Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40751) 12-es csaj válasza riki (#40749) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Kártevőt helyeztek el rajta?

(#40752) Szellem. válasza #41133696 (#40716) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ha ez őszinte és nem rafináltság van mögötte, akkor én részemről megbékéltem, és felajánlom a tovább normális együttműködés és együtt fórumozás ehetőségét.
És ezt őszintén mondom!

(#40753) Krystal_s


Krystal_s
addikt

csak egy kép lett volna ,de nem lett jó

[ Szerkesztve ]

(#40754) Tetete1


Tetete1
senior tag

Az A-squarednél mit kell beállítani, hogy ne ugráljon fel a riasztás, hogy épp mit blokkolÍ? :U

CIS Firewall+Defense,A-squared, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40755) #41133696 válasza Szellem. (#40752) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szia, természetesen nincs mögötte semmi trükk. Ilyennel nem viccelnék. Azért nem reagáltam napokig, mert nehéz volt meghozni ezt a döntést, és elmondani , hogy mi állt a háttérben . Vannak olyan ismerőseim ugyanis akik tudják, hogy ki a magyar web bizonyos részein - nem mindenhol az én nickem a GoodSpeed - ,mert van ahol leregisztrálják előttem - a GoodSpeed nick mögül író, ám sok olyan kényes dologgal nincsenek tisztában mint ez a kórkép. Természetesen , ha szükséges, a moderátorok számára igazolni tudom , - akár az orvosi kezelési lapom diagnózis részének bescannelésével is - , hogy ez a jelenlegi szitu.

Köszönöm szépen a megértésedet :R

Remélem mások is hasonlóan fognak tudni ehhez a dologhoz idővel viszonyulni. :R

Szerk , természetesen minden erőmmel azon vagyok , és ebben egészen biztos is vagyok, hogy nem lesz a részemről több ilyen szélsőséges megnyilvánulás mint ami azon a fórumon volt .

Elnézést kérek mégegyszer, 12-es csajtól, blattidától, l7wy-tól Möbiusztól, és mindenki mástól is a méltatlan viselkedés miatt amit a másik fórumon tanúsítottam. :R

[ Szerkesztve ]

(#40756) Szellem. válasza #41133696 (#40755) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Rendben! Nézd, én is elkövettem korában hibákat! Akik ismernek tudják. Én sem vagyok tökéletes és van egy jó adag hibám. Így ezúton is elnézést kérek mindenkitől a korábbi hülyeségeimért.
Nem szeretek haragot tartani senkivel. Veled sem!

Egy dolgot engedj meg és részemről többet nem foglalkoznék a problémával:
Itt és máshol sem senki sem tökéletes. Mindenkinek megvannak a jó és rossz tulajdonságai. Mindenkinek vannak bogarai, makacsságai, nézetei, és mindenki valaminek a "fanja". Ettől senki sem kevesebb vagy több. Nem kell lenézni, és bántani senkit. Senki sem tökéletes.
Egy közösség vagyunk, és tudnunk kell együttműködni, és elfogadni a másikat.
Ahogy fentebb írtam, ez rám is vonatkozik!

Részemről a téma lezárva, és én is elnézést kérek tőled is a korábbi bántásaim miatt!
A betegségedet meg őszintén sajnálom!

(#40757) Kezdő vagyok válasza Tetete1 (#40754) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Biztos,hogy az a-squareed?
Szerintem az a-squareed megszűnt,helyette van az Emsisoft Emergency Kit.
Nem Emsisoft Anti Malware-d van? :F

(#40758) blattida válasza #41133696 (#40716) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha ez igaz, elfogadom a magyarázatot és a bocsánatkérést. :K :R

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40759) Tetete1 válasza Kezdő vagyok (#40757) üzenetére


Tetete1
senior tag

Igazad van, Emisoft Anti-Malware (már nem A-squared).

Senki sem használ(ja)?

CIS Firewall+Defense, Emisoft Anti-Malware , Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40760) #41133696 válasza Szellem. (#40756) üzenetére


#41133696
törölt tag

Teljes mértékben egyetértek Veled , egy közösség vagyunk, minden hibánkkal és tulajdonságunkkal, és köszönöm szépen még egyszer :R

(#40761) Kezdő vagyok válasza Tetete1 (#40759) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Nekem elég volt egy fél órára....
Szinte minden weboldalt blokkolt.

(#40762) Tetete1 válasza Kezdő vagyok (#40761) üzenetére


Tetete1
senior tag

Először,aztán k...va jó (mint a sex).....

CIS Firewall+Defense, Emisoft Anti-Malware , Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40763) #41133696 válasza blattida (#40758) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igaz sajnos, de minden erőmmel azon vagyok, hogy ki kászálódjak belőle, mert van belőle kiút, csak kicsit hosszú, de ki lehet belőle gyógyulni, a pánikrohamokból is, és a depresszióból is. Bár ilyenkor tél közeledtével, a téli depi szokott előjönni - télen senki sem nagyon megy ki, és munka után szinte mindenki hazasüvit. Viszont én úgy élem meg, hogy a pánikbetegség, rosszabbul érintett mint a depresszió maga. No nem is offolok tovább, csak jól esett végülis leírnom, és köszönöm szépen Neked is , hogy elfogadtad a bocsánatkérésemet :R

[ Szerkesztve ]

(#40764) 78zolika válasza Szellem. (#40756) üzenetére


78zolika
senior tag

Ezt nagyon jól leírtad igazad van :R :R Tökéletes ember nincs :N :C

(#40765) Tetete1 válasza #41133696 (#40763) üzenetére


Tetete1
senior tag

Sportolj, eddz (ez minden ilyet megold).

Nem szeretnék szerénytelenek lenni, de én naponta 59. évesen 3 órát futok erdős-hegyes terepen (egy szál sportgatyában, póló nélkül), 1 órát erősítek és 1,5 órát jógázom.Most már nem dolgozom, de amikor melóztam, majdnem ennyit edzettem és 5 órát aludtam.

Végtelen nyugalmat, kiegyensúlyozottságot (és mindent) stb. teremt.Kellett, mert 8 órát ültem a gép mellett.És még a nők is megbámulnak.

CIS Firewall+Defense, Emisoft Anti-Malware , Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40766) 78zolika válasza #41133696 (#40763) üzenetére


78zolika
senior tag

Pszichiáterhez nem jársz ?? ( minden cikkedet elolvastam ( LOGOUT blog) érdekes és jó írások :C ) de szerintem mások is így vannak ezzel Meglepet a dolog ami a másik fórumon történt :Y

(#40767) riki válasza 12-es csaj (#40751) üzenetére


riki
senior tag

Bocs ,hogy még csak most reagálok ,itt mindent megtalálsz: http://itcafe.hu/hir/kaspersky_cracker.html

(#40768) #41133696 válasza 78zolika (#40766) üzenetére


#41133696
törölt tag

De, eleinte az volt a meggyőződésem - nagy hipochondrer vagyok , amíg nem volt Internetem nagyapám terjedelmes orvosi lexikonjait bújtam - , hogy a szívemmel van baj. A látszólagos előzmények nélküli szapora pulzus, légszomj stb, jártam az orvosok nyakára , magán alapon kellett holter EKG-t is intézném. Nem találtak semmit. Aztán a végén a háziorvosom azt mondta, hogy szerinte pánikbetegségem van . Volt olyan, hogy az ügyeleten kötöttem ki , miközben sétáltam haza a busztól, mert éreztem hogy felment a pulzusom, és aritmiám van. Ez akkor volt, amikor volt az a rendelkezés, hogy aki indokolatlanul veszi igénybe az ügyeletet, tejel egy 1000-est, mondanom sem kell tejeltem egy ezrest a helyszínen, mert a doktornéni szerint a 130-as pulzus még indokolatlan kategória. Na mindegy, meg felírt B6 vitamint :) Aztán a háziorvosom beutalt, elvileg az ideg gondozóba , ami gyakorlatilag a pszichiátria . A családom nem nagyon akarta engedni, hogy oda menjek, mert ez egy kis város, és ugye a rossz nyelvek mit mondanak már , meg én sem repdestem, de félév múlva elmentem, úgy hogy nagyapám egyik főorvos barátja szólt át az idegről a pszichére, hogy kihez kerüljek .Igen félévig húztam, és ennyi idő alatt esett le, hogy a béta blokkolótól is ezért vagyok rosszabbul.

Anno én eléggé a földön jártam, szóval az ilyen pszichiátriai betegségeket teljes mértékben tagadtam. Sőt olyanokat gondoltam, hogy aki ott van mind hisztizik , satöbbi , szóval így érthető is, hoy miért harcoltam ez ellen minden eszközzel. Lehet nem is jó szó erre, hogy földön jártam. Neveltetésemből fakadóan ,nem hittem az ilyesmiben.

Aztán rájöttem, hogy itt három fokozat van . Az ilyen lájtosak mint én , akik csak néha bejárnak - a doktornőt nem láttam vagy egy éve, mert a receptet kiküldik - és így nem kell ott ülnöm egy csomó ideig, a második kategória a bent fekvőek, ezek jó része leszázalékolásra vár, és van köztük sok szimuláns is , a harmadik a zárt osztályos csapat. Na az tényleg kemény.

Egyébként az orvosok szeretnek egymással BNO kódokkal kommunikálni, hogy a beteg ne tudja már, hogy mi is a baja, de nekem az első dolgom ha ráírják, hogy tűzök haza - ha csak nem ismerős fejből - és megnézem a BNO adatbázisban,

No bocs, hogy megint ennyit írtam , csak jól esett. Örülök, hogy szereted olvasni a cikkeimet :R

(#40769) 12-es csaj válasza riki (#40767) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Köszönöm.

Hihetetlen, hogy már egyik weblap se biztonságos, bármelyiket meghekkelhetik.

(#40770) Tetete1 válasza #41133696 (#40768) üzenetére


Tetete1
senior tag

Orvoshoz teljesen felesleges járni (természetgyógyászok sem sokat érnek). Tejeltem pedig nagyon sokat mindkettőnek.Négy betegségem volt, mind a négy esetben saját magamnak kellett megoldani, nagyon olcsón, egyszerűen (Gerinc és izületi problémák, nagyon erős gombásodás,reflux, allergia). Fiamnak sikerült (már 3 éve) levennem teljesen a magasvérnyomást (sportolás nélkül), a menyemnek az allergiát.

Magánrendelő orvosok sem érnek egy fabatkával sem többet, mint a mások, csak pénzért csinálják (legtöbbször állami eszközökkel).

A gyógyszerek mind sz.rt sem érnek (egyik sem) :U Nemhogy nem gyógyítanak, de még a tünetek nagy részét sem veszik le.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40771) Greenebola


Greenebola
senior tag

Ugyan ilyeneket vélek felfedezni mostanában és még itt a közösség is mint ahogy a Kaspersky járt , valóban nagyon elterjedtek ezek a FakeScanner oldalak.
Gyorsan reagáltak azért.

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#40772) #41133696 válasza Tetete1 (#40765) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen a testmozás, nagyon fontos csak az a bajom, hogy az elméletet fúvom, mert a gyakorlaton eltaknyálok :D Egésznap itthon pihengetek, amikor felkelek - ez rendszerint dél körül szokott lenni, kaja, gépébresztése, fórumozás, cikkírás, csetelés, játék, közben kaja egy párszor, hopp éjjel 3 óra, ideje lefeküdni, hogy aztán kezdődhessen előlről. 29 éves vagyok, életem első 26 -évében nem léptem át 60 kilót , pedig 178 cm magas voltam. A mianserintől viszont megjött az étvágyam. Gyermekkoromban ritka étvágytalanságom volt , pedig tömték belém az étvágygerjesztőket hogy életben tartsanak. Most 84 körül mozgok, pocakom van .

26 éves koromig csontváznak tartottak, most meg szerintem meláknak :D Egyik végletből a másikba, és a koleszterin szintemet is gyógyszerrel tartom rendbe , hogy ne hogy lerakódjanak a kis pllakkok, és idő előtt bekrepáljak . Szóval muszáj leszek mozogni. :U :DDD

(#40773) #41133696 válasza Tetete1 (#40770) üzenetére


#41133696
törölt tag

Bizony sőt , még sajnos van amit plusszban kap a gyógyszerekkel az ember, mint például, én a májfunkció romlását. Ami így még visszafordítható, csak nem szabad sokáig húzni. A vérnyomásomat én is szoktam mérni, sőt az interneten vezetem a vérnyomásnaplót a hazipatika.com-on.

(#40774) Tetete1 válasza #41133696 (#40772) üzenetére


Tetete1
senior tag

Mégegyszer: a gyógyszerek sz.rt sem érnek, legjobb esetben nem ártanak. :K

Az ember saját maga a legjobb orvosa (sajnos én az orvosokat teljesen nullának tekintem, kivéve a sebészeket, azt is korlátozottan).

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40775) Greenebola válasza Tetete1 (#40774) üzenetére


Greenebola
senior tag

Van jó gyógyszer ez pedig a Sz3X AV/IS nélkül viszont megspékelve egy jó Tűzfallal. :K

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#40776) 12-es csaj


12-es csaj
senior tag

Most, hogy lecsillapodtak a kedélyek, visszaraktam az aláírást. Kell nekem. :DD

Greenebola:
Ez nagyon tetszett. :DD

[ Szerkesztve ]

(#40777) Tetete1 válasza Greenebola (#40775) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nekem ez a gyógyszer:

CIS Firewall+Defense, Emisoft Anti-Malware , Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40778) 78zolika válasza #41133696 (#40772) üzenetére


78zolika
senior tag

Nem semmi 29 éves vagy és ilyen betegséged van Igaza van ( Tetete1 ) Egy kis mozgás senkinek sem árt :N

(#40779) #41133696 válasza Tetete1 (#40774) üzenetére


#41133696
törölt tag

;)

(#40780) #41133696 válasza 12-es csaj (#40776) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nagyon örülök én is neki ;) :R

(#40781) Tetete1 válasza 78zolika (#40778) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ilyen lelkibetegségekre csak a sport a megoldás, abszolut kigyensúlyozottságot okoz (mellette tökéletes alkatot).Igaz, csak a szív és érrendszeri problémákon segít (a köztudattal ellentétben).Megyek és fekvenyomok.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40782) blattida válasza Tetete1 (#40781) üzenetére


blattida
nagyúr

Ne haragudj, de a lelki eredetű betegségeken a sport nem segít.
Aki otthon ül és zabál, azon segíthet, de csak a testsúlyán, az okot nem fogja rendbe tenni... :N

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40783) Greenebola


Greenebola
senior tag

Helyes :K

GoodSpeed Neked meg azt javaslom ,hogy fordulj pszichiáterhez mert basszóttúl mindenkinek vannak problémái , és ezt kurvára nem így (itt) kéne kiadnod mert ez egy gerinctelenség ,hogy áthordasz a PHról az SGre olyan fórumozók kérdéseit és hozzászólásait ami neked szemet szúr ,főleg egy Lánnyal szemben lehetsz te NAV vagy NIS a lényeg ,hogy ez egy hölggyel szemben undorító viselkedés volt.

Hidd el mindenkinek vannak problémái.
Részemről elkönyvelve ,de megértve bizonyos dolgokat mint egészség.

Nagyon szeretem ezt a közösséget amióta beregiztem és ez jó volna ha így lenne ,hogy ne jelentéktelennek nézzek egy fórumtársat.

No ,de nem OFFolok mert elég volt a napokba ez a sok szenny.

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#40784) BigManus válasza Greenebola (#40783) üzenetére


BigManus
addikt

Nagyon osztom a véleményed! Igazad van! :K

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40785) 78zolika válasza Tetete1 (#40781) üzenetére


78zolika
senior tag

" abszolút kiegyensúlyozottságot okoz (mellette tökéletes alkatot ') A kemény fizikai munka is, és még a pénztálcát is hizlalja :C

(#40786) 78zolika válasza blattida (#40782) üzenetére


78zolika
senior tag

" Ne haragudj, de a lelki eredetű betegségeken a sport nem segít." De hogy nem ha azt egy jó csajjal csinálod :C csodákra képes :K :K

(#40787) #41133696 válasza Greenebola (#40783) üzenetére


#41133696
törölt tag

A jövőben az én részemről nem fog előfordulni ;)

(#40788) blattida válasza 78zolika (#40786) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez nem lelki probléma. :N ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40789) RBJ


RBJ
addikt

Még a végén könnyeket fogok hullatni . nem akarok belebonyolódni , sőt elvileg személyesen nincs gondom vele , de ha egy kicsit olvas valaki a sorok között teljesen kamu az egész szövegelés amit goodspeed lenyom itt. ha csak a billentyűzetre térek vissza tiszta retek az egész erre belinkel egy megtisztított baloldali képet a billentyűzetről ami kopott. nem nagy dolog az egész de megmutatja az ember jellemét , hogy megint kamuzik. és csak egy példa volt a sokból.
és a legbosszantóbb az egészben mindenki behasal neki.
:((

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#40791) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Na jó!

Szerintem itt fejezzük be!
Nem kéne már ezt tovább folytatni szerintem. Tegyünk pontot az í-re!

Más:

Nekem az AVG IS 2011 nem frissíti magát az újabb programverzióra. Még mindíg ez a verzió:
10.0.1136

(#40792) Gorneck


Gorneck
titán

Nem lehetne már ejteni ezt a témát? Kezd baszott fárasztó lenni, de komolyan...
- Van privát.
- Van SG aminek már 5 éve is kb ez volt a szintje amit a napokba lehetett olvasni...itt nem kéne abba az irányba elmenni...szal lehet oda menni offolni vagy bánomisénhova, de itt már kezd sok lenni.

Aki nem bírta megemészteni az ottani dolgokat az vegyen egy nagy levegőt és ne olvassa a delikvensek topikbéli hsz-ét. Egyszerű...nem nehéz...

Gorneck#1239

(#40793) eurolac válasza Szellem. (#40791) üzenetére


eurolac
senior tag

Tökéletesen igazad van! :K

A "más-ra": nekem sem frissít a free. Előzőleg pedig frissítette a programverziót is. :F

Eurolac

(#40794) Tetete1 válasza blattida (#40782) üzenetére


Tetete1
senior tag

Testsúlyon a sport nem segít (legfeljebb anniban, hogy tartod a súlyod, fogyni nem lehet. pl. 1 db sport szelet= 10 km-es futással egyenértékű). A masszív sport, rendszeres, nagymennyiségű renkívüli mértékben nyugtató hatású és még véletlenül sem enged depressziót.
A 2-3 évi napi 20 km-es távú 12km/ó sebbességű távfutás hatása olyan, mintha bekábítószereztél volna (enderfin hormonhatás).

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40795) Tetete1 válasza Gorneck (#40792) üzenetére


Tetete1
senior tag

Bocs, most olvastam csak a hozzászólásod. Igazad van. :C

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40796) 12-es csaj válasza eurolac (#40793) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Ezt hogy értitek? Ha rányomtok manuálisan, akkor se?

(#40797) 78zolika


78zolika
senior tag

Igazuk van legyen már befejezve Fárasztó az egymásra köpködés Van privát ott

(#40798) Tetete1


Tetete1
senior tag

Az Emisoft Anti-Malware-nél mit kell beállítani, hogy ne ugráljon fel a riasztás, hogy épp mit blokkolÍ? :Y

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40799) 12-es csaj válasza 78zolika (#40797) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Inkább mondd meg kérlek, hogy mi lesz a következő versenyződ? Vagy majd akkor fog kiderülni hirtelenjében? :)

(#40800) RBJ válasza #41133696 (#40790) üzenetére


RBJ
addikt

mások utáni turkálás amit már máskor is megtettél elég alávaló dolog.
Kiállítottad a bizonyítványt magadról !
és az általad belinkelt dolgon semmi negatíot nem látok
benned egy colombo veszett el.
itt befejeztem mert ahogy mondják okos enged..... szenved.
:C

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.