Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37101) Dyno válasza harry (#37100) üzenetére


Dyno
veterán

Én azt mondom, hogy nem.
Nagyon jó táp tényleg, barátnőmnek is 5évig ment csendesen, de csórikám elkezdett haldoklani, így nem megcsináltattuk inkább vettünk egy új tápot.
Mondjuk az tény ha ezt felújítatod, olyan lesz mint új korában és az biztos hogy elmegy 3-4évet, új tápoknál ez már nem olyan biztos, igaz megfelelő minőségűt és hatásfokhoz mérten halkat kell választani.

(#37102) harry válasza Dyno (#37101) üzenetére


harry
veterán

Hmm végül is nem ártana egy új, amin alapból van sata/pci kábel és 24tűs alaplapi (ezen még ilyenek nincsenek), és persze a hatásfok, garancia, hibátlan alkatrészek...

Esetleg bővült az 1-hszban lévő "halk tápok" listája azóta? Onnan talán a Corsair jönne szóba, 17e és 5év gari miatt (+85%, halk). A többi azt hiszem vagy drágább, vagy kesebebb garival van (pl. bluestormII 400w, talán 2év). De majd még jobban körülnézek, csak tényleg a hanggal vagyok bajban, ezt nem nagyon tudom kideríteni pl. tesztek alapján.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#37103) vzsryl válasza harry (#37102) üzenetére


vzsryl
nagyúr

FSP Everest 400W vagy Arctic Cooling Fusion 550R. Ezeket megbízhatóbbnak tartom, és mindkettő megfelel az igényeidnek.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#37104) TayRol válasza Dyno (#37099) üzenetére


TayRol
veterán

nem-nem, es koszi a segitseged, csak manapsag nem mindig jelent a tobb jobbat.:)

(#37105) harry válasza vzsryl (#37103) üzenetére


harry
veterán

Köszi, utánanézek. :K

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#37106) Tristis válasza harry (#37105) üzenetére


Tristis
őstag

Sziasztok!

Most cseréltem vga-t passzív hűtésűre, de még mindig nem értem el a célom. Hangos a táp.

Rendszer: AMD 4200+ Mhz kétmagos sima régi, Gigabyte alaplap, 2*1Gb Kingmax 866 Mhz, 400GB és 1024Gb Samsung ,SAPPHIRE HD4670 ULTIMATE, Chieftec 450W táp.

Tudtok mondani, ajánlani valami tápot, ami jó ár/érték arányú és kifejezetten halk? A rendszer három évig szerintem nem lesz cserélve, így 400wattos táp is elég gondolom, de ezt ti tudjátok jobban. Ötlet valami őrülten halk tápra?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#37107) szki válasza Tristis (#37106) üzenetére


szki
őstag

Enermax táp. Pl. Enermax PRO82+ 425 Watt vagy 385 Watt
De lehet, hogy Corsair Power CX400W is halk, mely sokkal olcsóbb

Nekem is passzív hűtésű a vga, és az Enermax tápom van.

[ Szerkesztve ]

(#37108) Tristis válasza szki (#37107) üzenetére


Tristis
őstag

Nagy nehezen csak elolvastam a hsz-t. Azt hiszem nekem Chieftec GPS-em van, tehát ha így nézzük ez is halk valamelyest. Lehet, hogy kicsit túlizgulom a dolgot, hiszen a hangfalak 2*200wattos névleges teljesítményt csinálnak. De egyszer eljutok oda, hogy halk legyen minden. Szerencsére jó helyen is lakom, tehát ezzel már kiszűrtem sok problémát. Jó lenne esténként kellemesen halkan hallgatni füllbemászó zenéket. 25.000Ft-ért nem szeretnék venni tápot. Talán majd egyszer...

Tápokat el lehet adni használtan értelmes áron?? Mert akkor talán beneveznék egy ilyen mókára talán. Vagy akkor meg kell várni még tönkremegy és csapágyas lesz és akkor újítani egy igazán komolyat... Nem is tudom hirtelen mit gondoljak. Szerintetek mi éri meg ár/érték arányban. 25.000Ft-ért remélem hogy pingvinek fújdogálják a gép mögött a rendszert nagyon halkan. Mondjuk őket is etetni kell, mert aranyos állat a pingvin, nehogy már hagyjuk megdögölni... :DD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#37109) harry válasza Tristis (#37108) üzenetére


harry
veterán

Ha nem garis, vagy nem bánod, hogy ugrik, akkor pár ezer forintért veszel bele egy halkabb ventit, és kész... Vagy legalábbis, ha a venti megy tönkre, akkor ez elég egyértelmű lépés, nem 20-30ért tápot venni. Esetleg vehetsz egy minőségit használtan, amiben ventit cserélsz.
Vagy persze veszel egy újat, ami eleve halk, garis, stb, de az többe is van. Lásd, első hsz.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#37110) Tristis válasza harry (#37109) üzenetére


Tristis
őstag

A tápban akkor ha nem a hatásfok érdekel az összes zaj nagyrészéért a venti a felelős. Már úgy értem, ha egyébként minden adott technikailag a ventinek. Teszem azt 12cm-es a táp stb. (Nem értek hozzá, ne nézzetek így :N)

Ha így van tudtok ajánlani valami komoly ventilátort?

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#37111) vzsryl válasza Tristis (#37108) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A GPS Chieftec-ek kb. 70%-os hatásfokkal rendelkeznek, tehát hangosak, bármilyen ventit raksz bele, az marad, csak ronthatsz a helyzeten, mert esetleg a venti nem hűti le rendesen.
Nem kell 25k-t költeni ultra halk tápra. A 80+-os ADDA ventis tápok is hangtalanok.
FSP Everest 400W ~13k
Corsair CX400 ~13k
Vagy az egyedi Arctic Cooling Fusion 550R-t tudom még javasolni, de ez kicsit drágább, 16k.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#37112) d@minator válasza Tristis (#37108) üzenetére


d@minator
addikt

A mostani tápodnak kicsi a hatásfoka, sokat "fogyaszt" ezért melegszik és hangos.
Enermax Pro 425W 21k körüli áron a leghalkabb megoldás. Ez elvisz egy Quad procit és egy 5870-et game alatt. Ez egy minőségi atomhalk táp. (saját tapasztalat)

Ettől valamivel hangosabb megoldások: AC Fusion 550R, Corsair VX450, FSP Everest 400, Corsair CX400. Most CX400-am van amivel a bajom, hogy ugyan olcsó de nyáron amikor meleg van hangos. Terhelés nélkül még elmegy bár már akkor is hangosabb, mint az Enermax. Most egy alsótápos házra fogok beruházni a táp halkítása érdekében és mert a mostani ház már megérett a cserére. Így a táp nem a ház melegét fogja beszívni.

A Chieftek venti cserét én elvetettem több okból de végső esetben az is javíthat valamit a helyzeteden ha jól választod meg de ronthat is. Na meg, hogy megéri e.

[ Szerkesztve ]

(#37113) harry válasza vzsryl (#37111) üzenetére


harry
veterán

Ezek halkabbak, mint a bluestormII 400W? Melyiknek van a legjobb hatásfoka?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#37114) SP!T


SP!T
addikt

Hi! FSP700-80GLN? FSP BS II 400-ról csere? Jóval jobb? :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#37115) Dyno válasza SP!T (#37114) üzenetére


Dyno
veterán

Hát nem egészen első hsz.-be benne van miért nem.....továbbá a géped, ha az ami az adatlapodon van akkor oda még a BS2 400W is kényelmesen elegendő.

(#37113) harry: Szinte mindegyiknek ugyan akkora.És hasonlóan halk mindegyik, olyan apró eltérések vannak talán amik műszerrel kimutathatóak, szvsz mindegyik a halk tápok közé sorolható.

(#37116) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Üdv!
Egy darab kérdésem lenne,van egy FSP 350Pnf-es tápom,ez teljesítmény függvényében változtatja a venti sebességét?Magyarul vanna benne ventiszabályozás?
Mert ahhoz képest h Noise Killer ez a lenghangosabb a gépben. :F

(#37117) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok !

Féligmeddig ide, féligmeddig nem ide tartozik. :B

Úgy gondoltam itt kérdezek, mert annó is itt kaptam sok táppal kapcsolatos infót, és segítőkész volt mindenki. :)

Szóval, van nekem egy Corsair VX550-es tápom, és egy APC szünetmentesem. Most cseréltem VGA-t HD4870-re. Szóval, amit észrevettem, hogy átpakoltam a gépet, feltettem az asztalra, és hallom, hogy halkan, de úgymond ciripel a táp, terhelésnél ez kicsit hangosabb. Megnéztem, hogy ha közvetlenül fali konnektorba dugom, akkor is ciripel.
Annó itt mondták mások is, hogy a Corsair-eknél, meg szünetmentessel ez előfordulhat, de gondoltam inkább kérdezek, mert szünetmentes nélkül is csinálja.

Lehet én voltam a botfülű, és eddig is ciripelt, vagy lehet, csak közvetlenül nem tudtam a táphoz hajolni, és nem hallottam. Gondoltam inkább kérdezek.

Előre is köszönöm a válaszokat, és bocsi a féloFF-ért.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#37118) Dyno válasza szakalistvan (#37116) üzenetére


Dyno
veterán

Van benne!

(#37117) hackeeeee: Valszeg a VGA-d vrm-je miatt ciripel a táp, nálam is csinálta a 9600GSO-val X1900XT vel nem cisnálja.

(#37119) hackeeeee válasza Dyno (#37118) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor ez úgymond természetes. Rendben. Csak kicsit megijedtem, hogy ez mitől lehet. Lehet, hogy a 4850-nel is ciripelt, csak ahogy asztalban volt a gép, nem hallottam. De a fene tudja.

Akkor nem a táp hibája, hanem úgymond ez van. Ha jól értem. :)

Véleményem szubjektív...

(#37120) Thunderzolee

Üdv!

Azt honnét lehet tudni, h egy tápnak a vezetékei melyik 12V-os ágat terhelik?
Szét kell szedni, és kikalkulálni? :F

Remélem érthető, miért kérdezem:
Egy tápon van pl. négy 12V-os ág, egyenként 16A terhelhetőséggel.
Ehhez tartozik:
4 hatpólusú PCI-E kivezetés,
2 vezetéken összesen 7 Molex és 2 Floppy csatlakozó
1 vezetéken 4 Sata
1 négytűs alaplapi és
1 nyolctűs alaplapi, valamint
1 alaplapi 24tűs

Honnét lehet tudni, melyik vezeték melyik ágat terheli? :F

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#37121) kfron


kfron
aktív tag

Na, az FSP 650GLN sztori újabb fejezetéhez érkezett...
Kb. 6 hete beadtam a szervizbe, meg is írtam anno. A főkapcsolójával volt valami probléma,
nem kérdeztem meg mi volt az, mert már nem is érdekel, m@rhára elegem van belőle.
Visszakaptam 5 hét után, a gazdájának átadtam, ma írt egy mailt, ami szerint egy hét
használat után ua. a hiba megint előjött.
Vihetem vissza... :(((

[ Szerkesztve ]

(#37122) nyunyu válasza kfron (#37121) üzenetére


nyunyu
félisten

Legalabb leragasztottak "Tap Center Bt" garimatricaval a szetfeszegetett tapot?

Azok probaltak anno kokanyolni a 2. ZENemet, meg rosszabb lett, mint volt...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37123) kfron válasza nyunyu (#37122) üzenetére


kfron
aktív tag

B@ssz@meg... az a matrica volt rajta... :W

(#37124) nza


nza
csendes tag

Sziasztok !

Tudom,hogy manapság már nem szoktak PC tápokat javítani,de kérdezném tőletek,hogy kapcsolási rajzokat ezekről honnan lehetne letölteni?
Néhány infó a páciensről.

Jellemző adatok:
Model:200XA/250XA
DC output:+3,3V,+5V,+12V,-5V,-12V +5VSB
dip 16 tokos KA7500B típusú IC ki van benne durrnva,és néhány daram elektrolot kondi kiszáradva a primer,és szekunder oldalon is.
Segítségeteket előre is kösz! :R

(#37125) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Sziasztok!

Mi a vélemény a OCZ StealthXStream OCZ500SXS-B 500W tápról? Ha olcsóbb érdemes választani egy Corsair VX450 helyett vagy közelében sincs a teljesítménye?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#37126) nightsong


nightsong
csendes tag

Sziasztok,

A kovetkozo konfighoz keresek tapot:

Giga 965P DS3-as lap
C2D E6750+Hyper TX2
2x1GB DDR2 800Mhz ram
HD 4850 1Gb ddr3

Sajnos 7k-nal nincs tobb penzem most tapra.

Sztetek egy CODEGEN 450W ATX P4 SATA eleg lenne?

[ Szerkesztve ]

Night

(#37127) Qru válasza nightsong (#37126) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azt a tápot meg ne vedd, az egy ipari hulladék. Gigabyte SuperB 460-at vegyél, vagy FSP 350-et ezek jók és biztonságos tápok. Igaz az 8-9k körül van a Giga (FSP belefér 7k-ba) de tápon tényleg nem érdemes spórolni, mert egy gagyi táp kinyírhatja az egész konfigod, mert nincs benne megfelelő védelem, és a ráírt teljesítménynek kb a felét ha tudja a valóságban.

rup1u5: Corsair, erős, megbízható, csendes és 5 év gart adnak rá és az egyesített 12V-os ága jól jöhet Q tuningnál. Azt vedd sztem. OCZ se rossz nem arról van szó, FSP beles azzal sem fogsz mellé.

Ment re-pü.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#37128) d@minator válasza nightsong (#37126) üzenetére


d@minator
addikt

Olyan tápot nem vennék...Azokat nézd meg amit amit Qru írt ha már a low-end kategóriából választasz.

rup1u5: Ha jól emlékszem az OCZ-t nem ajánlották valamiért talán a hangja miatt. Milyen konfig alá kéne? Talán cserélnéd a noisetakert?

(#37129) nightsong válasza Qru (#37127) üzenetére


nightsong
csendes tag

Akkor ez: FSP ATX-400PNF jo lenne?

Night

(#37130) Qru válasza nightsong (#37129) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tökéletes! :K

mod:

d@minator: Igen a meglévőt váltaná le. Akkor eddig 2:0 a Corsair-nek. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#37131) viperabácsi


viperabácsi
addikt

alaplap gigabit ep45 ds4
proci e8400 2x2giga ram
gigabit hd 4890 oc
tápegység gigabit super b 550w 12cm 2év gari

mi avélemény erröl a táprol

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#37132) Landon


Landon
őstag

Srácok egy kérdés erejéig segítsetek még egyszer. :) Az lenne a nyavajám, hogy eladtam a CPU-mat és csütörtökön veszek egy PhenomII X4 965-öt BE-t amit 4GHz-ig tervezek megfeszíteni. Ez ugye már jóval többet fogyast alaphangon is mint a 905e-m húzva mert az alapon evett 65W-ot ez meg alapon eszik 140W-ot bár az F4-es BIOS-al vmiért csak 120W-ot az írás szerint de én szeretek a biztonság érdekében túltervezni ugyhogy tegyük fel fogyaszt alapon 140W-ot + meg is feszítem, így a cfg-om többi részét is figyelembe véve elég lesz az 500as Everest? Kb így mennyit fogyaszthat a gép? Köszönöm a segítségeteket! :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#37133) Dyno válasza d@minator (#37128) üzenetére


Dyno
veterán

Noisetakert lenem cserélném a Corsairra.

(#37132) Landon: Elég!

(#37134) Landon válasza Dyno (#37133) üzenetére


Landon
őstag

Köszönöm Dyno! :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#37135) rup1u5 válasza d@minator (#37128) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Igen. Tápcserén gondolkozom az adatlapomon lévő konfigban.

(#37133) Dyno: Miért? Ez egy 5 éves Noisetaker és még Presscot procikhoz ajánlották. Gondoltam a Quadom jobban örülne a Corsair erős 12-es ágának.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#37136) Dyno válasza rup1u5 (#37135) üzenetére


Dyno
veterán

Mert abban még van anyag, de ha már veszel akkor Enermaxot nézz, ECO80+ 400W vagy PRO82+ 425W.

(#37137) banderasz77 válasza Dyno (#37136) üzenetére


banderasz77
addikt

Van nekem egy általad ajánlott FSP 350-60GLN(80). Na már most le kell, hogy írjam, hogy sikerült ulockolnom egy Phenom II X2 550 BE procit és feltuningoltam mint állat, ráadásul prime tesztet futtattam vele 1 órán át, és még a ventije sem pörgött fel egyáltalán, tök alapon ment mint mindíg, szinte hideg levegőt fújva ki hátul. Erre varrjatok gombot.... ;]

(#37138) rup1u5 válasza Dyno (#37136) üzenetére


rup1u5
nagyúr

És a Corsair VX450-ben talán nincs anyag? Indokold meg légyszíves miért szar a corsair, mert én eddig csak jókat hallottam róla. Arról nem is beszélve, hogy az általad ajánlott Enermax-okat kb 2x annyiért tudnám megvenni mint a vx450-et.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#37139) Blaze71


Blaze71
őstag

Sziasztok!

Sok jót olvastam már a Gigabyte SuperB 460 tápról. Most két Chifi tápom van, az egyik 400 W-os, a másik meg 450 W-os. A kérdésem az, hogy most rakok össze egy gépet ismerősömnek, amibe valami jobb táp menne. Elpasszoljam valamelyik Chifit és tartsam meg a Gigabyte-ot, vagy azon kívül, hogy hangosabb a Chifi, más hátrányom nincs belőle?

[ Szerkesztve ]

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#37140) Dyno válasza rup1u5 (#37138) üzenetére


Dyno
veterán

NEm a benne lévő SS bélel van baj, hanem a Corsair alúl vezérelt venti profiljával ezáltal, ha kicsit is gyengébb szellőzésű házakba, 1-2éven belül elfáradnak benne az alkatrészek a meleg hatására, de már párszor kilett tárgyalva a dolog itt, a legfőbb probléma hogy nagyon alacsony fordulaton jár, hatásfokához képest, na mindegy ettől függetlenül jó táp nekem is ilyenem van, csak nekem fájna egy Eenrmaxot Corsairra váltani, szvsz jó lesz a Corsair.

(#37139) Blaze71:Giga FSP beles, jóval jobb mint a Csifi hangban is meg úgy mindenben, viszont a Csifinek hosszabb kábelei vannak, ez az előnye.

(#37137) banderasz77: Na ez jó hír. :K

(#37141) 14adam válasza Blaze71 (#37139) üzenetére


14adam
addikt

Chifi hátránya még az,hogy régebbi belső van benne és ezáltal gyengébb a 12-es ágon.Rosszab hatásfoka van.

(#37142) Debilon


Debilon
addikt

hali!

az ever-power tápokról mi a vélemény?
egy ismerősöm elhozta a gépét, hogy xp reinstall meg ilyenek, de mikor a lemetésekkel végeztem sütött a gép hátulja, de még a tápkábel vége is forró volt a táptól kiindulva (egy JNC van benne, de mintha nem menne a ventije)

mondtam neki, hogy csere kéne, de sokat nem akar költeni rá, de helyi kiskerben csak ever-power, m-tech, stability power és deer van ami olcsóbb (4k-s sáv)

1,1-es celeron, gef2 mx400-as géphez kellene

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#37143) Májsztró válasza Debilon (#37142) üzenetére


Májsztró
addikt

Itt Ph-n lehet találni 1-2 éves 300-350 W-os FSP tápokat 3-5 ropi körül. Egy olyan mindenképpen jó lenne. Nem is a nagy teljesítmény miatt , mert a gép nem eszik sokat. Csak ,hogy valami normális táp legyen a gépbe.

[pl]

[ Szerkesztve ]

(#37144) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Hellosztok tápguruk!
Tudtok valami véleményt mondani a Thermaltake EVO Blue 650W-os tápegyséről? elég jó ára van. A hangjáról tudtok mondani valamit? Vagy egyéni tapasztalat? (olvastam tesztet, de leginkább magánvéleményre lennék kiváncsi)
Vagy tudnátok mondani valami jó, halk 600W körüli moduláris tápot?
Néztem HX520as Corsair-t ennyiért.
Valami építő javaslat?
Köszi
(Sry hogy ha már volt ilyesmi)

(#37145) vzsryl válasza MrPG8 (#37144) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

Milyen konfighoz kell ilyen nagy teljesítményű táp? Mennyi a kereted?

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#37146) MrPG8 válasza vzsryl (#37145) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hi!
Majd a hajdani i5/i7-hez kéne + 5870. Mostanra tervezek felújítást. Hát 25000-et szeretnék max rákölteni!

Szerk: Esetleg H2O is lesz mellé...

[ Szerkesztve ]

(#37147) vzsryl válasza MrPG8 (#37146) üzenetére


vzsryl
nagyúr

De a HD5870-ből 2-t tervezel? Mert ha csak egyet, akkor bőven elég lesz egy minőségi 400-500W-os is. Itt ph-n tesztelték a 4Ghz-re húzott i7-el a HD5870-et, és a teljes rendszer fogyasztása kb. 255W volt.
Ezeket javaslom:
FSP Everest 400W
Arctic Cooling Fusion 550R
Enermax PRO82+ 425W

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#37148) MrPG8 válasza vzsryl (#37147) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Értem, csak moduláris kéne. Nem hinném hogy lesz 2 vidkarim.
Akkor valszeg marad Corsair hx520. Csak a sárga matricázásával kell megbarátkoznom! :U

(#37149) Blaze71 válasza Dyno (#37140) üzenetére


Blaze71
őstag

Köszönöm a gyors választ, akkor megszabadulok a 400 W-os tápomtól első kőrben, aztán ha valakinek kell még egy komolyabb gép, akkor megy a 450 W-os is. Neked is köszi a választ 14adam! Gondolom annyit tud a Gigabyte is, mint ez a két Chifi. Eddig mondjuk még talán senki sem szidta. A kábelek szerintem majdnem túl hosszúak a Chifiben, mert pl a SATA tápok fordított iránban lettek bekötve, tehát a közelebbi ment a távolabbi winyóra, mert még így is majdnem hosszú. Valószínü, hogy a Gigabyte vezetékei is elérnek a winyókig egy normál toronyházban és felsőtáphely kialakításban az alaplapi tápcsatik is elérik az alaplapot. ;]

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#37150) vzsryl válasza MrPG8 (#37148) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az FSP Everest, az moduláris, és van belőle 500W-os is.

Egy szakértő véleménye a HX520-ról: [link]

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.