Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50001) Imi1981 válasza Fire/SOUL/CD (#50000) üzenetére


Imi1981
veterán

Az se használt!
Ilyen idiótákat!Beraknak egy ilyen beállítási lehetőséget a programba de nem működik!
Pedig ha klikkelek az oldalra egyből ezt dobja az arcomba:

[ Szerkesztve ]

(#50002) sznorbi2 válasza Fire/SOUL/CD (#49986) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Ott ahol találtam és még több helyen is javították a letöltési linket.
Viszont sem az Avira, sem az Emsisoft sem a Trend Micro, sem az F-Secure, sem az Avg nem jelez az oldalra semmit.
MBAM szerint sincs kártékony kódra utaló jel az oldalon.

To protect and serve!

(#50003) Nhorbee válasza sznorbi2 (#50002) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Már a KIS sem blokkolja a linket.

[ Szerkesztve ]

(#50004) Fire/SOUL/CD válasza sznorbi2 (#50002) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mert az általad felsorolt termékekből hiányzik a route/trace feature, kaspersky-be meg van.

Nhorbee
Dehogynem blokkolja...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#50005) sznorbi2 válasza Fire/SOUL/CD (#50004) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Akkor egyedül Kaspersky tudja a route/trace feature-t? :Y

Az meg miaz??? :Y

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#50006) mamed válasza Gorneck (#49644) üzenetére


mamed
csendes tag

Én megvettem, tényleg nagyon jó, sőt bizonyos vonatkozásokban pillanatnyilag a legjobb.

Soha ne tegyél olyan dolgot mással, amit nem szeretnél ha veled is megtennének!

(#50007) Fire/SOUL/CD válasza sznorbi2 (#50005) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azt nem tudom/állítom, hogy a csak a Kaspersky tudja ezt a feature-t, de amiket felsoroltál, azok nyilván nem vagy csak beállítás kérdése. Az említett feature lényege, hogy a célig végigköveti az összes kapcsolódást a szervereken, egészen a célig, jelen esetben a CIS installer-ig és megvizsgálja, hogy "úton/útközben" nincs-e valami gonoszság.

De hogy lásd is, kb (tényleg csak kb) miről van szó, ezért indítsd el a parancssort és add ki ezt a parancsot:
tracert prohardver.hu
Na kb erről van szó. (a példa azért sántít, de mégis "valami ilyesmit" kell elképzelni)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#50008) sznorbi2 válasza Fire/SOUL/CD (#50007) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Aham, most már tudom, hogy mi is lenne.

Szoktam időnként használni a tracert parancsot csak nem gondoltam rá. ;)

To protect and serve!

(#50009) HZoli87


HZoli87
veterán

Aki esetleg rajtam kívül használja a ESS 5 bétát, megnézné nekem, hogy frissül-e? Még telepítés után egyből lefrissült (6097), de már több órája kint van egy újabb adatbázis (6098), de azt írja naprakész.

(#50010) HZoli87


HZoli87
veterán

Töröltem minden szabályt (HIPS/Tűzfal), rendesen átnéztem a beállításokat és újra futtatam a CLT-t, már 270 pontot adott a teszt. HIPS sokat dobott a védelmen (főleg interaktív módban, ekkor kérdez is rendesen), tűzfal is kozmetikán esett át jó értelemben.

(#50011) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#50009) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, frissült, igaz most direkt ezért pakoltam fel és ez volt az első frissítés.
(Most x86 alatt megy a HIPS újraindítást követően)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#50012) polonic válasza HZoli87 (#50009) üzenetére


polonic
félisten

Kérhetnék tőled képeket a programról?
Beállításokról, iylen dolgokról. Köszi!

(#50013) Fire/SOUL/CD válasza polonic (#50012) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igaz, nem Tőlem kérted, de azért talán nem baj: [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#50014) HZoli87 válasza polonic (#50012) üzenetére


HZoli87
veterán

Persze, átküldöm a mail címedre (valószínű Mammutmail lesz belőle, mert nincs tárhelyem már ide).

-> Rendben. ;)

(#50011) Fire/SOUL/CD: most már nálam is lefrissült. :)

[ Szerkesztve ]

(#50015) polonic válasza Fire/SOUL/CD (#50013) üzenetére


polonic
félisten

Köszi! De baj! :DDD

(#50014) HZoli87

Köszi! Ne fáradj vele, az előző link minden igényt kielégít.

[ Szerkesztve ]

(#50016) L7wy válasza Fire/SOUL/CD (#50013) üzenetére


L7wy
őstag

Csak nekem szebb a régi GUI??? :P

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#50017) riki


riki
senior tag

Most mindenki ráugrott az új Eset bétára .Úgy eszembe jutott,hogy az Eset mennyire gyalázta a hips-et és a homokozót, no és a cloud-ot.Most meg feltalálta a spanyol viaszt,mert úgymond a kicsik elmennek mellette. Ezért egyre jobban kedvelem a Kis-t ,mert nem ül a babérjain,hanem próbál valami újat kitalálni, igaz néha bugos ,de lépést tud tartani a sötét oldallal. :U

(#50018) HZoli87


HZoli87
veterán

Legnagyobb hiba amivel eddig találkoztam (ESS5), nem tudok belépni a routerbe (TP-Link), egyből ez a kép fogad (IE9, FF4). ESS törlése után egyből működik.

(#50019) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok! Olvastam egy cikket, kíváncsi vagyok a véleményetekre, Ti mit szóltok hozzá: [link]

(#50020) TFSi válasza sznorbi2 (#50008) üzenetére


TFSi
őstag

Az a trace route felkeltette az érdeklődésemet. Mi is ez valójában (nagyjából értem) és hogyan van beépítve pl. a KIS 2011-be?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#50021) HZoli87 válasza HZoli87 (#50018) üzenetére


HZoli87
veterán

Probléma megoldása:

Advanced Setup ... -> Web and email -> Excluded IP addresses -> Add IPv4 address -> Router IP címe

[ Szerkesztve ]

(#50022) Gorneck válasza DeFranco (#50019) üzenetére


Gorneck
titán

Míg nincs egységes tesztelési metodika sztem részemről semmit...ahány oldal annyi eredmény...és mint ésszel/megszokott oldalakat látogató netező nem is szoktam teszteket olvasgatni, mert nem érdekelnek. Nagyon más szempontok alapján választok/használok AVt is...
- ha nem lenne divat, hogy mindent pendrivon hurcibálnak hozzám nem is használnék AV-t.
- ha már rá vagyok szorulva akkor olyat használok ami, ha lehet házon belüli megoldás legyen, kevés falssal rendelkezzen és ami a legfontosabb ne fogja a gépem.

Az MSE valóban gyenge a 0 napos kártevőkkel szemben, de ilyenekbe is ritkán fut az ember....

Gorneck#1239

(#50023) Nhorbee válasza Fire/SOUL/CD (#50004) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Valóban. Nekem viszont a hsz. írásának pillanatában kettőször egymás után nem blokkolta a linket. :F Végül is, akkor veszélyesnek mondható vagy sem? A letöltött fájlal semmi gond nincs.

(#50024) herb555


herb555
tag

Sziasztok.

Ha használok Eset Smart Security-t akkor van szükség a Win.7 tűzfalára, vagy nyugodtan letilthatom?

Más: A Windows Defender ugyebár egy biztonsági program ami folyamatosan fut a futó folyamatok között. Erre van szükség?

Előre kösz :)

(#50025) HZoli87 válasza herb555 (#50024) üzenetére


HZoli87
veterán

ESS automatikusan kikapcsolja a W7 beépített falát, mellette nincs is rá szükség. Defender maradhat, csak abban az esetben kapcsoljad ki, ha összeakadna a vírusirtóval, egyébként nem sok erőforrást kér (windows update legyen bekapcsolva, mert nélküle nem frissül ha jól tudom).

(#50026) herb555 válasza HZoli87 (#50025) üzenetére


herb555
tag

Kösz :)

(#50027) #65675776


#65675776
törölt tag

Téma betelt, az új topic itt található.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.