Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40901) HZoli87 válasza 12-es csaj (#40878) üzenetére


HZoli87
veterán

Szülők nem panaszkodtak még az Avastra, jóval gyorsabb lett a gépük (1 mag, 1 GB, XP), mint előtte a Nortonnal és nem lassítja észrevehetően a böngészést.

(#40902) sznorbi2 válasza RBJ (#40886) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Remek felismerés, kiváló heurisztika, persze ha bekapcsolt állapotban van. Kicsi memoigény, nagyon egyszerű kezelői felület az előző verziókhoz képest láthatóan gyorsabb ellenőrzési folyamat. Szinte 0 (nulla) FP jelzés!
Nálam semmilyen hibát nem produkált amíg próbálgattam, de az IS2011 még jobb, persze a tűzfala miatt, de ahhoz nincs promo kulcs jelenleg!

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#40903) simon7012 válasza 12-es csaj (#40884) üzenetére


simon7012
aktív tag

Jelen! :K :DDD

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#40904) 12-es csaj


12-es csaj
senior tag

Ma egy zenés videót néztünk New York-ról egy laptop-on. Váratlanul felugrott egy avast! figyelmeztetés, igazából gőzöm sincs, hogy az új verzióra való frissítésre figyelmeztetett, vagy a regisztrációra, mert messze voltam, és mire felfogtam, addigra a gép gazdája kilőtte az ablakot.
De az jutott eszembe, hogy mennyire nem törődnek az emberek a vírusirtóik figyelmeztetéseivel, hanem csak kilövik. Tényleg kéne egy kis minimális hozzáértés, türelem, figyelem. Mindenkinek van valamilyen szinten értékes és érzékeny adat a gépén...
Persze nem azt vártam volna, hogy ott, előttünk kezdjen intézkedni, de szerintem nem először ugrott fel az ablak, és otthon elolvashatta volna.
Ha a regisztrációja jár le, akkor védelem nélkül marad, de ha a régi verziót használja még, akkor pedig nemsokára nem kap majd frissítést.

(#40905) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Ez a csodás Vipre Premium 3 portomat nyitva tartja.
A 135, 139, 445-ös portok vannak nyitva. Eddig egyetlen 1 védelem sem tartotta nyitva a portokat erre most ez nyitva hagyja! :W
Valaki esetleg megoldást rá tudja nekem vágni?
Előre is köszönöm.

To protect and serve!

(#40906) MolnárPéter válasza McKane (#40877) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Az nem nálam van, hanem egy ismerősömnél. Márciusban vette a licenszet szarért-hugyért, kb 10 dollárért legálisan. Az egy Win7 x86-os gép. De, ha megfigyelted, a másik ismerősöm XP-s gépén promos licensz van. Miért is fontos ez? :)

12-es csaj!

Nem meglepő, hogy most sokan AVG-t használnak, a promo miatt sem. Régóta vagyok a topicban, már sok irtó volt a mennyben és a pokolban. ;) Időnként kialakul egy kis hype egy termék körül (G-Data, Vipre, Kapsesky, Avira, stb.) most épp az AVG a soros. Majd elmúlik hamarosan, és jön a következő. Az új AVG igazi nagy dobásának az IDP összes termékbe történő implementálását tartom. A többi komponens - pl LS/Online szűrő stb.- nekem csak felesleges csicsa, persze másoknak meg nem, ezt is elfogadom. (Személy szerint sose voltam oda a webguardokért. :N )

[ Szerkesztve ]

(#40907) blattida válasza sznorbi2 (#40905) üzenetére


blattida
nagyúr

Az nem gond, hogy nyitva vannak, mivel forgalom megy rajtuk keresztül, viszont láthatatlanok lehetnének... :K

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40908) sznorbi2 válasza blattida (#40907) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Sajnos nyitva vannak. Ja, és miért nem frissít automatikusan a Vipre?
Erre esetleg nem tudsz megoldást?
Ahogyan láttam a 445-ös porton valami Netbios féreg szokott kommunikálni, pedig teljesen friss Windowsra került fel és nem tudok benne buherálásról sem.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#40909) csaba1203 válasza sznorbi2 (#40900) üzenetére


csaba1203
addikt

Én úgy oldottam meg,hogy először felraktam az angol nyelvű változatot.Az tuti frissíti magát.Aztán letöltöttem hozzá a hivatalos oldalról a honosítást.Na így műkszik érdekes nem? :D

(#40910) blattida válasza sznorbi2 (#40908) üzenetére


blattida
nagyúr

Sajnos nem, én nem használok vipre premiumot (béta állapotában anno teszteltem, de már nem emlékszem ennyire a beállításaira), viszont csaba1203 fórumtársunk vipre-s, Ő talán tudja...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40911) sznorbi2 válasza csaba1203 (#40909) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Értem és köszi.
Akkor csak a magyar fordításban b@sztak el valamit mégis. :F
Nálad is nyitva van 3 port?

Egyébként igazán jó kis programnak néz ki csak nem igazán akar frissülni és nyitva hagy 3 portot amit mint már írtam egyetlen 1 védelmi progi nem hagyott nyitva.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#40912) blattida válasza sznorbi2 (#40911) üzenetére


blattida
nagyúr

Mondom, hogy az, hogy nyitva van, teljesen normális, csak láthatatlannak kellene lennie,nem zártnak! :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40913) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Minden egyes tűzfal tesztjén figyelmeztetnek, hogy nyitva a 3 port ami igen veszélyes mert 2 port Netbios-os valami 1 port pedig a microsoft-ds-t írja. Valahogyan be kellene zárnom, de hogyan?

Blattida:

Se nem láthatatlan se nem zárt a 3 port.
Viszont ha kikapcsolom a Vipre tűzfalát akkor a W7 tűzfala mindet rejti, ha azt is kikapcsolom akkor a 3 port nyitva és a többi pedig zárt állapotban van.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#40914) csaba1203 válasza sznorbi2 (#40913) üzenetére


csaba1203
addikt

Mivel teszteled?

(#40915) sznorbi2 válasza csaba1203 (#40914) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Grc.com és a wigwamon is visítanak! :W :W
Sőt még nem is teljes port scan-t nyomok, hanem egyénit és ott is rámüvöltenek, hogy nyitva vannak a veszélyes portjaim. :F

To protect and serve!

(#40916) csaba1203 válasza sznorbi2 (#40915) üzenetére


csaba1203
addikt

Most futtattam le a wigwam-ot és minden ok nálam :D

(#40917) blattida válasza csaba1203 (#40916) üzenetére


blattida
nagyúr

Ugye nem router mögül netezel! ? ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40918) csaba1203 válasza blattida (#40917) üzenetére


csaba1203
addikt

Természetesen nem :D

(#40919) sznorbi2 válasza csaba1203 (#40916) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Hát nálam meg nem OK! Sajnos.
Én sem router mögül nyomom.

To protect and serve!

(#40920) csaba1203 válasza sznorbi2 (#40919) üzenetére


csaba1203
addikt

Abban nem gondolkodtál,hogy sima Vipre és esetleg vmi márkásabb tűzfal hozzá? :D
Nem mintha F-Secure olyan gyenge lenne :DDD

(#40921) BigManus válasza sznorbi2 (#40911) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Ha jól rémlik a futtatásba írd be: services.msc és keresd meg a tcp/ip netbios bejegyzést és állítsd le. És automatikus-ról állítsd át kézi-re.
Nálam annó zárta a 445-ös portot.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40922) HarryPotter


HarryPotter
őstag

nod 32 mostanság milyen eredményeket mutat? Van valakinek friss tapasztalata? 1 GB RAM van per pillanat a gépemen, szóval valami nagyon kis rendszerterhelésűt keresek.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#40923) csaba1203 válasza HarryPotter (#40922) üzenetére


csaba1203
addikt

Próbáld ki Vipre-t nem fogsz csalódni vagy CIS 5-öst :D

(#40924) Narxis válasza HarryPotter (#40922) üzenetére


Narxis
nagyúr

Vipre nagyon kis rendszerterhelésű!

Thanos was right.

(#40925) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Valaki találkozott már ezzel a problémával emsi antimalware-nél?

Talál egy trojant, de a fájl elérési útjánál N/A van. Ez még oké lenne, de ha kitöröltetem vele, vagy karanténba záratom, a következő scannelésnél megint megtalálja és újra kidobja ezt. Azt se tudom így, hogy melyik fájl, vagy hol található. Az aggasztó az egészben, hogy még csak nem is csinál vele semmit.

[ Szerkesztve ]

(#40926) sznorbi2 válasza BigManus (#40921) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Hát ez az eszembe sem jutott volna.
Viszont továbbra is nyitva van a 3 port.

Csaba1203:
Az F-Secure-nak meg már semmilyen promoját nem tudok és ezért variálgatok most.
Ha lenne valamilyen működőképes megoldás azt szívesen venném F-Secure ügyben.
Csak a sima F-Secure AV-nak van promoja de nekem meg az IS2011-hez kellene.
Sajna a külön tűzfal(próbáltam vagy 5 félét) nekem eléggé lefogja a netemet.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#40927) M3oH válasza Pano (#40925) üzenetére


M3oH
addikt

Kb. fel eve Emsit hasznalok, sosem volt ilyen gondom. Probalkozz az Emsi forumon, hatha tud vki, vmi ertelmeset mondani (Dev.ek is olvassak rendszeresen).
Mas megtalalja (Pl.: Malwarebytes)?

[ Szerkesztve ]

(#40928) Pano válasza M3oH (#40927) üzenetére


Pano
addikt

Látod azzal nem néztem még. Megpróbálom a fórumot, hátha.

(#40929) Möbiusz válasza HarryPotter (#40922) üzenetére


Möbiusz
tag

A NOD32 már elég régóta és stabilan a legjobbak között van. (Ha ez a válasz megnyugtat és elég a döntéshez.)
Ha ezt választod, akkor a meghozható jó döntések egyikét hozod. :K :)

(#40930) BigManus válasza sznorbi2 (#40926) üzenetére


BigManus
addikt

Akkor itt egy régebbi hsz-om:

[link]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40931) sonic60 válasza Tetete1 (#40832) üzenetére


sonic60
tag

Szia
Az lenne a kérdésem hogy a Wondershare Time Freeze alkalmazásban hogy lehet azokat a progikat kipróbálni amelyek telepítés után újraindítást kérnek?

[ Szerkesztve ]

(#40932) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Avira Antivir Premium 10 Promo(6 hónapos):

[link]

To protect and serve!

(#40933) OanteS válasza sznorbi2 (#40932) üzenetére


OanteS
csendes tag

Ugyan itt van F-Secure 2011 IS is 6 hónapos. Vajon ez még működik? [link]

Sőt F-Secure 2011 AV 1 éves is. [link]

Azt lehet tudni, hogy ebből van-e magyar nyelvű változat is?

[ Szerkesztve ]

(#40934) BigManus válasza OanteS (#40933) üzenetére


BigManus
addikt

Ha jól tudom multi language a telepítő, tehát tud Magyarul.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40935) OanteS válasza OanteS (#40933) üzenetére


OanteS
csendes tag

Közben megkértem ezt a hónapos kucsot és küldtek is egyet csak azt nem írták a levélben, hogy meddig érvényes. Vagy honnantól ketyeg az a 6 hónap. :DDD

(#40936) Möbiusz válasza OanteS (#40935) üzenetére


Möbiusz
tag

Ott a dátum azon az oldalon. 2010.09.23. Azaz szeptember 23-tól indul a visszaszámolás a 180 napból. (szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#40937) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Az IS2011-re nem működik a promo, az AV2011-re nem tudom, hogy van-e még promo de hozzá van kódom. Igen ML verziós a telepítője az összes F-Secure otthoni terméknek.

To protect and serve!

(#40938) janes1976


janes1976
őstag

Aki azt mondja, hogy a NIS 2011 lassítja a gépet az hazudik! :)

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#40939) Möbiusz válasza sznorbi2 (#40937) üzenetére


Möbiusz
tag

Szia!

Te már próbáltad a 2011-es Internet Security-hez?
Mert itt világosan le van írva, hogy mihez jó a kulcs. Beidézem:
- The license key you get will works with both F-secure Internet Security 2010 and F-secure Internet Security 2011.

(#40940) BigManus válasza janes1976 (#40938) üzenetére


BigManus
addikt

Ez most hogy jött ide?? :U

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40941) OanteS


OanteS
csendes tag

Most már csak azt kellene tudnom, hogy ezekben benne van a magyar nyelvű IS?

[ Szerkesztve ]

(#40942) BigManus válasza OanteS (#40941) üzenetére


BigManus
addikt

Benne van, igen.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40943) OanteS válasza BigManus (#40942) üzenetére


OanteS
csendes tag

Köszönöm szépen. :R

Még egyet kérdezek. Mennyire könnyen lehet eltávolítani ezt a programot? Nem hagy maga után olyan nyomokat mint amiket az AVG-ről olvasok itt? Azt, hogy beírja magát kitörölhetetlenül a Biztonsági központba meg még pár helyre és ez miatt majd nem tudok feltenni másikat? Nem vagyok nagyon gyakorlott emberke és nem szeretnék szívni vele meg utána ha le kell majd szednem.

[ Szerkesztve ]

(#40944) BigManus válasza OanteS (#40943) üzenetére


BigManus
addikt

Én úgy intéztem az eltávolítást, hogy futtatásba beírtam: services.msc
Az ott található F-Secure folyamatokat leállítottam, majd a programot ezek után távolítottam el.
Utána bármi mást fel tudtam tenni.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40945) OanteS válasza BigManus (#40944) üzenetére


OanteS
csendes tag

Köszi.

Sajnos csak január 15.-ig adta meg a licenszet. [link]

(#40946) csaba1203 válasza sznorbi2 (#40926) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem tudom milyen tűzfalakat próbáltál de az tuti,hogy az új CIS 5 nem fogja a gépet.Még úgy sem,hogy fullosan telepítem.Kipróbáltam tudom. De van lehetőség csak magát a tűzfal részt telepíteni.A kérdés milyen neted van.Ha lassú,akkor mindegy mit raksz fel meg fogja akasztani úgyis.A CIS-ben még azt szeretem,hogy nem válogatós szinte valamennyi AV-vel hajlandó működni :D

(#40947) BigManus válasza OanteS (#40945) üzenetére


BigManus
addikt

Ment privi!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40948) OanteS válasza OanteS (#40945) üzenetére


OanteS
csendes tag

Viszont van rögtön vele egy gondom. A grc.com szerint az összes portom kék színű azaz csak zárt és nem láthatatlan. Hol lehet az F-Secureban láthatatlanná tennem a portokat?

(#40949) sznorbi2 válasza OanteS (#40945) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Ez érdekes, mert nekem azt írta a kapott kódhoz, hogy lejárt!

Ha zártak a portok akkor semmi gond nincs vele, akkor van gond ha nyitott a port mint nekem tegnap a Viprével.
Egyébként az F-Secure automatikusan láthatatlanná teszi a portokat és nem zártként kezeli.
Nekem mindegyik port láthatatlan most az F-Secure IS2011-el! :R
Hát nem egy Vipre. :F

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#40950) sznorbi2 válasza OanteS (#40948) üzenetére


sznorbi2
senior tag

A Kaspersky tűzfala is ugyanezt csinálja, hogy az összes port zárt és nem rejtett.
Viszont azt tudnod kell, hogy az Internet Security-k közül talán a legjobb tűzfala neki van.

To protect and serve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.