Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) bzs73


bzs73
őstag

Már írtam nekik. Persze jött a szöveg hogy ők gyártótól rendelik közvetlen, és garantáltan eredeti, kizárt a hamisítvány. Visszaküldöm és kérek edp-t ugyanezt, hátha az jobb lesz. Árba ott leszek pont, csak az nem 100ml hanem 60ml. Ez van. Csak hát tényleg bosszantó hogy ha a teljes árat nézzük 33e ft, és ruhán se érezni. Legalább ott megmaradna, mert azt én is tudom hogy a parfümök bőrtől is függnek, ezzel nincs is gond. Valakin tartósabb, valakin meg nem működik, de ált akkor legalább ruhán elhasználja az ember. Douglas nincs itt sajna szolnokon, csak müller.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#15852) El Gringo válasza bzs73 (#15851) üzenetére


El Gringo
senior tag

EdT-vel vannak batch gondok. te melyikből kaptál?

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15853) Jhonny06 válasza bzs73 (#15851) üzenetére


Jhonny06
veterán

Már próbáltad korábban magadon? Mert ha nem, akkor simán elképzelhető, hogy nem működik rajtad. A legbivalyabb parfümmel is mindig lesz valakinek olyan tapasztalata, hogy nem érződik rajta, ez sajnos ilyen. Kétlem amúgy, hogy a Notino-tól hamisítványt kaptál volna.

Érdemes kipróbálni boltban, hogy melyik működik rajtad és utána berendelni. A Sauvage kb. mindenhol kapható.

(#15854) Misogi válasza bzs73 (#15851) üzenetére


Misogi
aktív tag

Ha esetleg nem kell, és megválnál tőle, engem érdekelne. :)

(#15855) Azie válasza Misogi (#15850) üzenetére


Azie
őstag

mert a föld 7-8-9? mrd lakója nem mind a te klónod? Ez mondjuk lehet előny.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15856) Azie válasza bzs73 (#15851) üzenetére


Azie
őstag

akkor müllerbe. gondoltam triviális, hogy nem akadunk fenn az üzlet nevén egy mindenhol kapható parfüm esetén (én kis naiv). de látom a visszaküldés mellett döntöttél az érdemi próba helyett, csak azt nem értem, akkor miért kérdezem az itteniek véleményét? o.O az edp sok esetben tök más, mint az edt.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15857) Real_Necro válasza bzs73 (#15847) üzenetére


Real_Necro
veterán

Beugrottam gyorsan Müllerbe, hogy kipróbáljam az EDP-t belőle. Régóta terveztem, hogy megyek, mert ki akartam próbálni, hogy 12-13 évvel később milyen rajtam a Kenzo Pour Homme EDT-je. Mit ne mondjak, megöregedtem és ez már nem az én illatom. A Kenzo Homme EDP közelebb áll jelenleg. Ugyanakkor leteszteltem most két csuklómon, kíváncsi vagyok melyik meddig tart.

Visszatérve a Dior-ra. Ez az EDP nagyon jó, nekem nagyon bejön. Megmutattam kolléganőnek a mintát, amit elhoztam, elsőre nőinek ítélte, de rendkívül kellemesnek. Lehet, hogy teszek egy próbát és lemondok arról, hogy újra Kenzo-t kezdjek használni. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15858) niof válasza Misogi (#15850) üzenetére


niof
addikt

Igazából szerintem semmi baj nincs vele, max sokan azért nem kedvelik, mert 90-es évek illata van. :D
Amúgy jó, nekem is volt régebben.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15859) Misogi válasza Azie (#15855) üzenetére


Misogi
aktív tag

Mi szukseg van erre a stilusra?

(#15860) mortison válasza bzs73 (#15851) üzenetére


mortison
csendes tag

Nem tudom, szerintem az EDT sokkal jobb mint az EDP... Az EDT is egy ambroxan bomba de az EDP-ben már rohadtul idegesítő, de ez csak az én véleményem. Nem gondolom egyébként hogy az EDP tartósabb lenne, de ha igen akkor is csak nagyon minimálisan. Mindenképp teszteld le mielőtt kicserélnéd.

[ Szerkesztve ]

(#15861) El Gringo válasza tibbike01 (#15837) üzenetére


El Gringo
senior tag

most akko' eladod, vagy nem ;] ki érti ezt

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15862) bzs73 válasza El Gringo (#15852) üzenetére


bzs73
őstag

ha jól látom 8b04
kép

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#15863) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

Az Al Haramain L'Aventure parfüm amúgy mennyire hasonlít az Aventusra? (Tartósságra, illatra)

Ha már valakinél járt esetleg, azt megköszönném, ha mondana róla néhány szót, tervezem beszerezni.

Köszi előre is. :)

(#15864) iatti válasza niof (#15836) üzenetére


iatti
aktív tag

megjött nekem is a dhanal oudh jurrah. délután nyomtam is egy spriccet a póló alá,az előzetes brutális beharangozó után.majd negyed óra után jött még kettő spicc :D az illat tetszése nem tetszése még elemzésre vár,de a tartósságtól nem vagyok hasra esve.még jó hogy nem 30-40e pancsokra kell ezt mondanom.ez csak 7 rugó volt.persze a vélemény még nem végleges.ezeket a vásárlói véleményeket kik írják?csak nem fizetett emberkék?mert hogy ez se tud 10-12órát,az biztos. a gyártási dátum 2017 szeptember.

[ Szerkesztve ]

(#15865) El Gringo válasza bzs73 (#15862) üzenetére


El Gringo
senior tag

igen, azokkal van gond. Elvileg a '8 elejikkel ilyen gond van, hogy semmi erejük. küldd vissza
nekem 8k02, és múltkor beleszagoltam a kupakba, 3 óráig mást sem éreztem, csak ezt a sz.rt :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15866) El Gringo válasza iatti (#15864) üzenetére


El Gringo
senior tag

fújd nyakra, előtte hidratálj :) sokat számít(hat). faqatot próbáld ki, ha az se tartós, akkor bőröddel nem passzolnak, vagy tényleg hidratálás, és nyak.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15867) tibbike01 válasza El Gringo (#15861) üzenetére


tibbike01
őstag

Egyik barátom árulta és annyit ajánlgattam másoknak, hogy én vettem meg 😀

(#15868) tibbike01 válasza HdRew (#15863) üzenetére


tibbike01
őstag

A legrosszabb Aventus clone, amit próbáltam. Alkoholos, szintetikus. Az Afnan SP vagy Armaf Club de Nuit Intense sokkal jobb.
De a Rasasi Zebra is megérhet egy próbát. Egy Zebrat szivesen feleznék valakivel. :)

[ Szerkesztve ]

(#15869) El Gringo


El Gringo
senior tag

kétszer próbáltam én is a L'aventure-t, vagy háromszor, bánat tudja. Nem estem hanyatt tőle. A Supermacytól se, az is elég szintetikusnak hatott... ahogy mondtam egyszer, égett gumi szaga van az összes ananászosnak nekem, egy kis égett bőrrel megspékelve :D szerintem az a dekant rám fog rohadni.
A Montblanc Explorert még nem próbáltam, el is feledkeztem róla. Lehet, az egy fokkal jobb lesz.
De mondjuk a Club de nuit tűrhető volt, bár az is kicsit égett bőr szagú, de valahogy annyira fura, hogy már-már jó volt. Ebből el tudnám képzelni, hogy ha ajándékba kapnám, akkor használnám is, és nem fintorognék annyira, hogy miért kell hordani.
De az utóbbiak közül egyik sem fogott meg annyira, hogy egynél többször használjam. Ha ilyen az Aventus, nem is értem, miért hájpolják.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15870) bzs73 válasza El Gringo (#15865) üzenetére


bzs73
őstag

Köszi. Akkor visszaküldöm. :R

If a second or you are the first to lose.

(#15871) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

WUUUUT. Mi van veletek? Az én véleményem pont a gyökeres ellenkezője. A L'Aventuret a legjobb klónnak tartom, azok közül amiket eddig szagoltam (Afnan,cdnim,Zebra) Az elején jóval szúrósabb és inkább savanykás citromos, mint édes-fanyar ananászos, de a lecsillapodás után, távolabbról egy-az-egyben hozz az Aventus "felhőjét". Közelről szagolva végig szúrós marad. Tartósságra és projekciot tekintve pedig brutális.

A CDNIM pedig jó próbálkozás lehetett, amikor megjelent és ő volt az első nevesebb klón. Pedig ezzel szemben a legszintetikusabb pézsma jeggyel, szar műanyag vegyesgyümis légfrissítőre hajazó fejillattal.

Rasasi Zebra meg említésre méltó.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#15872) #04331520 válasza bbdzyx (#15871) üzenetére


#04331520
törölt tag

Ez pontosan így van.

És még valami.
Akármelyik klónról is legyen szó, maximum a drydown hasonlít. L'Aventure a legkevésbé rossz klón az én véleményem szerint is.

(#15873) #04331520 válasza HdRew (#15863) üzenetére


#04331520
törölt tag

Szia!

Mivel nekem van Aventus nekem már nincs szükségem a L'Aveture-re. Kevés hiányzik belőle.
Amúgy az összes klón közül a Zara Night Por Homme IV a legjobb az elejétől kezdve mert nincs benne az az éles citrus, hanem kissé krémes, édeskés. Viszont hatósugárban a L'Aventure viszi a prímet.

[ Szerkesztve ]

(#15874) HdRew válasza tibbike01 (#15868) üzenetére


HdRew
őstag

Hú, van itt sokféle vélemény. Ezeket is feljegyzem, és akkor majd tesztelem őket. :)

(#15871) bbdzyx

Köszi, hát úgy látszik, hogy muszáj leszek akkor beszerezni, ha ennyire megoszlanak a vélemények. :D

(#15872) Újgyerek

Pesti vagy esetleg? :) Vagy melyik parfümériában tudom kipróbálni? Douglas, Müller?

(#15875) #04331520 válasza HdRew (#15874) üzenetére


#04331520
törölt tag

Nem vagyok Budapesti. Szerintem egyiket sem tudod üzletben kipróbálni. Rendelned kell 3-5ml-t.

(#15876) HdRew válasza #04331520 (#15875) üzenetére


HdRew
őstag

Köszi a segítséget. :R

(#15877) El Gringo


El Gringo
senior tag

Dior Eau Sauvage EdP ki van rakva valahol Pesten? Nem látta esetleg mostanában valaki? Nem láttam eddig sehol, egy helyen volt EdT, aztán csókolom.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15878) ödönke


ödönke
aktív tag

Creed SMW decantot keresek ha valaki tud megbízható forrásból jelezze pls

[ Szerkesztve ]

(#15879) Jhonny06 válasza ödönke (#15878) üzenetére


Jhonny06
veterán

Tőle rendeltem mostanában 5ml-t, ajánlott. 3,70 euro a postaköltség.

(#15880) niof válasza iatti (#15864) üzenetére


niof
addikt

Az enyém is 2017.09-es. Amúgy megvagyok a próbával. Az első 20 perc szörnyű, savanyú és a fentebb említett szagra hasonlít, ahogy a fellelhető leírások is jellemzik. Aztán ez elmúlik, és előtérbe kerül egy egész jó oud illat. Kár, hogy ez csak egész jó, és nem nagyon jó, és kár, hogy csak kb. 3-4 órát tart ki. Nem rossz illat, de egyáltalán nem mondanám tartósnak. 11 körül fújtam 2-2 fújást a könyökhajatokba, mostanra alig érezni valamit. Oud illatban még mindig a Dark Aoud a top fav nálam.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15881) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Végül Kenzo Homme edp nyert a Dior Sauvage edp mellett. Utóbbi is tetszett, de a bőrömön a Kenzot több hölgy is kellemesebbnek találta, valamint 12 óra után is érezhetőbb volt.
Notinoról rendeltem 100ml akcióban. Remélem nem lesz hamis.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15882) iatti válasza niof (#15880) üzenetére


iatti
aktív tag

egyet értek veled.akkor mindkettőnknél elég hamar lecsendesedik.persze csodák nincsenek ennyi pénzért. montale dark aoud-ra gondolsz?füstösebb mint a kedvenc black aoud? sokat kipróbáltam tőle,aoud lime,black musk,aoud musk,intense pepper,de a dark aoud-ot nem.eddig csak mintám volt kétszer black aoudból,kb 3 év eltéréssel,de a második már nem volt olyan tartós.így meginogtam a vásárlást illetően. 30rugó azért nem kevés,ha már azt is legyengítették.

(#15883) niof válasza iatti (#15882) üzenetére


niof
addikt

Igen, arra gondoltam. 7-8 óra rajtam, míg mások is megjegyezték, hogy jó, de bőrközelben még este zuhanyzáskor is érezni.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15884) tibbike01


tibbike01
őstag

Montblanc Explorert próbálta már valaki? Régebben volt szó róla.

(#15885) Jhonny06 válasza tibbike01 (#15884) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem elég gyengére sikerült, tipikus klón. Az első fújás ígéretes, aztán gyorsan lehal. Nincs túl sok köze az Aventus-hoz, ez is inkább fűszeresebb/mélyebb.

(#15886) rayoliviero válasza Jhonny06 (#15885) üzenetére


rayoliviero
veterán

Bvlgari Aqva Amara-ból miért nem lehet kapni 100 ml-est? Ennek is megszűnik a gyártása? :(

(#15887) Mukucs


Mukucs
senior tag

Ezt szimatolta már valaki?

(#15888) Jhonny06 válasza rayoliviero (#15886) üzenetére


Jhonny06
veterán

Tuti lesz belőle, gondolom sokan veszik, elég keresett illat. Állítsd be rá az e-mailes értesítőt. :)

(#15889) rayoliviero válasza Jhonny06 (#15888) üzenetére


rayoliviero
veterán

Rendben, már hónapok óta nincs. Egyes boltokban kifutó darab is.

(#15890) El Gringo válasza rayoliviero (#15886) üzenetére


El Gringo
senior tag

[link] Weboldalukon sincs már fent, és több videóban is azt mondják, megszűnt a gyártása.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15891) Jhonny06 válasza rayoliviero (#15889) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem tudom, hogy mennyi volt amúgy az eredeti ára, de 50ml-eset még most is lehet kapni, ha nagyon kell. eBay-en van 100ml-es szállítással együtt 20k-ért, de ugyanott vagy, ha veszel két 50ml-eset.

Gondolom a 100ml-es 15k körül mehetett, nem sokkal rosszabb így se ahhoz képest, hogy már egyáltalán nem lehet kapni a legtöbb helyen.

(#15892) ToBeY válasza rayoliviero (#15886) üzenetére


ToBeY
nagyúr

DM-ben éppen szórják kifele az 50ml.et 5999-ért. Ha tényleg megszűnik és szereted,akkor lehet érdemes feltankolni belőle.

(#15893) trassher válasza ToBeY (#15892) üzenetére


trassher
addikt

Köszi, ennyiért jó vétel. Ha kedden még találok debrecenben akkor egyet biztos veszek.

Redmi Note 7

(#15894) rayoliviero válasza ToBeY (#15892) üzenetére


rayoliviero
veterán

Tudom, vettem egyet Miskolcon. Köszi szépen. Tavaly a 100 ml-es volt 10 000 Ft.

De miért szüntetetik be egy nagyon népszerű parfüm gyártását?

[ Szerkesztve ]

(#15895) El Gringo válasza rayoliviero (#15894) üzenetére


El Gringo
senior tag

valószínű betiltották valamelyik összetevőjét :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15896) rayoliviero válasza El Gringo (#15895) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ez jutott nekem is eszembe, akkor lehet nem egészséges bőrre fújni. :)

(#15897) #04331520 válasza rayoliviero (#15894) üzenetére


#04331520
törölt tag

Lehet, hogy bőrproblémát okozott egy összetevője. Médiavisszhangja nem volt, még azelőtt sunyi módon szépen csendben mitha nem történt volna semmi beszüntették a terméket. Mi meg sírunk, hogy miért miközben lógniuk kéne azért amit másokkal tettek.

(#15898) Mercutio_ válasza #04331520 (#15897) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mióta van forgalomban?
Ha ilyen gond lenne vele fragnatica-n már lenne nyoma, nem?

Btw pesten talaltatok olyan dm üzletet ahol még van belőle?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15899) ToBeY válasza Mercutio_ (#15898) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Dm oldalán ha beírsz egy irányítószámot,akkor kidobja van-e még.A környékünkönk 3 dm van, abból egyben van egy darab.

(#15900) El Gringo válasza #04331520 (#15897) üzenetére


El Gringo
senior tag

a betiltás nemcsak azért történik meg, mert rákot okoz, hanem mert szimplán potenciális allergén. :)

[ Szerkesztve ]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.