Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40301) blattida válasza Szellem. (#40296) üzenetére


blattida
nagyúr

Narxis itt is, ott is nagyjából ilyen, goodspeed viszont kimondottan ott lazít, ami valóban szánalmas, különösen annak fényében, hogy itt miket ír...bár engem nem lep meg a kétszínűsége...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40302) L7wy válasza 12-es csaj (#40286) üzenetére


L7wy
őstag

Ennek a két emberkének gondjai akadnak a hölgyekkel, így most általánosították mindegyik nőre ezt az ő felfogásukat... Szánalom, ez van, ilyen világot élünk...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#40303) 12-es csaj válasza Szellem. (#40296) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Ezek, már bocsánat, de ... minősíthetetlen színvonalon vannak, olyan színvonalon, hogy már ezért nem tud bántani, amit csináltak...
Egyébként ki volt még kettőjükön kívül, aki - ilyen félresikerülten - kiparodizált?

Ja, Krystal-ról most hallok életemben először.

Amúgy hogy beszéljünk a vírusirtókról is...
Van egy-két gyártó, akik ingyen is megfelelő, jó vírusvédelmet biztosítanak, mert nem csak nagy pénzhajhászok.
A COMODO pedig egy komplex, és elég jó védelmet ad ingyen, sandboxxal, tűzfallal, miegyébbel.
Szerintem az ilyen kezdeményezést meg kéne becsülni.
GoodSpeed pedig csak szidja azt a szerencsétlen szoftvert, és a gyártóját...

[ Szerkesztve ]

(#40304) BigManus válasza blattida (#40301) üzenetére


BigManus
addikt

Engem viszont meglepett, de fel is háborított! Sem Te, sem 12-es csaj nem adtatok okot arra, hogy így kifigurázzanak, kitárgyaljanak.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40305) Pano


Pano
addikt

Ide elvileg írtam valamit, de meggondoltam magam... maradok inkább a no commentnél.

[ Szerkesztve ]

(#40306) BigManus


BigManus
addikt

Na Plag, már Te vagy odaát műsoron.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40307) BigManus válasza Pano (#40305) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Te mint házigazda, nem tudnál valamit tenni? Borzalmas ami odaát megy!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40308) 12-es csaj válasza BigManus (#40304) üzenetére


12-es csaj
senior tag

De, azzal, hogy használja és szereti egy olyan gyártó termékét, ami 15.000 helyett 0 forintért ad Internet Security-t.
Mármint blattida

[ Szerkesztve ]

(#40309) Pano válasza BigManus (#40307) üzenetére


Pano
addikt

Eleinte próbáltam, de már meguntam az egészet, tele a tököm az egésszel, feleslegesen nem fogok dolgozni, hogy elbaszok egy csomó időt a topic rendbe tételére, másnap reggelre meg már megint össze van hányva és cseszve.
Ugyan itt SG topic házigazda jog eladó.

(#40310) blattida válasza Pano (#40305) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem értem, miért tartogattad idáig az ottani házigazda státuszod, én a helyedben már rég visszaadtam volna, vagy a nem kívánatos egyedeket kiraktam volna, ez közösségi érdek. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40311) Pano válasza blattida (#40310) üzenetére


Pano
addikt

Az a baj, hogy az SG házigazda csak HSZ-t tud törölni, mást nem. Se szerkeszteni, vagy bármi más.

[ Szerkesztve ]

(#40312) Szellem. válasza Pano (#40311) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Privátod ment!

(#40313) dnsi válasza BigManus (#40292) üzenetére


dnsi
aktív tag

Mondhatom szép! :Y :((

(#40314) zazenke


zazenke
őstag

egy kicsit pofátlan kérdés : ha én egy multi cégnél dolgozom ahol ki tudom olvasni egy szoftver product kulcsát ( windows 7 vagy vírusírtó progi ) amire gondolom mennyiségi licenc van mert ott fut vagy 30 gépen , akkor azt hazahozván tudnám használni itthon is a kulcsot ?
vagy a cégeknél mindegyik windowsnak más kulcsa van és csak arra a gépre jó ?

(#40315) Gorneck válasza zazenke (#40314) üzenetére


Gorneck
titán

A biosból szedi az infót és az alapján azonosítja a gépet...víruskergető esetén nemtom, hogy ez van e, de elképzelhető...

Gorneck#1239

(#40316) blattida válasza zazenke (#40314) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha volume license, akkor igen, de ez nagyon nem etikus.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40317) zazenke válasza blattida (#40316) üzenetére


zazenke
őstag

az biztos hogy nem etikus de még nem is csináltam meg csak eljátszottam a gondolattal és kíváncsiság -képpen megnéztem hogy kiolvasható e ,és igen legális program mutatja meg a windows kulcsot (win keyfinder )

(#40318) polonic válasza 12-es csaj (#40303) üzenetére


polonic
félisten

Hagyd a francban az ilyeneket. Át kell siklani felette. Azaz pontosabban sg-re sem kell nézni.
Csináld úgy a weblapodat, ahogy szeretnéd.

(#40319) simon7012 válasza BigManus (#40300) üzenetére


simon7012
aktív tag

Ki az a két ember? :F

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#40320) simon7012 válasza Pano (#40311) üzenetére


simon7012
aktív tag

Az utóbbi időben hozzá sem szóltál a topikhoz..... :Y

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#40321) Pano válasza simon7012 (#40320) üzenetére


Pano
addikt

Itt is írom, hogy: nem véletlenül.

(#40322) tejeskifly válasza Pano (#40311) üzenetére


tejeskifly
aktív tag

Tudsz "banolni" a topikból mint házigazda :)

http://code.drom.hu/sgtools.html

(#40323) zed01 válasza 12-es csaj (#40303) üzenetére


zed01
őstag

Ha vigasztal GoodSpeed komát is kitárgyalták ebben a topicban, nem éppen hízelgő szavakkal illeték. :C

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#40324) dnsi


dnsi
aktív tag

szunyi.com ( laca026 oldala ) csak nekem nem jön be? Vagy éppen ténylegesen szünettel?

[ Szerkesztve ]

(#40325) 78zolika válasza dnsi (#40324) üzenetére


78zolika
senior tag

Sziasztok ! Jó reggelt :)
Nekem sem jött be (www.szunyi.com )

(#40326) blattida válasza zed01 (#40323) üzenetére


blattida
nagyúr

Azért ez más, mert az általad belinkelt hozzászólásokban szakmai okokból vették szájukra, semmi személyeskedés nem volt!

Pont Narxis és GoodSpeed azok, akik messze a legtöbbet személyeskedik a topikokban, ráadásul, ha valaki esetleg velük is ezt teszi, azt gyorsan kikérik maguknak!
Ha annyira menő, bátor csávók, lehet állni a többiek beszólását, de hát erre képtelenek...

Mindketten billentyűhuszárok, Remote Warrior kategória...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40327) blattida válasza dnsi (#40324) üzenetére


blattida
nagyúr

Gondolom karbantartás zajlik, legalább is remélem.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40328) dnsi válasza blattida (#40327) üzenetére


dnsi
aktív tag

Én is arra gondoltam. :K

(#40329) Narxis


Narxis
nagyúr

(#40330) BigManus válasza blattida (#40327) üzenetére


BigManus
addikt

Sziasztok!

Az egész szunyi.com leállt, valami szerver karbantartás van.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40331) Pano válasza tejeskifly (#40322) üzenetére


Pano
addikt

Köszi szépen a segítséget, de már mindegy, mert nem én leszek a házigazda. Azért köszönöm az infót! ;)

(#40332) blattida válasza BigManus (#40330) üzenetére


blattida
nagyúr

Oké. ;)
Bár még mindig tart, nem kapkodják el...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40333) Pano


Pano
addikt

Azt hallottam, hogy valami ütős GUI-t is akar csinálni a GFI a Vipre-nek a következő verzióban. Marha kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle.

(#40334) BigManus válasza blattida (#40332) üzenetére


BigManus
addikt

Ez az ingyenes tárhelyek átka :(((

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40335) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Hali Urak!

Látom másnál okoz gondot az AVG és külön tűzfal együttműködése. Én tettem fel a barátomnak az AVG AntiVirust, azt amelyikhez úgy 3 hete lehetett kérni ingyenes 1 éves promót. Outpost mellé lett telepítve és a tűzfal jelezte is a telepítéskor, hogy kész az együttműködésre. Outpost kikapcsolta a saját kémprogram védelmét (szokásos módon, hogy elkerülje az ütközést). Nem is volt gond egy ideig, de barátom telefonált, hogy pár napja az AVG ikonja nem jelenik meg a Tálcán és BK. azt jelzi, hogy nincs antivirus bekapcsolva a számítógépen. Próbálta a Start menüből indítani az AVG-t de onnan sem ment. Leszedtem Revoval az AVG-t és újra telepítettem, de azt kapom figyelmeztetésnek, hogy a 'Viruskereső' és az 'Állandó védelem ' modulja nem aktív. Bármit tettem nem tudom aktiválni. Leszedtem az Outpostot de semmi változás. Leszedtem az AVG-t majd vissza tettem csak az AVG-t, a tűzfal nem volt fent de oda jutottunk, hogy így ebben a felállásban az avg.exe meg már el sem indult.
Ezzel csak azt szeretném jelezni mindenkinek, aki (esetleg) Outpost mellé) szeretné feltenni az AVG AntiVirust, hogy számíthat ilyen malörre. :D

Érdekes módon mind ezek szívások után az AVG IS (1 éves promóval) meg gond nélkül feltelepült és megy minden modulja is. (Kicsit nem igen értem a dolgot ... :( :F )
Csak sajnos az a bibi, hogy Outpost meg lett véve és nem azért lett pénz kiadva érte, hogy nem legyen a gépen. Nem tudom egyelőre, hogy most és ezek után mit tegyünk fel antivirusnak mellé.

(MSE/AVAST!/AVIRA Free kizárva, ha valaki ezeket javasolná)

[ Szerkesztve ]

(#40336) blattida válasza BlackSeven (#40335) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha ingyenes kell, akkor, Panda Cloud, Nano AV, Comodo AV...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40337) polonic válasza blattida (#40336) üzenetére


polonic
félisten

Erről a nano-ról nem hallottam. Ez teljesen új orosz termék, mert még csak béta van belőle, egyes verziószámot sem éri el.
Mik a kilátásai ennek a programnak?

[ Szerkesztve ]

(#40338) blattida válasza polonic (#40337) üzenetére


blattida
nagyúr

Egyszerű, keveset fogyasztó, gyors és hatékony program.

Nálam volt fönt pár napig egy jóval korábbi béta kiadás, időnként gondja volt az eltávolítással, amikor karanténoznia kellett volna, de a felismerése és a működése egyébként rendben volt!

Van olyan fórumtársunk, aki már elég régóta használja, W666W tudna róla mesélni bővebben. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40339) Sz_Imre válasza Pano (#40333) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Szia!

Ha szabad megkérdeznem, akkor honnét van ez a információ?
Mert én annyit tudok, hogy még ebbe az évbe még kiadják a Update 2-es frissítést a Vipréhez. Amúgy nekem a mostani GUI-val nincs semmi probléma.

(Bár így utólag gondolva a GUI-ról lehet, hogy a Sunbelt logot cserélik le GFI-re.) ;]

[ Szerkesztve ]

(#40340) Szellem. válasza Pano (#40333) üzenetére


Szellem.
nagyúr

És Te most mit használsz?

(#40341) Pano válasza Sz_Imre (#40339) üzenetére


Pano
addikt

Hivatalos forrásból van az infó, nyugi ;)
Nekem sincs problémám a GUI-val, csak gondoltam megemlítem. De ezt nem mostanába kell várni, legelőbb az új főverziónál lesz, ha lesz.

(#40342) Pano válasza Szellem. (#40340) üzenetére


Pano
addikt

VIPRE-zek.

(#40343) Sz_Imre válasza Pano (#40341) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Köszönöm a válaszodat! :R

(#40344) Pano válasza Sz_Imre (#40343) üzenetére


Pano
addikt

Ugyan, igazán nincs mit :)

(#40345) BigManus válasza blattida (#40332) üzenetére


BigManus
addikt

Elindult az oldal, minden ok.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40346) Fire/SOUL/CD válasza BlackSeven (#40335) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem tudom milyen védelemmel rendelkeznek, milyen a felismerésük, stb de talán ezeket is megnézheted/kipróbálhatod

BitDefender AV 10 Free
PC Tools AV Free

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40347) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítségét AV ügyben Outpost mellé.
Kezdem lassan azt hinni, hogy az Outpost maga az "aki" ennyire válogatós és ezzel okozza a problémákat. :D :O
Egy ideig (ideiglenesen) marad most az AVG IS aztán meglátjuk. Nem én vagyok a végső döntéshozó ebben. :K

[ Szerkesztve ]

(#40348) Tetete1 válasza Fire/SOUL/CD (#40346) üzenetére


Tetete1
senior tag

A Comodo Firewall mellett használod a KIS-t (tűzfallal), valamint az Avirát?

Nem vesznek össze?

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40349) Fire/SOUL/CD válasza Tetete1 (#40348) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem, dehogy. :N A KIS/Pure egymagában van az mellett nincs semmi (kivéve returnil, mert az minden gépen/OS-en fent van), az Avira + Comodo fal van együtt használva...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40350) riki


riki
senior tag

Hát olvasgatom a Laca által linkelt fórumot. Gyakorlatilag ,csak pár ember veri szét az egészet. Mert bizony ott is vannak nagyon jó,hozzá szólások pld. avg ügyben. Itt olvastam goodspeed által fel álított kergető listát,és bizony az új rap tesztben mind a közép mezőnyben végzett. Akkor a VB rap teszt is szar ? Pedig nála ez volt az etalon. Nem akarok megbántani senkit, csak kicsit felháborít a módszer amivel goodspeed élt. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.