Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43001) RBJ válasza Imi1981 (#43000) üzenetére


RBJ
addikt

Engem is , engem is :DDD
valaki próbálja már meg a fent emlitett linken hátha tud promit igényelni.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43002) sznorbi2 válasza RBJ (#43001) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Én néhány hónapja kértem kulcsot a linken és kaptam is. A problem az volt, hogy csak az USB Antivirus fogadja el és abból is a 2009-es kiadás. :F :W

To protect and serve!

(#43003) RBJ válasza sznorbi2 (#43002) üzenetére


RBJ
addikt

de kár.
valaki magyarázza már el mi jó fene az usb verzió?
csak pendrivon fut ?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43004) F34R válasza RBJ (#43003) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem, speciálisan a csatlakoztatható eszközöket védi (USB, Mobil adathordozó, NAS, Külső Meghajtók )

(#43005) McKane


McKane
senior tag

gyors körkérdés:

ki használ itt , közületek, G Data terméket?

(#43006) F34R válasza McKane (#43005) üzenetére


F34R
nagyúr

N0RB3RT aki régebben használta, de tedd fel nyugodtan a kérdést , ha problémád van vele

(#43007) TFSi válasza McKane (#43005) üzenetére


TFSi
őstag

Én használtam a GData Antivirus és IS 2009, 2010-et, de nem sokáig volt fent, mert falta a memóriát, akár 200-300Mb-ot is, és nekem lassítottam még a netet is, nemcsak a gépet fogta. Sőt mostanság úgy veszem észre, hogy nem olyan kiemelkedő teljesítményű, mint korábban...

Egyébként is mindjárt jön az újverziós Virusbuster:)

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#43008) McKane válasza TFSi (#43007) üzenetére


McKane
senior tag

nemtudom,itt alig 150MB-ot.. XP-s gépről van szó.. igaz,még friss telepítés. nem fogja sem a netet,sem a gépet..

A VirusBuster,igaz,nemsokára évvége, erre ígérték az új verziót.. :D

ha érdekel valakit,itt a VB általi októberi "vírustoplista"
[link]

(#43009) Narxis válasza TFSi (#42998) üzenetére


Narxis
nagyúr

A kártevőket ti felhasználók engeditek be. ;] Ha én bármelyik antivírussal tudok úgy élni, hogy nem fertőzöm szét a rendszerem akkor el kellene gondolkodni, hogy kiben vagy kikben van a hiba és nem, nem én vagyok a szuperokos felhasználó. ;)

Thanos was right.

(#43010) sznorbi2 válasza Narxis (#43009) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Ez jogos feltevés volt kedves Narxis fórumtárs.

RBJ:

A Trustport Usb Antivirus egy pendrive-ról induló antivírus program és nemcsak a pendrive-ot hanem a számítógépet is védi amibe becsatlakoztattad. Automatikusan frissíti magát és gyakorlatilag egy normál antivírusnak felel meg. A különbség a gépre telepített Trustport antivírussal szemben, hogy az Usb-s csak az AVG motorját használja, míg a telepített ugye több antivírus motorját is.
Egyébként nekem van egy olyan usb-s verzió amit ha újratelepítesz a pendrive-ra akkor újból számolja a 30 napos próbaidőt. Ja, és nem tört vagy valami warezes hulladék. Valami hiba csúszhatott a számításba az usb antivirus megírásakor, mert ez egy teljesen próbaverziós változat és semmilyen belenyúlás nincs a programba csak leszeded a pendrive-ra telepítést és visszatelepíted majd ismét van 30 napod a programból. ;)

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#43011) Imi1981 válasza McKane (#43008) üzenetére


Imi1981
veterán

150 mb eszik alaphelyzetben?Vagy vizsgálat közben?Mert ha alaphelyzetben eszik annyit akkor az nagyon sok. :D

[ Szerkesztve ]

(#43012) McKane


McKane
senior tag

ez micsoda pontosan a Gdata-nál?
eddig ezzel nem találkoztam... ki lehet kapcsolni valahol,valahogy?

#43011:
teljes rendszervizsgálat alatt.
alapjáraton:

[ Szerkesztve ]

(#43013) TFSi válasza Narxis (#43009) üzenetére


TFSi
őstag

Egyetértek. A netről igen kevés szemetet szoktam beszívni (NoScript miegymás), viszont elég sok pendrive megfordul a gépemben, és hiába tiltom le az autorun-t, így is bejöhet a meglepi, ha gyenge a vírusírtó. Elég nagy mintavételből tudom, ha Norton koránt sem áll a helyzet magaslatán, és arról is írtam már, h nagyobb slamasztikából eddig az ESET és a MBAM húzott ki. Ez van, ha az ember windózt használ, és nem csak tőle függ a gépe épsége. Éppen ezért van szükségem jó védelemre.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#43014) Imi1981 válasza McKane (#43012) üzenetére


Imi1981
veterán

A letöltött fájlt ellenőrzi alap beállításnál azthiszem 2 mb-ig.Kikapcsolni ha jól emlékszem nem lehet csak csökkenteni a legnagyobb méretet amit még ellenőriz. :D

(#43015) McKane válasza Imi1981 (#43014) üzenetére


McKane
senior tag

ja,megvan..
köszi!

amúgy a mellékelt képen látható "Internet tartalmak (HTTP) szerkesztése" oda milyen portszámokat érdemes beírni? vagy hagyjam alapon? gondolom ez a webböngészők által használt portokra vonatkozik. :U

(#43016) Narxis válasza TFSi (#43013) üzenetére


Narxis
nagyúr

Egy Malwarebytes Pro bármelyik vírusirtó mellé mehet tapasztalataim szerint. Persze jó az ingyenes is, de a valós idejű védelem nem árt, persze ha a technika ördöge nem szól közbe és megfér a vírusirtó mellett, én úgy tapasztaltam, hogy szinte minden vírusirtóval kompatibilis.

2010-es AV tesztek alapján egy remek összeállítás

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#43017) Imi1981 válasza McKane (#43015) üzenetére


Imi1981
veterán

Azt a HTTP dolgot nem igazán tudom szerintem hagyd alapon. :D

(#43018) sznorbi2 válasza Narxis (#43016) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Ez jó kis teszteredmény.

Itt egy másik is.

[link]

Azért ezen a teszten a Webroot eléggé komoly eredményt ért el. :C
RBJ-nél előnyben lesz és lehet, hogy nem is fogja cserélni egy ideig.

To protect and serve!

(#43019) Kezdő vagyok válasza TFSi (#43013) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Comodo milyen támadásokat védett ki?
Van-e benne,amivel nem vagy megelégedve?
Én csak hallomásból tudok róla,szinte csak pozitívak a visszajelzések.

Imi1981:Vipre-t megszeretted?Elég"régen"van fenn nálad. :DD

[ Szerkesztve ]

(#43020) RBJ válasza sznorbi2 (#43018) üzenetére


RBJ
addikt

Tartok tőle ,hogy az állandó próbálkozás, meg kíváncsíság miatt nem lesz sokáig fent.
most a g data és trustport piszkál nagyon. :DD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43021) zed01 válasza McKane (#43005) üzenetére


zed01
őstag

Én régebben használtam promóciós G Data Antivírust és nagyon meg voltam vele elégedve. Az én gépemet, netemet nem fogta és mégis maximális védelmet ad. Nem véletlen, hogy a sokszor hivatkozott AV Comparatives teszten évek óta az első, legutóbb 99 %-ot ért el, pedig majdnem egymilliós mintán teszteltek.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#43022) RBJ válasza zed01 (#43021) üzenetére


RBJ
addikt

az szép eredmény egymillás teszten.
remélem mihamarabb magyarosítva lesz a 2011 verzió. nem mintha olyan fontos lenne. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43023) Imi1981 válasza Kezdő vagyok (#43019) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát nem rossz de azért annyira nem szerettem meg.Már úgyis lejárt a próbaidő sőt már másodikat használom de szerintem kipróbálom most hosszabb ideig a NIS2011-et amit már ugyan kritizáltam rap teszt alapján de a többiek meggyőztek hogy jó.Úgyhogy lehet hogy felrakom a nortont vagy az avg 2011-et mert az is érdekel. :D

(#43024) Kezdő vagyok válasza Imi1981 (#43023) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Engem is érdekel mind a kettő,mert Norton-t még nem használtam,az AVG 2011 free meg beadta az unalmast az egyik ismerősöm gépén.
De az is lehet,hogy az agyonhasznált Windows-a az oka az egésznek.
Most az AVG9 free van rajta,azzal működik rendesen.

Várom a tapasztalatokat! :K

[ Szerkesztve ]

(#43025) Tetete1 válasza Kezdő vagyok (#43019) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nekem tökéletsen megfelel a Vipera, A Norton többször feléraktam (igaz nem a 2011-es), de néhány nap után mindig megváltam tőle.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#43026) B.S.&T.


B.S.&T.
csendes tag

Sziasztok!

Nem teljesen topik téma, de kérek egy kis segítséget. Pár hete volt fent nálam azAVG IS és most találtam néhány bejegyzést amit én úgy értelmezek, hogy még anno az AVG hagyta maga után. A képen a piros nyíl mutatja, hogy melyikekre gondolok. Kép.
Kitörölhetem ezeket? Nem vagyok valami jártas ezen a területen és nem szeretnék valami olyat kitörölni ami végzetes lenne az OP. rendszerre. Olyan segítsen legyen szíves aki biztosan tudja, hogy törölhetem vagy nem.

Köszönöm szépen előre is a segítségeket.

[ Szerkesztve ]

Blood, Sweat & Tears

(#43027) F34R válasza B.S.&T. (#43026) üzenetére


F34R
nagyúr

Azokat kitörölheted nyugodtan , ha nem engedi kitörölni jobb klikk a mappára és állítsd be a felhasználói jogosultságot , mindenhova pipa és törölheted is őket

(#43028) B.S.&T. válasza F34R (#43027) üzenetére


B.S.&T.
csendes tag

Köszönöm szépen. :R
Máris kitöröltem.

[ Szerkesztve ]

Blood, Sweat & Tears

(#43029) wwhy


wwhy
veterán

F-secure 2011-hez kérnék segítséget: W7 alatt jobb alsó sarki ikon sárgán villog, mondván, h " a vírusdefínicíok nagyon régiek" holott a program szerint minden friss, kézi frissítást is adtam, de semmi eredmény. A gadget is piros X "A számítógép nem védett". A licenc jogtiszta, 3 hónapos promó.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#43030) McKane


McKane
senior tag

na, a Gdata-nál is gyors az ügyfélszolgálat..

írtam nekik emailt, 10 percen belül ott figyelt a válasz.. :C
persze,mindez magyar nyelven..

(#43031) Fire/SOUL/CD válasza wwhy (#43029) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem használók FS-t, úgy hogy ez csak egy "kósza" javaslat, nem tudom segít-e majd.
Szóval manuálisan próbáltad már frissíteni? [link]
itt még akad segédeszköz, hátha valami kártevő becsúszott és az okozza a gondot.

Remélem segít..

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#43032) BigManus válasza wwhy (#43029) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Nálam ugyan ez volt.
A frissítésnél van egy olyan, hogy proxy használattal, vagy a böngészö kapcsolatát használva. Ott válts és menni fog.
De lehet, hogy az internet opcióban van...
Mindegy, ha átkapcsolsz és újra indítod menni fog...

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#43033) sznorbi2 válasza wwhy (#43029) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Próbáltad már külön letölteni az F-Secure honlapjáról a legújabb def. fájlt?
Mert általában ez helyre teszi a riasztást.
Miután letöltötted a gépre valahova utána elindítod a def. fájlt és néhány perc után befrissíti az adatbázist.

Laca026 az egyéb beállításoknál azon belül pedig az Internet kapcsolatok és a http-proxy-ra gondolt. de ezt akkor kell variálni ha nem akar és nem is tud csatlakozni a nethez frissítés gyanánt, de ha jól értelmezem akkor neked most nem az a problemád, ugye?

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#43034) wwhy


wwhy
veterán

köszönöm mindenkinek, közben online angol supporttal megoldódott: küldött egy linket ehhez: fsdbupdate9.exe illetve kötelező a win firewall ÉS defender kikapcsolása, ez utóbbit az FS magától nem tudja (?) kikapcsolni; főleg 2010-->2011 upgade esetében jelentkezik a probléma.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#43035) sznorbi2 válasza wwhy (#43034) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Na örülök neki, hogy sikerült és nekem is nagyon jók a support tapasztalataim. Egyébként én is ezt a definíciós adatbázist(fsdbupdate9.exe) írtam neked, hogy töltsd le csak a support segítségével gyorsabb voltál! :C

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#43036) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Sziasztok,
A minap olvastam, hogy a zemana antilogger kapott egy alap 64bites támogatást. Szerintetek megéri felrakni? Illetve Norton IS-vel megférnének egymás mellett?
Előre is köszi a választ. :)

(#43037) BigManus válasza sznorbi2 (#43035) üzenetére


BigManus
addikt

Ha emlékszel, nálam is ez volt a probléma annó, de nálam kizárólag a http proxy oldotta meg a gondot.
A lényeg, hogy megoldódott neki...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#43038) sznorbi2 válasza BigManus (#43037) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Nálad az volt a gond, hogy nem akart kimászni a netre, nem? Emiatt nem is tudott frissíteni, de Wwhy-nak frissített csak jelezte, hogy elavult az adatbázis. Tehát friss adatbázissal jelzett neki elavultat. ;)

To protect and serve!

(#43039) lck


lck
senior tag

Valaki ZenOk-ot kipróbálta már ? Aktiváló e-mail megjött neki ?

(#43040) blattida válasza lck (#43039) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, igen, megjött, viszont gyakorlatilag elég vacak, nem tud semmit, ne próbáld ki szerintem...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43041) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Ha jól emlékszem akkor a ZenOk BD motorját használja ami viszont eléggé ott van az élmezőnyben. Mégis azt nyilatkozzák, hogy nagyon harmat a ZenOk antivírusa.
Akkor már inkább a most megjelent és frissített Bitdefender Free 2011-et próbáld, használd.
Sőt, még ahhoz képest, hogy ingyenes mégis nagyon dicsérik a 2011-es verziót, ami azért nem volt olyan remek eddig.

To protect and serve!

(#43042) BigManus válasza sznorbi2 (#43038) üzenetére


BigManus
addikt

Nem, nálam is azt jelezte, hogy a frissítés sikerült, de az adatbázisra írta, hogy elavult. Ezért nem értettem miért nem frissült.
Aztán amikor át állítottam onnantól lett jó.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#43043) RBJ


RBJ
addikt

Dr web hez nem tud valaki promot ?
igényeltem egy kínai oldalról kaptam is kulcsot mégse fogadja el. :O

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43044) zed01 válasza sznorbi2 (#43041) üzenetére


zed01
őstag

Pontosabban a Zenok módosított 2009-es Bitdefender motort használ. Ahhoz képest hogy ingyenes, elég sokat tud és valószínűleg a módosításnak köszönhetően a felismerése is javult a 2009-es Bitdefender termékekhez képest.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#43045) lck válasza sznorbi2 (#43041) üzenetére


lck
senior tag

Bitdefender Free állandó védelmet is nyújt ?
Úgy emlékszem a régi free-kkel csak alkalmi ellenőrzést lehetett csinálni.

(#43046) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Online bankolás melyik rendszeren biztonságosabb? Windows 7, vagy Ubuntu 10.10?
Bocsánat, hogy itt kérdezem meg, de itt profi emberek vannak, akik már sokat segítettek!!!

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#43047) blattida válasza zed01 (#43044) üzenetére


blattida
nagyúr

Próbáltad tékás, hogy dicsérgeted? :F :W
A ZenOK av nem tud szinte semmit, a felismerése mindössze közepesnek nevezhető, beállításai nincsenek.

Vacak!

De mindenki dobáljon föl minden szart a gépére, csak azért, hogy pár óra múlva jöhessen a következő...
Bírom ezeket a mély tesztelgetéseket és a hozzá tartozó nagyfokú előkészítéseket és végül az alapos elemzést követően a tárgyilagos minősítéseket!

Ez a topik lassan olyan lesz, mintha óvodások irkálnának ide...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43048) F34R válasza lck (#43045) üzenetére


F34R
nagyúr

Csak On-Demand-ra jó mint régi társai

jozanparaszt

Win-en is lehet csak titkosítás kell és anti-keylogger

Zemana

PrevX Safe Online

Cyberghost VPN

és ezt nem árt elolvasnod

(#43049) zed01 válasza bajtokarpi (#43046) üzenetére


zed01
őstag

Most ezt viccből kérdezed? Azért sem árulom el. :-)

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#43050) zed01 válasza blattida (#43047) üzenetére


zed01
őstag

Próbáltad tékás, hogy dicsérgeted?

Csak linuxot használok.

A ZenOK av nem tud szinte semmit,

*
Keep malware out:
Block viruses, spyware, dangerous trojans, worms, bots and root-kits. Protect your identity against phishing websites and safeguard your system with the ZenOK Realtime detection algorithm. Prevent web attacks that exploit software vulnerabilities and hackers.

Highly secure, covers Zero day viruses:

Stop zero day viruses and unknown threats detected by malicious behavior using leapfrog heuristics technology.

Lightweight Realtime Scan:

ZenOK scans real time internet, e-mail, instant messengers, (WIFI-)Networks and new files. ZenOK works with virtual keyboards and is automatically game safe to make sure you’re well protected.
* Ultra-light file audit scan:
ZenOk likes to audit your files on a regular basis. The audit consumes 0,1% of your system resources. But if it ever disturbs your work, you can ‘Snooze’ it for a while. Experience NO waiting time for scans with ZenOK Ultra-light Scan.

Ja, és az azonnali üzenetküldők és a skype védelméről is gondoskodik.

a felismerése mindössze közepesnek nevezhető, beállításai nincsenek.

Nem azt állítottam hogy a legjobb antivírus, csak azt hogy az ingyenesek mezőnyében a módosított Bitdefender motornak hála nem olyan rossz.

De mindenki dobáljon föl minden szart a gépére, csak azért, hogy pár óra múlva jöhessen a következő...
Bírom ezeket a mély tesztelgetéseket és a hozzá tartozó nagyfokú előkészítéseket és végül az alapos elemzést követően a tárgyilagos minősítéseket!

Mint már állítottam csak linuxot használok, a windows felejtős.

Ez a topik lassan olyan lesz, mintha óvodások irkálnának ide...

Ezt mondom én is.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.