Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41651) #41133696 válasza Tetete1 (#41643) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Panda nagyon jó, sok más AV-nál lényegesebben jobb, igaz a felülete lehetne szebb is ,de nem a GUI teszi az AV-t :D

(#41652) B.S.&T. válasza 12-es csaj (#41549) üzenetére


B.S.&T.
csendes tag

Szia 12-es csaj !

Rámentem arra az oldalra és a Vipre Premium így reagált.

Valaki hozzáértő azért írja majd meg, hogy ez jó reagálás a védelemtől vagy szódával még elmegy és kezdjek el parázni.

Blood, Sweat & Tears

(#41653) BigManus válasza B.S.&T. (#41652) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Semmi okod aggódni. Ez a Vipre web védelme.
Így jelzi, hogy valami gond van az oldalon.
Alul azt írja, hol teheted az oldalt a kivételek közé, hogy máskor ne blokkolja.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#41654) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok ! Jó reggelt mindenkinek !
Segítség kellene ! A laptopról leszeretném szedni a Mcafee Total Pro -ont de ha törlöm újra indításnál nem indul el a Win 7 kék halál lesz Csökkentet módban elindul ott visszaállítom a gépet egy korábbi időpontba újraindul és minden szuper de a Mcafee T p is fönt van . 3 féle képen próbáltam törölni a gépről 1 - Win programok törlése 2 -CCleaner 3 --
Revo Uninstaller de mindig ugyanaz lett az eredmény Mit tanácsoltok ??

Nem ide tartozik de

Gondolkoztam hogy újrarakom a Win 7 de tele van a gép kb 70 GB ( Képek ,zenék,filmek ,munkához kapcsolódó cuccok ) ezt mindet DVD -re kiírni (megőszülök tejesen ) Hogy lehetne valahogy összekapcsolni a laptopot asztali gépel (XP ) és arra átmásolni az adatokat Mit kel beállítani megosztási központ ? tűzfal ? , Ruter ? akinek van ötlete hálózati téma ügyben privátba Ezer köszönet

[ Szerkesztve ]

(#41655) wwhy válasza 78zolika (#41654) üzenetére


wwhy
veterán

a Mcafee-nak van hivatalos törlője, rendszergazda módban futtatni!

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#41656) 78zolika válasza wwhy (#41655) üzenetére


78zolika
senior tag

Ezer köszönet :R Remélem sikerülni fogy nem lesz kék halál ?

(#41657) wwhy válasza 78zolika (#41656) üzenetére


wwhy
veterán

évek óta McAfee-t használok, mindeig ezzel szedtem le, de sose volt KH. Szerintem ott egyéb gebasz is van :B

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#41658) blattida válasza 78zolika (#41654) üzenetére


blattida
nagyúr

Miért nem particionálod meg a vincsesztert? Egyszerűbb és gyorsabb, ráadásul praktikus is, a jövőre nézve különösen. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#41659) 78zolika válasza blattida (#41658) üzenetére


78zolika
senior tag

nem értek hozzá ( régebben próbálkoztam de szétcsesztem a rendszert :F ) azóta nem mertem kísérletezni :N de ha leírnád mivel ? -hogy ? megköszönném :R
A Win 7 -ben van egy olyan rész partíciók létre hozása törlése ott kell ?

[ Szerkesztve ]

(#41660) R.Danel


R.Danel
csendes tag

Sziasztok!

Ez a Vipre tényleg tudhat valamit. :K
Előzmény? Két hétig AVG IS volt fent. Végül is nem volt vele gondom abban a két hétben, ha csak nem annyi, hogy éreztette bizony a jelenlétét a gépemen minden helyzetben. Két nappal ezelőtt - csütörtökön és akkor még az AVG volt fent - kaptam több e-mailt is (Thuderbirdben). Nem volt időm rá, hogy el is olvassam mert nem voltam úgy gépközelben, csak annyira futotta, hogy megnézzem van-e és ha van akkor mennyi levelem és kik küldték. Értelem szerűen ehhez a Thunderbird levelezőt meg kellett nyitnom. (csak zárójelben mondom, AVG nem reagált!)

Közben eltelt két nap és feltettem helyette a Vipre Premiumot mert megjött a licenc. Az első teendőim között volt, hogy megnézzem a leveleimet. Amint rákattintok a Thunderbird ikonra be is töltődik és látom, hogy mennyi a beérkezett üzenetem, de a Vipre máris ezt dobja az arcomba a második levélre hivatkozva. Csak ebben volt csatolmány is, a többiben nem. Még meg sem nyitottam azt a levelet! Addig nem engedett továbblépni amíg nem okéztam le. Annyira emlékszem, hogy ez az e-mail valami (rossz magyarsággal) anna leters-től jött és a címe az volt, hogy "itt eleted nagy lehetosege a milliokat nyerni".

[ Szerkesztve ]

(#41661) Fire/SOUL/CD válasza 78zolika (#41659) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A W7 telepítésekor lehet törölni/létrehozni partíciót, de ezt nem javaslom. Azt hogy miért nem, majd leírom privbe, meg persze a megoldást is. Most lépnem kell, de 9 óra után jelentkezem. ;]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#41662) 78zolika válasza Fire/SOUL/CD (#41661) üzenetére


78zolika
senior tag

Oké köszi

[ Szerkesztve ]

(#41663) BigManus válasza R.Danel (#41660) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Kaptam én is hasonló levelet.
Ha megnyitottad volna a levelet ( nem a csatolt fájlt ) akkor riasztott volna az AVG.
Mondjuk nekem az Internet Security van fent, be konfigurálva a levelező védelme.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#41664) R.Danel válasza BigManus (#41663) üzenetére


R.Danel
csendes tag

Szia!

Lehet, hogy pontatlan voltam előbb. Ezt az egyet megnyitottam gyorsan, mert kíváncsi voltam, hogy megint milyen baromságot kapok. (szoktak jönni egy-két hetente ilyen idióta levelek) És csak a levelet nyitottam meg mert később úgy is törölni akartam majd, ha több időm lesz átnézni a levelezést. Erre értettem, hogy az AVG IS meg sem mukkant. Lehet, hogy ha a csatolmányra is rákattintottam volna akkor bejelzett volna. De ezt már sosem tudom meg.
Amikor ESS-t használtam az is hasonlóan jelzett, mert azonnal átvizsgálja a bejövő leveleket és már (többnyire) a levél megnyitásakor szokott jelezni.
Vipre most akkor jelzett amikor még meg sem volt nyitva az a levél, de már átvizsgálta mint bejövőt és fertőzöttnek találta. :K
Nekem szimpatikusabb ez a "viselkedés".

[ Szerkesztve ]

(#41665) BigManus válasza R.Danel (#41664) üzenetére


BigManus
addikt

Lehet nem ugyan azt a levelet kaptuk meg.
Más. Frissít nálad a Vipre? Nálam nem frissített.
Kipróbáltam úgy, hogy az Angol verziót tettem fel aztán utólag telepítettem a Magyar nyelvet, de úgy sem akart frissíteni. Nálad mi a helyzet?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#41666) R.Danel válasza BigManus (#41665) üzenetére


R.Danel
csendes tag

Frissít. A magyar vrziót tettem fel és ma reggel a bekapcsolást követően azonnal bezöldült és frissített a 7168-ra. Közben fut a keresés és el is mentem itthonról egy rövid időre, de amint látom időközben már megint frissített egyet.

[ Szerkesztve ]

(#41667) BigManus válasza R.Danel (#41666) üzenetére


BigManus
addikt

Köszi!
De ma 30 van...

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#41668) R.Danel válasza BigManus (#41667) üzenetére


R.Danel
csendes tag

Igen, csak ott (az amerikai kontinensen) még csak hajnali fél három van.
Mi előrébb vagyunk 8 órával a zónaidő miatt.
ESET-éknél is a tegnap esti fél tíz órakor kiadott a legfrissebb, pedig Ők aztán itt vannak a közelben és azonos a zónaidőnk is.

Úgyhogy nincsen ezzel semmi gond. :K :)

[ Szerkesztve ]

(#41669) BigManus válasza R.Danel (#41668) üzenetére


BigManus
addikt

Ok, erre nem is gondoltam :K

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#41670) Szellem. válasza BigManus (#41667) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az a legújabb adatbázis! 7169

(#41671) frisco válasza 78zolika (#41654) üzenetére


frisco
aktív tag

Win7 partició.

Itt van a Paragon Free változata, ezzel elég könnyű új particiót létrehozni, könnyű kiigazodni rajta.
Ha meg nem ezzel akarsz élni akkor kérj kölcsön egy mobil winchestert a baráti körből, ma már nagyon elterjedt. Erre ki tudod másolni az adataidat, de a W7 újratelepítésekor akkor is indokolt a plusz adatpartició létrehozása (ahogy Fire is írta), utána nem lesz gondod újratelepítés esetén.

(#41672) swatti válasza #41133696 (#41651) üzenetére


swatti
tag

Lehet nagyon jó, de a valóság nem ezt mutatja és a Topban sincs benne. Technológiailag nagyon jó az tény. Van már Mac-re is terméke és elsők között volt az usb védelem stb. A vírus felismerésben perdig rém gyenge.

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#41673) 12-es csaj válasza B.S.&T. (#41652) üzenetére


12-es csaj
senior tag

A web-védelemtől persze. :)
Én pl. tegnap is továbbmentem a Firefox riasztásán (mert tudtam, hogy úgyse lesz baj), és szépen vissza lettem dobva. :D

(#41674) zed01 válasza 78zolika (#41662) üzenetére


zed01
őstag

A legegyszerűbben úgy lehet partíciót létrehozni hogy bebootolsz az ubuntu cd-ről live módban, elindítod a gpartedet root módban:

sudo gparted

Majd szerkeszted a partíciókat és elmented. Az összes többi windowsos partíció szerkesztő program elbújhat mellette.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#41675) Tetete1


Tetete1
senior tag

Uninstall és eltávolít minden Antivirus szoftvert könnyen

[link]

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#41676) eurolac válasza Tetete1 (#41675) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Köszi, hogy ezt a hasznos progit betetted, én nem ismertem. Ahogyan most utána olvastam, arra is alkalmas, ha uninstalláltál egy av-t de a BK még érzékeli. Megkeresi a maradványokat is. Állítólag nagyon egyszerű kezelni.
Használod, biztonságos? Nem töröl ki esetleg más, fontos bejegyzéseket?

Eurolac

(#41677) Tetete1 válasza eurolac (#41676) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ingyenes (promóció van most rá). Nem ismerem.Sokan panaszkodnak, hogy nem tudnak rendesen unistallni. A leírásban a Mcaffe-t is ledörgöli.

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#41678) Fire/SOUL/CD válasza Tetete1 (#41675) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Valóban hasznos progi :K , de távolról sem tud mindent eltávolítani, érdemes alaposan átnézni ezt a táblázatot, különös tekintettel, milyen OS alól és hogy x86 avagy x64 változatról van-e szó, mert van aminek "csak" pl az XP alá telepített x86 változatát tudja leszedni, míg ugyanezen progi W7 x64 alá telepített változatát már nem... ;]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#41679) R.Danel válasza BigManus (#41669) üzenetére


R.Danel
csendes tag

Szia!

Teszek-veszek a ház körül és íme .

Ma reggel 6 óra óta (amikor bekapcsoltam a gépet) ez már a harmadik frissítés.

(#41680) Tetete1 válasza Fire/SOUL/CD (#41678) üzenetére


Tetete1
senior tag

A vírusirtók se m tudnak mindent leírtani. :DD

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#41681) #41133696 válasza zed01 (#41674) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyáltalán nem olyan jó a gparted, számos dolgot nem tud, amit például az ingyenes Partition Wizard igen
[link]

Illetve ennek van bootolhat iso-ja is ami szintén ingyenes
http://www.partitionwizard.com/partition-wizard-bootable-cd.html

[ Szerkesztve ]

(#41682) Tetete1 válasza #41133696 (#41681) üzenetére


Tetete1
senior tag

Én a winchestert én még bottal sem piszkálnám meg.....(ha számomra kedves adatok vannak rajta).

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#41683) pethYeti


pethYeti
addikt

NOD32-vel most végeztettem el egy optimális scant, amint lefutott jelzett 8 károkozót, de csak a naplót engedte megnyitni. Amint rányomtam az OK-ra nem történt semmi. Még most is jelzi a 8 észleltet/0 megtisztítottat?

Egyébként mind FP mert crack stb, de csak jó lenne rájönni.

Ötlet?

(#41684) F34R válasza pethYeti (#41683) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem is volt mikor anno használtam 4.2 ESS??
próbáld full-scant vagy a jobb klikkes keresést a meghajtón

(#41685) Imi1981 válasza F34R (#41684) üzenetére


Imi1981
veterán

Az ESS-nél jobb klikkes keresésnél nem törli a vírusokat csak megtalálja és mutatja hogy mennyit talált!Csak programból elindított scan távolít el vagy karanténoz. :D

[ Szerkesztve ]

(#41686) sscom


sscom
csendes tag

rövid kérdés: az eset smart security vagy az AVG IS 2011 menne jobban egy Windows XP-s notebookon? melyik biztonságosabb?

szerk1: vagy a comodo 5-ről van valami tapasztalatotok?

[ Szerkesztve ]

(#41687) Imi1981 válasza sscom (#41686) üzenetére


Imi1981
veterán

Az Eset biztos hogy jobban menne mivel sokkal kevésbé gépigényes,hogy melyik a biztonságosabb azt így nehéz megmondani,meg sok különbség nem igen van köztük ilyen szempontból, de szerintem itt is az Eset a jobb valamivel. :D

Én comodot használok szerintem nagyon jó!A Tűzfala meg Defense+ meg egyenesen kiváló de az av-je sem rossz!De készülj fel hogy eleinte elég sokat kérdezget! :DJa és van benne clud scanner ami futtatáskor fogja a vírusokat hatékonyan, és sanbox is van benne és mind ez ingyen!

[ Szerkesztve ]

(#41688) pethYeti válasza Imi1981 (#41685) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi akkor mér értem:)

(#41689) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok ! most telepítem húgom gépét XP lesz rajta Kérdés melyik vírusirtót rakjam fel neki ? Elvárások ingyenes ,ne kérdezzen sokat ,magyar nyelvű legyen Én két versenyző közül meditálok Avast Free , Microsoft Security Essentials , de nem tudok dönteni melyik lenne neki jobb

(#41690) ZCoyote válasza 78zolika (#41689) üzenetére


ZCoyote
őstag

Esetleg még Avira Free?

Romani ite domum.

(#41691) 12-es csaj válasza 78zolika (#41689) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Inkább MSE. Ennek ugye sokkal jobb a felismerése, és nem feltétlen kell mellé kiegészítő védelem.

(#41692) blattida válasza pethYeti (#41688) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem tudom. :N :D

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#41693) blattida válasza 78zolika (#41689) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha átlagos felhasználói tudással rendelkezik, akkor egyértelműen MSE. :K
Amennyiben legális az XP...

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#41694) Yosido


Yosido
csendes tag

Másik topikban kérdeztem de talán itt nagyobb az élet és tudtok segíteni nekem.
[link]

(#41695) amadeus11 válasza 12-es csaj (#41691) üzenetére


amadeus11
senior tag

Az Emese mióta jobb az Avastnál ? :F
Véleményem szerint Avast felismerés szempontjából is jobb ( ha nem is sokkal ).
Nálam Emese jobban fogta a gépet , a netet is - függetlenül attól , hogy nincs webvédelme .

There is a star

(#41696) 12-es csaj válasza blattida (#41693) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Ugyan én is az MSE-t javasoltam, így nem is kötök a te ugyanazon javaslatodba.
Csak egy kérdés. Miért pont a felhasználói tudásra hivatkozva szokták ajánlani az MSE-t? Máshol is olvastam már ilyet. Az avast!-hoz sem kell tudás önmagában, hacsak nem a kiegészítő védelmekre gondolunk.

(#41697) polonic válasza amadeus11 (#41695) üzenetére


polonic
félisten

Az emese biztos nem fogja a böngészést, ha nincs mivel fognia. De ezt te is írtad. Máshol lehetett ott a gond.

(#41698) blattida válasza Yosido (#41694) üzenetére


blattida
nagyúr

Nyugodtan eltávolíthatod őket. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#41699) Fire/SOUL/CD válasza Yosido (#41694) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ha biztosan nem voltak telepítve az Outpost települése előtt azok a runtime csomagok(azaz az Outpost nem csak ráfrissített), akkor uninstallálhatod.

Fire.

UI: Ha valamelyik progi meg keresné esetleg mégis véletlenül, akkor meg letölthető a full csomagok az MS-től...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#41700) blattida válasza 12-es csaj (#41696) üzenetére


blattida
nagyúr

Az MSE direkt olyanra íródott a microsoft által, hogy Józsi néni is használni tudja, ráadásul úgy, hogy nem tesz vele kárt a rendszerében és/vagy adataiban.

Az avast több tudást igényel, egyrészt a kicsit bőségesebb beállítási lehetőségei miatt, másrészt jócskán képes fals riasztásokra, amiket viszont az MSE nem produkál...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.