Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40351) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#40349) üzenetére


F34R
nagyúr

kaphatnék egy Kaspersky Internet Security 2011 CF2 v11.0.2.556 changelog-t nem találok sehol :S?

(#40352) Narxis válasza F34R (#40351) üzenetére


Narxis
nagyúr

Parancsolj

Az durva, hogy az ismert problémák listája hosszabb mint a javítottaké...

Thanos was right.

(#40353) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#40351) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Amik még javítva lettek: [link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40354) F34R


F34R
nagyúr

Köszönöm mindkettőtöktől :R végülis akkor nem került bel a modul választás , pedig beta-ban lehetett :F

(#40355) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#40354) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Csak a bétákban lehetett modulonként telepíteni, de csak azért, mert a telepítőcsomagból a KAV vagy KIS egyaránt telepíthető volt, illetve át is lehetett váltani KIS->KAV vagy fordítva.
(KIS-t telepítettél, de újratelepítés nélkül KAV-ként is regisztrálhattad, aztán megint KIS-ként ha kellett stb)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40356) B.S.&T.


B.S.&T.
csendes tag

Sziasztok!

Vipre Premiumot használok, próba verzióst és WinXP-n. A 21/80/135 portjaim nyitottak! A GRC.COM tesztje alapján. Az összes többi az zöld. Ebben a Vipre Tűzfalában hol kell/lehet azt beállítani, hogy láthatatlan legyen ez a három portom is mert én sehol nem találok ilyet. :O
Köszi előre is a válaszokat.

Blood, Sweat & Tears

(#40357) 12-es csaj


12-es csaj
senior tag

Párszor meggondoltam, hogy írok-e, de szerintem igen....
GoodSpeed, ha úgy tartod, hogy sokszor írtam le szakmai badarságot, akkor nyugodtan leírhattad volna itt is, legalább tanultam volna belőle. Vagy könnyebb a "hátam mögött" kiparodizálni, és röhögni rajtam, mint itt leírni, hogy mit írtam tévesen?
Arról nem is beszélve, hogy hányszor de hányszor kértem, hogy igazítsatok ki, ha tévedek, vagy éppenséggel nem is állítottam, hanem kérdeztem...

Még most se tudom, miket írtam rosszul, de ha így halad tovább, nem is fogom megtudni...

Ja, és hogy miért nem odaát írok? Mert nem fogok csak egy hozzászólás miatt regisztrálni egy olyan helyre, amit utána nem szándékozom használni.

(#40358) simon7012 válasza Fire/SOUL/CD (#40346) üzenetére


simon7012
aktív tag

PC Tools AV Free
A kért oldalhoz való hozzáférés letiltva

A Panda GP 2011 az oldalt a következő kategóriába sorolta: Malware.
© Panda Security 2011

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#40359) BlackSeven válasza simon7012 (#40358) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Az az oldal teljesen tiszta. :K

Éppen AVG-zek ezerrel ismerősnél, de AVG szerint is tiszta az az oldal.

[ Szerkesztve ]

(#40360) Fire/SOUL/CD válasza simon7012 (#40358) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Remek... :DDD
KIS/Avira/ESS szerint nincs vele gond...
VT szerint is tiszta

Ha többen is visszajeleznek, hogy tiszta, akkor küld el a macinak falsra...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40361) simon7012 válasza BlackSeven (#40359) üzenetére


simon7012
aktív tag

Akkor fals...... :P

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#40362) 12-es csaj válasza 12-es csaj (#40357) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Amúgy a cikkek felét leszedtem az oldalamról az IT-témakörben, és a kedvem is elment az egésztől.. Nem az őszinteség a baj, hanem a lerendezés módja..

(#40363) simon7012 válasza Fire/SOUL/CD (#40360) üzenetére


simon7012
aktív tag

A macinak tudod hová kell küldeni? :F

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#40364) Fire/SOUL/CD válasza simon7012 (#40363) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

[link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40365) atesz117 válasza 12-es csaj (#40362) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hi!
Azért ilyen könnyen ne veszítsd el a kedved, "nem az a lényeg, hogy mit mondanak, hanem az, hogy ki mondja"

Samsung Galaxy A34 5G

(#40366) 12-es csaj válasza Fire/SOUL/CD (#40364) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Mi a kérdéses oldal? Nem esett le... :DD

atesz117: Nem is akarom elveszteni a kedvemet - mert éget a segítési vágy - de már kb. sikerült.. Pedig odafigyelek, hogy ne kerüljenek badarságok az oldalamra.

[ Szerkesztve ]

(#40367) simon7012 válasza Fire/SOUL/CD (#40364) üzenetére


simon7012
aktív tag

Szia!

Köszi! :R

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#40368) Fire/SOUL/CD válasza 12-es csaj (#40366) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ööö, egy kicsit olvass vissza (10-15 hsz) és le fog esni... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40369) BlackSeven válasza BlackSeven (#40359) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Na AVG rögtön villantott is egyet. Kép.

Ismerősöm gyerekének az általa látogatott kedvenc oldalainak az egyike. :D

Meglássuk, hogy a full scan után mit talál még az AVG ha ilyen helyekre jár az a gyerek. :DDD

Már beírni sem merem, hogy milyen védelem volt eddig a gépen, mert nagy valószínűséggel elindítok egy ellenem irányuló támadást. Na nem mintha félnék, de szeretném elkerülni a személyeskedését. A másik fórumon úgy is zajlik ez ezerrel.

[ Szerkesztve ]

(#40370) zed01


zed01
őstag

http://biztonsagportal.hu/szembe-kell-nezni-az-informacioalapu-virusterjesztessel.html

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#40371) zed01


zed01
őstag

A felhő sötét oldala: bérelhető botnet

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#40372) Thusor


Thusor
őstag

F-secure 2011 AV-t hogy tudom beállítani az MSN-hez? Melyik file ebben a command line scanner?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#40373) F34R válasza Thusor (#40372) üzenetére


F34R
nagyúr

FSAV.EXE

(#40374) Narxis válasza BlackSeven (#40369) üzenetére


Narxis
nagyúr

Már beírni sem merem, hogy milyen védelem volt eddig a gépen

Nyugodtan beírhatod, egyik vírusirtó sem nyújt 100%-os védelmet, namost ha valaki olyan szerencsétlen, hogy szétfertőzi a rendszert és felrak egy másik antivírust akkor igen csak nagy a valószínűsége, hogy talál valamit. Érdemes inkább a meglévő antivírust kiegészíteni egy Hitman Pro-val és egy Malwarebytes-al.

Thanos was right.

(#40375) Gorneck válasza Thusor (#40372) üzenetére


Gorneck
titán

Pattog miatta az MSN vagy miért kell ez?

Gorneck#1239

(#40376) csaba1203 válasza BlackSeven (#40369) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen felesleges ideírnod mert ebből is látszik,hogy nincs 100%-os védelem.Amit az egyik detektál a másik egyáltalán nem vagy csak napok múlva.Lehetne fordítva is vagyis az adott védelmi progi találna AVG után szemetet pl.Láthatod nem vagyok elfogult mert használom én is és mindig kritikus szemmel mert mindegyiknek vannak erősségei és gyengéi is.

(#40377) csaba1203 válasza Narxis (#40374) üzenetére


csaba1203
addikt

Látom azonos állásponton vagyunk :D :DD :DDD

(#40378) 12-es csaj válasza csaba1203 (#40376) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Leszedted a NOD-ot... :( Jól látom? Vagy nem?

(#40379) BlackSeven válasza Narxis (#40374) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

A Te olvasatodban ez jött le?
"...valaki olyan szerencsétlen, hogy szétfertőzi a rendszert és felrak egy másik antivírust ..."?
Azért lett másik - két ok miatt -, mert lejárt az éves előfizetése ,és nekem meg volt néhány AVG IS promós kulcsom, így hát azzal gazdálkodtunk. Ennyi és nem több, de nem is kevesebb.

Másik fórumban én is be lettem minősítve, tehát ezek után így fogadd majd a hsz.-eimet.

[ Szerkesztve ]

(#40380) csaba1203 válasza 12-es csaj (#40378) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen leszedtem,mert megpróbálom nagy kedvencem,mit sikerült hegeszteni az orosz hekkereknek rajta.Az előző kiadásnak ugyanis voltak gondjai.Ez idáig jónak tűnik tesztelgetem sőt a kedvéért újra húztam a gépet is :D :DD

(#40381) chewycl


chewycl
tag

Üdv!
Nod 32-t érdemes feltennem vagy az Avast-ot? Nem nagyon ismerem a vírusírtókat, de már elkéne egy nagyon jóféle. :R

(#40382) Imi1981 válasza chewycl (#40381) üzenetére


Imi1981
veterán

Mind a kettő jó!Az Avast ingenes a Nod32 meg fizetős!Szerintem a nod jobb de nem jársz rosszul az avastal sem. :D

(#40383) blattida válasza chewycl (#40381) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha nem ismered őket (tehát nem is vagy tapasztalt a kezelésükben) és hatékony is kell, akkor inkább a nod, de mint ahogy Imi is írta, a szlovák cucc nem ingyenes...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40384) Krystal_s válasza 12-es csaj (#40362) üzenetére


Krystal_s
addikt

szia, írtad h nem hallottál rólam...:)
hát régebben én is jártam ide. nekem is fontos a biztonság ,hogy nyugodtan tudjam használni a gépeimet, és mivel nem a szakterületem és nem is csajos téma, szerettem volna pár tanácsot hallani és képben lenni, hogy melyik AV mégis milyen. melyiket érdemes használni stb. Gondoltam járnak ide hozzáértő szakemberek is és átlag user-ek, és több szem többet lát alapon, mégis jobban kialakulhat egy összkép mikor, milyen gépen,rendszeren, mit érdemes használni.
DE egy idő után összeállt a kép nekem is. ezek a fórumok nem erről szólnak, nem az összefogásról , nem is tudásról. ( pár kivétellel ), hanem h ki mit használ és azt szinte fanatikusan védi. én is nehezen váltok, de csak azért ,mert az évek során rám is ragadt vmi szinte az összes AV-vel kapcsoltban és bennem is kialakult egy kép. pl h számomra melyik mennyire megbízható vagy nem...vagy csak az h az én gépeimen ,mi működik megfelelően. Jelenleg "még" Trend Micro IS, Bitdefender IS és Avira vannak a gépeinken.védelem szempontjából elégedett vagyok velük, hosszú évek óta ezeket használtam és nálam ezek váltak be. sajnos az utóbbi időben úgy érzem h a BD nagyon fogja a rendszert és hónapok óta késztetést érzek arra h lecseréljem, csak kérdés h mire :F nekem a védelem fontosabb, mint az erőforrás igény. persze ennek is vannak határai.
az évek során számos változás történt az összes védelmi programnál, így egyre nehezebb meghozni a jó döntést. engem azért érdekelt volna mások véleménye, mert se türelmem se érdeklődésem nincs az iránt h naponta másik védelmi rendszert tesztelgessek. mégis szeretnék képben lenni és nagyra becsülöm azokat ,akik tesztelnek és folyamatosan képzik magukat és a tudásuk egy részét megosztják másokkal. ami nagy segítség, ha az valóban őszinte és nem arról szól h azt nézik itt páran ki milyen nemű, hol dolgozik. megy a harc h kinek magasabb a rangja. ezért páran már többnek adják ki magukat ,mint amik. egy fórumon sztem ez k.vára nem számít ! se a kor, se az h ki honnan jött, itt mindenki egyforma, és a különbség CSAK is értelemben és a tudásban mutatkozik meg !
Szóval csak annyit mondanék neked és a többieknek is, hogy pár modortalan, öntelt egyén miatt ne azok adják fel és vonják ki magukat a társaságból, akik valóban szívvel lélekkel itt voltak és vannak.
Jó ideje inaktív vagyok itt, de azért olvasom és próbálom a hasznos dolgokat kiszűrni.
Kellemes Napot !

(#40385) sznorbi2 válasza Krystal_s (#40384) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Üdv ezen a fórumon is Krystal_s!

Azért itt is lehetnél aktív, mint a másik fórumon. ;) :D
12-es csaj társaságában oszthatnátok bennünket szépen kulturáltan.

To protect and serve!

(#40386) csaba1203 válasza Krystal_s (#40384) üzenetére


csaba1203
addikt

Igazad van és én is arra biztatom 12-es csajt,hogy ne hagyja el a fórumot.Amit írtál a Bitdefendert nagyon elrontották kipróbáltam,mert van hozzá éves kulcsom a pro-s verzióhoz.Amit nagyon elszúrtak az az,hogy nem tudom a böngészőt használni.Mire betöltődik egy oldal lemegy a nap :D Egyébként semmi probléma vele nagyon jó a detektálása nem véletlenül licenszeli sok nagy cég a motorját.Az Adathalász modul,ami megakasztja a böngészést szerintem.Ezt leszámítva tényleg jó progi.

(#40387) 12-es csaj válasza Krystal_s (#40384) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Ha itt lennél, legalább nem lennék egyedüli lány.. ;)

(#40388) simon7012 válasza Krystal_s (#40384) üzenetére


simon7012
aktív tag

Szia én is egyetértek veled teljes mértékben... ;)
Melyik az a fórum ahol normálisan zajlik a fórumozás?

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#40389) gerrog


gerrog
aktív tag

hali :)
Ad-Aware Internet Security free változatról tudnátok pár szót mondani?
ez csak spyware bigyuszok ellen véd vagy vírusokra is jó?
képtelen vok eldönteni, hogy mit használjak :DDD

Hiszek a sárkányokban, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben.

(#40390) simon7012 válasza Fire/SOUL/CD (#40364) üzenetére


simon7012
aktív tag

Hali, jelentettem a macinak és már válaszoltak is. Szerintük is fals..... :DDD
Írták, hogy a következő frissítésben már benne lesz.Ami csak holnap lesz..... ;]

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#40391) Gorneck válasza gerrog (#40389) üzenetére


Gorneck
titán

OS? Gép? Elvárások? Kicsit bővebben...

Gorneck#1239

(#40392) F34R válasza gerrog (#40389) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem csak Spyware- hanem Antivirus is régebben írtak itt róla lehet hülyeséget mondok de tettó g-data motor-ja van jah és nem kis rendzserigényű üdv :)

(#40393) Thusor válasza Gorneck (#40375) üzenetére


Thusor
őstag

Ja, állandóan kiírja filefogadásnál vagy küldésnél hogy kell neki valami vírusirtó. Bár lehet inkább váltok az új bétára...mert az nem rinyál folyton.

[ Szerkesztve ]

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#40394) Krystal_s válasza csaba1203 (#40386) üzenetére


Krystal_s
addikt

üdi :) az Antiphising és a Search Advisor modulokat én kikapcsoltam. utóbbi valóban nagyon lassította a keresést. veszélyes oldalakra így is ugrik. és a WOT is jó néha.
a lassulást én az egész rendszerre értem. főleg ha frissít ,akkor pörgeti szegény vinyót 1000L és elég sokszor frissít. pedig már átállítottam h ne óránként tegye, elég nekem 4 óránként is. Böngészéshez nálam alap lett a Sandboxie, így elvileg az jól véd a veszélyes oldalakkal szemben...( drive-by stb ), ha netán nem jelezne valami.

(#40395) Gorneck válasza Thusor (#40393) üzenetére


Gorneck
titán

Bármit írsz be megeszi elvileg...csak exe legyen a vége...az AV amúgy is csekkol mindent...

Béta miből? MSNből már van végleges és abba nincs ilyen, de nekem az előd se tette sose...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#40396) Thusor válasza Gorneck (#40395) üzenetére


Thusor
őstag

Oksa, köszi a segítséget.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#40397) F34R válasza Thusor (#40396) üzenetére


F34R
nagyúr

fentebb írtam FSAV.EXE a command line scanner-je :B

(#40398) 12-es csaj válasza Krystal_s (#40394) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Nézd meg a PM-et! :)

(#40399) Fire/SOUL/CD válasza simon7012 (#40390) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát igen, pandamaci nem igazán arról híres, hogy naponta olyan sokszor frissítene, 1x max 2x esetleg február 29.-én 3x...De legalább holnap már nem lesz fals az oldal... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40400) Krystal_s


Krystal_s
addikt

sznorbi2: köszi ;)

12-es csaj: read only módban itt vagyok gyakran :)

simon7012: nem ismerek olyan fórumot. ha többen vannak valahol, akkor ott előbb utóbb előjönnek negatív és pozitív dolgok is, amit néha nem könnyű kezelni. ez ellen az egyik legjobb módszer, ha összefog a közösség és mindenki elmondja a véleményét. sokan nem merik és visszafogják magukat, ami néha nem jó. egy ilyen fórum tagság velejárója h nem mindig leszünk szimpik mindenki számára :\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.