Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48001) blattida válasza vargadani (#47999) üzenetére


blattida
nagyúr

Akkor inkább maradjon a premium és hozzá egy jó tűzfal.
A CIS pro semmivel sem tud többet, mint a premium, csak a támogatás mértéke nagyobb, valamint kapsz külön wifi védelmet (Trustconnect), de azt egyébként is tudod ingyen használni, tehát nincs sok értelme...ha csak nem kell a bőséges támogatás.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#48002) vargadani válasza blattida (#48001) üzenetére


vargadani
tag

pff. későn szóltál :Y

Windows 7 Ultimate 32bit + Avira free 2012 + Comodo firewall

(#48003) vante válasza ertz (#47987) üzenetére


vante
aktív tag

Free verzió vagy ha ennyire tetszik, meg is lehet venni x évre. Promót se fognak osztani mindig, plusz nem is kellene mindig azt nézni, mikor is jár le.

(#48004) ertz válasza vante (#48003) üzenetére


ertz
aktív tag

Eddig évek óta osztogattak, csak most ilyen fukar a cég. :D

(#48005) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Az Ashampoo Anti-malware egyáltalán nem olyan hulladék.
Blattida fórumtárs írta nem is oly régen, hogy egy youtube-os teszt nem sok mindent jelent.

Jelez az EICAR-ra is csak nem a letöltés pillanatában, hanem a kereséskor vagy végső esetben a futtatáskor. jelenleg kis híján 5 milliós az adatbázisa és elég sok FP-t javítottak mert kb. 2 hónapja még 5,1 millió felett volt az aláírás száma.

Memóriából bőven fogyaszt a mostani védelmi programokhoz képest( kb. 80 Mb készenlétben, de ez felkúszhat akár 130 Mb-ig is). Géplassítás kérdésében nem vettem észre komoly problémát.
Keresése nem igazán gyors, a felület már kissé unalmas mert már egy ideje nem újította meg a GUI-t. :F
Ha kártevőt észlel nem passzírozza be azonnal a karanténba, hanem választás elé állítja a júzert, hogy blokkol vagy karanténozza is egyben + még két lehetőség. A riasztást elég éles csengéssel adja a tudtunkra.
Az alacsony detektálás azért is lehetséges mert nem riaszt sok letöltésnél amikor riasztania kellene viszont kézi keresésnél egészen jó a találati szám.
Egyébként az Emsisoft AM és az Ikarus AV motorját használja ami azért elég komoly találati eredményt biztosít egy néhány FP mellett. :K

To protect and serve!

(#48006) vargadani


vargadani
tag

feltettem az avira antivir security suite-t. ez automatikusan kikapcsolta a windows tűzfalat (a defendert meg én kapcsoltam ki). amikor LAN-ba fifázunk (nem online!), ott ki kellett kapcsolni a tűzfalakat, hogy ne blokkolja a kapcsolatot. itt csak lejjebb kell húzni a szintjét, hogy ne szóljon bele a játékunkba?
a második kérdésem, hogy kell-e ez mellé vmilyen progi? :))

Windows 7 Ultimate 32bit + Avira free 2012 + Comodo firewall

(#48007) ertz válasza vargadani (#48006) üzenetére


ertz
aktív tag

Nálam úgy van beállítva, hogy ha valami új program kapcsolódni akar a netre, akkor mindig megkérdezi az Avira, hogy engedem-e, itt be lehet jelölni azt is, hogy mindig engedélyezze, vagy akár mindig tiltsa... lehetséges, hogy helyi hálózat esetén is ezt műveli, de nem próbáltam még.

[ Szerkesztve ]

(#48008) polonic válasza vargadani (#48006) üzenetére


polonic
félisten

Nem kikapcsolni kell, hanem beállítani a tűzfalat, hogy engedje a fifa kommunikációját.

[ Szerkesztve ]

(#48009) vargadani válasza polonic (#48008) üzenetére


vargadani
tag

köszi :)
és azt hogyan? avira - firewall - applications rules - add aplication - browse - program files - ea sport-fifa11-game-fifa?

Windows 7 Ultimate 32bit + Avira free 2012 + Comodo firewall

(#48010) polonic válasza vargadani (#48009) üzenetére


polonic
félisten

Már régóta nincs avira feltéve nálam, úgyhogy nem tudom.
Nézd meg a beállításaiban. De az jónak tűnik, amit leírsz.

(#48011) zazenke válasza sznorbi2 (#48005) üzenetére


zazenke
őstag

ez eddig ok de szerintem valamiért mintha jobban ráfogott volna a gépre . Nem hinném hogy az emisoft mindent átadott volna nekik a tudásából

(#48012) sznorbi2 válasza zazenke (#48011) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Nálam szinte semmi fogás nem tapasztalható, valójában nem az egész Emsisoft-ot használja csak az adatbázisát vagyis az Anti-Malware motorját. ;)

A Bitdefender sem adta át a temérdek antivírus készítő vállalatnak(akik licencelik a BD motort) az egész programját csak az AV motorjukat vásárolhatták(licencelik) meg akár a BullGuard akár a G Data vagy az F-Secure. :K

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#48013) iNfAntRy válasza sznorbi2 (#48012) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

szia! én is feltelepitettem a Sampon antimalware-t , de sehol nem találom, hol lehet aktiválni a kulcsot. Mármint emailben megkaptam, meg van accountom is a neten, de a programon belül nem tudom hol kell. Le tudnád irni? köszi. amúgy szerintem jól néz ki, nekem tetszik.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#48014) zed01 válasza zazenke (#48011) üzenetére


zed01
őstag

Az Ashmapoo Anti-Malware tulajdonképpen egy Emsisoft Anti-Malware malware IDS nélkül. A malware IDS önálló termékként is fut Mamutu néven, ami egy viselkedés elemző. Higgyétek el, nagyon jó felismeréssel rendelkezik az Ashampoo. Viszont van az Ashampooban egy csomó feature ami csak rá jellemző.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#48015) zed01 válasza iNfAntRy (#48013) üzenetére


zed01
őstag

Jól tetted hogy felraktad! Megbízhatsz benne egész nyugodtan. Arra a kérdésre sajnos nem tudok válaszolni hogy hol lehet regisztrálni, de szvsz próbálgasd, hidd el majd rájössz.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#48016) zed01 válasza iNfAntRy (#48013) üzenetére


zed01
őstag

Ezt kaptam emailban:

A regisztrálás befejezéseként adja meg a felszabadítás-kódot
az 'Internet' program-menüben a
"Felszabadítás-kód megadása" (másolással & beillesztéssel)
alatt és indítsa újból a programot. Ennyi!
Szívélyes üdvözlettel
Ashampoo Csoport

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#48017) iNfAntRy válasza zed01 (#48016) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

köszi nagyon! nem tudom ott miért nem kerestem, de igy egyből meglett. ha az Emsisoft motorját használja akkor az nagyon jó, szuper. Viszont ha nincs bent behaviour blocker akkor nem blokkolja a gyanús folyamatokat? De ha mondjuk letöltök egy fertözött file-t azt ugye megfogja?

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#48018) Ge_Og válasza iNfAntRy (#48017) üzenetére


Ge_Og
csendes tag

Mennyi időt ír ki a liszensz miután bemásoltad a személyes felszabadítás-kódot?
Én is kértem kulcsot, kaptam is de ha tényleg csak 2-3 hónapig érvényes vele (ahogy Tete1 írta) akkor már fel sem teszem.

(#48019) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

A 6-os avast mennyire fogja a netes böngészést?Én úgy érzem nekem elégé.mondjuk nincs egy gyórs netem sem :D

THX!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#48020) Alex Carver válasza Orlin (#48019) üzenetére


Alex Carver
csendes tag

Azt nem tudom mert nem tudtam kipróbálni sajnos, pedig nekünk itthon nagyon gyors netünk van.
Feltettem a szüleim gépére a hatost és rögtön le is szedtem azzal a mozdulattal mert sem FF, sem Chrome sem IE-vel attól kezdve nem engedett ki a netre. Próbáltam benne mindenhol kitörölni ami ide vonatkozhat meg felhasználni azokat a tanácsokat amiket az avast fórumban erre írtak de semmi javulás nem lett így maradt az avast uninstall. Az sem volt teljesen egyszerű mert csak csökkentett módban tudtam leszedni. Normál módban, hiába kapcsoltam ki a moduljait az önvédelmére hivatkozva mindig kilépett az uninstall alatt.

(#48021) adise


adise
őstag

hello!
felraktam az eset smart security-t és folyton az a baja,hogy a tuzfal inicializalasa sikertelen..
mar ujra is raktam, igy is ez a probléma...
mi lehet a megoldás? xp32bit
koszi

(#48022) vargadani


vargadani
tag

avast premium security suite 2011 mellé kell vmi?

Windows 7 Ultimate 32bit + Avira free 2012 + Comodo firewall

(#48023) polonic válasza vargadani (#48022) üzenetére


polonic
félisten

Olyan nincs, hogy avast premium security suite. Avast internet security van és avira premium security suite.
MBAM-ot feltehetsz, néha lefuttatod.

(#48024) vargadani válasza polonic (#48023) üzenetére


vargadani
tag

jah, avast helyett avira-t akartam írni :D akkor az mellé MBAM?

Windows 7 Ultimate 32bit + Avira free 2012 + Comodo firewall

(#48025) polonic válasza vargadani (#48024) üzenetére


polonic
félisten

Semmi más rezidens vírusvédelem nem kell. MBAM sem létszükséglet. Csak azért írtam, hogy megnyugodjon a lelked. :)
Eldöntöd, kell, akkor kell, ha nem, nem.

(#48026) vargadani


vargadani
tag

mióta avirám van, már 3x fagyott le/indult újra/halt be a gépem. előtte NOD32-m volt. lehet összefüggés?

Windows 7 Ultimate 32bit + Avira free 2012 + Comodo firewall

(#48027) RpPRO válasza vargadani (#48026) üzenetére


RpPRO
őstag

A Windows utjai kifurkeszhetetlenek... :)

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#48029) sznorbi2 válasza Ge_Og (#48018) üzenetére


sznorbi2
senior tag

A kulcs 180 napig érvényes, ezt írja az Ashampoo AM.
Egyébként ha egy kártevőt letölt az ember már írtam, hogy nem reagál rá, viszont ha egyéb hozzáférés van a kártevőhöz akkor azonnal riaszt.
Az aláírás alapú azonosítása tényleg jó hála az Emsisoft motornak meg az Ikarus motornak is.

To protect and serve!

(#48030) #41133696 válasza sznorbi2 (#48029) üzenetére


#41133696
törölt tag

Akkor még sem örök ;] Csodáltam is volna, promócióban :D

(#48031) Ge_Og válasza sznorbi2 (#48029) üzenetére


Ge_Og
csendes tag

Köszönöm a választ. :R

(#48032) Tetete1 válasza #41133696 (#48030) üzenetére


Tetete1
senior tag

Annyira örök, mint az örök élet. :DD

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#48033) dnsi válasza sznorbi2 (#48029) üzenetére


dnsi
aktív tag

Gondoltam, hogy nem örök. :)

(#48034) RBJ


RBJ
addikt

valaki tud linkelni norton av 2011 és norton 360 5. hu letöltési linket ?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#48035) Nhorbee válasza RBJ (#48034) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

(#48036) iNfAntRy válasza sznorbi2 (#48029) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Nekem 6 hónapos kulcs jött. Azt irja ki a program, hogy 2011.08.27-ig érvényes a kulcs

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#48037) HZoli87 válasza iNfAntRy (#48036) üzenetére


HZoli87
veterán

6 hónap = 180 nap :U

(#48038) Tetete1 válasza Nhorbee (#48035) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ez hány napot számlál?

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#48039) iNfAntRy válasza HZoli87 (#48037) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Ja tényleg :D bocs, a matek sosem volt az errőségem. valamiért 3 hónapnak hittem a 180. napot.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#48040) TFSi


TFSi
őstag

Meglepően kedvező teszteredmények a Panda CAV 1.4-ről... :DDD

Akit érdekel, a youtube-n ezt írja be, és az első három találat az érdekes:

test panda cloud antivirus 1.4

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#48041) bozont


bozont
veterán

Sziasztok
Melyik vírusirtót ajánljátok, Avast6 vagy a Comodo legfrissebb verziója (ingyenes verziók)?
Eddig az Avast5-öt használtam Comodo tűzfal mellett és elégedett vagyok a párosítással, de mindig is érdekelt a Comodo megoldása is, meg gondolom jobban együttműködik vagy kiegészíti egy mást ha a CIS-t használnám.

(#48042) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Ez most fp?
A DVD íróm oldaláról jött.

[ Szerkesztve ]

(#48043) Zoli8624


Zoli8624
csendes tag

Üdv. Olyan kérdésem lenne hogy ha az F-Secure Client Security 9.01-re rátelepítem a 9.10 RC-t akkor az úgy teljesen fríssiti az elöző verziót? Szóval ebből nem lehet gond? Ahogy néztem összetevőkben ugyanaz maga a program,csak az összetevők verzióit frissitené.

(#48044) HZoli87 válasza Kezdő vagyok (#48042) üzenetére


HZoli87
veterán

Kéretlen alkalmazás, biztos telepítene egy frankó toolbart a böngészőbe, esetleg átállítaná a kezdőlapot vagy az elsődleges keresőszolgáltatót. Egyébként valószínű nem káros, NOD32 nem szereti az ilyeneket, kapcsold ki az állandó védelmet míg telepíted, persze csak akkor ha megbízol a letöltött programban, esetleg VT-re is feltöltheted.

Win32/OpenCandy

[ Szerkesztve ]

(#48045) Kezdő vagyok válasza HZoli87 (#48044) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Igazából csak rákattintottam 2-szer a CD Burner XP-re az asztalon,akkor jelent meg ez.
Ugyanis nem a legfrissebb verzió van fent belőle.
Miért?
Mert volt már olyan,hogy a régi verzió jobb volt,mint az új.(Nem erre a programra gondoltam.)

szerk:köszönöm a gyors választ! :R

[ Szerkesztve ]

(#48046) F34R válasza HZoli87 (#48044) üzenetére


F34R
nagyúr

fp , nem telepít semmit én is azt használom már egy jó idelye

(#48047) Nhorbee válasza Tetete1 (#48038) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

A hivatalos oldalról vannak, valószínűleg 30-at. Nem próbáltam. RBJ csak telepítőt kért. :D

(#48048) HZoli87 válasza HZoli87 (#48028) üzenetére


HZoli87
veterán

"... At CeBIT, ESET will offer sneak peek preview of the next generation of its flagship security solutions, ESET Smart Security 5, making the BETA version available for public testing in the first half of 2011. The final version will include features like parental control will help protect children from unsuitable web content, while the improved behavioral analysis technology will actively monitor operating memory for any suspicious behavior. Additionally, ESET’s early warning network, ThreatSense.Net numbering millions of participating users worldwide will be streamlined to provide ESET users with instantaneous layer of security. ..."

(#48049) F34R válasza HZoli87 (#48048) üzenetére


F34R
nagyúr

Igéretesnek tűnik nagyon :K

(#48050) Szellem. válasza HZoli87 (#48048) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Egyenlőre még nem látni a béta elindulását. Vagy lehet tudni róla valamit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.