Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40201) blattida válasza polonic (#40200) üzenetére


blattida
nagyúr

Nálam is úgy fut.
Majd valamikor biztos kiírják az oldalukra is...
Mert ez még nem egészen publikus, mivel még nem biztos, hogy ezekkel fog futni, de hamarosan elválik.

Mondták a comodo fórumán és itt megosztottam a többiekkel.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40202) ludla válasza blattida (#40175) üzenetére


ludla
őstag

Na akkor nem is olyan rossz a Comodo mint sokan szeretnék :D
Kérdezősködése pedig nem idegesítő, mert csak telepítéseknél kérdez utána már nem :N
Szóval ez az CIS free változata nagyon de nagyon megéri :DD

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#40203) #41133696 válasza ludla (#40202) üzenetére


#41133696
törölt tag

Végülis az EMSI Softtal vetekedve :D

FP gyár :D

(#40204) Fire/SOUL/CD válasza #41133696 (#40203) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ez alapbeállításon értendő, vagy megemelted a heurisztikát?

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40205) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#40204) üzenetére


#41133696
törölt tag

Helló :) Alapon , rögtön installálás után, teljes keresésnél. Megjegyzem, előtte NIS teljes keresés pár sütin kívül semmit, és a Kaspersky próbaverziója sem talált semmit. Csak ez :D

(#40206) Imi1981 válasza #41133696 (#40203) üzenetére


Imi1981
veterán

A CLT exe miért is FP?Nálam még eddig egy FP-t sem csinált!Minden vírusírtoból lehet Fp-t kihozni ha nagyon akar valaki,és mindegyiknél elő is fordul néha néha.Attól még nem sz@r!!

(#40207) dnsi válasza #41133696 (#40203) üzenetére


dnsi
aktív tag

Nem lehet , hogy ténylegesen fertőzöttek?

(#40208) #41133696 válasza dnsi (#40207) üzenetére


#41133696
törölt tag

NEM, de VT-vel midjárt analizáltatom őket :)

(#40209) #41133696 válasza dnsi (#40207) üzenetére


#41133696
törölt tag

Na akkor a Virustotal linkek :

WFFM

adfilter.zip

xRaySetup-2.2en_lite.exe

CLT.ZIP

Minősíti az esetet, hogy mint ahogy azt tudjuk a Comodo, igencsak lájtosan keres... Képzelem mi lett volna ha minden állományt szét bont mint az MSE :D

A CLT egyébként jogos.

(#40210) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Na végre megérkezett a BullGuard IS 10 letöltő linkje a 180 napos promoról...
Holnap lesz mit kipróbálni... ;]
(remélem nem játsszák el, hogy holnap meg már a gyári oldalon is ott virít...) :DDD

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40211) blattida válasza #41133696 (#40203) üzenetére


blattida
nagyúr

3 téves találat, csupa heurisztikus riasztás, ez fals gyár?
Szerintem nem. ;]

Mitől is lájtos? Hogy alapbeállítások mellett a 4 MB-nál nagyobb fájlokat nem vizsgálja?
És? Elméletileg igazad van, gyakorlatilag viszont ennek nincs különösebb jelentősége, de ezt te is tudod. :K
Keress másik csomót... ;]

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40212) Imi1981 válasza blattida (#40211) üzenetére


Imi1981
veterán

Nála is csak azért FP gyár mert a program neve comodo!Ha a Norton csinál fals riasztást az nem írja ide!Paersze nem tökéletes a comodo AV-je de elég gyorsan fejlődik és egyre jobb az AV része.Nekem magasra van állítva a heurisztika de még nem volt FP-m!És 3 téves riasztás miatt még rohadtul nem fp gyár!!

(#40213) ludla válasza #41133696 (#40203) üzenetére


ludla
őstag

Nem gond :N Nem fizetek vírusirtóra, inkább hardverre áldozok ha kell :D
Ha meg valami gyanús, akkor van VirusTotal és VirScan :DDD

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#40214) lutiy


lutiy
tag

Az EMCO Malware Destroyer programrol mi a véleményetek?
Mennyire hatékony? :F

(#40215) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Kasperskyéknak, ide lehet vírus mintát küldeni?

Köszi

battletag: bossi#2666

(#40216) polonic válasza bajtokarpi (#40215) üzenetére


polonic
félisten

Inkább közvetlenül a kapserskynak küldjed.
newvirus@kaspersky.com

(#40217) bajtokarpi válasza polonic (#40216) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Köszönöm!!!

battletag: bossi#2666

(#40218) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#40210) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Neked honnan van CF2-őd? Még béta, illetve japán nyelven érhető el. :)

(#40219) tyan válasza Szellem. (#40218) üzenetére


tyan
senior tag

(#40220) Narxis válasza Imi1981 (#40212) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hát nálam defaulton volt minden és a heurisztika mégis jelzett az index videóira. Van még mit fejlődnie sajnos. :(

Thanos was right.

(#40221) BigManus válasza Fire/SOUL/CD (#40210) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Nekem is küldték, már fel is raktam tesztelni.
Kicsit olyan áttekinthetetlen a beállítási része. Nem ésszerű...
Millió helyre kell belépni, mire beállítom a funkciókat.
A felismerési képessége viszont pöpec. Az oldalamról a 10 legújabb kártevő közül mindet fogta.
Ahonnan gyűjtögetek, onnan is szépen dolgozott.

Mivel kétszer regisztráltam, ha valakinek kell, tudok adni 180 napos hozzáférést.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40222) F34R válasza Narxis (#40220) üzenetére


F34R
nagyúr

Kipróbáltad/használod? :DDD

(#40223) blattida válasza Narxis (#40220) üzenetére


blattida
nagyúr

Írd már le légy szíves, hogy mely index videókra jelzett, mert nálam egyre sem, pedig elég sok index videót nézek mellette, de még a régebbi verziók sem tettek ilyet, pedig azok sokkal több fp-t produkáltak! :F ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40224) lutiy


lutiy
tag

A Sunbelt ClearCloud antimalware DNS szolgáltatását használja valaki?
Tapasztalatok róla

(#40225) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#40218) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Dél körül már fent volt ftp-n, onnan szedtem le (beta-kat is innen lehetett letöltögetni illetve akkor még a patch-eket is) de azóta már a gyári oldalon is megjelent. [link]

laca026
Kösz az infót. Régen kedveltem, és most is jó lesz majd. Csak holnap fogom csak feltelepíteni, de az bíztató, amit eddig írtál róla...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40226) Tetete1 válasza BigManus (#40194) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ez mire jó? Mire 3-at számolok? :Y

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40227) F34R válasza Tetete1 (#40226) üzenetére


F34R
nagyúr

4 ig már nem tudsz elszámolni mert letépi a lábad a BullDog ;]

(#40228) polonic válasza Tetete1 (#40226) üzenetére


polonic
félisten

(#40229) BigManus válasza Tetete1 (#40226) üzenetére


BigManus
addikt

Ha 3-ig tudsz számolni, szerintem a vissza olvasás sem okoz ödémát ;)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40230) #41133696 válasza Imi1981 (#40212) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az eddigi két év alatt ez az egy FP-je volt . A 2010-es verzió idején. Szóval ne mondd azt, hogy nem vagyok tárgyilagos. Nem hallgatom én el, ha van FP, akár hol is legyen !

A Comodonak több FP-e volt félóra alatt , mint a Nortonnak két év alatt . Mindenki azt használ amit akar, Comodo a te terméked Norton meg az enyém :D

[ Szerkesztve ]

(#40231) zed01


zed01
őstag

Leszedtem az AVG ID Protectiont, mert gondok voltak vele. Konkrétan az volt a baj, hogy írom a lemezt és állandóan elfogyott a puffer, úgyannyira hogy elrontotta az írást. Ráadásul egy drágább dupla rétegű lemezt rontott el, úgyhogy egy kicsit bosszankodtam is. Miután leszedtem újra normálisan kezdett el írni.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#40232) Tetete1 válasza BigManus (#40229) üzenetére


Tetete1
senior tag

Értékellek... :)) Különösen a nagy segítőkészségedet!!!! :C :o

(#40228) polonic: Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#40233) ludla válasza lutiy (#40224) üzenetére


ludla
őstag

Én használtam, működött rendesen nem tapasztaltam semmi furcsaságot.
De jelenleg a Comodo DNS-t használom :)

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#40234) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#40225) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm az infot!
Amikor írtam, még nm volt fent a hivatalos oldalon!!

Viszont, az URL checker még mindíg nem működik normálisan! FF alatt ritka a találatok száma, IE8 alatt meg semmi! Pontosan amit FF alatt jelez, azt IE8 alatt nem.

(#40235) Narxis


Narxis
nagyúr

Érdekesség

* 22 million applications are added to Ubiquity database weekly
* The size of the community contributing to the Ubiquity database is 100 million users
* More than 75 percent of malware discovered by Ubiquity affects less than 50 Symantec users
* Symantec blocked 3.2 billion attacks in 2009

Thanos was right.

(#40236) blattida válasza Narxis (#40220) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha egyikünk kérdésére sem válaszolsz, az csak egyet jelent: leírtál valamit, ami nem igaz.
Azt hiszem, hogy ezt a tevékenységed be kellene fejezned Narxis, hazudni ugyanis nem szép dolog, igaz, tőled ez már nem az első... :N :) :W ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40237) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#40234) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Mondjuk a gyári oldalt épp akkor néztem, de mivel a beta-knál az ftp-ről jönnek a dolgok, így azt mindig meg szoktam nézni...

Most nem vagyok otthon, de mielőtt eljöttem megnéztem az url-checker-t. Valóban furcsán működik IE alatt, viszont azt is megfigyeltem, ha másik keresőmotort használok (nem google), pl Bing-et, azzal nincs gond, ott elsőre megjelennek a "bogyók"... :F
(google esetén nyomj egy stop-ot, majd refresh-t ie alatt és megjelennek a "bogyók")

Ha teheted próbáld ki...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40238) Narxis


Narxis
nagyúr

URL checker-t szvsz ki lehet kapcsolni, szép dolog, hogy mondjuk van egy oldalon 10 link és jelzi a Kaspersky, hogy melyik káros, de ha megnyitod akkor amúgy is blokkolja.

(#40236) blattida: nem olvastam vissza, ezért nem láttam mit kérdeztetek, de őszintén szólva nem is érdekel mivel:

1. már nincs a gépeimen Comodo
2. nem is tervezem, hogy használom a jövőben

Lépjetek tovább.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#40240) BigManus válasza Tetete1 (#40232) üzenetére


BigManus
addikt

Nagyon köszönöm :K ;)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40241) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Valakinek véletlenül nincs kódja a BullGuard IS-hez? Ha igen jelezze nekem legyen szíves, mert lecsúsztam az akcióról és kipróbálnám a progit!

(#40242) Szellem. válasza BigManus (#40240) üzenetére


Szellem.
nagyúr

PM ment!

(#40243) BigManus válasza Szellem. (#40242) üzenetére


BigManus
addikt

Válasz is... :K

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40244) blattida válasza Narxis (#40238) üzenetére


blattida
nagyúr

Oké, tovább lépünk.

Így viszont egyértelmű, hogy amit beírtál, az bizony hazugság volt, semmi más. :K
Szerintem el kellene gondolkodnod kicsit erről, bár tudom, hogy nem fogsz. :N

Puszi! :)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40245) BigManus válasza blattida (#40244) üzenetére


BigManus
addikt

Jogos!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40246) Nené Fiori


Nené Fiori
csendes tag

Sziasztok!

Talán nem fogok untatni senkit. Tegnap megjött végre az Agnitum licenc is és ma reggel végre feltehettem a régóta várt és áhított tűzfalat, na és mellé a NOD-ot is. (ennek már pár nappal előbb megjött a licence).
Eddig egy évig a NIS 2010 volt fent.
A telepítések után és az első beállításokat követően azonnal Tiltó módban és Szabályvarázsló módba állítottam. Alig indul el a rendszer, amikor a tűzfal rögtön eldobja az első kérdést, hogy valami boserve.exe meg, hogy a WINDLL.DLL -ből vagy honnan akar kimenni a netre és engedélyezem-e?
(Remélem nem írom rosszul, de emlékezetből írtam most le a nevüket)
Persze, hogy azonnal tiltottam. Valahogy nem volt ismerős ez a név eddig. NOD32-t azonnal indítottam egy full scanra és meg is találta, karanténozta de leszedni aztán csak másodszorra tudta, a Windows csökkentett módban való indulásakor. :K

Utána kerestem a neten és ez valami Back Orifice trójai ha igaz. :O

[ Szerkesztve ]

(#40247) blattida válasza Nené Fiori (#40246) üzenetére


blattida
nagyúr

Ezért is jó egy tűzfal. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40248) BlackSeven válasza Nené Fiori (#40246) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

NOD32/Outpost kombó? Ez igen csak bivaly erős védelem hallod!

Registryben tisztogass majd még, mert hátha maradt ebből a trojaiból valami maradék bejegyzés még hátra. Szeretik minél több helyre beírni magukat. (Fő a biztonság alapon.)

Azért egy kérdés óhatatlanul kikívánkozik belőlem. Szépen ott sunnyogott a gépeden a háttérben. A NIS miért nem vette észre? :O

(#40249) #41133696 válasza Nené Fiori (#40246) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nézd nekem soha sem volt eddig virnyákom NIS mellett, előtte sem immáron 8 éve - akkor is egy féreg jött be , mert előbb jött a cucc mint az Update-ről a frissítés. Szóval a hiba az Ön készülékében van. Ja és biztos nem volt lappangó dolog mert Kaspersky sem talált semmit. A Comodo FP-k produkálásával próbálta felkelteni a figyelmet, de arra csak legyintettem. Más kérdés, hogy mondjuk egy idős ember zokszó nélkül elhitte volna neki, hogy jujj már milyen jó, írtsad lefele az egyébként tiszta állományokat .D

(#40250) Imi1981 válasza #41133696 (#40230) üzenetére


Imi1981
veterán

Nehogy félreérts,a Norton szerintem is nagyon jó védelmi program a 2010-es verziót sokáig használtam és sose volt vele gondom.És lehet hogy majd még fogom is használni majd valamikor!Csak én azt látom, hogy te állandóan a Comodo-t akarod rosszként sz@rként feltüntetni!Az hogy valakinek nem jön be azzal nincs semmi baj(volt amikor nekem se tetszett)de nem kéne állandóan szinte rosszindulatból fikázni!Az AV-je szerintem se tökéletes de nem olyan rossz!Lesz ez még jobb majd meglátod,talán nem is olyan sokára!De a Tűzfal és defense+ meg sandbox nagyon jó! :D Ja és mindez ingyen! :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.