Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41051) Gorneck válasza 12-es csaj (#41049) üzenetére


Gorneck
titán

Mi? A semmi? Mert jelez rá a wot vagy blokkolja a böngésző? Sztem ennél azért több kéne...ez az mikor user bejelentés által bekerül egy egy oldal egy adatbázisba...ami beböfögés alapján lett létrehozva...valóságalapja meg lehet semmi...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#41052) F34R válasza 12-es csaj (#41049) üzenetére


F34R
nagyúr

Ilyenektől nem kell tartani , ha valami le akar töltődni az AV-d jelez rá ha a temp-be kerül

(#41053) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Itt ellenőrizzétek le a pcworld honlapját. Ez kicsit komolyabb ellenőrzést végez a honlapon, mint a VT. Még az IP címét is be lehet scan-elni az oldalon!

[link]

To protect and serve!

(#41054) 12-es csaj válasza F34R (#41052) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Vagy nem...Amúgy az avast! ha jelezne, akkor nem engedne az oldalra...
Jó, mindegy, részemről lezárva, én hagyom is. Az ESET Online nem talált semmit, a CCleaner pucolt, ennyi talán elég is...

(#41055) F34R válasza sznorbi2 (#41053) üzenetére


F34R
nagyúr

ez jó megy a favorite közé ;)

(#41056) sznorbi2 válasza F34R (#41055) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Ugye-ugye! ;]

To protect and serve!

(#41057) Tetete1 válasza eurolac (#41045) üzenetére


Tetete1
senior tag

Lépjél át rajta (ez nem warez oldal).

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#41058) sonic60 válasza Tetete1 (#41042) üzenetére


sonic60
tag

Sziasztok bárkitől kérdezném,
hogy a Wondershare Time Freeze alkalmazásban hogy lehet azokat a progikat kipróbálni amelyek telepítés után újraindítást kérnek?

(#41059) Tetete1 válasza sonic60 (#41058) üzenetére


Tetete1
senior tag

Az szopacs. :C Csak úgy, hogy engedélyzed, hogy lementsen (off), de akkor mindent ment, tehát ketyeg a triál.

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#41060) Narxis válasza 12-es csaj (#41002) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én se... hanem az Avastról.

Thanos was right.

(#41061) sonic60 válasza Tetete1 (#41059) üzenetére


sonic60
tag

Értem tehát az ilyen progikat nem lehet a virtuális környezetben kipróbálni.
Köszi a válaszod.

(#41062) Pano


Pano
addikt

Órák óta azon gondolkozom, hogy most mit tegyek fel letesztelni.. melyik legyen a következő áldozat? Hmm.. :D

(#41063) 12-es csaj válasza Pano (#41062) üzenetére


12-es csaj
senior tag

AVG nálad már volt?

(#41064) Pano válasza 12-es csaj (#41063) üzenetére


Pano
addikt

Aham, most.

(#41065) 12-es csaj válasza Pano (#41064) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Akkor hagyd még fent. :) Ha lejárt, rakd fel újra. :)

(#41066) Pano válasza 12-es csaj (#41065) üzenetére


Pano
addikt

Már leszedtem.

(#41067) 12-es csaj válasza Pano (#41066) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Mit raktál fel?

(#41068) Pano válasza 12-es csaj (#41067) üzenetére


Pano
addikt

Azon gondolkozom.. azért tettem fel a kérdést :D

(#41069) Kezdő vagyok válasza Pano (#41068) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Mintha olvastam volna valahol,hogy lesz az Iobit-nak antivírusa is.
Hallottatok róla?

(#41070) 12-es csaj válasza Pano (#41068) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Védelem nélkül vagy?

ajánlat:
Windows Defender önmagában. :DD :DD :))

[ Szerkesztve ]

(#41071) L7wy válasza Pano (#41068) üzenetére


L7wy
őstag

CIS :P

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#41072) BlackSeven válasza Pano (#41062) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Melyiket melyiket.

Furkó Antivirus-t :D

Vagy az éppen most favorizált F-Secure 2011 IS-t. ;]

[ Szerkesztve ]

(#41073) Tetete1 válasza BlackSeven (#41072) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nekem 10 napig volt fenn az F-secure. Jó nagyon (főleg promóval én az antivírjét tettem fel) :K , de van még jobb is.

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

(#41061) sonic60

Lehet próbára feltenni, de nem azt ami a használathoz újraindítást igényel. Én szoktam használni ,nem koptatja a triált (ha nem hagyod fenn), nekem jobb, mint a Sandboxie.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#41074) Tetete1


Tetete1
senior tag

Ezt ismeri valaki?

Trusteer Rapport

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#41075) Nené Fiori válasza Pano (#41064) üzenetére


Nené Fiori
csendes tag

Szia!

Miért szedted le az AVG-t? Mi nem tetszett benne/rajta?
Melyik volt fent az IS vagy az AV?

(#41076) MolnárPéter válasza Gorneck (#41051) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Ezért nem szeretem az ilyen közösség alapú WOT-féle izéket. Valakiknek nem tetszik az adott oldal és jól bejelölik károsnak. Egyszerű user meg bepánikol a semmire.

Tetete1!

Köszi a SA Plus promót! Fel is teszem az ismerőseimnél, akik eddig az ingyenest használták

(#41077) Fire/SOUL/CD válasza sonic60 (#41061) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

De ki lehet, csak másfajta "virtualizációval", amit úgy hívnak pl WMvare Player - ingyenes.
Felpakolsz alá egy XP-t (vagy amit szeretnél), aztán ott telepítheted, újraindíthatod, ráadásul ha freeze-t használsz, akkor újraindításkor a virtuális gép alá telepített dolgok is elvesznek... :K

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#41078) Pano válasza L7wy (#41071) üzenetére


Pano
addikt

CIS-t nem akarom feltenni, nem szeretem. A tűzfala meg a viselkedő elemzője no 1, de az antivirusa kiforratlan kaki még, szerintem.

(#41079) Pano válasza Nené Fiori (#41075) üzenetére


Pano
addikt

Internet Securityt próbáltam ki.
Úgy különösebb bajom nem volt vele, mert jó a detektálása. Az ID protection meg egyenesen fantasztikus :)
De -az elmondottaktól függetlenül- én kicsit "súlyosnak" éreztem a progit. Renegeteget fejlődött rendszer terhelésben, ezt nem vitatom. Ettől függetlenül valamiért kényelmetlennek éreztem.

(#41080) blattida válasza Pano (#41078) üzenetére


blattida
nagyúr

Próbáltad, hogy ilyen kijelentéseket teszel?

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#41081) 12-es csaj válasza Pano (#41078) üzenetére


12-es csaj
senior tag

NOD32? Gondolom már párszor volt, de akkor is.. :)

(#41082) Pano válasza blattida (#41080) üzenetére


Pano
addikt

Igen. Nem vagyok a levegőbe beszélő típus.
Ez a saját véleményem tükrözi.

(#41083) blattida válasza Pano (#41082) üzenetére


blattida
nagyúr

Oké, akkor leírnád, hogy szerinted mitől kaki az 5-ös Comodo AV?

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#41084) Pano válasza 12-es csaj (#41081) üzenetére


Pano
addikt

NOD32-t szeretem, mert jól működik, iszonyat kevés benne a bug :) De már sokszor nézegettem, valami újdonságot akarok boncolgatni, belemélyedni. NOD-ot már túlságosan ismerem :D
Igazat megvallva antivirus se kéne feltétlen nekem, mert azért annyi tapasztalat van már a hátam mögött (meg sandboxba böngészek), csak szeretek "eldödörögni" velük.

(#41085) Pano válasza blattida (#41083) üzenetére


Pano
addikt

Blattida, ha abba belemennék marha sokat kéne írnom, azt meg nem akarok. Meg kérlek ne vedd már személyes támadásnak azt, hogy nem kedvelem a favorit védelmi programodat. Mert kicsit lerohanónak érzem a hszedet.
Van akinek ez, van akinek az jön be, ezt el kell fogadni. Ha röviden akarom kifejteni, hogy miért nem akkor a következőt mondanám: kiforratlan és detektálásban középmezőny. A Comod AV-ból lesz még nagyon jó AV, ha nem hagyják magára, de annak szerintem idő kell.
A CIS vírusvédelmi ereje nem az AV részében van (azaz a szignatúra alapú védelemben), hanem a viselkedés elemzésben és a sandboxban.
Felőlem megkövezhetsz érte, de akkor is ez a véleményem :D

(#41086) 12-es csaj válasza Pano (#41085) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Jó, de a homokozója és a defense+ jó védelmet ad. Én konkrétan sokszor már arra gondolok, hogy nem hiszem el, hogy ilyen van. Elég "kemény" dolgokat hallok róla, hogy mindent megfog. :DD

(#41087) Pano válasza 12-es csaj (#41086) üzenetére


Pano
addikt

Ezt írtam én is :)

(#41088) 12-es csaj válasza Pano (#41087) üzenetére


12-es csaj
senior tag

De akkor mi a probléma az adatbázis alapú felismerésben? Nem mindegy az akkor, ha úgyis bevágja a homokozóba, és elemzi? Vagy tévedek? :DD

(#41089) F34R válasza Pano (#41062) üzenetére


F34R
nagyúr

Zone Alarm Extreme Security :DDD

(#41090) Pano válasza 12-es csaj (#41088) üzenetére


Pano
addikt

Itt most az AV-ről volt szó, nem a többi védelmi rendszerről. Most azokat ne vond bele a mondandómba.
Mindegy, hiába fejtem ki, nem fogjátok érteni mire gondolok, sebaj :D

(#41091) F34R válasza Pano (#41090) üzenetére


F34R
nagyúr

De 5-s nek nem lett rossz az AV-je , bár én nem mondom hogy rakd fel attól , csak egyéni vélemény

(#41092) blattida válasza Pano (#41085) üzenetére


blattida
nagyúr

Pano!

Az, hogy nem kedveled, egyáltalán nem baj(miért kéne kedvelned? :F ),de az, hogy kakinak nevezel egy av-t, szerintem egy kicsit erős.
Tőlem nem találsz olyan hsz-t, melyben leszarozom, kakizom, fosozom, hányadékozom stb av cégek termékeit (még az ismeretleneket sem)és ezt természetesen azért teszem, mert egyik sem az (és nem is azért, mert nem próbáltam mást!!).
Ha a középmezőny felismerése kaki szerinted, akkor mindegyik kaki, mert mindössze egy-két százalékos különbségről beszélünk, de ezt Te is tudod.

Én már jó párszor beírtam ide azért, mert valaki az általad is használt jelzőkkel illetett programot vagy programokat.
Ha már ezen a szinten jársz, hogy így csuklóból lekakázol valamit, akkor azt támaszd is alá, tök mindegy, mely programra vonatkozóan teszed ezt!

Ez elvileg egy szakmai fórum, tehát van egy minimális elvárható szint, szerintem.
Az egyszavas magyarázatok szakmai szempontból is nullák, így a beírt "vélemény" is annak számít, ami, ha a saját blogodban teszed, zákson, de ez egy nyilvános fórum (sokan ennek alapján választanak, kérnek segítséget, várnak tanácsot) és én például baromira unom, hogy nagyon csúszunk az sg színvonala felé.

"A CIS vírusvédelmi ereje nem az AV részében van (azaz a szignatúra alapú védelemben), hanem a viselkedés elemzésben és a sandboxban."
A fenti mondatodban legalább kifejtetted kicsit, miért kakiztad, bár ez, szerintem, nem elegendő ok.

Az pedig egy másik kérdés, hogy az 5-ös cav jelentékeny szerepet vállal a cis vírusvédelmi erejében, egész pontosan a megelőzésben.

Eltávolításban kell még egy kicsit fejlődnie, mert nem tüntet el minden nyomot a kártevők után, de ezen már dolgoznak...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#41093) 12-es csaj válasza Pano (#41090) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Tényleg, eMeSE? Vele is jóban vagy?

(#41094) blattida válasza Pano (#41090) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha csak az av-t teszed föl, akkor is lesz sandboxod, viselkedéselemződ, cloud keresőd.

Az a baj, hogy ha csak a szignatúra alapú felismerést vesszük figyelembe, akkor sem helytálló a kijelentésed. :N
Rengeteget fejlődött az av rész, ezt a középmezőnyös felismerést nagyjából a négyes verzióig lehetett ráhúzni, mert már a 4.1-estől kezdődően sokat javítottak rajta.

De hagyjuk, mert látszik, hogy személyes ellenérzésed miatt nem akarod, így teljesen fölösleges ez a diskurzus.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#41095) eurolac válasza Tetete1 (#41042) üzenetére


eurolac
senior tag

Én is köszönöm a McAfee SiteAdvisor Plus FREE 1 Year License Key lehetőséget, hogy betetted.
A WOT mostanában nekem is pirossal megjelöl ártalmatlan lapokat. :F
Régebben a Siteadvisor-nak használtam a free verzióját, csak az ugye beenged a "rossz" oldalakra csak pirossal megjelöli. Úgy tudom, hogy ez a fizetős Pro verziója ugyanúgy kizár azokról az oldalakról, mint a WOTvagy a LinkScanner.
Kár, hogy valami miatt nem engedi frissíteni magát az új 3.x.x verzióra. Gondolom a régi verziót tették promóba.
Működik 10 perces maillal is, csak meg kell jegyezni a címet és a jelszót, mert kéri a telepítésnél.
Még egyszer köszi! :R

Eurolac

(#41096) Pano válasza blattida (#41092) üzenetére


Pano
addikt

Rendben.

(#41097) Pano válasza blattida (#41094) üzenetére


Pano
addikt

Tisztában vagyok vele, épp ezért ajánlom a sima Tűzfal kombót.. pl avira free+ Comodo tűzfal, vagy nod32+comodo.

(#41098) Pano válasza 12-es csaj (#41093) üzenetére


Pano
addikt

Alapvédelemnek tökéletes, talán még egy kicsit több is annál.

(#41099) 12-es csaj válasza Pano (#41098) üzenetére


12-es csaj
senior tag

De miért nem rakod fel pl. őt?

(#41100) Tetete1 válasza eurolac (#41095) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ok. Figyelni fogok ezután is ilyen promókra. :K

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.