.

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#21971) philoxenia válasza :-I (#21970) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mindenesetre ebből az jön le, hogy szokott vezetni már oktató nélkül.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21972) dragonfx válasza philoxenia (#21969) üzenetére


dragonfx
veterán

Remélem körlámpás e30 327i volt... ;] ..igaz azzal nem kapták volna el...200lóerő :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21973) philoxenia válasza dragonfx (#21972) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tudod mi erősebb minden BMW-nél? A villanyoszlop......

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21974) Szplöttyy válasza philoxenia (#21967) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Nem én vezettem. És igen elófordult már hogy vezettem jogsi nélkül. Éjjel, hegyen, meg lezárt útszakaszokon.

Smoke & Torque

(#21975) deicide válasza philoxenia (#21973) üzenetére


deicide
veterán

Meg a villanymozdony... ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#21976) Lauda válasza :-I (#21970) üzenetére


Lauda
félisten

Ha igy van, akkor fogalmazasi problemak lesznek, ideznek tole:

Aztán feltartott egy "Hulladék" audi Q7..............mert feltartott egy Q7.................de nem bírt lelépni.............Az S8 viszont röhögve megevett............M3 is tuti megenne.

Ilyeneket nem ir egy utas, vagy csak megprobalt felvagni es nem jott be.

Egyebekent pedig teljesen mindegy, hogy o vezette vagy sem, amit irtam, az az emlitett kocsik vezetojere vonatkozott.

(#21969) philoxenia Hat igen. :(

[ Szerkesztve ]

(#21977) fullextra válasza Szplöttyy (#21964) üzenetére


fullextra
tag

M6-oson nyugodtan ki lehet próbálni, brutális egyenesek, se előtted se mögötted senki(csak elvétve).

(#21978) .bableWes válasza fullextra (#21977) üzenetére


.bableWes
őstag

csak mikor te fogsz probálkozni pont akkor lesz valami, ne adj isten de mindig igy van...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21979) Szplöttyy válasza Lauda (#21976) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Feltartott engem, feltartott minket... Mindkettő helyes szerintem. De akkor ha jobb mindig kitérek majd a részletekre is.

Smoke & Torque

(#21980) philoxenia válasza fullextra (#21977) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Valóban brutálisok ezek az egyenesek....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21981) DeadMeat válasza philoxenia (#21980) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hát nem kellene a bretonyt abból az alapból,meg a útból kispórolni,és nem volna ilyen gond... csakhát 2x annyi beton 2x annyiba kerül.... és ugy nem lehet gyorsan meggazdagodni egyeseknek... :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#21982) philoxenia válasza DeadMeat (#21981) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak arra akartam célozni, hogy a magyar autópályák nem 250-re vannak hitelesítve. Bármikor történhet akár ilyen is, egy régóta használt szakasszal. A fékút meg azt hiszem többszörös ilyen sebességnél a 130-hoz képest ugyanazzal a kocsival, ha előtted mondjuk pályahiba miatt fékeznek.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21983) .bableWes válasza philoxenia (#21982) üzenetére


.bableWes
őstag

szerintem ha ilyenbe mész bele, akkor édes mindegy, hogy 130 vagy 250el mentél... bár lehet, hogy 130nál még nem halsz meg
ha autopályára tévednék, meggondolom, hogy toljam e a kocsit 130al vagy ne ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21984) philoxenia válasza .bableWes (#21983) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Olvass is.... Azt írtam, a megállás nem mindegy...... :U
250-nél esetleg átrepülsz a lyuk fölött, a filmekben legalábbis...... :D

Hogyha pont előtted történik valami, nem mindegy meg tudsz-e állni, lehet baleset, bármi....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21985) enerdzsájzer


enerdzsájzer
tag

Ma különösen h.lyék voltak egyes autósok (vagy csak én voltam a szokásosnál érzékenyebb a h.lyeségre).Már négy hónapja esz a penész itthon mert dögrováson vagyok.Ma végre autóba ülhettem és bementem dokihoz Debrecenbe.Hát apám ennyi idiótát....A szokásos állat érkezést a piros lámpához már mondani sem kell, tökön-paszulyon keresztül előzünk és bevágunk a másik elé hogy aztán lefordulhasson a következő utcán, persze nekem meg ki kellett taposni az autó alján a fékpedált hogy ne zúgjak bele.Természetesen még ő volt megsértve. A 4-est újítják most, kilométeres kocsisor végéhez üresbe gurulok.Az állat 5 másodperccel azelőtt még egy apró pont volt a tükörbe, következő pillanatba záróvonalon, kanyarodón keresztül vág be elém (bevágás a másik elé volt ma a sláger) hogy aztán fél órát állhasson a sorba előttem.Egyszerre két sávban megyünk és állunk be a lámpához, aztán a pirosnál tolatva oda-vissza próbál csak egy sávot elfoglalni miután vörös izzásig nyomtam neki a kürtöt mert magától nem jött volna rá hogy ez így nem frankó.Persze sms írás közben nem is lehet egy sávban autózni.Nagy autóm van,erős autóm van meg sok pénzem van és takarodjon előlem mindenki mert nekem mindent szabad hozzáállás meg már az életünk része.Keskeny utcában középen megáll telefonálni a b.szottnagy terepjárójával aztán kerülje ki mindenki úgy ahogy akarja.Még én kerülgessem a gyökeret dzsumbujon keresztül a kis marutival mert hát őnagysága aztán nem húzódik le a terepjáróval.Hát fényesre kopott ma a kürt gombja.Ehjj csak lenne annyi pénzem hogy lecseréljem a marutit egy krazra....

[ Szerkesztve ]

(#21986) DigitXT válasza enerdzsájzer (#21985) üzenetére


DigitXT
félisten

tökön-paszulyon keresztül előzünk és bevágunk a másik elé hogy aztán lefordulhasson a következő utcán
Az ilyenektől a helyszínen elvenném a jogsit: miért képzeli azt, hogy
csak úgy veszélyeztethet? (Főleg, amikor motorral megyek, mert ott
nem a kaszni horpad adott esetben...) Ma is volt egy ilyen esetem...
Mondjuk még a lightosabb fajtából, mert nem kellett satuznia, mivel
nem derékszögben kanyarodott be, és amúgy egy-két necces szitu
után már meg szoktam érezni, amikor valaki ilyen aljasságra készül.

(#21987) Rick4 válasza enerdzsájzer (#21985) üzenetére


Rick4
félisten

Ha Marutival voltál, az sok mindenre magyarázat ami veled történik.. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#21988) Integra válasza philoxenia (#21984) üzenetére


Integra
titán

olyan sebességről már lefékezni sem egyszerű, még brutális sportautóval sem, nem hogy motorral. legalábbis forgalomban.
magyar 2 sávos autópályán meg eléggé orosz rulett így menni.. ha üres, akkor helyenként lehet minden gond nélkül, de a magyar körülmények között egyszerűen nem éri meg.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21989) enerdzsájzer válasza Rick4 (#21987) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Igen.Ezért lesz a következő családi autó kraz. ;] :P

(#21990) enerdzsájzer válasza Rick4 (#21987) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Azzal van már tekintély.Voltam sofőr a kőolajnál, ott vittem kraz-t,zill-t,gaz66-ot,meg land rover deffender-rel is sokat mentem.Ki voltam combosodva és elég volt lájtos alkarpózzal igazgatni a tükröt miközben kövér gázfröccsökkel telekormoztam a nagy arcú apuci pici fiának és haverjainak nyitott kis autóját a belvárosban.Nem mertek szólni a vagányok.Csak próbáltak a csóvából kimanőverezni. :DDD De hát a beállt forgalomba nincs hova menni... ;] Csúnyán megtoroltam minden gyökérkedést.Képzeld csak el amikor állsz a lámpánál és a tükörben észreveszed hogy egy 24 tonnás kraz (amivel éppen az előbb gyökérkedtél-ilyen is volt) dübörög feléd lassítás nélkül... ;] aztán fél méterre áll meg mögötted csikorgó gumikkal. :U Azért ezt nem játszottam meg sokszor mert féltem ha elmérem a féktávot...meg volt egy pali akit majdnem átkergettem a piroson. :U Majd legközelebb meggondolja kivel szórakozik. ;] A marutival hiába csinálok ilyet. :D Legfeljebb kiszáll és egy jégkaparóval leszedi a marutit a lökhárítóról. :U

(#21992) mezis


mezis
nagyúr

Üdv.!
Ma egy csendes utcában a szemközti sávban igencsak kígyózva jött egy autó. Közelebb érve rájöttem, hogy mi az oka: jobbkezével a bunkófonját kellett a fülénél tartani és mivel nagyon magyarázott valamit, ehhez a másik kezével hadonásznia kellett. Hadonászás közben meg néha a kormányt is elkapta, hogy visszaterelje a sávjába az autóját ! :))
Újabb adalék a mobilozás veszélyéhez: vannak emberek, akiknek nem csak a figyelmét köti le, de szinte mind a két kezét is !!! (Erről egy nagy dinnyetermelő, előszeretettel hadonászó népről szóló vicc jutott eszembe.)

mezis

(#21993) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Női bugyi a rendszámtáblán

Ha kulturált keretek között csinálják, nem zavar, hogy 300-al repesztenek. Autósoknak figyelni kell, ennyi az egész. Ha motoroznék, én is húznám, az a lényege a sportmotornak.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21994) brd válasza mezis (#21992) üzenetére


brd
nagyúr

Remélem, majd egy fa állítja meg.

The only real valuable thing is intuition.

(#21995) biker


biker
nagyúr

kaptam egy gyorshajtásos csekket.
80 helyett 100 (M0, 80-as tábla)

Egyet nem értek, és még gondolkodom, be lehet-e adni erre egy fellebbezést...

első képen egy másik kocsi mögül 2/3-ig látszik ki a kocsi, itt megyek 100-al, a másikon teljesen egyedül látszik a kocsi, megyek 88-al

Igen ám, de a két kép közt 3mp telt el, és 75m-t közeledtem, ami 90km/h sebességnek felel meg, hacsak nem változott jelentősen a fizika az elmúlt években

még ha a kép készítésekor elkezdtem volna fékezni 100-ról, akkor is a 90km/h átlag csak akkor jönne ki, ha jelentősen 90 alá esett volna a sebességem mondjuk 1mp 100, 1mp 90, 1mp 80, ebből kijön a 90-es átlag, máshogy nem!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#21996) Khelben válasza biker (#21995) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha a "célkereszt" a te kocsidon van, akkor nincs sok reklamálnivaló. A lézer elég pontos. A számolgatásnál meg azt is vedd figyelembe, hogy ha nem pont szemből mértek, akkor torzul az eredmény, kisebb sebességet mér, mint amennyivel valójában mész.

[ Szerkesztve ]

(#21997) Lauda válasza biker (#21995) üzenetére


Lauda
félisten

(M0, 80-as tábla)

Egyet nem értek,

első képen egy másik kocsi mögül 2/3-ig látszik ki a kocsi, itt megyek 100-al...

Mi a kerdes?

[ Szerkesztve ]

(#21998) enerdzsájzer válasza biker (#21995) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Nyugodtan fellebbezhetsz, csak ne ezzel indokold.Írd azt hogy sokallod a büntetést mert neked nincsen ennyi pénzed,meg azért siettél hogy ne veszítsd el a munkádat, meg kérj részletfizetést stb. Legyél együttműködő és kétségbeesett hogy most mi lesz veled.Ha elismered meg megbánod akkor jó esélyed van arra hogy csökkentsék a büntit.

(#21999) Khelben válasza enerdzsájzer (#21998) üzenetére


Khelben
nagyúr

Felesleges, 80 helyett 100 már beleesik az objektív felelősségbe, semmilyen kibúvó nincs.

(#22000) deicide válasza biker (#21995) üzenetére


deicide
veterán

Nem volt szerencséd, ahogy a gyorshajtásos táblázatot nézem, 99km/h-val még megúszhattad volna. :(((

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.