Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40451) gerrog válasza BigManus (#40449) üzenetére


gerrog
aktív tag

köszönöm
ez a fizetős trial verziója, nem?
ehhez lehet kulcsot kérni?
holnap kipróbálom..

thx blattida, linket elmentettem

[ Szerkesztve ]

Hiszek a sárkányokban, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben.

(#40452) Krystal_s


Krystal_s
addikt

pár napja voltam egy notebook üzletben és előjött a szó a védelemről. a tulaj srác,aki egyben szervizeli is a gépeket, hozzáértőnek tűnt :) mondta h ő McAfee-t használja. és most újra előjött bennem h régen mennyire mennyire jó kis AV volt. Tudom h kicsit esett a népszerűsége, de mégis érdekelne h jelenleg milyen a detektálása stb. mennyire hatékony ?

(#40453) BigManus válasza gerrog (#40451) üzenetére


BigManus
addikt

Amit én linkeltem ahhoz ez a promo oldal működik. Kipróbáltam )

Promo

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40454) BigManus válasza Krystal_s (#40452) üzenetére


BigManus
addikt

Nagyon jó még mindig.
Én a Total Protectiont használtam és használom.( AVG IS-t a másikon )
Egy nagy hibája van, valamiért a kivételekhez adást felejtették el belőle.
Vagyis benne van, de inaktív.
Detektálásban szerintem előkelő helyen van.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40455) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Gondolom ezt már ismeritek egy jó ideje.

[Online Armor Cloud Scan]

Az Online Armorban is az Emsisoft motorja van? Mivel ez a skennelő az OA++ adatbázisát használja.
Mert akkor nem is rossz ez a Cloud scan-je!

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#40456) Krystal_s válasza BigManus (#40454) üzenetére


Krystal_s
addikt

most nézegetek róla videókat...
kis srác kicsit be van lassulva :) McAfee Total Protection 2010 test
köszi h megemlítetted h nem lehet kivételekhez adni, mappákat, file-okat. ez nálam alap lenne. de nem is értem, ha ott van miért inaktív.
szolgáltatásiban nekem elég lenne a McAfee VS Plus, mert pl backup és spam szűrő sem kell.

(#40457) BigManus válasza Krystal_s (#40456) üzenetére


BigManus
addikt

Erről beszélek egyébként.
Sehol egy hozzáad gomb...
A karanténból sem lehet át tenni ide fájlokat.
Visszaállítani lehet, de abban a pillanatban visszakerül karanténba :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40458) BlackSeven válasza gerrog (#40451) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Ha nem jön be az avira vagy nem sikerül valamiért kulcsot kérned és érdekel az AVG IS akkor tudok adni egy 1 éves ingyenes promós kulcsot hozzá. Írj privátot ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#40459) BlackSeven válasza BigManus (#40421) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Reméljük, hogy nem így lesz, de ezt a javaslatot kiterjeszthetjük akár kér emberre is ha akarjátok. Gondolom a másik nevet sem kell bemutatni.

[ Szerkesztve ]

(#40460) OanteS


OanteS
csendes tag

Sziasztok!

Az AVG-ben hol lehet beállítani, hogy ne dobálja 5 percenként fel ezt az ablakot?

(#40461) BlackSeven válasza OanteS (#40460) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Talán itt ?
De ezt ne vedd teljesen biztosra, mert még alig fél napja ismerkedek csak az AVG-vel, de majd egy ebben jártasabb biztosan megírja a tutit. :K

[ Szerkesztve ]

(#40462) OanteS


OanteS
csendes tag

Sziasztok!

Még egy kérdésem lenne. Lefuttattam az AVG-vel ezt a PC Analyzert is. Ez lett az eredmény de kéri, hogy töltsem le az ingyenes AVG PC TuneUp-ot ha el is akarom távolítani ezeket. Mennyire megbízható ez az eredmény? Ez a TuneUp megbízhatóan töröl? Úgy értem, hogy nehogy valami olyat is törlésre jelöljön ki az AVG nekem amit nem kellene törölni de ez a TuneUp simán kitörli mégis!

BlackSeven

Köszi a segítséget, ott kellett beállítani. :R Már nem dobálja fel azt az ablakot.

[ Szerkesztve ]

(#40463) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Egy újabb promo:

CA antivirus + és Internet Security 90 napos kulcs.
[link]

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#40464) dooz3r


dooz3r
csendes tag

Kicsit off de témába vágó

Aki nem érti a lényeget annak javallom a kép jobb alsó sarkának tüzetes átvizsgálását.
(SEP fullra frissített adatbázissal. Ez van mikor megmondják mit kell használni)

(#40465) ludla


ludla
őstag

Még működik a 6-hónapos Mcafee antivirus Plus 2010 promóció is!! Facebook fiókkal lehet igényelni.
És már tartalmazza az Mcafee a magyar nyelvet is ha netán valaki még nem tudná.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#40466) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Mi a tapasztalat-az AVG 2011-et ellehet-e tökéletesen távolítani a saját eltávolítójával?A korábbi verziónál jártam úgy, hogy pl. a Kaspersky az eltávolítása után is érzékelte jelenlétét, s nem akart települni.Most jár le a KIS WIN7 Launch Party-n szerzett kódom.Tavaly igényeltem még egy tartalékot, s ha nem fogadja majd el, akkor az AVG IS-t rakom fel az 1 éves Promo-val.

(#40467) Narxis válasza dooz3r (#40464) üzenetére


Narxis
nagyúr

Symantec Endpoint Protection? Miért használsz vállalati terméket? Vagy ha céges gép akkor inkább ezt használjátok: Symantec Hosted Endpoint Protection

Persze csak ha ragaszkodtok a Symantec-hez...

Thanos was right.

(#40468) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Na leszedtem az AVG IS 2011-et. Nem élt 24 órát sem. :D Leszedni azért szedtem le, mert a Windows Update oldalra nem tudtam kimenni miatta. Próbáltam állítgatni a tűzfalában de nem nagyon tudtam, hogy kellene meg aztán el is ment a kedvem ettől a programtól. ESS után észrevehetően megnőtt a boot idő is és lassultak az oldalak megnyitásai is.
Tehát: AVG uninstall előtt tisztogattam CCleanerrel és Comodo SC-vel, majd AVG uninstall de utána is dobálja az arcomba a figyelmeztetést, hogy az AVG firewall ki van ám kapcsolva és így védtelen a gépem! :DDD
Lefuttattam az avgremovert is majd jött az újra tisztogatás és 97 elemet töröltem a Lomtárba, CCleaner talált utána még 33 elemet, Comodo SC meg még 27-et! Uninstall előtt mindezt a takarítást megtettem és közte nem történt semmi már.
Sajnos továbbra is maradt az, hogy a BK. úgy érzékeli, hogy az AVG firewall még telepítve van. :DD

Rendszer-visszaállítás és megoldottam. :K :)

[ Szerkesztve ]

(#40469) csaba1203 válasza GEPESZ66 (#40466) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen tapasztalatom szerint.A Kaspersky amúgy is rigolyás ha előtte volt már valami a gépeden.Ha viszont más terméket telepítesz az probléma nélkül települni fog :D

(#40470) swatti válasza BigManus (#40436) üzenetére


swatti
tag

BullGuard nem éppen a legjobb választás szerintem. Utána jártam és elés sok gond van vele egyenlőre, de nem rossz termék.

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#40471) swatti válasza Kezdő vagyok (#40441) üzenetére


swatti
tag

Nem tudom Én pl elég sok gépen dolgozok, de olyan nagy gép visszafogást nem tapasztaltam egy gépen se ha fenn volt a ZA.

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#40472) csaba1203 válasza BlackSeven (#40468) üzenetére


csaba1203
addikt

Így nem de úgy viszont jártam,hogy uninstall után a Win saját tűzfala nem volt hajlandó visszakapcsolni magát.Véletlenül jöttem rá a megoldásra.Felraktam próbaképp az MSE béta változatát és az helyre hozott mindent :D

(#40473) swatti válasza GEPESZ66 (#40466) üzenetére


swatti
tag

100%-ba nem takarítja le sajnos. Mindig van maradvány sajnos.

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#40474) swatti válasza dooz3r (#40464) üzenetére


swatti
tag

Erre van egy jó cikk. [link]

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#40475) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Közben lefutott a Windows Live OneCare és talált még 71 elemet. AVG uninstall előtt ez is volt futtatva a többiekkel együtt és egyet sem talált.

[ Szerkesztve ]

(#40476) dooz3r válasza Narxis (#40467) üzenetére


dooz3r
csendes tag

Azért használok vállalati szoftvert mert ez egy vállalati gép :B
(Még a conficker is ki-be jár eme nemes védelem mellett)

Ragaszkodik a fene a symantec hez . Nekünk azt kell használni a végeken amit a sok okos ember Budapesten megvásárol.
(A Teve utca 4-6 hoz , túl közel van a symantec magyarország) :C :C

(#40477) Kezdő vagyok válasza swatti (#40471) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Akkor lehet,hogy a laptop beteg? :Y

(#40478) blattida válasza swatti (#40471) üzenetére


blattida
nagyúr

Nálad mi számít nagynak?
Egyébként ZA esetében elő szokott fordulni, nem is olyan ritkán.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40479) swatti válasza blattida (#40478) üzenetére


swatti
tag

Lehet, de egy FF böngésző hamarabb megzabálja a memóriát, mint a ZA. x) Minimális lassulás van, de szint észre se lehet venni. Ha valahol észre lehet venni egyértelműen, hogy ZA van, akkor ott vagy kevés a memória a gépbe tehát 512 alatt van vagy más egyéb probléma lehet, mint pl. kevés hely vagy töredezett vinyó vagy nem jó minőségű alkatrész vagy aránytalan gép config. Persze én csak túzfalról beszélek.

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#40480) swatti válasza 12-es csaj (#40357) üzenetére


swatti
tag

Sajnálom, hogy ilyen történt veled, de ez ne törjön meg. Szerintem a legtöbb ember vagy Informatikus azok szeretik, ha lány is van közöttük és látni, hogy érdekli ez a téma és tanulékonyak is. Volt női kollégáim és nagyon jó fejek, okosak és jó ötleteik vannak. Szóval csak kitartás.

[ Szerkesztve ]

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#40481) swatti válasza Kezdő vagyok (#40477) üzenetére


swatti
tag

Nem biztos, hogy beteg, de lehet vannak maradványok itt-ott. Registryben, tempbe stb. Bár nem tudom milyen laptopod van.

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#40482) Greenebola


Greenebola
senior tag

Sziasztok megnéznétek ,hogy jelez-e a védelem nálatok mert nálam jelez a NIS behatolásmegelőzés , előbb böngésztem és feldobta az ablakot a Norton.

Google képtalálatok a negyedik képre kattintva jelez nálam.

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#40483) #41133696 válasza Greenebola (#40482) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szia!

Az Agnitum-os gépen néztem, a Chrome egyből ugrott rá :D
[link]

(#40484) Sharku válasza Greenebola (#40482) üzenetére


Sharku
csendes tag

Szia!

Én is csak megerősíteni tudom, KIS 2011 nem ugrott rá, de amint az a képből is látszik ez egy fakeav: [link]

[ Szerkesztve ]

(#40485) swatti válasza Greenebola (#40482) üzenetére


swatti
tag

Sajnos egy ideje a google reklámok között vannak fake av-k. 1-2 hete kezdtek intézkedni ez ügyben. Új robotokat írtak amik scannelik az oldalakat, de sajnos időbe telik. x)

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#40486) Greenebola válasza Greenebola (#40482) üzenetére


Greenebola
senior tag

Óvatosan kezeljétek azért a linket (4. képre való kattintást)

FF is jelez veszélyes oldal.
IE alól a következő volt kikapcsoltam a védelmet és erre az oldalra irányít át.

Ezután fel akar települni ez a inst.exe szmötyi.
Futtatva így néz ki (magyar nyelvű a FakeAV)

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#40487) csaba1203 válasza Greenebola (#40482) üzenetére


csaba1203
addikt

(#40488) HZoli87 válasza Greenebola (#40482) üzenetére


HZoli87
veterán

Szia!

Alig történik valami a linken. KÉP :)

Ezt tölti le (VT elemzés), Avira nem ismeri, de a heurisztikus találatként törli/karanténozza.

(#40489) csaba1203 válasza Greenebola (#40486) üzenetére


csaba1203
addikt

Egyébként ismerős ez a Fake cuccos régebbről.Elég sok védelmi progit megtréfált anno a youtube-os tesztelők előszeretettel használták :D

(#40490) Greenebola


Greenebola
senior tag

Köszi ,hogy megnéztétek egyre több ilyennel lehet találkozni valóban.

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#40491) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Még egy adalék így a végén az AVG IS-hez. Állandóan gondjai voltak az Opera böngészőmmel amikor meg akartam nyitni. Most, miután uninstall lett AVG és elindítanám az Operát ezt kapom válaszul. Csak az Opera újra telepítéssel/javítással jött helyre a dolog. Kíváncsian várom, hogy milyen meglepetések fognak még érni. :D

(#40492) swatti válasza HZoli87 (#40488) üzenetére


swatti
tag

Leszedtem 2 különbözőt és ezek már olyan frissek, hogy alig jeleznek rá csak heurisztika jelez.

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#40493) eurolac válasza OanteS (#40462) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Az eredmény az megbízható, ill. ha letöltöd az ingyenes AVG PC TuneUp-ot biztonságosan töröl. Egy gond van, hogy az ingyenest csak 1 alkalommal tudod használni, utána csak akkor funkcionál tovább, ha megveszed. Így tehát szerintem az ingyenest nem érdemes letölteni és egyszer használni.
Szerintem majdnem olyan jó hatékonysággal takarít a Ccleaner, Wise free termékek, stb.

(Nekem az AVG 2011 free (Linkscanner nélkül) + ZA free továbbra is hiba nélkül szépen fut)

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#40494) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Sziasztok!

Emsisoft Anti-Malware 5.0.0.84 released:
- Server mode in freeware mode bug fixed.
- Application restart bug fixed.
- Crash bug in Wizard fixed.
- Crash on downloading full Ikarus signature updates fixed.

Emsisoft Emergency Kit 1.0.0.22 released:
- Detail scan settings problem fixed.
- Crash on downloading full Ikarus signature updates fixed.

(#40495) csaba1203


csaba1203
addikt

Ma rájöttem a Vipre frissítési mizériájának is mi az oka.Egyszerűen annyi,hogy belenyúltak a honosítással és nagyon elszúrták :D Jelenleg az eredeti angol verziót használom és jelentem tökéletesen tölti az updateket. A legutóbbi Kaspersky magyar nyelvű kiadását is elrontották de csak csúnyán.Ezt fórumokon olvastam.

(#40496) riki válasza Greenebola (#40482) üzenetére


riki
senior tag

A chrome tényleg ugrik rá,de Wot szép zöld az oldalon. A Virusbuster sem reagál rá semmit. :F

(#40497) GEPESZ66 válasza BlackSeven (#40468) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Egyszer az AVG IS korábbi próbaverzióját telepítettem fel, s akkor nekem sem működött a Windows Update.Gondolom te az 1 éves Promo kóddal raktad fel, így érdemes lett volna megkérdezni az ügyfélszolgálatot, hogy mi a teendő.Hiszen csak akkor válaszolnak, ha van érvényes kulcsod;a póbaverzió esetében válaszra sem méltatnak.Pedig a próbát azért telepíted, hogy vásárlás előtt kipróbáld, hogy miként fut a gépen,van-e vele probléma. Ha valaki használja az AVG IS 2011-et, hogyan oldotta meg a Windows Update problémát?
Így fel sem merem telepíteni.

(#40498) 12-es csaj


12-es csaj
senior tag

A suliban a mellettem ülő emberke gépén kinyiffant a NOD32. Pár percig kint volt az üdvözlőképernyője, majd mikor eltűnt, megjelent egy üzenet. Valami kernelhibára vagy mire panaszkodott a NOD. Nem tudtam végig elolvasni.
Szerintem még az is lehet, hogy valamelyik gyerek piszkált bele a NOD32-be, bár ki tudja. Lehetetlennek nem tartom, mert láttam már érdekes dolgokat.

(#40499) BlackSeven válasza GEPESZ66 (#40497) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Szia!

Rákérdeztem, igaz már csak utólag amikor leszedtem. Meg is jött - és nagyon hamar - a válasz, de erre varjon gombbot valaki. :DDD Bemásolom mert csak egy rövidke mondat az egész.
Tisztelt XXXXXXXXXX!

Javasoljuk, hogy vegye igénybe ingyenes 30 napos próbaidőszakot, ez alatt megbizonyosodhat róla, hogy helyesen működik a szoftver a számítógépén :DD :DD

(#40500) csaba1203 válasza BlackSeven (#40499) üzenetére


csaba1203
addikt

Vagyis tovább folytatódik a béta teszt periódusa :D :DD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.