Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16301) ElRamos


ElRamos
tag

Cimborák!

A fehér Diesel parfüm nagyon gáz 34 évesen? Venni akarok valami parfümöt, amit munkába is használhatok (irodai munka). A Chrome-ra gondoltam, vagy a 360 Red-re, de tegnap megszaglásztuk a feleségemmel a fehér dieselt, neki az jött be a legjobban :DDD

Gondolkodom még a Kelsey Berwin Zeus-on, de ez totálisan vak rendelés lenne.

(#16302) Mercutio_ válasza ElRamos (#16301) üzenetére


Mercutio_
félisten

megszaglásztuk a feleségemmel a fehér dieselt, neki az jött be a legjobban
HA egy irodában dolgoztok eldőlt a kérdés ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16303) Petyke77


Petyke77
tag

Úgy látom a Neroliba megjött az Aventus cologne. Ha valaki esetleg arra járt és megszagolta írja már le milyen! 😀 Kíváncsi vagyok és a decantom ki tudja mikor jön meg... thx!

(#16304) Sanyi.il válasza Petyke77 (#16303) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

én ma megyek, fújok belőle és veszek mintát is :C

(#16305) niof válasza iatti (#16292) üzenetére


niof
addikt

Na? Megérkezett? Vélemény?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#16306) iatti válasza niof (#16305) üzenetére


iatti
aktív tag

igen,próbáltam.az orrom most nem százas/allergia/.érzem én is a mézet,meg a dohányt.hasonlít a montale patcholi leaves-re.ott persze nincs méz.egyszer még majd kipróbálom,ha tisztul az orrom,de nagy valószínűséggel nekem édes lesz.

(#16307) szaki04


szaki04
senior tag

Sziasztok!

Bond No. 9 illatok közül van valami favorit. Mintákat rendelnék belőlük. Ha lehet nem vakra...nyári illatok érdekelnek elsősorban.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#16308) Jhonny06 válasza szaki04 (#16307) üzenetére


Jhonny06
veterán

Tegnap próbáltam a Bleecker Street-et, nagyon jó gyümölcsös illat, ajánlott.

(#16309) kk831228 válasza Jhonny06 (#16308) üzenetére


kk831228
addikt

már miótta ezt akarom megszagolni... :O

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16310) El Gringo válasza ElRamos (#16301) üzenetére


El Gringo
senior tag

A Zeusszal azért óvatosan. Nagyon édes, Invictushoz hasonlítják; bár édesnek édes, de teljesen másként. Én inkább feminimnek mondanám, mint maszkulinnak. Inkább virágos cukorkásan édes, mint gyümölcsösen. Először azt hittem, a nőiből küldtek mintát véletlen :DDD

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16311) Mercutio_ válasza iatti (#16306) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pesten meg lehet valahol szagolni? (Így, hogy már nem kapható;])

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16312) Sanyi.il válasza Petyke77 (#16303) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Hát gyerekek, ebből én veszek egy üveggel. ADG szappanosságát érzem + aventus DNA + erős lime.

(#16313) Sanyi.il válasza Sanyi.il (#16312) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Eltűnt az Aventus, maradt az ADG. Nemkell :DDD
Az EROLFA ami rajtam van ma sokkal jobb..

(#16314) Petyke77 válasza Sanyi.il (#16312) üzenetére


Petyke77
tag

Na basszus! 😀 Azért köszi a visszajelzést!

[ Szerkesztve ]

(#16317) El Gringo


El Gringo
senior tag

ez a Dior Homme Sport nagy csalódás. Semmi köze a sorozathoz. Írisz sehol. Unalmas Marine notes fílingje van, egy borzalom (mondjuk Marine notes nincs is listázva). Gondolom ez a citrusos szantál akar lenni, bár olyan gyenge, hogy alig érezni. Ennél még a Homme Eau is fényévekkel jobb. Bár az tényleg nem rossz. Előbb vennék Nautica Voyage-t ugyanolyan áron, mint ezt. :(

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16319) El Gringo válasza iatti (#16318) üzenetére


El Gringo
senior tag

mé' nem küldöd vissza?

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16320) Jhonny06 válasza El Gringo (#16317) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem lenne amúgy baj vele, minőségi cucc, csak drága ahhoz képest, amit tud. 10e-ért jó lenne.

(#16321) Petyke77


Petyke77
tag

Sziasztok! Már cserére sem lehet itt keresni parfümöt? Az adásvétel tiltott az ok. Köszi!

(#16322) Jhonny06 válasza Petyke77 (#16321) üzenetére


Jhonny06
veterán

(#16323) slick-adam válasza Petyke77 (#16321) üzenetére


slick-adam
aktív tag

a tablazatba beirod ha van valamid / keresel valamit. de nem ide. es nem hivhatod fel ra a figyelmet, hogy "hé, beirtam valamit a tablazatba [wink] [wink]"

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#16324) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Hétvégén megszaglásztam a Dolce & Gabbana The One for Men EDP-t.
Régóta szemezek vele, de itt a fórumon valaki írta, hogy tartóssága a béka feneke alatt van.
Bár akkor mintha az EDT-ről írta volna. Esetleg az EDP verzióról van valami tapasztalatotok?

(#16325) Sanyi.il válasza tonermagus (#16324) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

ha megszaglásztad, miért nem fújtál a bőrödre, hogy leteszteld a tartósságát saját magadon? a tartósság változik emberenként, bőr tipusként (száraz / zsiros stb.).

(#16326) El Gringo válasza Petyke77 (#16321) üzenetére


El Gringo
senior tag

egyszerűbb, ha csinálsz egy krémmániás accot vagy fészbúkozol. Doksiba is írhatsz, de szerintem a kutya nem használja :DDD

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16327) tonermagus válasza Sanyi.il (#16325) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Sajnos az én orrom nagyon "lusta"... Van hogy percek után sem érzem még a számomra új/nem megszokott parfümöket sem... Ettől függetlenül elvárásom a parfümökkel szemben, hogy más azért érezze rajtam órák múlva is. Egyébként általában ruhára szoktam fúni...

Mivel itt elég sok tapasztal ember van, gondoltam hátha valaki próbálta már a tartósságát...

(#16328) El Gringo válasza tonermagus (#16327) üzenetére


El Gringo
senior tag

nálam 7-8 óra. a Royal Nightot mondjuk jobban szeretem.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16329) pohár válasza El Gringo (#16326) üzenetére


pohár
félisten

meg ha változtatsz valamin, azt nem lehet észrevenni... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16330) El Gringo válasza Jhonny06 (#16320) üzenetére


El Gringo
senior tag

hát legalább lehetett érezni sokáig. fújtam vagy nyolcat, úgy érezhető volt.
előbb vennék JPG Supermant, bár ez is uncsi, vagy Voyage-t 4k-ért, ez legalább jó almás. mondjuk ennél még az Icon Racingem is sokkal jobb, főleg este :) aztán ez fele annyiba került.
a régi biztos jobb volt, de még parfumón is alig van belőle.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16331) Petyke77


Petyke77
tag

Köszi mindenkinek az infot! Ha lesz egy kis időm feltöltöm a decantokat mert már nem férek el tőlük!

(#16332) Misogi


Misogi
aktív tag

Baratnomtol kaptam 10 ezer forintos Müller kupont. Lehet venni valamit ott ennyiért? Gondolom semmi ertelmeset..:D sajnos nincs idom a héten benezni de ha tudtok valamit, figyelek!

(#16333) tibbike01 válasza Misogi (#16332) üzenetére


tibbike01
őstag

Van ott 16 tekercses WC papír, 200 lapos, baromi jó, mi mindig azt vesszük. :D De komolyan! Vagy Borotva penge! 12db mach3 valami 8ezer ft.

[ Szerkesztve ]

(#16334) Misogi válasza tibbike01 (#16333) üzenetére


Misogi
aktív tag

Haha 😂 notinoban mar tudnek venni 100ml-s montblanc parfumoket, kar hogy a muller piszok draga.

(#16335) kopidoo


kopidoo
senior tag

Sziasztok.
Köszi mindenkinek, aki korábban ellátott tanácsokkal parfüm választás kapcsán. Meglettek a nyári illataim: a Bvlgari Aqva Marine és CH 212 VIP men.
Később még tervezek egy Armani Acqua di Gio Absolu-t.

(#16336) Azie válasza tibbike01 (#16333) üzenetére


Azie
őstag

sajátmárkás óvszer is bestbuy :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16337) El Gringo


El Gringo
senior tag

van újra készleten nashwah, akit érdekelne :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16338) jocoka75


jocoka75
tag

Sziasztok!

Szerintetek a chanel allure homme cologne milyen illat nyárra ,van e valakinek tapasztalata véleménye ? :R

(#16339) Mercutio_ válasza El Gringo (#16337) üzenetére


Mercutio_
félisten

Már nincs.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16340) El Gringo válasza Mercutio_ (#16339) üzenetére


El Gringo
senior tag

akkor valaki lenyúlta :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16341) Azie


Azie
őstag

lidge kérdés: edt 13k/100 edp 13k/50. Ha jól sejtem nem tartósabb/erősebb ennyivel az edp, igaz? Sajnos müllerben csak edp van kirakva általában.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16342) kk831228 válasza Azie (#16336) üzenetére


kk831228
addikt

mennyit lehet vele spórolni...?? :F ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16343) Azie válasza kk831228 (#16342) üzenetére


Azie
őstag

márkás ~300, ross/dm sajátmárkás ~130, mülleres ilyen ~70-re jön ki emlékeim szerint.
10000 utalványnál 33 helyett 142 darabot vehet. napi használat esetén 1 hónap helyett negyed évig elég. :D

+1 gyerektartást is meg lehet spórolni.

ha rohadék lennék, azt írnám, vegyen dezodort, szappant meg borotvát, mert nem véletlen ezt kapta a barátnőjétől :D :D :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16344) Azie


Azie
őstag

ez a Girl amúgy elég király ebben a közepesen szarmeleg időben

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16345) #04331520 válasza Misogi (#16332) üzenetére


#04331520
törölt tag

Nem ismerem a Müller kuponjait de gondolom opció, hogy ráfizetsz ha nem elég arra ami tetszik?

(#16346) Misogi


Misogi
aktív tag

Próbálta már valaki ezt a parfümöt? [link]

Tudom az F Black nagyon elterjedt korábban, de a sima Pour Homme verzióról van szó most.

(#16347) Jhonny06 válasza Azie (#16341) üzenetére


Jhonny06
veterán

Teljesen más illat a kettő, az EDT nagyon light-os az EDP-hez képest. Mármint nem tartósságra, hanem illatra - sokkal szellősebb. Az EDT jó tavaszra is, az EDP-t viszont csak hideg időben használnám. Én alapvetően az EDP-t ajánlom.

Az már más kérdés, hogy rajtam az EDT 5 percig érződik, de valószínűleg csak rajtam nem működik, mert általában jókat lehet olvasni róla. :) Az EDP tartóssága rajtam kb. végtelen.

[ Szerkesztve ]

(#16348) vond válasza Jhonny06 (#16347) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Azt hiszem, volt már téma, de most erről az extreme-ről beszéltek, vagy az új, szögletes/hasábos üveges EDP-ről?

Utóbbiból van nekem EDT-m. Nagyon szeretem, tavasszal is sokat használtam (bár nem is volt túl meleg az utóbbi pár hónap), de sajnos már nem sok van belőle. Fel is fogom tölteni a készletet az ősszel.

Viszont mindig is érdekelt, hogy mennyivel lenne jobb az Extreme, vagy most már EDP változat, vagy most akkor hogyan is van. Mert ez a jelenlegi bármennyire is jó, fél-egy óra után már nem nagyon érzem. Bár valamennyire biztos hozzá is szokott az orrom, mert szoktam néha kapni dícséreteket órákkal később is, hogy mennyire finom. :)

Szóval rendbe tudnátok tenni a fejemben a káoszt, hogy most akkor melyik-melyik, a "régi" egyáltalán kapható-e még? Mert ahogy nézem, elég nehezen beszerezhető.

Köszi! :R

U.I.: Nem felejtettelek el a privátban ügyezésünk kapcsán. Ha aktuális még, keresni foglak. De lehet, hogy most már csak ősszel/télen. Köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#16349) El Gringo válasza El Gringo (#16340) üzenetére


El Gringo
senior tag

van megint, kár volt ennyire rácuppanni, úgy látszik, nem lesz hiánytermék belőle.

Ha van itt bolti kém, üzenem neki, hogy felbonthatnátok egy üveget 1 ml-s mintáknak :D meg a Jurrából is. Meg úgy a többi Rasasiból is.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16350) Azie válasza vond (#16348) üzenetére


Azie
őstag

az extreme lett az új hasábos edp. és egységes lett az összes guerlain homme sorozat csomagolása, a habit rouge, homme, instant. Kivétel az ideal, ami meg egységesen a négyzet alakú alacsony üveg.

ha emlékeim nem csalnak

https://www.fragrantica.com/board/viewtopic.php?id=172574

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.