Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) F34R válasza tvamos (#6150) üzenetére


F34R
nagyúr

Kell neki egy 32-bites prefix, meg tapasztalat szerint a legjobban az office 2007-ment tobb kevesebb hibaval.
2011-ben nekem is kellett hasznalnom, es akkor wine-al etettem.

(#6152) cami][us válasza Raynes (#6130) üzenetére


cami][us
senior tag

Biebian is not based off Debian or Ubuntu. It is based off Puppy Lucid 525, and that is part of the joke.

#6148 Nem nagyon foglalkoztatott eddig, de lehet más init is arch alatt, mint a systemdick. :) A Linux a szabadságról szól. A szopóálarc a windows userek sorsa.

[ Szerkesztve ]

(#6153) tvamos válasza F34R (#6151) üzenetére


tvamos
nagyúr

Kösz, én csak régebbi Office-t próbáltam. (Most épp nem kell már, kijártuk a főiskolát, de még kellhet.) Amúgy nem tudom, hogy mi az oka annak, hogy elvárás MS. (Az excell bug riportomra nem is reagált a kicsi puha.) A Libre office teljesen jó, kivéve, a képszerkesztőt.

Jut eszembe... Jó képszerkesztőt tudtok ajánlani? Tudom, ott a gimp. De én annyira nem vagyok ott. Egyszerűbb kéne.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6154) F34R válasza tvamos (#6153) üzenetére


F34R
nagyúr

Pinta?

(#6155) Vladi válasza F34R (#6154) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mi? Jah nem... aszittem, jóvan. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6156) F34R válasza Vladi (#6155) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem a P*n* tudom hogy ritkan jutsz hozza ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#6157) Vladi válasza F34R (#6156) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jah hogy nem a pináról van szó. Oké.

Sajnos túl sokat is látok mostanában. :O

2/3-uk vagy szaros, vagy hugyos éppen. ;]

Na ne legyetek prűdek, ne moderáljatok. :o

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6158) Apollyon válasza Vladi (#6157) üzenetére


Apollyon
Korrektor

És még én gondoltam hogy hozzátok képest szélsőséges vagyok ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6159) F34R válasza Vladi (#6157) üzenetére


F34R
nagyúr

Te furdeted a janyt? ;]

(#6160) Rimuru


Rimuru
veterán

Fuck logic. Microsoft termeken akartam microsoft termeket ugy telepiteni hogy megadom a telepitesi utvonalat (B), erre teleszemetelte A-t.
11GB-bol kb 2 jutott B-re...

/dev/sda4 31G 31G 301M 100% /mnt/A
/dev/sdb2 50G 2,9G 48G 6% /mnt/B

Vigyázat, csalok!

(#6161) F34R válasza Rimuru (#6160) üzenetére


F34R
nagyúr

Hehe, a frissteseket valamikor a masik particiora csomagolja, oda szemetel.

(#6162) bambano


bambano
titán

milyen remek dolgokat tanul az ember...
rá kellett néznem egy pc-re vnc-n keresztül. közben jött más is, így képernyőt váltottam, szokás szerint ctrl+alt+kurzor gombokkal.
tudtátok, hogy ezt a kombinációt a vnc kliens átküldi és a vnc szervert futtató gépen esetleg értelmeződik? konkrétan forgatja a képernyőt.

áá, nem is sikítottak nagyot a fülembe a telefonba, mikor fejre állítottam a monitorát...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6163) Rimuru válasza F34R (#6161) üzenetére


Rimuru
veterán

Ha azt hasznalja ahol tobb a hely akkor azt mondom oke, de igy hogy meg is adom neki hogy melyikre rakja, es ennek elleneri is inkabb a masikat valasztja... Ilyen nagy vackokat nem akartam a rendszerparticion tartani, ezert hagytam meg neki a HDD azt az 50GB-t...

Vigyázat, csalok!

(#6164) Raynes válasza Rimuru (#6163) üzenetére


Raynes
tag

Semmi. Kiszerk.

[ Szerkesztve ]

(#6165) ubyegon2 válasza Raynes (#6164) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Akkor biztos nem az Archot dicsérted! ;]

(#6166) BoB válasza ubyegon2 (#6165) üzenetére


BoB
veterán

LOL

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6167) Vladi válasza F34R (#6159) üzenetére


Vladi
nagyúr

A nagyobbikat. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6168) Raynes válasza ubyegon2 (#6165) üzenetére


Raynes
tag

Partícióméretről lett volna szó, de aztán rájöttem, hogy félreolvastam, így nem volt aktuális, kiszerkesztettem. Mondjuk legalább az OFF topikot ne offoljuk szét, mert megint elkezdesz itt nekem a kéthéttel jönni :DDD

(#6169) cami][us


cami][us
senior tag

A glibc hibája nem téma itt. :N

(#6170) cigam válasza cami][us (#6169) üzenetére


cigam
félisten

Pszt! Amiről nem beszélünk az olyan mintha meg sem történt volna. Különben is kijavították nem? Hát akkor? ;]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6171) spammer válasza cami][us (#6169) üzenetére


spammer
veterán

Miről kellene beszélni?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#6172) cami][us válasza spammer (#6171) üzenetére


cami][us
senior tag

A hüvelygombáról.

(#6173) Apollyon válasza cami][us (#6172) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szóval kiskegyed a nők lapja caféról jött? ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6174) Syl válasza spammer (#6171) üzenetére


Syl
nagyúr

A hwsw-n a glibc hiba cikknél a winfanboyok örömükben csoportosan spontán önkielégültek.
Ez akkor tuti valami jó dolog lehet, úgyhogy beszéljünk róla :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6175) F34R válasza cigam (#6170) üzenetére


F34R
nagyúr

Mintha a windowson nem volna eleg, jah hogy azokat nem kozlik le eeeejjjtteeemmmm.
Amugy ha a Google mar talal valamit az nagy baj, ha pedig a Red Hat-es sracok dolgoznak rajta megnagyobb baj :DDD

(#6176) cigam válasza F34R (#6175) üzenetére


cigam
félisten

Miért kell idekeverni más rendszert? Nehogy már az legyen mértékadó, hogy ha más rendszerben találnak hibát, akkor ebben is találhatnak.
Tudom én hogy nincs hiba mentes program, de nem kellene a Windows-al példálózva takarózni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6177) BoB válasza cigam (#6176) üzenetére


BoB
veterán

Most komolyan azt akarod, hogy megint berakjam a win fan-os mémet? :F

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6178) spammer válasza cigam (#6176) üzenetére


spammer
veterán

Az ájfón is megdöglik, ha visszaállítjuk 1970.01.01-re a dátumot, mégsem írta be azt sem ide senki, pedig ez a linuxos offtopik...

Volt hiba, kijavították, fantasztikus, örömbódottá'.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#6179) Apollyon válasza cigam (#6176) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pont fordítva. Általában a linuxot próbálják lejáratni különböző ms érdekeltségű, vagy téves látásmódú egyének. Ez pedig egy linux off topik, ha nem tetszik mehetsz panaszkodni a win off topikba és szidhatod, köpködheted a linuxot, megvan minden lehetőséged rá.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6180) F34R válasza cigam (#6176) üzenetére


F34R
nagyúr

A hozzaszolasodban volt vegig rautalo vonatkoztatas. Ezzel nem teged hanem a hwsw-t es egyebb szenny hirportalt lehet csak minositeni, mert ott megy a linux fikazasa. Viszont ne gondold hogy a windows-ban vagy akarmi masban nincs megannyi hiba, csak annyi hogy ott nem publikus a bugtracker, mert a microsoft, apple nem szivarogtat ki semmit.

A blogspot bejegyses egyebkent itt talalahato [link]

(#6181) cami][us válasza BoB (#6177) üzenetére


cami][us
senior tag

Plíz! :D

(#6182) cigam válasza Apollyon (#6179) üzenetére


cigam
félisten

Tehát a Linux offtopicban se lehet "köpködni" a Linux-ot, csak a Windows offtopikcban.
Értem. Ill. nem de ez már az én bajom

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6183) Apollyon válasza cigam (#6182) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Felőlem azt csinálsz amit akarsz.
Amúgy nem értem miből adódik ez a win fanatizmusod, meg miért zavar hogy egy monopol helyzetben lévő corp. le van szidva, köpködve stb. illetve hogy ez miben rontja a te felhasználói élményedet.

De egyébként én nem mennék a win topikba és bekérdezni hogy mégis mit képzeltek hogy lehúzzátok a linuxot :D Minden joguk megvan rá hogy lehúzzák, csinálják csak, maximum máshol ki lesznek javítva ha valótlant állítanak.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6184) cigam válasza Apollyon (#6183) üzenetére


cigam
félisten

Ez nem fanatizmus, csak nem tetszik az, hogy ha a másik rendszeren van egy hiba egyből pellengérre van állítva, ill, ha ezen, akkor meg azzal "érvelnek", hogy de bezzeg a másikon mennyi (be nem)jelentett hiba van.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6185) Apollyon válasza cigam (#6184) üzenetére


Apollyon
Korrektor

#6170-ben elkezdted itt provokálni a népet, hát így jártál.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6186) cigam válasza Apollyon (#6185) üzenetére


cigam
félisten

Én jártam így? Szerintem meg úgy.
Volt itt winfanboy-ozás, bezzeg az iPhone, és a Windows hibáinak felemlegetése.
És még engem hívsz fanatikusnak?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6187) Apollyon válasza cigam (#6186) üzenetére


Apollyon
Korrektor

N+1. ember vagy aki nem fogja fel hogy egy olyan ms-t véd, aki az eddig elkövetett dolgaiért már simán atomot érdemelne a központjára.

És akkor mi van ha megy itt a winfanboy-ozás? Rosszabb lesz ettől az életed? Ha szaralinux, az is le van írva, ne aggódj. Torvalds is kapott már itt hideget-meleget.

Egyébként meg: szarawindóz? IGEN! Akkor meg mi a problémád? :F

;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6188) cigam válasza Apollyon (#6187) üzenetére


cigam
félisten

Hogy pl. egy glibc hibától hogyan jutunk el az iPhone 1970-es hibájáig.

szarawindóz? IGEN!

És ettől lesz jobb a Linux?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6189) Sonja


Sonja
veterán

ii/i

Ne veszekedjetek, helyette itt van Katy Perry autógrammja. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6190) spammer válasza cigam (#6188) üzenetére


spammer
veterán

Úgy jutottunk el az ájfónig, hogy azt sem írtuk be ide, pedig ha nagyon fikázni akarnánk, akkor beírhattuk volna azt is. Csak éppen leszarjuk. Csak azért írtam ájfónt, hogy ne MS termékről legyen szó.

Ellentétben az olyan MS fanokkal, akik jönnek egyből "bezzegezni", amikor hírbe kerül egy linuxos sebezhetőség, amit persze addigra már rég kijavítottak.

Szerencsére Windowson nem kell ilyesmivel foglalkozni, elég ha jön egy "Valami történt" üzenet. ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#6191) F34R válasza spammer (#6190) üzenetére


F34R
nagyúr

Windows Update Finished, please restart the computer and enjoy the scrapshit, retard. :)) :DD

(#6192) tvamos


tvamos
nagyúr

A FreeCAD-em folyton kilep Ubuntun. (Regebben jo volt, akkor a Windows-os verzio nem volt stabil.) Nehez egy ilyet magamnak leforditani a sajat gepemen? Vagy felesleges, mert ugysem segit?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6193) lionhearted válasza tvamos (#6192) üzenetére


lionhearted
őstag

Ami innen jön, az már amúgy is célzottan Ubuntura van fordítva.
A saját fordítás akkor segíthet, ha nem a te disztródra van forgatva, vagy más (fordítási) beállításokat szeretnél használni, mint amit a bináris csomagban adnak.

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#6194) tvamos válasza lionhearted (#6193) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igen, onnan van. Akkor ez ilyen... Vegulis nem olyan nagy baj, nincs bajom a Windowssal sem.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6195) lionhearted válasza tvamos (#6194) üzenetére


lionhearted
őstag

Töltsd le a régebbi verziót, és lockold.

Tegnap még működött...

(#6196) bambano


bambano
titán

fetrengve röhögős: fasterben a szikla lelő két gazembert. bbt: "van egy ügynökünk és egy szatírunk. ki lesz a következő, egy ügyvéd?" :)) :O

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6197) Raynes válasza cigam (#6184) üzenetére


Raynes
tag

Nem bántásból, de mit keresel te itt egyáltalán a linuxos topikokban? Fő rendszernek használsz Linuxot, vagy csak hozzászólást gyűjtesz? Állandóan azzal jössz, hogy a Windows így, meg úgy. Itt az nem érdekel semmit, egy förmedvény az egész, de aki akarja, használja, eddig is megvolt rá a lehetősége. Még csak azt sem mondom, hogy használjon helyette Linuxot, mert tőlem BSD-re is válthat, vagy vehet egy androidos táblagépet.

Ez a libc meg bulvárhír, azonnal javították, az Arch már aznap rántotta lefelé a frissített verziót, de ezt nem is merem említeni, mert nonarchyegon mindjárt jön, hogy vegyek vissza az Archomból, ezért gyorsan megemlítem, hogy az Ubuntu-származékok is gyorsan szokták az ilyet javítani. Windows alatt az ilyen sebezhetőségeket elég sokára foltozzák, napok, hetek múlva, igaz ott meg általában a hiba sem kerül nyilvánosságra, nem nagyon sürgeti senki. Plusz a Windowsok elsöprő többsége vagy warez, vagy a felhasználó alapból le is tiltja a frissítéseket, nehogy lassítsanak, így sok gépen a rés évekig is tátonghat.

[ Szerkesztve ]

(#6198) bambano válasza Raynes (#6197) üzenetére


bambano
titán

és te mit keresel linuxos topicokban? folyamatosan fikázod a linuxokat még a szakmai topicokban is.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6199) cigam válasza Raynes (#6197) üzenetére


cigam
félisten

Már nem is emlékszem miért keveredtem ide, de nem mindegy? Amúgy meg nem uncsi ez a divatfika? Nem mellesleg nem egy dolgot tanulhatna/átvehetne a Windowstól(Microsofttól), és nem csak azt ami jó, bevált, hanem azt is hogy mit hogyan nem szabad.
Pl. Igencsak hasznosnak tartom, hogy a csatlakoztatott hálózattól függően változtat a tűzfal szabályokon.

Ez a libc meg bulvárhír, azonnal javították
Szeretsz csúsztatni mi? Hónapok óta tudtak a hibáról(a hibát a könyvtár karbantartói már tavaly július óta ismerték), de amíg nem volt meg a javítás, addig nem publikálták. Ez pedig nem "azonnali" javítás. Bár a marketing bulshitben valóban jól mutat.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6200) bambano válasza cigam (#6199) üzenetére


bambano
titán

semmit nem tudok a windowsban, ami érdemes lenne arra, hogy a linuxba átvegyék. sőt.
a windows egy csomó olyan problémára ad megoldást, amit ő okoz, vagyis windows nélkül fel sem merül.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.