Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44051) Timre válasza beg (#44048) üzenetére


Timre
csendes tag

Szerencsére azért vannak még kivételek. :)

JIAYU G4S/L

(#44052) Dominó85 válasza kcsa (#44035) üzenetére


Dominó85
veterán

Köszi a választ, akkor holnap adom is fel Portsmouthsba. ;) Kíváncsi leszek mennyibe kerül majd TN-vel együtt.

* Péter - 06302461862 *

(#44053) Anonymus23


Anonymus23
veterán

2. rendelésem a Sinceritytradingtől, most egy 32 GB-os Toshiba kártya.
09.08-án fizettem, ma itt is van :) 9 nap, minden TN nélküli szokásos levélben jött. :C
Most fut a teszt, remélem ezzel is rendben lesz minden.

;) - The Power of the Light Side

(#44054) haris válasza n42 (#44049) üzenetére


haris
őstag

Megkérdezhetem, milyen telót rendeltél?

(#44055) Timre válasza Anonymus23 (#44053) üzenetére


Timre
csendes tag

Várom az eredményt.

JIAYU G4S/L

(#44056) n42 válasza haris (#44054) üzenetére


n42
tag

xiaomi redmi note

(#44057) Gergosz2 válasza Gergosz2 (#44040) üzenetére


Gergosz2
veterán

na tehát addig nem kapom kézhez a csomagot?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#44058) RBJ válasza Gépötty (#44025) üzenetére


RBJ
addikt

[link]
Nekem eddig ha csak a honlapjából indulok ki a buyincoins nál a legkorrektebb nek tűnik és plusz pont a fénykép a csomagról.
Csak tegnap gondoltam egyet, hogy utána nézek az értékelésnek és nem valami fényeseket találtam. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#44059) Aucor válasza Gergosz2 (#44057) üzenetére


Aucor
senior tag

Nem, nem kapod meg. Küldenek egy levelet neked, abban le van írva mit kell tenned. Vagy fent az összefoglalót elolvasod, ott le van írva az emailes megoldás, az sokkal gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#44060) Dluinet válasza RBJ (#44058) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha valakinek rossz tapasztalata van, az elmondja mindenkinek, ahol lehet,
akinek jó tapasztalata van, az elmondja kettő, max három embernek

és ez mindenre igaz

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44061) kerekfej válasza RBJ (#44058) üzenetére


kerekfej
addikt

Nekem pozitív a tapasztalatom a Buyincoins-al. Eddig korrektek voltak.

(#44062) Gergosz2 válasza Aucor (#44059) üzenetére


Gergosz2
veterán

rendben , köszönöm! :R

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#44063) Gépötty válasza RBJ (#44058) üzenetére


Gépötty
senior tag

Közben én is ránéztem ezekre az oldalakra, tényleg ilyenek az értékelések.
De.
Ahogy előttem Dluinet is írta, panaszkodni szeretnek az emberek, és kiírni magukból a bánatukat, dícsérni meg nem. Bármi másra keresel, hasonlóak lesznek az értékelések, most borítékolom.
És olvass bele az értékelésekbe. Pl: 'megvettem a legnagyobb fost, ami jó olcsó volt, aztán persze bedöglött, én meg visszaküldtem tracking nélkül, mert a posta drágább lett volna mint a készülék, és most azt hazudják, hogy nem érkezett meg'. Azon mosolyogtam, hogy elkövetnek minden olyan hibát, amitől itt óva intik az embereket, aztán mikor ráfaragnak, telesírják az internet, hogy mindenki ge.i.
16 rendelésem volt eddig tőlük, TN-nek, és anélkül vegyesen. Mindig minden hibátlanul megérkezett, és mindig azt kaptam, amit rendeltem. Persze nem árt, ha előre tudod mire számíthatsz, és nem vársz lehetetlen dolgokat a terméktől.
Ugyanez vonatkozik a Banggoodra is, annyira egyformák a számomra, hogy rendszeresen keverem is őket.
Akkor nem ajánlom egyiket sem, ha a vásárlás izgalmát keresed, és rágni akarod a körmöd, hogy lesz-e csomag, és mi lesz benne :D

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#44064) Zeki válasza Gergosz2 (#44040) üzenetére


Zeki
nagyúr

Naná hogy nem. Csak úgy odaadják, hogy te majd becsületszavadra befizeted?

(#44065) Kolondrum

Ezek a birkák azt nézik mekkora a csomag összértéke? Ergó ha 2 dolgot rendelek és egybe csomagolják, akkor cumi lehet mert az már vám feletti érték, de ha eltolva rendelem akkor bejön?

(#44066) Anonymus23 válasza Kolondrum (#44065) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát persze. Gondolj már bele, akkor a telefon minden egyes alkotórészét 1 USD-ért adnák, és senki sem fizetne vámot/ÁFA-t :C ott se teljesen debilek ülnek...
Vagy pl veszünk ilyen filléres vackokat 10000-sével mexikóból, legközelebb megmondom nekik, hogy egyesével számlázzák :)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#44067) Gépötty válasza Kolondrum (#44065) üzenetére


Gépötty
senior tag

Sosem lehetsz biztos benne. Nem annyira a vámosokkal van baj, nekem még sosem vontak össze több csomagot, hanem a kínai nem fogja megérteni.
Én várok két rendelés között pár napot, legyen idejük feladni, mert olyan volt már, hogy direkt kértem őket, ne küldjenek négy tekercs led-szalagot egy csomagban, mégis úgy érkezett.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#44068) Kolondrum

Ez olyan 6400huf? BAnggood boltnak minősül?
Hm hm.

[ Szerkesztve ]

(#44069) Zeki válasza Kolondrum (#44068) üzenetére


Zeki
nagyúr

Naná hogy bolt.

(#44070) Dluinet válasza Kolondrum (#44068) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen boltnak minősül

de előző kérdésedhez
szoktam játszani a csomag címzésével, így a kis kínai nem vonja össze őket
például

Szep Karoly
Kossuth Lajos utca 17.
Budapest
Hungary
1111

Károly Szép
Kossuth u. 17. II. em 5 ajtó
Budapest XI kerület
Hungary
1111

Az ékezettekkel is játszom, egyikre rakok, másikra nem rakok

meg kombinálom

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44071) aytukabozs válasza Gergosz2 (#44062) üzenetére


aytukabozs
addikt

Föltetted vagy 4 féleképp a kérdést csak 1 módon nem;
egyenesen.
Most vagy én vagyok überf@sz hangulatban -ezesetben előre elnézést- , vagy arra megy ki a dolog hogy most épp nem akarsz/nem tudsz áfát fizetni...
Na az nem fog menni.
Vagy kiszámláznak neked tárolási költséget, vagy szimplán visszaküldik a feladónak...

(44045) pazzo

Az a baj hogy az írásod hangvétele kicsit olyan mintha a panda lenne a ludal holott a rendelést te toltad el.
Ezeknél a terméklapoknál -még ha a ciril betűs képfeliratok nem is szúrnak szemet (tényleg nem?)- egyértelműen jelzik hogy "Attention Please: This DOOGEE TURBO DG2014 smartphone is stored at our Russian Warehouse, and orders will be directly shipped there to customers ONLY from Russia."

Második körben persze már ők is böszmék voltak...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#44072) gabor#


gabor#
tag

Sziasztok,
Nyitottam egy ebay case -t mert nem működött megfelelően a kütyü amit rendeltem. Miután letolt, hogy nem emailben kerestem meg azt igérte, hogy küld alkatrészt, 2 hét múlva fel is adta, a következő 2 hétben nem érkezett meg, közben elromlott még egy alkatrész is. Ekkor azt írta, hogy feladja újra nyomkövetéssel mindkét alkatrészt, de ekkor már csak 2 nap maradt a case lezárultáig. 17 -én zárul, ma. Nem kínai, német. Gondolom ha lezárul magától akkor utána nézhetek az égre ha nem is küldött semmit. Erősítsetek meg, hogy nincs más választás mint Escalate the case.
köszi
Gabor

(#44073) Zeki válasza gabor# (#44072) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs más lehetőség.

(#44074) Mottie válasza gabor# (#44072) üzenetére


Mottie
őstag

Egyértelműen escalate. Még utána is megjöhet és le lehet zárni. Viszont ha csak az időt húzza és letelik akkor bacchatod.

Be Victorious!

(#44075) Gergosz2 válasza aytukabozs (#44071) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem , csak jött egy csomagom amit azt hittem megvámolnak. De nem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#44076) RBJ válasza Gépötty (#44063) üzenetére


RBJ
addikt

Nem izgulok csak eddig ebay, focalp, banggood vót. Buyincoin új nekem igaz már rendeltem 4 dolgot és legkorrektebbnek tűnik, csak míg nincs itt a csomag addig nincs mit nyilatkozni.
Focalprica l van most gondom elvileg egy júl. 19. rendelés sehol. erre kaptam egy kupont amit levásárolhatok majd de közben rendeltem egy awei fülest augusz.20. és még semmi. Kezdek remegni. :DDD
Ha a füles se jön meg akkor a focalprice bekap....ja. ;]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#44077) nimfas válasza Anonymus23 (#44066) üzenetére


nimfas
addikt

Én GU10-es COB ledeket rendeltem... 20-asával... megjött 2x20 db Kínából vám nélkül... El is passzoltam.
Áhhh, mondom nem vacakolok, rendelek 40-et... erre az ebay-es elküldte, de mivel 2 kg felett volt DHL-el küldte (ingyen) itt is volt 1 héten belül, de mivel DHL így kb +30% volt az ára... most újra 20-asával rendelek :D

Más:
Sikerült a Chigon-tól (Ali) visszaszerezni a 180 USD-t a Fehér Hongmi telefonért amit 07.30-án rendeltem de sosem ért ide. Először dispute majd claim lett belőle. Kíváncsi vagyok mennyi lesz Ft-ban, mikor vettem akkor 42.226 Ft volt, azóta kicsit elszállt a dollár.... :DD

(#44078) Laza... válasza nimfas (#44077) üzenetére


Laza...
addikt

Többet kapsz vissza :K Nekem is volt mostanában ilyen, régebben mindig buktam rajta - jobb lenne az az időszak (meg a 222-es dollár)

Never give up!

(#44079) Harpoon13 válasza Anonymus23 (#44053) üzenetére


Harpoon13
csendes tag

Nem hiszem el hogy neked ugyanazok a cuccok mindig hamarabb jönnek meg mint nekem:D Az én 08.25-én rendelt kártyám még mindig sehol. Ezek után már kezdem azt hinni, hogy megtetszett egy postai dolgozónak...

(#44080) Anonymus23 válasza Harpoon13 (#44079) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az előző nekem is majd egy hónapra jött meg. Ez is rendben van egyébként 10/18 MB/s, és minden ok vele.

;) - The Power of the Light Side

(#44081) pazzo válasza aytukabozs (#44071) üzenetére


pazzo
tag

Igen, én toltam el a rendelést az elején.
De ha három nap múlva nem kérdezek rá, hogy mi van, akkor senki sem szól?
Rendelés után kaptam öt emailt rögtön. Rá két napra még kettőt. De egyikben sem írták, hogy valami hibádzik.

(#44082) RVR400 válasza RVR400 (#43697) üzenetére


RVR400
veterán

Nah, időközben a postártól válaszoltak, hogy természetesen nem kell megfizetnem újra a vámköltségeket, ha már egyszer vámkezeleve volt, és elnézést kérnek a kellemetlenségért (tiszta ideg voltam és még mindig fel tudom magam húzni rajta), és kérjem meg a DHL-től az adatokat. Arra nem tért ki, hogy a Visszakézbesítés bejegyzés után vajon hogyan járnak el, ha me megküldöm, de mondom semmi gond, megkérem, elküldöm és egyúttal rá is kérdezek, úgyis hamar megvan.
És itt jön ismét a kellemes dolog. Tegnapelőtt délelőtt telefonáltam nekik (DHL), hogy kellene egy határozat XY fuvarlevélszámhoz. Oké, intézik, felvették az adatokat, e-mailben küldik. Nos, ezt azóta is várom, milyen jó, hogy az adminisztráción sosem dolgoznak, amikor én telefonálok (tegnap és ma sem volt éppen senki az admminisztráción), de érdekes módon, ha nekik kell valami, akkor én 1 órán belül küldjek meg mindent, mert különben felhívnak, hogy mi van már, mert olyankor persze dolgoznak.
Csak egy olyan céget látnék, ahol valamennyire működnek is a dolgok... :W :W

(#44083) calogero198


calogero198
csendes tag

Terméket akarok visszaküldeni. A Paypal elküldte az eladó címét:

Seller's address:
龙华新区民治街道牛栏前万众城生活村36栋7楼701室
深圳市
广东省, 518000
China

Mit csináljak ezzel? :))

(#44084) szmyky


szmyky
aktív tag

AntElife...

Aug.19-én rendeltem egy telefon kijelzőt, megkérdeztem a chat-en, hogy van-e raktáron a termék, a válasz az volt, hogy természetesen van bátran rendeljem.

Naaa...a termék most szept. 16-án megérkezett az országba, ugyan még nincs nálam, de a nyomkövetőn látni, hogy a rendelésem után két héttel adták csak fel !!!

Természetesen én tisztában voltam azzal, hogy egy hónap is lehet mire ideér, csak úgy a tapasztalatlanok kedvéért osztottam meg e történetet!
Messze nem lehet elhinni, amit a raktárkészletről hazudnak... :N

[ Szerkesztve ]

(#44085) Laza... válasza calogero198 (#44083) üzenetére


Laza...
addikt

Az eladóval vedd fel a kapcsolatot, innen így lefirkálva tuti nem megy el sehova :DDD A címből úgy látom, abban az épületben kismillió kínai shop működik :U

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#44086) szmyky válasza calogero198 (#44083) üzenetére


szmyky
aktív tag

Kérd meg az eladót, hogy küldje el neked latin formátumba is...

Google fordítóval: :D

Longhua District street bullpen before the people Room 701, 7th Floor 36 Peoples City Life Village
Shenzhen
Guangdong Province, 518000
China

(#44087) Dluinet válasza calogero198 (#44083) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nyomtasd ki és ragaszd fel a borítékra/csomagra

Kínáig elég a mi felíratunk, Kínán belül meg a pálcikákat tudják értelmezni

csak a postásnéni nehezen írja fel magának

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44088) Dluinet válasza szmyky (#44084) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nekem tracking szerint:

és ma kaptam kézbe
8/29/2014 12:00:00 AM Hungary Arrive at Hungary Airport
8/26/2014 12:00:00 AM BeiJing Hand over to Airport, Flight No. LH721
8/25/2014 12:00:00 AM BeiJing Departure from Outward Office of Exchange
8/24/2014 12:00:00 AM BeiJing Arrive at Post Office Processing Centre
8/24/2014 12:00:00 AM BeiJing Arrive at Outward Office of Exchange
8/19/2014 12:00:00 AM SHANGHAI Arrived at Shanghai Yanwen Sorting Center
8/19/2014 12:00:00 AM SHANGHAI Despatched from Shanghai Yanwen Sorting Center

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44089) aytukabozs válasza Dluinet (#44088) üzenetére


aytukabozs
addikt

yanwen kamtracking :P

tökjó hogy mindig ugyan az az 1db lufthansa gép hozza ezeket a cuccokat :DD

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#44090) Dluinet válasza aytukabozs (#44089) üzenetére


Dluinet
nagyúr

LH721
csak rohadt ritkán jár :DDD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44091) kerekfej válasza calogero198 (#44083) üzenetére


kerekfej
addikt

A feladóvevényre ezt, hogy írod rá kézzel :F

(#44092) XmoD válasza LámaZ (#1) üzenetére


XmoD
aktív tag

2hete nem elo trackingel mit lehet tenni ? Ebayes vasarlas China post. Az elado valtig allitja feladta. Varjam meg a paypal 44 napot ?

(#44093) Harpoon13 válasza kerekfej (#44091) üzenetére


Harpoon13
csendes tag

Nagyon lassan :DDD

(#44094) maj-viktor válasza calogero198 (#44083) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hát írd rá ezt a borítékra! :DDDDDDD

(najó viccen kívül, írj vissza neki, hogy "angolul - latin betűs" cím kell neked

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#44095) tboy93


tboy93
nagyúr

Amazon.com-ról van lehetőség jóhazánkba rendelni?

:R

(#44096) Kolondrum válasza Laza... (#44085) üzenetére

Szia! Megjött a TOMO 18650-et fogadó slotom. Most nyúzom, majd linkelem a tiédhez.
Ahhoz képest, hogy friss ebay-es, eléggé gyorsan jött és TN számmal.

(#44097) bl4ze


bl4ze
veterán

Banggood-dal mi a tapasztalat ?
2 napja kifizetett termék. Kaptam egy TN-t, de nem él : RE9723645xxSE

Mennyi idő múlva szokott élni a Banggood TN ?

.:. bl4ze .:.

(#44098) Laza... válasza bl4ze (#44097) üzenetére


Laza...
addikt

0-2 hét között

Never give up!

(#44099) Laza... válasza Kolondrum (#44096) üzenetére


Laza...
addikt

Tetszetős, csak baromi drága, és ezért még ciripel is. Nekem ez jön most, meg hozzá akksi máshonnan.

Never give up!

(#44100) bl4ze válasza Laza... (#44098) üzenetére


bl4ze
veterán

az szép, kösz :(

.:. bl4ze .:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.