Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36934) Dyno válasza Reaper04 (#36930) üzenetére


Dyno
veterán

Bőven elég az Enermax, azt válaszd amelyikre szükséged van moduláris megéri-e neked a pénzt vagy nem, amúgy meg egyértelműen Enermax.315W-t nem fog enni főleg ha nem tuningolsz, 250-280W körül megállna a fogyasztás.

(#36931) harry: Kárt nem tehet a gépbe, én lecserélném a helyedbe, gondolom öreg is, amúgy meg a magas sípoló hang az lehet a új VGA vrm-jére így reagál a táp, nálam is ez a helyzet, kondi is sípolhat, továbbá szigetelő anyag hiánya a tápból....és még sorolatném, általában nem jelent nagy bajt, csupán csak nagyon zavaró.LEhet hogy az alaplapod nem tetszik neki és így reagál rá a táp, de ezt most ne úgy értsd hogy szar a lap vagy a táp, egyszerűen így kezeli le a rávisszaküldött zajokat.De én már inkább az előregedésre tippelnék.
Én így egyenként nem szoktam számolgatni a cuccokat, főleg nem TDP alapján ha van fogyasztás mérőd mérd le a fogyasztás és kábé 0.7-0.75-el szorozd emg a mért értéket és körülbelire megkapod azt az értéket amit kér a táptól a géped.

(#36932) Fecogame:Az a gép ha nem tuingolod akkor 150W-nál többet nem fog enni, ha tuningolsz nagyon durván akkor is 250W-nál megáll a fogyasztás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.