Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36451) szasanyi válasza vzsryl (#36449) üzenetére


szasanyi
félisten

Annyi nem volt rá... már a VX450 is húzós!

(#36452) vzsryl válasza szasanyi (#36451) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Hát most tényleg kicsit megugrott az 500-as Everest ára, de az Artic Cooling Fusion 550R lement 16k-ra, tehát az a legjobb vétel jelenleg az 1GPU-s rendszerekhez.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#36453) Dyno válasza csucsu69 (#36450) üzenetére


Dyno
veterán

Itt a pont.Nálam is cicereg, kikerült a g92-es 9600GSO-m bekerült az X1900XT-m ezzel is cicereg, továbbá meleg eléggé, ugy hogy a házból terhelésnél 1600rpm-en járatott Scythe venti elég szépen kiszívja a meleg levegőt.

(#36447) szasanyi : Ami a baj az Everestel, az benne van az első hozzá szólásba, és a 600W fölötti típusok a kérdésesek, és bajosok, továbbá a PH-s tesztben is nagyon jól szerepeltek csak a nagy típusok rosszra vizsgázása miatt nem kapott ajánlást.

(#36454) lsc válasza vzsryl (#36449) üzenetére


lsc
nagyúr

Az 500-as Everest megbízhatóbb Ezt valami teszttel is alá tudod támasztani ?

Az élet kegyetlen .

(#36455) vzsryl válasza lsc (#36454) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Egyrészt linkeltem stol tesztjét, másrészt Dyno is leírta az előbb, hogy mit kell tudni az Everestekről.
Olyan tesztet nem tudok linkelni, ahol évekig tesztelték mindkét típust, aztán amelyik tovább bírta, az lett a megbízhatóbb. Nem értem milyen tesztet szeretnél látni.
Annyit tudok, hogy a VX450 ventivezérlése és 12V-os ága eltér az OEM SS-től, és ez a megbízhatóságán nem javított. Nagyon jó a VX450 táp, de az Everest ellen még nem láttam ilyen kritikákat, csak a nagy testvérei fikáit, ami a 400-500W-osokra nem vonatkozik.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#36456) szasanyi válasza Dyno (#36453) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem egészen... néztem külföldi teszteket, és bár csekély az angol tudásom, vmi mérési tökéletlenség volt. PH!-s tesztben sem ajánlják egyértelműen, idézem:
"A kis Everestek nagyszerű tápnak tűnnek, kár hogy árnyék vetül rájuk. Áruk is biztató: a 400 wattos modellért csak első hallásra sok a 16 500 forint, az 19 000 forintba kerülő 500 wattos modell pedig 10 000 forinttal olcsóbb a hasonló teljesítményű Cooler Master Silent Pro M800-nál, de a 450 wattos Corsair HX és a 400 wattos Enermax Liberty is drágább nála pár ezressel. A 400 wattos Everest 80 Plus és 500 wattos társa is bátran ajánlható lenne, ha nem lenne az a fránya gyanú. Így viszont maradnánk a valamivel drágább konkurenseknél." A Corsair VX450 teljesítményét (hatásfokát) és zajszintjét is mindenhol kitűnőnek, de legalább is a legjobbak között említik. Én bízom benne, hogy jó lesz.

(#36457) vzsryl válasza szasanyi (#36456) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az 1. hsz-ból idézek:

"Az FSP újabb szériás tápjairól(Epsilon/Everest szériák):
Az Epsilon szériával vannak problémák, de csak a 600-700W felettiekkel, mivel az összes a GLN 500-as elektronikájára épül. 600W felett az már kevés, ez a meghibásodások oka. De a kisebb, 400-500W-os darabokkal semmi gond nincs. Ár/értékben nagyon jó vételnek számítanak.
"

Remélem ebből megérted, hogy mi az az "árnyék", ami rávetül a 400-500W-osra.

(#36458) lsc:
1. Nem szaroztam a Corsair-t!
2. A ventivezérlés és a 12V-os ág különbözősége az OEM változathoz képest nem vélemény, hanem tény.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#36458) lsc válasza vzsryl (#36455) üzenetére


lsc
nagyúr

Stol tesztelte az fsp-t, de tudtommal vx 450-et nem . Az fsp-vel sem tartós teszt volt, így meg főleg nem értem a mondatod . Ezek után azért nem szajkóznám annyira, viszont ha alátámasztod valamivel és nem csak véleményeket írsz akkor OK, addig viszont csak vélemény . Corsair-ból is csak egy hx 520-ról tudok amivel gond volt, viszont velem együtt Te sem tudod mekkora terhelést kapott a gép, ha jól emlékszem nem egyszer sli-cf rendszerekhez is ajánlva lettek és használták is jó páran ahogy olvastam, úgy megnéznék egy fsp-t is mit bír . Félreértés ne essék nem a corsairt védem, csak azt nem látom bizonyítottnak hogy szar. Addig meg az ilyen véleményeket nem kellene tényként közölni .

Az élet kegyetlen .

(#36459) szasanyi válasza vzsryl (#36457) üzenetére


szasanyi
félisten

Lehet jó vétel, asszem már sosem tudom meg... és főleg 18k-nál többért nem! Egy tápért már az sem kevés, és én nem tudok (meg nem is akarok) többet adni. Őszintén szólva Enermax PRO82+ 425W is lett volna 22k-ért, így ha lett volna több pénz és ez irányú elhatározás, asszem inkább azt választom. De egyik sem volt. :N Felőlem elférnek a kábelek, ez a moduláris változat nem hat meg annyira. Persze jó, nem is mondom, hogy nem... felárét. Aminél megint ott van, hogy ki tud/akar "ugyanazért" a tápért többet fizetni.

(#36460) lsc válasza vzsryl (#36457) üzenetére


lsc
nagyúr

Az 500-as Everest megbízhatóbb Erre még mindig várom a választ hogy mire alapozod ezt a kijelentést . SS tápból néztem a 430-at, egy ágon 30A-t ad le, a vx 33-at, ez lenne a nagy eltérés ? Mondjuk ez tényleg komoly gond . A ventivezérlés esetleges hiányossága meg nem egy próba alapján eldönthető /igaz ha 2 év folyamatos akkor már hihető/, de gondolom ez nem csak az én véleményem .

Az élet kegyetlen .

(#36461) vzsryl válasza szasanyi (#36459) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem tudom miről beszélsz, én ezt ajánlottam leginkább:
ARCTIC COOLING Fusion 550R 16.513Ft

(#36460) lsc: Na, hogy megnyugodj, nem tudom bizonyítani. A 12V-os ág tudtommal az SS-nél ketté van osztva, de erről Dyno többet tud.

(#36462) csucsu69: A Corsair nem márkás gyártó, hanem márkás címkéző. A belsőket a Seasonic-tól és a CWT-től vásárolják.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#36462) csucsu69 válasza lsc (#36458) üzenetére


csucsu69
tag

A legmárkásabb gyártóknál is előfordulnak rossz darabok, de szerintem általában mindenki a saját tapasztalata alapján ítél meg agy hardvert, legyen az bármilyen márkájú.Én maradtam a Corsair-nál és éppen egy hx520-t vettem.Ez nem cicereg és nem bántam meg!

(#36463) Dyno válasza lsc (#36460) üzenetére


Dyno
veterán

Nekem bajom nincs vele, csupán tényleg az hogy alúl vezérelt a venti, de ezt Stol is emgírta hogy más a ventivezérlés jóval késöbb kapcsol fel a venti, de valaki itt nem is rég TX750-t vett csak kiváncsiságból és mondta hogy baromi meleg, de nem kapcsol feljebb a ventije.
Szóval az igazán komoly gond az az, hogy a Corsair nagyon alúlvezérli a tápjainak a ventijét.
Továbbá amit anno írt nekem Stol azóta se had nyugodni az itt levan írva, speciel nekem ez a SR dolog cseszi a csröröm.

(#36461) vzsryl: Igen ketté van osztva áganként 17A és két darab 12V ág.Összterhelés pedig 360W, de ez lényeegében a Seasonic SS-400ET táp csak ez az OEM változat.

[ Szerkesztve ]

(#36464) lsc válasza csucsu69 (#36462) üzenetére


lsc
nagyúr

Nem mondtam hogy nincs rossz széria /lásd a vx 550-et az elején, tudtommal már jó/, azt is elhinném hogy a vx 450 rossz, csak valami "bizonyíték" kellene. Ez hasonló mikor megjelenik valamilyen hűtés aztán kinézetre jön a duma hogy jó vagy nem, csak tudnám hogy a sok hülye mérnök minek van, jó páran szemre megmondják a tutit .

Mod Dyno : Mint említettem az előbb néztem az ss honlapját, a 430-as tápjuk egy 12 V-os ággal rendelkezik, 30 A-t lead, akkor az mennyiben jobb mint a vx 33 A-e ? Gondolom ez nem olyan nagy különbség . Az említett hsz-ben meg már 440 W-nál üvölt a corsair, akkor most le van szabályozva vagy nem ? Rudiék a ph-s tesztben eléggé megterhelték, ott nem volt zajos, most akkor melyik az igaz ?
Szóval az igazán komoly gond az az, hogy a Corsair nagyon alúlvezérli a tápjainak a ventijét. Rendben van legyen így, de hol lehet azt olvasni hogy emiatt hullanak ? Mert ha nem akkor nem tudom ez miért gond .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#36465) csucsu69 válasza Dyno (#36453) üzenetére


csucsu69
tag

Nekem is meleg volt, pedig 4db 12-es venti szellőzteti a házam, ami nem is annyira szűk!A +3,3 volton mindig kevesebb 3,16-3,25 v volt.

(#36466) szasanyi


szasanyi
félisten

Akkor én már csak két dolgot nem értek a Corsair VX450 táppal kapcsolatban:
1. miért van az, hogy mindenhol jónak minősítik és ajánlják gamer konfigokba, és
2. miért adnak 5 év garanciát?
Nem hiszem, hogy ez így lenne, ha problémás lenne a típus. Nem? :U Mert ugye meghibásodások akadnak, mind1 mit nézünk, átfogó szervízadatokkal meg valszeg nem sokan rendelkeznek itt sem.

(#36467) csucsu69 válasza lsc (#36464) üzenetére


csucsu69
tag

Én nem szériát ,hanem darabot írtam.Nekem ez volt a tapasztalatom a vx-el," nem úgy hallottam másoktól és azt adom tovább", de meg sem fordult a fejemben ,hogy más márkát vegyek.(A helyi számtech boltban egy 700-as cm táp is ugyanúgy cicergett, mint a vx!)

(#36468) Dyno válasza lsc (#36464) üzenetére


Dyno
veterán

Rendben feladom.Erre már nem tudom mit írni, Stol is leírta, hogy volt egy HX520 rácsesszett 450W-os terhelés és 800-on forgott a ventije.......és került is hozzá egy darab ami asszem 2évet ment és aztán szétégett az egész, ha jól emlékszem még valami ki is forrasztotta magát a nyákról, itt irta a topikba szóval rákereshető dolog.

Továbbá haverhoz hétvégén átvittema tápom mert neki még nem jött meg és kiakarta probálni a konfigját Q9450@3,2-re húztuk 2x2gb corsair 1600mhz-s ram asszem cl7-be,azt hiszem asus p5e3pro lap, 2*4870 power color pcs 1gb, és egy 750gb WD vinyó.És terhelés alatt nem kapcsolt nekm se feljebb a tápnak a ventije, illetve feljebb kapcsolt, de 1000-1100rpm körül foroghatott, és kellemetlen volt rajta tartani a kezemet és forró levegőt fújt kimagából amit le is mértünk 50-60°C-os volt, ezek útán felteszem a kérdést, akkor a benne lévő épp gondolva a melegendő dolgokra, azok hány fokosak lehettek?Mondjuk a kimeneti kör?Ha 60fokos volt a levegő?Szóval itt nem a teljesítménnyel vannak bajok, hanem a forrófejüséggel, ami nem épp a hosszúéletartamhoz vezet.

ui:Azóta tegnap átvette a HX620-as tápot és az ugyan csak elég forró levegőt dobál ki amgából, pedig bírnia kéne azt a terhelést, 60-70%-ban lehet kihasználva, igaz az enyémnél eléggé csutkára volt járatva, de ettől függetlenül továbbra is zavar hogy nem hajlandó feljebb kapcsolnia ventije.Ja meg amit Stol írt a zárlatos dolog.....hát ha az igaz az bezony ám nagyon szomorú.

(#36466) szasanyi:5év jótállás aminek elég sok feltétele van, tegyük fel nekem szétég a tápod, már nem tudod érvényesíteni a garanciát illetve jótállást.

[ Szerkesztve ]

(#36469) Lacc88


Lacc88
senior tag

Hello!
Egy AMD Phenom 2 955 + ATi 4890 FULL FULL terhelés alatt mennyit ehet ?!
Aki tudja az írja le nem kell pontosan , csak KB. ! :))

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#36470) Dyno válasza Lacc88 (#36469) üzenetére


Dyno
veterán

Ha tuningolsz 350-400W-t körül, d ez már orbitális tuning, amúgy olyan 250-280W-t.

(#36471) Lacc88


Lacc88
senior tag

Világrekordot nem döntenék szóval , a max az 3.4-3.6 lenne a !
Tehát elég a Corsair 450HX !

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#36472) Dyno válasza Lacc88 (#36471) üzenetére


Dyno
veterán

Igen elég.

(#36473) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Hellosztok.
Nemrég újítottam be egy i7-es rendszert, de a táp maradt a régi.
A mostani hx520 tökéletesen müködik, és lazán elbírja a 4.0GHz-re húzott rendszert is prime alatt.
Jelenleg egy 9600GT van a gépben, de majd január környékén szeretném lecserélni egy 5850-re vagy 5870-re. Elméletileg el kellene vinnie, de ha mégse akkor jobb a biztonság, és lecserélném egy hx620-ra. De ha nem muszáj akkor maradna ez.
Szóval a kérdés hogy vajon elbírná e hosszabb távon a táp?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#36474) Dyno válasza Shkiz0 (#36473) üzenetére


Dyno
veterán

Bőven bírni fogja, még halk is fog maradni.

(#36475) lsc válasza Dyno (#36468) üzenetére


lsc
nagyúr

Az említett hsz-ben meg már 440 W-nál üvölt a corsair Stol tesztje.
És terhelés alatt nem kapcsolt nekm se feljebb a tápnak a ventije, A Te tapasztalatod .

Csak én látok ellentmondást ? Amit írtál konfigot terhelésnél legalább 400 W körül szaladgál, akkor valamelyik állítás nem "kerek" . A melegedésről meg még egyszer, ha mondanál, linkelnél legalább 5 emiatt bedöglött tápot azt mondanám igazad van, de addig az egész spekuláció . Ez kb ugyanaz amit a radeonok referencia hűtéséről mondanak a 3xxx széria óta, tele volt az összes radeon topic hogy meg fognak dögleni hisz terhelésnél akár száz foknál is feljebb mennek, de a kártyák gondolom nem olvasták ezeket a hsz-eket mert még mindig mennek és köszönik jól vannak /a 3xxx széria már 2 éves/. Itt is csak annyit írsz hogy a melegedés biztosan nem tesz neki jót, ha erre azt mondom hogy biztos bírni fogja /nem mondom mert nincs tapasztalatom/ akkor 1-1, tehát van két vélemény, ettől még a tények mást mutatnak . Azt hiszem egy db bedöglött 520-as meg talán nem mérvadó, főleg hogy nem ismerjük az "előéletét" .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#36476) frankesz0


frankesz0
csendes tag

sziasztok ebbe a gépbe raknék egy 4890 toxic-ot
alaplap gigabyte ga-g33m-s2
proci core2duo e 6850 3Giga
táp fsp 400W
ram 2giga duál geil ultra 800 mhz
Samsung 2494HS LCD Monitor 24"
szerintetek menni fog?

(#36477) lsc válasza frankesz0 (#36476) üzenetére


lsc
nagyúr

Menni fog.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#36478) Chaser válasza Dyno (#36470) üzenetére


Chaser
titán

4890 180-190W load, a phenom 2 120 körül, ez alapon is cc 300W tuning nélkül loadon. Bár game alatt a proci biztos nem teljes gázon menne, de ha háttérben esetleg konvertálás is megy, akkor pöröghet maxon is. Persze lehet rosszul számoltam :B

Eladó 400-HLN, itt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36479) JAckass6


JAckass6
tag

új VGA-t vennék a gépembe, kérdéses h a tápom elég lesz-e hozzá? config: e4500, 2G ram, GA-p35, 2vinyó, egyik 250G 7200, másik 1 terra de 5400 rpm, zöld, energiatakarékos változat. most 8600 GT van passzív hűtéssel, egy PowerColor 4870et szeretnék a helyére tenni. sirtec tápom van, maximum output power 430W. 6 tűs vga táp csati nincs rajta, de tudtommal van átalakító. azért sem válnék meg szívesen a táptól, mert szinte semmi hangja és 2év non-stop használat után sem melegszik jobban egyszerűen megeszerettem...

[ Szerkesztve ]

(#36480) Chaser válasza JAckass6 (#36479) üzenetére


Chaser
titán

4870-nel sztem meg fog jönni a hangja. Sirtecet annyira én nem szeretem, nem életveszély kategória, de hasonló árban van jobb is. Kipróbálod, ha nem megy cseréled.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36481) szasanyi válasza Chaser (#36480) üzenetére


szasanyi
félisten

Mit? ;]

(#36482) d@minator válasza Dyno (#36463) üzenetére


d@minator
addikt

Ehhez csak egy megj., hogy az MTBF egy bizonyos hőmérsékletre vonatkotzik pl. 25C.
100 000óra 25 fokon az 40 fokon esetleg 20 000óra MTBF. Ami 2év napi 24 órával számolva. Ez tovább romolhat magasabb üzemi hőfokon, számítógép asztalt soha nem látott bútorasztalos által készített "katlan", tetőtér, vagy alulméretezett táp, stb. Így a két meghibásodás között eltelt idő lehet 1év is ami egy átlag. Lehet nálam másfél után hibásodik meg, másnál 7 hónap után. A számítása összetett és kalkulált, általában ez az érték a gyártók álma. Szerintem. :)

(#36483) Vagtam


Vagtam
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert tápcsere előtt állok.

A potenciális versenyzők:

- Corsair TX 650
- Corsair TX 750
- Thermaltake Evo Blue 750W

Melyiket válasszam :F

Az ár max 30 lehet
Jelenlegi tápon Chieftec CTF-560 A12C modular.
A konfigom E8400 (széthúzva, 50% körül), 4870X2, 3 vinyó, 2GB RAM, 6 házventi, neoncsővek, miegymás.
természetesen majd C2 Quad vagy i7 Quad -ra lesz fejlesztés előbb utóbb és a táppal már akkor nem akarok szórakozni.

Köszönöm a válaszokat.

Szép napot : Tomi

:R

Az Ojjektum a vízbű veszi ki a zoxigént, teccikérteni?

(#36484) zsolt1129 válasza Vagtam (#36483) üzenetére


zsolt1129
addikt

A 750-es teljesen felesleges szvsz. Én a TX 650-et venném a helyedben,vagy ha esetleg moduláris is szóba jöhetne,akkor meg a HX 520-at,mert az is elvinné a konfigodat.

Igaz a Chieftec CTF-560 A12C sem egy rossz táp. Én fontolóra venném a cseréjét,mert szerintem nem is lenne szügséges.

[ Szerkesztve ]

(#36485) Bacardi16


Bacardi16
tag

Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy milyen tápot vegyek ami elvisz egy kétmagos procit, egy Asus PKC alaplapot, és egy 4850-es videókártyát?

(#36486) (Bundás) válasza Bacardi16 (#36485) üzenetére


(Bundás)
addikt

Mennyi pénzed van rá, számít-e a hang, a szín, a modularitás, tervezel-e a jövőre nézve?

(#36487) Vagtam válasza zsolt1129 (#36484) üzenetére


Vagtam
tag

Köszönöm, megfontolom :R

Az Ojjektum a vízbű veszi ki a zoxigént, teccikérteni?

(#36488) Bacardi16 válasza (Bundás) (#36486) üzenetére


Bacardi16
tag

A lehető legolcsóbban szeretném megúszni, a többi nem számít...

(#36489) (Bundás) válasza Bacardi16 (#36488) üzenetére


(Bundás)
addikt

FSP 350-PNF, ha találsz valahol. Használtan 4k körül van az ára.

(#36490) Bacardi16 válasza (Bundás) (#36489) üzenetére


Bacardi16
tag

És az elviszi a 4850-es vidkarit? Van rajta PCI-E csati?

(#36491) 14adam válasza Bacardi16 (#36490) üzenetére


14adam
addikt

El.Nincs rajta pcie de lehet átalakítózni.

[ Szerkesztve ]

(#36492) Bacardi16 válasza 14adam (#36491) üzenetére


Bacardi16
tag

Értem. Köszi a segítséget! :R

(#36493) devisionhun


devisionhun
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos a picoPSU-150Wattos tápja már nem bírkózott meg az:
ASUS A8V-VM
Athlon 64 2800+ (@1800) -> ez lehet cserélve lesz, mert a 720p HDvel is küzd kicsit (939es X2es sztem, mondjuk a 4200+osom kicsit underclockolva)
GeForce 7200GS (passzív)
2x512 DDR1
IDE Samsung laptop winyó (5400RPM, 160GB)
ASUS TV tuner
terv: BluRay olvasó

Ehez keresek passzív vag NAGYON csendes Small Form Factor tápot.
Nem bánom, ha moduláris! =)

Lélktani árküszöb úgy 20ezer körül van.

Köszi a segítséget!

(#36494) Shkiz0 válasza Dyno (#36474) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

köszi

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#36495) wetomi


wetomi
aktív tag

350-es chieftec táp eddig elvitt 7750 x2, 8600gt konfigot, majd proci, videokártya csere, a jelenlegi 240 athlon2, sapphire 4730, giga 790x ds4 és most instabil, windóz telepítés közben lefagy vagy csak simán újra indul minden nélkül
kevés lenne neki a táp? mert egy 420as chieftec-el semmi gond nincs

a többi alkatrész külön külön letesztelve, eddig rendben vannak

a segítséget előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#36496) honyike


honyike
aktív tag

Sziasztok!

Tudom, hogy ajánlottatok elég sok tápot, de találtam egy használtat egész jó áron. A típusa: Enermax Liberty 500W.

Ezzel a táppal van valakinek valami tapasztalata?

Köszi!

(#36497) 14adam válasza honyike (#36496) üzenetére


14adam
addikt

Az egyik legjobb :K

wetomi:igen,kicsi volt a táp,ajánlon a Gigabyte Superb 460,esetleg ha halk gép kell akkor Fsp Everest 400 vagy Corsair Cx 400

[ Szerkesztve ]

(#36498) wetomi válasza 14adam (#36497) üzenetére


wetomi
aktív tag

köszi, számítottunk rá, mert nem is az összteljesítménnyel van a gond, hanem hogy szét van szedve a 12 voltos ág kétfelé külön külön meg gondolom már kevés, de javíts ki ha nem így lenne

(#36499) honyike válasza 14adam (#36497) üzenetére


honyike
aktív tag

Hangban és megbízhatóságban hogy muzsikál? Az, hogy kb. 1 éve használják, megbízhatóüságilag változtat valamit?

(#36500) 14adam válasza honyike (#36499) üzenetére


14adam
addikt

Ez a táp még 5-6 évig táp marad,esetleg majd egy kondicsere ha kiszáratt,de az is jópár év múlva lesz...

wetomi: Mivel Delta belső van benne,elég régi konstrukció és ezért gyenge a 12v-n :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.