Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40601) GEPESZ66 válasza MolnárPéter (#40586) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Akkor talán nem az AVG IS 2011-el van a gond, hanem a biztonsági szoftverek egymás utáni telepítésével próbálgatásával.
Nekem csak a KIS volt fennt előzőleg, de nem tudom, hogy rámerjek -e próbálni az AVG-re.
Mivel ha lejár a KIS, s megvan az AVG Promo-m, akkor lehet, hogy nem lenne érdemes kiadni pénzt szoftverért.
Bár az Ebay-n láttam Panda IS -t 3 gépre kb. 9 Euro-ért, ami szerintem megéri.
A Panda és az AVG közül melyiket érdemesebb használni?

(#40602) blattida válasza dnsi (#40599) üzenetére


blattida
nagyúr

Amint látod, válaszoltam neki, tehát nem nézem levegőnek és a továbbiakban sem fogom, a másik két delikvensnél természetesen szerintem is maradjon ez az állapot, de én nem tekintem ezt büntetésnek, ez egyszerű folyomány, ok-okozati viszony. :K

pethYeti
Nem, mivel a válaszom egy reagálás volt F34R hsz-ére.
Narxis nem av fanatikus, legalább is a szó igazi jelentésében. Neki fóbiája van, egy varánusz faj irányába... ;]

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40603) pethYeti válasza blattida (#40602) üzenetére


pethYeti
addikt

Ok :U

(#40604) blattida válasza pethYeti (#40603) üzenetére


blattida
nagyúr

Remélem, nem vetted zokon a válaszom! :U

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40605) pethYeti válasza blattida (#40604) üzenetére


pethYeti
addikt

Ezért még nem kell bocsánatot kérned:P

(#40606) Thusor


Thusor
őstag

Eset Smart Security 4.2.64 tűzfalának tanuló módjánál milyen beállításokat kell alkalmazni? Értem ezalatt azt, hogy tanuló módnál be lehet állítani a szabály-létrehozási házirendeket mi alapján hozza meg...ezt elég alapbeállításon hagyni?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#40607) blattida válasza Thusor (#40606) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha raksz be róla képet, megmondom. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40608) riki


riki
senior tag

Azért kicsit elgondolkodtam azon amit BlackSeven nod ügyben irt. Azért az érdekes amikor az ott dolgozó informatikus a másik cég tűzfalát használja.Lehet, hogy mégsem véletlen az eset tűzfalának szánalmas clt eredménye ? Bár az is igaz a kergető része továbbra is remek,mert abban bízik, vagy csak az lojalitás a cége felé. Jó igaz, én sem mindig azt teszem amit a cég ahol dolgozom elvár,de azért érdekes nem ?

(#40609) BigManus válasza riki (#40608) üzenetére


BigManus
addikt

Minden esetre elgondolkodtató...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40610) Szellem. válasza blattida (#40598) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Teljesen egyetértek veled. Vannak mocskosul pofátlan emberek, akiknek nincs bőr a képükön. Irogatnak ide, mintha misem történt volna. Azt gondolom ezeket bocsánatkéréssel nem lehet elinézni. Részemről csak read only módban vagyok és nem veszek részt a topicban többet!

Ennek két oka van:
1.A két ember ocsmány stílusa
2. A Moderátoroknak szóltam, de 4 nap alatt nem tettek semmit. Innentől kezdve ennyit
erről.

Részemről mindenkinek sok sikert a továbbiakban és jó fórumozást!

(#40611) BigManus válasza Szellem. (#40610) üzenetére


BigManus
addikt

Nehogy már más gerinctelen viselkedése miatt a normális fórumozók menjenek el!
Ezzel idézőjelben a két dilettáns érte el a célját. Részemről akkor is levegőnek lesznek tekintve, ha csokrot küldenek 12-es csajnak.
Nem neked kell read only módba vonulni! Uff, szóltam!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40612) blattida válasza Szellem. (#40610) üzenetére


blattida
nagyúr

A read only mód részedről csak a két "kedves fórumtárs" esetében elfogadható. :K
Ne törődj velük és a moderátorokkal sem. :N

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40613) Fire/SOUL/CD válasza BlackSeven (#40592) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát már csak jelképesen vagyok ügyfél, mivel a 6.x-es lifetime kulcsomat nem fogadta el a 7-es, valamint (igaz még beta-ban) még mindig jelentkezett az a hiba, amiről korábban linkeltem, ezért odaadtam egy havernak a kulcsot...

Régebben annyit olvastam egy külföldi oldalon, hogy a különböző nyelvi változatok, már szeptember közepe-vége felé készen is voltak, csak egységesen akarják kiadni őket novemberben. Ez egybevág azzal a dátummal, amiről írtál is, nem elképzelhetetlen, hogy nov. 1-el megjelennek...

F34R
A fan az amolyan gyűjtőfogalom, sok esetben negatív jelzőként használják, mert aki fan, az

1. Sok esetben semmilyen szakmai/számítástechnikai ismerettel nem rendelkezik, azért választja az adott védelmet, mert tetszik a színe...Ennek ellenére hirdeti az igét...

2. Szemellenző, azaz csak az általa használt védelmi progi létezik, minden más nem ér semmit

3. Ha valaki valami "rosszat" ír a progiról (ami létező hiba/hiányosság stb), akkor fel van háborodva, kioktat olyan embereket, akik nálánál fényévekkel nagyobb szakmai szinten vannak, stb

4. A support-ról azt sem tudja mi az, életében nem küldött vírusmintát, fals jelentést, bugreportot, stb a supportnak...

Még sorolhatnék ilyeneket, de azt hiszem ennyi is elég...
Szóval én nem Kaspersky fan vagyok, hanem Kaspersky felhasználó (többek közt). Persze én is "megvédem" az adott szoftvert, ha egy fan-nál előjött valamilyen hiba, és az egyből "farkast kiállt", holott csak a saját tudatlanságából adódik a dolog...

( "wolf, wolf, the wolf is coming!!!!!!!" - Ez az egyik modi reagálása volt a Kaspersky forumon az egyik fan hozzászólására, aki arról számolt be, hogy a KIS 556 miatt nem megy a Windows Update szolgáltatás, ehhez több vérpistike is csatlakozott, hogy náluk sem. Visszakérdeztek a modik, hogy eredeti-e a W7, ha nem akkor telepítették ama bizonyos frissítést, amely kinyírja az aktivátorokat. Erre büszkén leírták, hogy nem eredeti a W7, de először minden frissítést tudtak telepíteni, de most már nem...) ;]

Erre mondják, no comment...Sajnos azóta törölték ezt a párbeszédet, belinkeltem volna...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40614) BlackSeven válasza Yosido (#40595) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali Yosido!

Én egy kicsit mást javasolok ha megengeded. Maradjon az Outpost és tedd fel mellé a NOD32-öt. Részemről jobbnak tartom mint az avast!-tot (ezzel el nem vitatva az avast! tudását) és még ráadásul a NOD32 biztosan tudom, hogy remekül elvan ezzel a tűzfallal. (A többit privátban leírtam és elküldtem a dec.15.-ig érvényes kódokat is meg a további lépeseket/lehetőségeket is ha ezt választod)

#40613 Fire/SOUL/CD
:K :R

#40610 Plag
Szeretném ha maradnál. Bűnhődjenek csak a vétkesek.
Az SG-n meg majd - ha már belekezdtem akkor be is fejezem - rendet teszünk. Személy szerint nem én, de rend lesz, azt megígérem.

[ Szerkesztve ]

(#40615) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#40613) üzenetére


F34R
nagyúr

Az lol én is néztem 556-s build ben néhány bug jelentést , de nem olvastam el őket csak a fejlécet láttam , nem nyittam meg a topic-t :C

(#40616) Fire/SOUL/CD

NINCS webszűrésem most nem tudom megnézni

[ Szerkesztve ]

(#40616) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ránéznétek az itt szereplő linkre több kergetővel? [link]
KIS fals vagy más is jelez esetleg rá valamit?

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40617) pethYeti válasza Fire/SOUL/CD (#40616) üzenetére


pethYeti
addikt

NOD32 nem jelez startlap->gmail-re kattintva.

(#40618) Tetete1 válasza Fire/SOUL/CD (#40616) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nem jelzett semmit.

CIS Firewall+Defense,A-squared,Wondershare Time Freeze,Acronis True Image Hom2011

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40619) zed01


zed01
őstag

Milyen aljas dolog az már, hogy volt kezdő júzer aki itt kérdezősködött hogy hogyan kell beállítani a tűzfalát és GoodSpeed a másik fórumon linkelgette annak bizonyításául hogy lehet röhögni ezen az emberke hozzá nem értésén. Bizonyára GoodSpeed úgy született hogy mindennel tisztában volt a számítógép működésével illetően. Ezt komolyan úgy hívják hogy aljasság, GoodSpeed mások háta mögött intézte ezt, úgyhogy még a jellemével is vannak gondok.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#40620) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#40616) üzenetére


HZoli87
veterán

Üdv!

Avira nem jelez semmit. :N

(#40621) BlackSeven válasza Fire/SOUL/CD (#40616) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

ESS és MBAM nem jelez rá.

Nocsak nocsak. Nahát nahát. Kaspersky végre makkolt egyet? :DDD :K

[ Szerkesztve ]

(#40622) Tetete1 válasza zed01 (#40619) üzenetére


Tetete1
senior tag

Lehet hogy neki előbb papírja volt (végzettsége), majd megszerezte már a tapasztalatot, most meg nagy képe van hozzá.
Az igazi teljesítményt (vagy tehetséget) a nagyfokú alázat, szerénység kell hogy jellemezze. :K

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40623) HZoli87 válasza BlackSeven (#40621) üzenetére


HZoli87
veterán

Kaspersky is tud falsolni, nem is olyan régen a CCleaner telepítőjét törölte kapásból, de gyorsan javították a hibát. Ez bármelyik terméknél előfordulhat.

-----

Más: érdekes, hogy Avira előfizetés megújítása megegyezik az új előfizetés árával, semmi árengedmény a jelenlegi felhasználóknak, nem mintha drága lenne, de akkor is ...

[ Szerkesztve ]

(#40624) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Köszönöm mindenkinek, hogy megnéztétek, már el is küldtem fals-ra, meglátjuk mi lesz a válasz.

Akit esetleg érdekel itt össze van gyűjtve pár védelmi progi azon linkje, ahová fals jelentést(többek közt) lehet küldeni: [link]

BlackSeven
Nem is kicsit az utóbbi időben, egy súlyos hibának köszönhetően rengeteg falsot produkált. Az utóbbi másfél hét alatt több mint 80.000-el csökkent a minták száma az adatbázisban, pár napja indult csak meg felfelé ismét a szám. :K

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40625) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#40624) üzenetére


F34R
nagyúr

_0_ boot time még mindig lassú mi ??? legalábbis nekem érezhető külömbségek vannak :F

(#40626) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Egy kis érdekesség.

Fire köszi szépen azt a fals jelentés linket. :R :K

[ Szerkesztve ]

(#40627) polonic válasza Fire/SOUL/CD (#40616) üzenetére


polonic
félisten

NAV sem jelez. Bejön rendesen a gmail oldala. Szép is lenne, ha a google mail oldala adathalász oldal lenne. :)

(#40628) Gorneck válasza polonic (#40627) üzenetére


Gorneck
titán

Hááááát pedig az... ;] :D

Gorneck#1239

(#40629) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

AVG Antivirus 2011-hez van-e valamilyen oldal, ahol van Promo-licens?

(#40630) zed01


zed01
őstag

Felraktam hogy kipróbáljam ezt az AVG IS 2011-et, de 25-30 %-ban ette a procit a Firefox amíg fenn volt az AVG és ez egy négymagos 3.2 GHz-es procinál nem kis teljesítmény. Úgyhogy állítottam is vissza a partíciót az Acronissal az eredeti állapotba.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#40631) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Gyorsak a fiúk a Kaspersky-nél, már jött is a válasz (12:47-kor küldték már csak most néztem meg a leveleket)

Hello,

Sorry, it was a false detection. It will be fixed soon.
Thank you for your help.

Regards, Alexander Antukh
Virus Analyst

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40632) Szellem. válasza BlackSeven (#40614) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm a kedves szavakat itt és privátban!
Jól esik tudni, hogy nem mindenki gondolja azt mint GS.

Ettől függetlenül ha maradok nem változik semmi. Ez a két (inkább nem minősítem őket) ember itt marad, semmi sem fog változni. Ugyan úgy be fognak írogatni, ugyan úgy kétszínűek lesznek, és ugyan úgy nem fognak a Moderátorok lépni semmit.
Ennek a két embernek nincs bőr a képén. Ezzel meg nem tudok azonosulni! És nem is akarok!

Majd ha lesz valami lpés velük szemben akkor itt leszek veletek, amíg nem távol maradok.
Nem vagyok hajlandó bohócokkal együtt itt tartózkodni.

Sokatokat nagyon kedvellek és szeretlek. Van akinek sokat köszönhetek, Ők tudják, hogy miért. Van akivelk már személyesen is beszéltünk.

Sajnálom, de ez így nem megy tovább.

Ha meg ennek a két öntelt fószernak meg ez örömet okoz, ám legyen. Mondják meg ők a tutit és játszák továbbra is a fensőbbrendű, kihanemén tökfejet.

Ui.: Ha a Moderátorok ezt látják és emiatt kiraknak, vagy bannolnak az Ő dolguk. De, ezt már nem hagyhattam szó nélkül.

(#40633) Thusor válasza blattida (#40607) üzenetére


Thusor
őstag

Itt lennének tehát a képek, ezek a beállítások lehetségesek kimenő és bejövő kapcsolatoknál:
]

[ Szerkesztve ]

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#40634) BlackSeven válasza zed01 (#40619) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Szia!

Én már nem akartam tovább foglalkozni ezzel a témával, de azért egy gondolat még ide és kikívánkozik belőlem. Az ami a másik fórumon (SG-n) történt az minősíthetetlen és méltatlan egy nyilvános fórumhoz, és kellően szankcionálni is kell az ilyet, mert ha nem akkor sosem lesz vége. Remélem erre itt nem kerül sor és mi magunk, a közösség, le tudjuk ezt rendezni egymás között, kultúrember módjára és nem kell hozzá Moderátori beavatkozás.
Az viszont sajnos egyfajta következmény, hogy az ilyesfajta, minősíthetetlen stílus, főleg egy nyilvános fórumon igencsak romboló erejű is. Ezen azt értem, hogy vannak emberek akik csak és időnként benéznek/beleolvasnak a topikokba és semmi több, de mit látnak/olvasnak? Azt ami ott történt/történik! De vannak olyanok is akik viszont azért regelnek be, mert valamilyen problémájukra szeretnének megoldást kapni és várják a segítséget. Nos ha ilyen (és most nem nevesítem az illetőket) fórumozók - és olyan hangnemben ahogy - válaszolnak, majd utána röhögve és egymást túllicitálva kitárgyalják a kérdező user tudatlanságát, hát bizony gyorsan kedvét szegik az újoncoknak. De nem csak azoknak. És ezzel sajnos magát az érintett és addig általában jó topikot/topikokat is leminősítik.
Na most be is fejezem gyorsan és részemről a továbbiakban erről többet nem kívánok szólni.

40632 Plag

Szia!

Szerintem maradj köztünk és tedd azt amit mi. Hagyd figyelmen kívül amit beírnak, mintha nem is léteznének. Remélhetően Ők ketten igen hamar kilépnek majd innen. Végleg! Mert ilyenekre ennek a közösségnek szerintem nincs szüksége. És azt is remélem, hogy mi magunk meg tudjuk oldani ezt a problémát. A közösség az nagy erő, főleg ha egyet akar.

[ Szerkesztve ]

(#40635) swatti válasza 12-es csaj (#40575) üzenetére


swatti
tag

Az avast rengeteget köszönhet a felhasználóinak és ezt már többször is kihangsúlyozta a cég és meg is köszönte. Rengeteg mintát küldenek be a felhasználók és sokat leveleznek.

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#40636) blattida válasza Thusor (#40633) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem az alapbeállítások maradhatnak, ha biztosan tudod, hogy tiszta a géped.
Viszont én a tanuló mód lejáratát egy napban határoznám meg. :K
Minden alkalmazást indíts el, amit használsz vagy használni akarsz, ismeretlen vagy ismeretlen eredetű alkalmazásokat ne telepíts és ne is indíts el ezen időszak alatt! :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40637) swatti


swatti
tag

Egy kis bemutató az AVG Free 2011-ről. [link]

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#40638) Yosido válasza BlackSeven (#40614) üzenetére


Yosido
csendes tag

Szia!

Köszönöm szépen a segítséget. :R :R
Feltettem a nodot és majd tesztelem is, hogy mennyire bírják egymást az outposttal. Eddig nem veszek észre semmit és nem is lassult be a gépem sem tőlük úgyhogy eddig minden okés.A próbálgatásra van 2 hónapom a magazinos kóddal, aztán majd meglátjuk.
Köszi mégegyszer.

[ Szerkesztve ]

(#40639) #41133696 válasza Yosido (#40638) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szia, a NOD és az Outpost viszonyáról : egyes felhasználók beszámolója alapján én is úgy tudom, hogy jól kijönnek általában egymással, de más felhasználók beszámolója pedig az ellenkezőjéről szól.

Egy példa :

Ő például azt írja egy másik fórumon, hogy NOD-al használja az Outpostot. Megfigyelhető, hogy a kémprogramvédelem és a tartalomszűrés ki van kapcsolva. Elvileg azonban van lehetőség manuálisan, némi konfigurációs állomány szerkesztésével ,visszakapcsolni.

(#40640) csaba1203


csaba1203
addikt

Az AVG termékekből már megint új buildek jöttek ki.
Ha valakit érdekel innét töltheti:
[link]

Ebből is látszik,amit múltkor írtam,hogy még rengeteg javítani való maradt benne :D

(#40641) swatti válasza csaba1203 (#40640) üzenetére


swatti
tag

Hát van mint javítani benne az tény. Szenrecsére most az x64es termékre jobban ráfeküdtek. x) :)

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#40642) BlackSeven válasza Yosido (#40638) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Közben küldtem egy fél órája második privátot is, mert valami fontos kimaradt az előzőből, de ahogy látom még nem olvastad el. Ezért írom ide, hogy lásd és nézd meg. :K
Örülök, hogy segíthettem.

[ Szerkesztve ]

(#40643) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#40625) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Szerencsére nálam ez nem jelentkezik és nem is jelentkezett eddig sem. Az tény, hogy érezhetően lassítja a boot időt, de nem annyira, mint azt jelezték mások.
A KIS telepítését követő első restart az tényleg hosszú, több mint 2 perc, az biztos, de ezzel egyáltalán nem foglalkozom, mert pl mostanában több AVG IS 2011-et telepítettem, és az AVG-nél is az első újraindítás az elég hosszú ideig tart, hogy pl a BitDefenderről ne is beszéljek.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40644) GEPESZ66 válasza Fire/SOUL/CD (#40643) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az AVG IS2011 esetében nálad bejön-e a Windows Update oldal?Én is KIS2011 törlése után telepíteném.

(#40645) BlackSeven válasza csaba1203 (#40640) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Még mindig nem engedi a Windows Update oldal megnyitását? (AVG IS-ről beszélek)

(#40646) Orlin


Orlin
addikt

ZenOK Free Antivirus használta már valaki?Vélemyének?
thx!:)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#40648) Fire/SOUL/CD válasza GEPESZ66 (#40644) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Bevallom ezt nem tudom, mert W7-ekre lettek telepítve, a W7 meg nem megy fel/nem nyitja meg a Windows Update oldalra/oldalt, mint pl az XP...
(Már ha jól értettem, amit kérdezel)

Természetesen minden frissítés lejött és települt...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40649) MolnárPéter válasza BlackSeven (#40645) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Az általam telepített gépeken eddig is engedte, nem volt vele gond. De remélem az új build-del másnál sem lesz problémája vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#40650) MolnárPéter válasza BlackSeven (#40645) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Dupla sorry...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.