Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40801) eurolac válasza 12-es csaj (#40796) üzenetére


eurolac
senior tag

Sajnos nem. Pedig az első kiadás után, a normál programfrissítéssel kijelezte, h új verzió van, újraindítás után ott figyelt a friss ver. Most nem akar lejönni sehogy sem Én sem tudom, hogy mi lenne a megoldás.

Eurolac

(#40802) 12-es csaj válasza eurolac (#40801) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Ez kellemetlen... Tisztességes antivírus minimum manuálisan engedi frissíteni a programverzióját, sz.v.sz.
Talán ha holnap megpróbálod? Ki tudja?

(#40803) Szellem. válasza eurolac (#40793) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Franc megeszi!
Valaki megnézhetné, hogy mi az új AVG 2011 IS verzió, és miért nem akar lejönni ha van újabb mint az általam leírt!

A GS témát meg tényleg fejezzük be!

(#40804) eurolac válasza 12-es csaj (#40802) üzenetére


eurolac
senior tag

Gondoltam én is arra, hogy a free kiszolgálók nem olyan nagy kapacitásuak és később lejön.
De ha nem? :F
Rátelepíteni gondolom nem ildomos, uninstallálni meg újrarakni elég macerás. Főleg ha később is csinál majd ilyet. Váltani pedig nem nagyon szeretnék. :))

Ja, persze: ha az IS is ugyanezt a problémát produkálja! :W :W :Y

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#40805) HZoli87 válasza Szellem. (#40803) üzenetére


HZoli87
veterán

10.0 Build 1144a3191

(#40806) eurolac válasza HZoli87 (#40805) üzenetére


eurolac
senior tag

Sajnos még ez figyel nálam. Semmi frissítés nem jön le.

Ha esetleg valaki tud jól angolul, van ideje és az avg fórumon fellel ezzel kapcsolatban valamit, megköszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#40807) RBJ


RBJ
addikt

szerintem várni kellene még azzal az AVG val mert elég sűrűn javítják még.
:DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#40808) HZoli87 válasza eurolac (#40806) üzenetére


HZoli87
veterán

Olvasom közben, hogy miről írtok. Ez a legújabb elérhető változat, lehet hogy a különböző régiók nem egyszerre kapják meg a frissítést, hogy ne legyenek túlterhelve a a szerverek. Holnap is van nap, lehet akkor már frissülni fog nektek is, türelem.

(#40809) 12-es csaj válasza HZoli87 (#40808) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Én is ezt tudom elképzelni, mint legvalószínűbb okot.

(#40810) eurolac válasza HZoli87 (#40808) üzenetére


eurolac
senior tag

Az Úr szóljon általad! :)
Remélem, hogy igazad lesz. Én már régebben úgy megszerettem az avg-t, mint a 12-es topicktársnő az Avast-ot. :K

Eurolac

(#40811) Kezdő vagyok válasza eurolac (#40810) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Nem vagy egyedül!
Akit meséltem laptopos ismerősöm annyira szereti,el nem hagyná!
Free 8,9...2011 ;]

(#40812) 12-es csaj válasza Kezdő vagyok (#40811) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Ez ismerős - még ha nem is látszik rajtam, hanem az ellenkezője -, csak nálam másik szoftverrel. :)
Úgyhogy eurolac-nak igaza volt! :)

Kezdő vagyok, hanyagolsz! ;) :)

[ Szerkesztve ]

(#40813) Kezdő vagyok válasza Tetete1 (#40798) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Lehet,hogy én voltam a hülye,de amikor fenn volt,én sem jöttem rá erre.
Uninstall lett a vége.
Ezek a szövegek mentek(kb.fél éve volt):
"A Spyware Terminator úgy viselkedik,mint egy kémprogram,mit tegyen vele az Emsisoft Antimalware---engedem?
mondom engedem

válasz:azért megfigyelés alatt tartja."
És be sem volt még benne kapcsolva a paranoiás üzemmód ;]

Szerk:na akkor lett belőle elegem,mert ez már így is paranoia volt nekem. :O

[ Szerkesztve ]

(#40814) 78zolika válasza 12-es csaj (#40799) üzenetére


78zolika
senior tag

Ma leszedtem Avas Is Kipróbáltam amiket írtak email -be hibajavításra ( avas.com) de nem szűnt meg a problémám Az utolsó megoldás maradt újra rakjam fel de nem akartam mert már csak pár nap volt a tesztverzióból Teljesen kipucoltam a gépből az Avast maradványokat Először a CA Internet Security Suite Plus 2011 de valami gabesz történt vele annál a résznél ahol ki lehet választani hogy melyik összetevők települjenek ott én rányomtam hogy complet aztán kb 15 percig nem történt semmi türelmetlen lettem újraindítottam a gépet kipucoltam megint a gépet Aztán felraktam a Outpost Security Suite Pro most az van Kérdés meddig ?,

Más :: CA ISSP 2011 - nél ami nálam történt az normális " kb 15 percig nem történt semmi" Mi a vélemény a programról

(#40815) 12-es csaj válasza 78zolika (#40814) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Amúgy mi volt a végső benyomásod az avast!-ról? Mondjuk, ezzel a buggal nem voltál szerencsés... :(

15 percig vártál? Akkor türelmes vagy. :DD
Lehet idétlen kérdésem? Mi az a CA Internet Security?

(#40816) csaba1203 válasza 12-es csaj (#40815) üzenetére


csaba1203
addikt

Szia!

Egy viszonylag friss teszt róla:
[link] :D

(#40817) eurolac


eurolac
senior tag

Talán nem nagyon off, a sz.gép biztonsághoz tartozik:
Ma feltettem a legújabb Opera böngészőt kipróbálásra. Régebben próbáltam, nem igazán jöttek be rendesen vele oldalak. Azóta úgy tűnik kiforrott lett: gyors, személyre szabható stb. Ugyanolyan pozitív csalódás ért mint a Nod-al kapcsolatban eddig.
Mennyire biztonságos a vele történő internetezés a konkurenciához képest? (IE, FF, Chrome, stb). Valaki képben van ebben a témában? Válaszokat előre is köszönöm. :R

Eurolac

(#40818) 78zolika válasza 12-es csaj (#40815) üzenetére


78zolika
senior tag

nagyon bejön az Avast majd nem 4 hétig volt fen vírust nem kaptam Észre vétlen volt a gépemen
CA ::CA Internet Security Suite Plus könnyen használható, teljes körű védelmet nyújt a vírusok, kémprogramok, spam, nem megfelelő tartalom, az elveszett fájlokat, és az adatokat a korrupció Azt hiszem amerikai cég

(#40819) csaba1203 válasza eurolac (#40817) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha segít itt egy teszt:
[link] :D

(#40820) pethYeti válasza eurolac (#40817) üzenetére


pethYeti
addikt

Legkevesebb biztonsági rés mindig Opera-ban volt, ilyen szempontból a legjobb én is Operázok lassan 1 éve, nagyon megszerettem.

(#40821) blattida válasza Tetete1 (#40794) üzenetére


blattida
nagyúr

Ahhoz képest rengetegen fogynak a mozgásnak hála...biztos nem tudják, hogy így nem lehet. ;]
Az egy másik kérdés, hogy az izommennyiség is megnő a z intenzív sport miatt, ezért a testtömeg nem fog annyit csökkenni, de fog, pláne, egy nagyon túlsúlyos ember esetében.

Pedig vannak depressziós sportolók, nem is kevesen.
Az igaz, hogy az endorfin jót tesz, de nem tud mindent semlegesíteni, pláne nem folyamatosan és mindenre kiterjedően.

De hagyjuk, mert nagyon off. :K :)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40822) 78zolika válasza eurolac (#40817) üzenetére


78zolika
senior tag

Nem friss de /http://www.technet.hu/notebook/20100322/internet_explorer_8_a_legbiztonsagosabb_bongeszo/][link][link]

[ Szerkesztve ]

(#40823) 12-es csaj válasza 78zolika (#40818) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Ennek örülök. Remélem, ha véletlen visszatérő vendég lesz nálad, nem produkál ilyen bugokat, de másmilyet se.
Használd egészséggel a következő vírusirtókat addig is! :)

Más, és off, de bocsánat:
Holnap megyünk a 7. ECDL vizsgánkra, a modul: 9. Webkezdő. Nem lettünk eléggé felkészítve. Mondjuk az már a mi bajunk, hogy csak most kezdünk otthon gyakorolgatni.
Valaki tudja, hogyan kell FrontPage-ben stíluslapot létrehozni?

Hogy kell frame-ket létrehozni? HTML-kóddal tudom, de FrontPage-dzsel nem. Pedig a MS program máshogyan hozza létre, így nem hinném, hogy elfogadják, ha én ott kódozgatok. :F
on

[ Szerkesztve ]

(#40824) Gorneck válasza 12-es csaj (#40823) üzenetére


Gorneck
titán

Itten vmi?

Gorneck#1239

(#40825) eurolac válasza csaba1203 (#40819) üzenetére


eurolac
senior tag

Köszi, holnap végig is nézem. :K

Többieknek is köszönöm a reakciót a kérdésemre.

Eurolac

(#40826) Pano


Pano
addikt

Használt itt valaki huzamosabb ideig Bitdefender 2011-et? Nem a total securityt, hanem a sima AV-t.
Csak azért kérdezem, mert anno a 2010-et próbáltam, aztán így meg úgy ajnározta magát a Bitdef, hogy milyen erőforrás kímélő lett a progija, meg mennyire nem terheli a rendszert, aztán akasztott az egész. Ez a kamu 2011 esetében is fenn áll? Köszi!

(#40827) Tetete1 válasza Kezdő vagyok (#40813) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nagyon jó most az Emisoft, egy zavar csak, hogy ha egy olyan oldalra megyek ahol pl. valamilyen szmáláló (vagy kémprogram van) rögtön felugrik a jelző rá.Pediig elég öregecske a gépem, mint én.

Amúgy semmi sem zavar, legkevésbé fogja a gépet (kevésbé mint a Nod, Ashampoo, Avast, Vipre) stb. A CIS Firewall +Defense mellett. :K :C :DD

De az is lehet hogy Wondershare Time Freeze zavar be (olyas valami ez, mint a Sandboxi, csak annál sokkal jobb).

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40828) BlackSeven válasza 12-es csaj (#40802) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Manuálisan indított frissítésről akkor beszélünk, amikor Te magad hozzá adsz egy Update helyet a virusirtódban, ahova kicsomagoltad azt zip-et amiben vannak a frissítési adatok és akkor/ vagy ettől frissül a vírusirtód. Ezt akkor alkalmazzák többnyire amikor nincs NET csak maga a gép, de van telepítve antivirus a gépre és szeretnék ha (lehetőség szerint) minél napra készebb lenne a védelem.
Amiről Te beszélsz az a szoftveren belüli külső paranccsal indított frissítés. Rákattintasz az egereddel egy fülre, a 'Frissítés' fülre. Ez is parancs csak nem írod be hanem a szoftver maga futtatja.

Bocsi a kijavításért. :K

[ Szerkesztve ]

(#40829) zed01 válasza Tetete1 (#40827) üzenetére


zed01
őstag

De az is lehet hogy Wondershare Time Freeze zavar be (olyas valami ez, mint a Sandboxi, csak annál sokkal jobb).

Szia.

Ha megkérlek írnál bővebben erről a Wondershare-ról? Felkeltetted az érdeklődésemet.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#40830) Krystal_s válasza zed01 (#40829) üzenetére


Krystal_s
addikt

szia, itt találsz infót és egy kis videót is a programról Wondershare Time Freeze
más elven működik ,mint a Sandboxie. az egy virtuális kis részt (homokozót ) hoz létre.
ez viszont úgymond lefagyasztja az általad megadott mappákat stb. vagyis semmi nem tud írni oda.

(#40831) BigManus válasza zed01 (#40829) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Ha jól rémlik, valami olyasmi program mint a Returnil... Egyszer olvastam róla.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40832) Tetete1 válasza zed01 (#40829) üzenetére


Tetete1
senior tag

A Wondershare Time Freeze alkalmazás egy virtuális rendszer környezetet hoz létre, így a vírusok és egyéb kártevők nem tehetnek kárt a rendszeredben. Egyszerűen kapcsolhatsz a virtuális és a "normális" rendszered között, nem kell újraindítani hozzá a gépedet. A rendszeredet állandó szinten tartja, nem lesz lassabb és lassabb az idő múlásával. Valós időben védi a gépedet mindenféle támadással szemben. Ezenkívül megadhatsz mappákat is, amelyeket véd akár úgy, hogy nem engedi változtatni a mappa tartalmát, akár úgy, hogy egyáltalán nem enged hozzáférést a könytárhoz. Tulajdonképpen egyetlen dologra kell figyelni, hogy a rendszerpartícióra, -meghajtóra ne ments el fájlokat, ha ez az alkalmazás fut, mert újraindítás után ezek a fájlok elvesznek (tehát a letöltéseket és egyéb mentéseidet másik meghajtóra/partícióra kell elmentened).

Letölteni másik partícióra (vagy ha van másik vinyóra) kell!!!!

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40833) Tetete1 válasza Krystal_s (#40830) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nekem a hűtőgépem fagyaszt, meg az idő most, naponta 3 órát futok a rövid (sport) nadrágban, póló nélkül (erdős, hegyes terepen).

Nagyon sszeretem, bármilyen programot kipróbálhatok vele, nem kell uninstall, csak ujraindítok. :C

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40834) Narxis válasza Pano (#40826) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igen.

Thanos was right.

(#40835) Krystal_s válasza Tetete1 (#40833) üzenetére


Krystal_s
addikt

:D most látom h kihagytam az idézőjelet a "lefagyasztásnál" na megyek is aludni ,mert már "hulla" vagyok :B
ilyenkor futni ááá, nagyon hideg van...

(#40836) MolnárPéter


MolnárPéter
aktív tag

Attila és eurolac!

Sajnos nem tudom nálatok miért nem frissít, akár manuálisan is, a frissítés gombra nyomva.
Az automatikus programfrissítés az más tészta, beállítás kérdése, hogy milyen gyakran keresse a programfrissítést. Az AVG-ben külön be lehet állítani a definíciók és a programverzió firssítését.

A sok coming out-os és "többet nem írok ide" off között biztos elveszett, de tegnap délben nekem sikerült manuálisan frissítenem egy Win7 x86-os gépen:

Mivel rohadtul nem olvas vissza senki, beteszem még egyszer a sikeres Win update-ről szóló képemet is, mert ezzel is volt gondja valakinek:

Még ma délelőtt kipróbálom a frissítést egy XP-s gépen is, majd megírom hogy sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#40837) BigManus válasza MolnárPéter (#40836) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

XP alatt sikerül a frissítés.
Nálam tegnap ment, direkt kipróbáltam.

Ugyan nem AVG volt fent, de partició mentésből visszaállítottam és kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40838) Szellem. válasza MolnárPéter (#40836) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Remélem, nem rám céloztál. Én visszaolvastam a Te hsz-ed, és sajnos próbálkoztam többször is, és nem sikerült nekem.
Ezért írtam be.

(#40839) MagLev


MagLev
csendes tag

Sziasztok!

Van egy néminemű kisebb gondom avg ügyileg.
Feltettem az IS-t a 2011-est (XP-re) mert ehhez van éves promós kulcsom, de a telepítéskor a haladó módban telepítettem és nem pipáltam be a tűzfalat mert nem akartam, hogy feltelepüljön. Minden okés is volt mindaddig amíg az újraindítást követően azt nem látom, hogy az XP-m Bizt. központja azt írja, hogy az AVG Internet Security tűzfala be van kapcsolva és aktív. :F Én ezt a modulját nem is telepítettem fel! Gondoltam leszedem és felrakom újra. Leszedtem de a Revoban kattintgatni kellett egy rakat pipázást míg mindent bejelöltem az AVG IS eltávolításáshoz.
Az eltávolítás után futtattam a saját avgremoverjét is még. Erre megint csak azt látom, hogy a Bizt.központban ott van az AVG tűzfala. Ez miatt nem tudtam feltenni a comodot de másik külön tűzfalat sem. Comodo kilépett a telepítőből mert ütköző programot észlelt és kérte, hogy távolítsam el előbb és csak azután telepíthetem. Meg is jelöli, hogy az AVG tűzfala az!
Írtam a magyar képviseletnek akik gyorsan, alig két nap múlva válaszoltak röviden és tömören. Annyit írtak, hogy futtassam a gyári avgremovert. :D :F
Megpróbáltam újra feltelepíteni az IS-t most már tűzfalastól, de a megismételt uninstall után sincs változás csupán csak annyi, hogy most már a Bizt. központ nem csak az AVG tűzfalát hanem az antivírusát is úgy látja, hogy még mindig a gépemen van. :W :O

Valami ötlet erre, hogy mi a megoldás?

(#40840) HZoli87 válasza MagLev (#40839) üzenetére


HZoli87
veterán

Rendszer visszaállítás vagy más program használata.

(#40841) MolnárPéter válasza Szellem. (#40838) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Akinek nem inge... ;)
Többször tapasztaltam már, hogy sokan nem olvasnak vissza, ha rád nem vontakozik, természetesen nem rád céloztam. :N

Érdemes többször próbálkozni, most kipróbáltam XP-s gépen, az első képen az látszik, hogy nem sikerült a frissítés:

Kb. 10 perccel később már ment:

És íme sikerült:

Előbb-utóbb össze fog jönni. Jellemző amúgy sok cégre, hogy nem azonnal lehet frissíteni programon belül, pár napot szoktak várni általában.

(#40842) GEPESZ66 válasza HZoli87 (#40840) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az AVG Removert azután kell-e futtatni, hogy a hagyományos módon eltávolítottam a programot, vagy mindjárt ezt futtatva kell az eltávolítást elindítani?

(#40843) GEPESZ66 válasza MagLev (#40839) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A régebbi verziónál volt nekem olyan, hogy az eltávolítást követően a Kaspersky nem akart települni.A programok közül manuálisan töröltem az AVG mappát, ill. a "regedit"-et elindítva a regisztrációs adatbázis-ból is töröltem az AVG bejegyzést.Ezután szó nélkül települt a KIS.

(#40844) Szellem. válasza MolnárPéter (#40841) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ha hazaértem,megnézem!
2 napja próbálkozom vele, és nem akart lejönni. A postodat olvastam, éppen ezért álltam neki, de sajnos nem akarta az igazságot.
Te a LinkScannert szándékosan nem telepítetted fel? Miért?

(#40845) HZoli87 válasza GEPESZ66 (#40842) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem tudom (de a honlapon mintha azt írnák, hogy ha nem sikerült rendesen eltávolítani a terméket, akkor ezzel a programmal kitakaríthatjuk a hátra maradt fájlokat, regisztrációs bejegyzéseket), nem használok AVG-t és nincs is tervbe véve.

(#40846) Kezdő vagyok válasza GEPESZ66 (#40842) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Én úgy csináltam az ismerősömmel,hogy elkezdtem futtani az AVG removert símán,és szépen lekapta az AVG-t.
Már azért még mindig maradt utána is szemét,amit takarítani kellett(regedit+Total Commander)

(#40847) Tetete1 válasza GEPESZ66 (#40842) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ha marad fenn valami, tisztíds ki Registry WorkShoppal.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40848) riki


riki
senior tag

Hát nem tudom,de ha nálam nem frissít rendesen egy kergető az nem igen szokta megérni a következő 48 órát./ Avira free / Pont az adja meg az optimális biztonságot, ha a háttérben dolgozik és nem kell rá figyelni,/ norton,comodo, nod , virusbuster /ezekkel még sosem volt problémám. :U

(#40849) McKane válasza riki (#40848) üzenetére


McKane
senior tag

" ... virusbuster ... "

ott a pont! :D

(#40850) Pano


Pano
addikt

thx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.