Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-05-11 12:53:49

LOGOUT.hu

Figyelem! Ez az összefoglaló már elavult! Ha valami nem világos, kérdezz a topikban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Értem, de mégis kényelmesebb a fejmozgás viszonyában az, hogy megdöntve olvasom, tehát tovább mozog egy síkban a fejem, mint hogy nagyobb betűmérettel állítva olvasom, hogy másodpercenként kéne ide oda cikáznia a fejemnek, nem?:)

Videókon láttam már a lapozás sebességét, ez a valóságnak mennyire felel meg?
1-2mp alatt megvan?

Másik kérdés: van nekem pár képregényem, ami eleve fekete fehéren jöttek ki (főleg a walking dead sorozatra gondolok), ezeket tök jó lenne ezen olvasni, mert a mobil meg túl kicsi hozzá, a gépen meg szokás szerint megfájdul a fejem+túl nagy..
A képregények spéci cbr formátumban vannak, ami csak egy átnevezett zip file, belül pedig jpg fileok vannak.
Ezeket (fent említett 3formátum közül bármelyiket) tudja kezelni a kindle?

Amúgy basszus, most végül is meg akartam rendelni uk-ből, gondolván, hogy mégsem várom meg az us készlet feltöltését, erre már az uk amazon se szállít külföldre, hanem átirányít az us amazonhoz.. :W
Már csak egy reményem van: dec 26tól újra rendesen elérhető lesz a nemzetközi szállítás az us amazonon.
Nekem legkésőbb jan 12ig meg kéne érkeznie, mert lesz két nagy utam, összesen 3 hét erejéig, és jól jönne az úton az olvasó..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.