Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37351) harry válasza zodo (#37350) üzenetére


harry
veterán

Legyen, szerintem alapvetően nincsen ezzel semmi gond, sőt, esténként, vagy ha nem használom, akkor inkább le is kapcsolnám, hogy a stand-by rész se fogyasszon.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#37352) zodo válasza harry (#37351) üzenetére


zodo
nagyúr

Na erre alszom egyett, mert holnapra kell vennem valamit az új tápom mellé.

(#37353) Sickboy25


Sickboy25
addikt

sziasztok

tervezek venni egy ilyen házikót :[link] ésa kérdésem az lenne, hogy mostani FSP 350W-os tápon el fogja bírni még a 2db 12 cm-es ventit is? Eddigi munkája amit vitt a cuccaimnál megtalálható!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37354) Zolás válasza Sickboy25 (#37353) üzenetére


Zolás
addikt

Nálam nem megy a link :N
Táp mennyi idős?

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#37355) Sickboy25 válasza Zolás (#37354) üzenetére


Sickboy25
addikt

talán most kb 2 éves lehet a tápocska! Nagyon szeretem rettentő megbízható!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37356) Zolás válasza Sickboy25 (#37355) üzenetére


Zolás
addikt

Szerintem elviszi simán a +2 ventit viszont a kábelek lehet hogy rövidek lesznek mivel alulra kerül a táp(főleg ha szépen akakrod őket rendezni)Most nézem hogy a másik oldalát nem veheted le és a táp is belülről szivja a levegőt szóval a kábelek is elég hosszúak lesznek szerintem)
Amig nem veszel egy iszonyatos quadot hard tuninggal meg cf/sli-t nem kötsz rá addig nyugodt lehetsz.
Szép ház mennyiért veszed? :B

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#37357) HS 2142


HS 2142
őstag

Sziasztok!
Táp kérdésben fordulnék hozzátok jelenleg egy 400as Deer van ebben a konfigban:
alaplap: Gigabyte iP35 GA-P35-DS3L
proci: Intel E6750 2600/1333
winchester: Samsung 320 GB és 1 TB WD ECO Green
Ram: 2GB DDR2 Ram 800 MGz Geil Ultra Kit
Videókártya: Gigabyte 4850 1024MB
Monitor: Samsung HS2494HS

Több embertől hallottam, hogy ez a táp nem egy életbiztosítás, de eddig semmi problémám nem volt vele.(a hangja nem zavar annyira).
A lényeg, hogy lecserélném 10-15k árkategórián belül egy jobb tápegységre (ez az ársáv mozdulhat picit), de a lényeg, hogy nem az a fontos hogy halk legyen hanem hogy jó pénzért hozzátudjak jutni. Tuning még nincs, de a jövőben elképzelhető, hogy a processzort húzom.
Az eddigiek alapján talán az FSPvel esetleg egy az olcsóbbik Corsairek közül az, amivel jól járnék, de szeretném, ha tanácsotokkal megerősítenétek/jobbat ajánlanátok.
Válaszaitokat előre köszönöm!

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#37358) lsc válasza HS 2142 (#37357) üzenetére


lsc
nagyúr

Giga superb 460 vagy corsair cx 400 .

Az élet kegyetlen .

(#37359) Sickboy25 válasza Zolás (#37356) üzenetére


Sickboy25
addikt

köszi a kielégítő választ és ebben reménykedtem :C
amúgy 17K -ért

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37360) gyerpi válasza Dyno (#37337) üzenetére


gyerpi
aktív tag

köszönöm szépen :R :R :R

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#37361) Dyno válasza Zolás (#37356) üzenetére


Dyno
veterán

Ez csak fordított ház, alúlra kerül a táp, de a lap is fordítva került be.
12CM venti meg 2-3W körül kajál, szóval bőven elég.

(#37362) 14adam válasza HS 2142 (#37357) üzenetére


14adam
addikt

Egyetértek azokkal az emberekkel akik ezt mondták.
Amiket a kolega ajánlott,énis azt tudnám ajánlani,esetleg Fsp Everest 400

[ Szerkesztve ]

(#37363) Zolás válasza Dyno (#37361) üzenetére


Zolás
addikt

Persze csak hirtelen azt hittem hogy a hátlap mögé lehet rakni a kábeleket és akkor lehet hogy rövidke lenne az fsp kábelhossza. Második ránézésre neked van igazad. Erőbe mindenképp elég én csak a kábelhosszra írtam.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#37364) Dyno válasza Zolás (#37363) üzenetére


Dyno
veterán

:R

(#37365) radi8tor válasza Sickboy25 (#37353) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mennyiért vesztegetnek egy ilyen házat?

Szerk: Ja már megválaszoltad másnak is :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#37366) HS 2142


HS 2142
őstag

Köszönöm a gyors válaszokat!

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#37367) D1Rect


D1Rect
félisten

Sziasztok!
Melyik gyártó csinál minőségi moduláris tápot, ami szabályozza a fordulatot terhelés függvényében?
Előny lenne, ha fekete. :)

Azért kérdezem, mert úgy tudom a Corsair-ek nem tudnak ilyet.

(#37368) mobal


mobal
MODERÁTOR

sziasztok! lassan (hála a visszaolvasott biztato hszeknek) egy boldog tulajdonosa leszek életem 2. FSP tápjának konkrétan egy Everest 500 -asnak. :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#37369) vzsryl válasza D1Rect (#37367) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Elvileg minden táp ilyen, csak némelyik Corsair kevésbé hatékonyan szabályoz, és emiatt rosszul szellőző házban nagyon magas hőmérsékletre ugorhat, ami hosszútávon nem tesz jót neki.
Ami fekete, moduláris és minőségi, az pl az Enermax Liberty, MODU82+, vagy a Cooler Master Real Power RS. E tápok árai mind 20k felett van, és egyértelműen az Enermax sokkal jobban megéri az árát. A CM RS-520 kb. 15-16k-t ér valójában, a 620 meg kb. 20-22k-t. Leginkább az FSP Everesteket javasolnám, de azok kékek.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#37370) D1Rect válasza vzsryl (#37369) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehet tévedek, de mintha valahonnan nekem az maradt volna meg, hogy a Corsair-ből a moduláris állandó fordulaton megy. :F
Akkor ennek utána olvasok kicsit.
Enermaxot nézegettem, de tényleg kicsit húzós.

(#37371) Dyno válasza D1Rect (#37370) üzenetére


Dyno
veterán

NAgy tévedés, éppen az hogy valamelyik sajnos feljebb se kapcsolja a ventijét.

(#37372) D1Rect válasza Dyno (#37371) üzenetére


D1Rect
félisten

Melyik az a valamelyik?

(#37373) bonat


bonat
senior tag

sziasztok
az aláírásomban szereplő konfigban most egy Chieftec GPS-450-es van
a konfig bővülni fog az alábbiakkal:
-1,5TB WD green 5400rpm SATA2
-Nvidia GTX260+ oc -vel

szerintetek szükséges a táp cseréje vagy nem?
ha igen mik az alternatívák (ha lehet maradnék a Chieftec márkánál)?

(#37374) vzsryl válasza D1Rect (#37372) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Pl a HX520 is egy sütő. Egy olyanról is tudok, ami alaplapot vitt magával a szétforradás után. A HX620 szintén olyan fajta, ami leterhelve is nagyon alacsony fordulaton járatja a ventijét a halkság érdekében. Sokan mondogatják, hogy 105fokig bírnia kell, tehát nem kell beszarni, de sajnos ez hosszútávon mindenképp beüt. Ez a dolog még fennáll a HX450-nél is, de arról még nem olvastam ilyen megsülős dolgot.

(#37373) bonat: Szia!

Elég kell legyen, csak hangosodhat elég szépen. Ha már több, mint 3 éves, akkor nem ártana megnézni, hogy púposodik-e a kondija. Ha mégis cserélsz, akkor milyet javasoljunk? Delta-t vagy CWT-t? Azért kérdezem, mert ezeknek a tápgyártóknak használja a beleit a "címkéző" Chieftec gyár. Pl a tiéd is Delta beles. :)

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#37375) D1Rect válasza bonat (#37373) üzenetére


D1Rect
félisten

Röviden: Nem.
Hosszabban:
A 9600Gt eszik ~75W-ot a GTX ~150W-ot. A +75W-al még kényelmesen megbirkózik a tápod.

(#37374) vzsryl:
Hmm... ha a táp megsüti magát, és elviszi a lapot is, akkor a lapot rá lehet varrni a tápegység számlájára? :U

[ Szerkesztve ]

(#37376) bonat válasza vzsryl (#37374) üzenetére


bonat
senior tag

ha csere szükséges akkor 20k-ig jöhet szóba táp
-néztem a GPS 550AB A-t

én most azt nem értem hírtelenjében, hogy a GTX260-ra azt írják neten h:
"525W PCI Express®-compliant system power supply with a combined 12V current rating of 38A or more" (BFG oldalán)

MSI-nél is ez van: (Minimum 500W or greater system power supply (with a minimum 12V current rating of 36A)
**Minimum system power requirement based on a PC configured with an Intel Core2Extreme
processor Qx9650)

-namost a PCI-Express 2x 6 pin a chieftec GPS 550 AB A adatlapján melyik 12V-os ág Áramát kell nézni......gondolom a (+12V1-2-3.....18..18..18)
[link]

vagy most ezt lényegtelen nézni??? :F :F

(#37377) Dyno válasza D1Rect (#37372) üzenetére


Dyno
veterán

Én még Vzsryl-t kiegészíteném, a TX750-nel és saját tapasztalatom alapján a VX450-nel, igaz nekem nem olyan gázos a dolog, de nyáron eléggé foró volt.

(#37376) bonat : Elég lesza tápod, csak hangosabb lesz, 550-es GSP Csifit meg ne vegyél mert 12W-al erősebb a tiednél, a 12V ágán.

Ha mindenféleképpen Csifinél akarsz maradni akkor ő jó lesz.
De a legértelmesebb emgoldás egy FSP Everest 500W-os lenne.

[ Szerkesztve ]

(#37378) picur220 válasza venember83 (#37333) üzenetére


picur220
veterán

A típusszámot tudtam, a miértre voltam kíváncsi, ezt sikeresen el is mondtad szóval köszi! :R

(#37379) bonat válasza Dyno (#37377) üzenetére


bonat
senior tag

a CFT 600-as chieftecen csak 1 pci-expresses csati van

(#37380) bonat válasza Dyno (#37377) üzenetére


bonat
senior tag

most Chieftec oldalán 1 van írva a 6pin VGA-hoz...
de képeken meg teszteken meg 2 van.....
akkor gondolom félreírták a gyártói oldalon :DD

(#37381) bonat


bonat
senior tag

a Chieftek-ek közül a DT650C14S az ugyanaz mint a CFT-600-14CS csak W-ban különbözik???
a DT az most milyen belsős???
tud valaki róla valamit?

(#37382) D1Rect válasza bonat (#37380) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem kötekedésből, de a géped eszik ~250W-ot, mindenképp el akarsz költeni 20K-t?

[ Szerkesztve ]

(#37383) bonat válasza D1Rect (#37382) üzenetére


bonat
senior tag

:DD :DD
nem csak nézelődök :DDD

(#37384) zodo


zodo
nagyúr

Sziasztok!

Ma gyorsba elszaladtam és megvettem a tegnap vásárlásra kiszemelt Fsp Everest 400W -os tápegységet + biztos ami biztos alapon hozzácsaptam egy APC P5B-GR túlfeszvédővel szerelt hálózati elosztót.
Első látásra, hallásra, méltó utódja lesz a Chieftec 420W-os tápomnak.
Talán még halkabb is, mondjuk még játék alatt nem probáltam.
Levehető kábelek, pedig csúcs a szerelhetőséget illetően.

Köszönöm, azoknak akik ezt a tápegységet ajánlották! :R

(#37385) Dyno válasza zodo (#37384) üzenetére


Dyno
veterán

Használd egészséggel.

ui: jó ez az everest, blokkolnám.

(#37386) plaschil


plaschil
aktív tag

Hali!
Ehhez a konfighoz milyen tápot ajánlotok? (most egy 400-as Deer szolgálja ki)
Athlon64 X2 5000+ (jelenleg, később nagyobb lesz, de maradok a 65W-nál)
Gigabyte GA-M55S-S3
2x1GB és 2x512MB 800MHz-es Kingston memória
Powercolor X1950PRO 256MB (holnaptól Asus 4850 512MB (Glaciator))
X-Fi Xtreme Gamer
AC Freezer64 Pro
Csaknem felejtettem el semmit. :B

Ja a lényeg lemaradt, sajnos nem nagyon tudok rá 10 ezreket költeni.

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#37387) 14adam válasza plaschil (#37386) üzenetére


14adam
addikt

Gigabyte Superb 460

(#37388) vzsryl válasza bonat (#37376) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A GPS-550 is ugyanolyan kis hatásfokú, és gyenge 12V-os ágú Delta beles táp, mint a 450-es kistesója. Azért a +12W-ért semmiképp sem éri meg lecserélni, főleg nem 16-17k-ért, amikor max. 10k-t érne valójában. Az FSP Everest 400W is 360W-ot tud a 12V-os ágán, de magasabb a hatásfoka, jóval halkabb és moduláris is, mindössze 13k-ért.

Az a 38A meg egy orbitális baromság. 14A@168W már elég ehhez a kártyához. Ha bedobsz mellé egy tuningolt négymagos procit is, akkor kéne kb. 25A a 12V-os ágról.

A 6pines csatlakozókkal meg ne foglalkozz, mert a kártyához úgyis kapsz átalakítót.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#37389) Nero04


Nero04
csendes tag

Sziasztok! Ezt a konfigot néztem ki:

Alaplap:Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H

Proci: AMD Phenom II X2 550 Black Edition

Vga: XFX ATI HD 4870 1GB DDR5 DUAL DVI TV "Lite Version" PCI-E videokártya

Ram: 2x 1 Silicon Power 1GB DDR3 1066MHz

HDD: Samsung 320GB 16MB SATA2

És valami DVD író.

A kérdésem az lenne, hogy ezt a konfigot a Gigabyte Superb 460W tápegység elbírja, vagy nézzek nagyobbat? A válaszokat előre is köszönöm.

(#37390) d@minator


d@minator
addikt

Sikerült beszereznem egy ilyen[link] fordulatszámmérőt ezért csináltam egy Enermax Modu425 vs. Corsair CX400-t.
Eredmények:
Enermax: IDLE - 400 LOAD - 500 (Nyáron lakás 27C, a ház levett oldallappal)
Corsair: IDLE - 870 LOAD - 1325 ( Most lakás 21C, a táp a ház mellett)

A Corsair a házban még tovább melegszik és jobban felpörög a proci hője és egyéb hő miatt levett oldallap mellett. Sacc/kb. olyan 1800-as fordulat körül lehetett nyáron.

Mielőtt valaki azt mondaná, hogy rossz a venti szabályozásom akkor elmondom, hogy a táp ventilátor 12V-os körébe van a nyák aljára fixen beforrasztva egy smd ellenállás és egy smd termisztor. Így néznek ki. Szóval elromlani sem tud.

Remélem így a számok tükrében látható, hogy mi nagyon halk táp és mi nem az.
(konfig: Q6600 3,2GHz alapfesz, HD4850, terhelés 220W táp felől)

(#37391) lsc válasza d@minator (#37390) üzenetére


lsc
nagyúr

Ez alapján az enermax igaz csendes de meg fog sülni . Ezt hozzák fel hibaként a corsairekre . Mondjuk nem ártana még tudni a ventik légszállítását illetve mennyire melegednek fel a tápok .

Mod Nero04 : Elégnek elég, de terhelés alatt valószínűleg zajos lesz .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#37392) Zolás válasza lsc (#37391) üzenetére


Zolás
addikt

Na igen hiába pörög ha a venti nem nyom annyi levegőt amire szükség lenne :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#37393) Zolás válasza vzsryl (#37374) üzenetére


Zolás
addikt

Vazz HX620am van de alsótápos házba és alulról szívja a hideget. Remélem nem fog elsülni(mondjuk nincs is kiterhelve. (Akciósan vettem kicsit volt drágább mint egy hx450 :DDD )

Bocs hogy nem füztem össze egy hsz-be későn vettem észre lejárt a szerk. idő :B

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#37394) vzsryl válasza lsc (#37391) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"Mondjuk nem ártana még tudni a ventik légszállítását illetve mennyire melegednek fel a tápok."
Hát ezeket információkat mindenképp várd meg, mielőtt kijelented, hogy meg fog sülni. Ezt azért mondom, mert megsült Enermax-ról még nem hallottam, viszont megsült Corsair-ről nem is egyszer.

(#37393) Zolás: Kizártnak tartom, hogy egy olyan házban problémája lenne a HX620-nak. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#37395) lsc válasza vzsryl (#37394) üzenetére


lsc
nagyúr

Kár hogy ugyanezt nem tudod a corsairnél sem mégis szajkózod hogy kevés a venti fordulata, az enermax meg nem annyira elterjedt hogy annyi tapasztalat lenne vele . Azt meg még mindig nem lehet tudni az a bedöglött corsair mekkora terhelést kapott, viszont találgatni jó, egy vagy két bedöglött példány után /én többről nem tudok/ meg elég érdekes messzemenő következtetést levonni bármelyik gyártóról . Remélem lesz egy-két hibás enermax is, akkor majd nem tudom mit lehet írni . De ebből kiindulva /mármint az alacsony ventifordulatból/ nem igazán lehet bármit kikövetkeztetni, hisz mint írod az még nem döglött be, de a venti fordulata ott sem valami magas .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#37396) d@minator válasza lsc (#37391) üzenetére


d@minator
addikt

A CX400-ban a termisztor karakterisztikája határozza meg a fordulatszámot. Az meg hőmérséklet növekedésével meredeken esik azaz meredeken esik az ellenállás így elég gyorsan nő a venti fordulat. (Sajnos akkor ez a többi Corsairre nem igaz.)
Az enermaxban állítólag valami komolyabb (intelligensebb) vezérlés van. Állítólag felkapcsol ha kell. Azt nem szedtem szét, mert nem olcsó mulatság. :) Még én sem hallottam megsült Enermax-ról, nem tudom pontosan hány éve vannak piacon a Pro/Modu-k?
De akár igazad is lehet...Hosszútávon majd elválik.

zolás:"Remélem nem fog elsülni" - A táp biztos nem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#37397) vzsryl válasza lsc (#37395) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Én nem egy megsült Corsair-ről tudok, nem tudom miért ezt "szajkózod" folyton, hogy "az a bedöglött Corsair". De engem még nem is túlzottan érdekelne az, hogy melegszik, inkább az ütött meg, amikor azt olvastam, hogy alaplapot is vitt magával emiatt.
Egyébként Enermax tápokból sokkal több van a piacon, mivel az egyik első tápgyártó márka, és bizony rengeteg elszállt már, volt olyan gyengébb minőségű is, ami gépet is vitt magával, de egyszer sem hallottam olyat, hogy túlmelegedés miatt történt volna a dolog. Ha egy PRO/MODU82+-ról olvasnék olyat, hogy túlmelegszik, és emiatt még valamit magával is visz, akkor már tényleg gondba lennék a legjobb minőség ajánlásánál, de szerencsére még ilyenről nem hallottam.
A venti sebessége minden tápnál másképp hat. Pl az Arctic Cooling Fusion 550R ventije sem túl gyors, mégis tökéletesen lehűti a tápot.

(#37396) d@minator: A PRO/MODU szériáról másfél évnél régebbi tesztet nem találtam, tehát kb. annyi idősnek titulálom.
Egyébként a tiéd mennyire melegedett?

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#37398) lsc válasza vzsryl (#37397) üzenetére


lsc
nagyúr

Én itt ebben a topicban egy 520-ast olvastam, ha Te többet olvastál linkeld légyszi . Egyébként azzal még mindig adós vagy hogy mekkora terhelést kapott a táp, talán az sem mindegy .

Az élet kegyetlen .

(#37399) plaschil válasza plaschil (#37386) üzenetére


plaschil
aktív tag

Még valaki? Olvastam az első hsz-t, és abban ott van egy FSP 400PNF (vagy micsoda :B ) és az kb. 2 ezer forinttal olcsóbb... mint az ajánlott gigabyte superb460

Szerk.: a konfigban lesz egy procicsere, ami úgy néz ki lapcserével is jár. Procinak elképzelhető egy Phenom II X2 550BE, vagy valami X3 vagy X4. (Abból még nem tudom milyen) Csak azért írom le, hogy legyen valami viszonyítási alap, hogy miket kellene elbírnia az ajánlott tápnak. :R

[ Szerkesztve ]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#37400) vzsryl válasza lsc (#37398) üzenetére


vzsryl
nagyúr

PM-ben kaptam az információt stol mestertől. A terhelést pedig Zé_Mester-től kérdezd, az Ő lapját vitte el.

Szerk.: Én sokat adok stol szavára, és az Ő véleménye az, hogy nem kell seggre ülni a Corsair-től. Tőlem védheted a Corsair-t, de mivel nem vagy szakember, ezért az érveidet nem tudom olyan komolyan venni, mint stol-ét.

(#37399) plaschil: A PNF régebbi konstrukció, mint a gigában található GLN bél, és emiatt megbízhatóbb is (még nem spóroltak semmivel), viszont kisebb a hatásfoka, hangosabb és kevesebb kábellel van ellátva. Bármelyiket is veszed, nem nyúlsz mellé, mindkettő minőségi FSP belsővel rendelkezik, és remek az ár/teljesítmény arányuk.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.