Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) AH-Thfrstmkd válasza AH-Thfrstmkd (#16086) üzenetére


AH-Thfrstmkd
csendes tag

Már el is vitték. Ki volt az? ;]

(#16102) kk831228 válasza niof (#16100) üzenetére


kk831228
addikt

👌 Nekem is kellene egy Cham meg egy Dodo... :O

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16104) tibbike01


tibbike01
őstag

Armani Eau de Nuit Oud
Chanel Egoist

Ezekről vélemény? Most nagyon jó áron hozzájuk tudnék jutni.

[ Szerkesztve ]

(#16105) mortison válasza tibbike01 (#16104) üzenetére


mortison
csendes tag

Az Egoiste nekem az egyik kedvencem. Ha jó áron hozzá tudsz jutni, jöhet ide is. :DD

(#16106) tibbike01 válasza mortison (#16105) üzenetére


tibbike01
őstag

Ment pm.

(#16107) mufi válasza tibbike01 (#16104) üzenetére


mufi
senior tag

Abbol nekem is kell, Egoista leszek.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16108) El Gringo


El Gringo
senior tag

Lyric Man ki van rakva Notinóban, nem tudjátok?

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16109) LayRue


LayRue
csendes újonc

AMOUAGE - Portrayal Man - Ah, ez nagyon nem. :( Az ibolya halovány, a vetiver túl sok, mi több, tolakodóan orrfacsaró. Legalább annyira túl van tolva, mint a Diptyque Vetiverio-jában. Egészben pedig saját maguk utánzata az illat, ez a régi Silver újragondolása, talán az a jellegzetes kórházi sterilizációs vegyszerszag hiányzik belőle.
(Viszont Amouage-ból sosem kaptam még original mintát, mivel mindig csak az aktuális legújabból érkezik állítólag, ebből volt még, így érdekességnek kértem.)
Ezzel ellentétben az Imitation Man még mindig játszik a fantáziámmal, mert annyira érdekes ez a piás vonal, annyira nem hétköznapi...

Parfums de Marly - Oajan - A francia ház produktumait szeretem, viszont a nagyvadnak kikiáltott Layton, amit évekkel ezelőtt már használtam, nem igazán hoz most sem lázba. Gyakorlatilag a Paco Rabanne Black XS Potion egy az egyben, ami az illat alapján a porlasztó fejből permetezi használója bőrét. Az Exclusiv már más tészta, de a hozzáadott oud csak ront a helyzeten.
Ezért is csodálkoztam, mikor a hölgy kérdésemre, hogy van-e szilva illatú parfümük, kis gondolkodás után az Oajan-t mutatta be nekem. Roppant érdekes, hogy semmiféle illatjegy nem utal a gyümülcsre, de srácok...
EZ A NAGYBETŰS SZILVA! Eszméletlen! Kicsit sötét, kicsit vad, és bátran ajánlom, akik hasonlóban gondolkodnak.
(A ház női illataiból régi kedvenc a Delina, és az új, barackos Cassili is roppant megnyerő.)

És akkor a feminin trónfosztó....
Szóval. Nálam a trónon Viktoria Minya Cassis-a foglalt helyet. Eddig. Aztán a csajszi, akivel először voltam az üzletben, belenyúlt.
Moresque - Regina - Na kérem. Most ez a csúcs, az alfa, és az omega egyben. Az Art kollekció eme ékkövébe egyszerűen szerelmes lettem. Én ilyen kompozíciót még nem éreztem.
Szegény lányka is most bakancslistára tette ezt a gyönyörűséget, de megértem. :)

(#16110) mufi válasza LayRue (#16109) üzenetére


mufi
senior tag

Rossz az orrod ha ahhoz a Black XShez hasonlitod...nem is kicsit.
Hozzaadot oud csak ront a helyzeten? Meselj meg :U

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16111) AH-Thfrstmkd válasza El Gringo (#16108) üzenetére


AH-Thfrstmkd
csendes tag

Nincs.

(#16112) trassher


trassher
addikt

Urak valaki szagolta már a Rasasi Fattan-t?

Redmi Note 7

(#16113) mufi válasza trassher (#16112) üzenetére


mufi
senior tag

Nem sok koze van a Hermes illatahoz...nem rossz illat de nagyon szintetikus. Akkor mar inkabb a Hermes vagy Montale...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16114) mufi


mufi
senior tag

https://www.highsnobiety.com/p/the-house-of-creed-aventus-cologne-nyc/

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16115) trassher válasza mufi (#16113) üzenetére


trassher
addikt

Köszi, akkor hanyagolom. Valamilyen jó kis nyári illatot keresek rasasi fronton továbbra is. A PE 360 Red még mindig nem jött át nekem 28 fokban sem.

Redmi Note 7

(#16116) mufi válasza trassher (#16115) üzenetére


mufi
senior tag

Encre noir sportot szagold meg valahol.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16117) iatti válasza trassher (#16115) üzenetére


iatti
aktív tag

ennyi pénzért nem fog.már tisztul a kép nálam is. a 30-40 rugós cuccnál is belenyúl az ember a kakiba.nem hogy 10 alatt. más,de a vége ugyanez ;) megszületett az ítélet a faqat lil-ről. nem ment át a vizsgán ő sem.tegnap este edzésre indulás előtt már egy órával fellocsoltam majdnem az egész mintát-1ml. hátha valami brutál erősség lesz,és nem akartam túl tolakodó lenni, és közben lecsendesedik.nem kellett volna túlparáznom. :D rá kellett segítenem egy kis dhanal oudh jurrah-al. a tartóssága még gyengébb mint a dhanal-é,és nem találtam benne semmi karcosságot. :D azt hiszem lassan feladom a keresést marad a denim meg az adidas tusfürdő. persze már ezek is le vannak butítva,ide keletre jó lesz nekünk.de még se használhat az ember mosószappant. fuck... :W

(#16118) trassher válasza mufi (#16116) üzenetére


trassher
addikt

Köszi, megnézem ha valamelyik illatellátó felé járok. :)

Redmi Note 7

(#16120) mufi


mufi
senior tag

Nem szokásom, főleg neki nem osztani a videójait, de íme egy korai videó, hogy legyen elképzelésünk az új Aventusról. Ahogyan azt (ismét) jól gondoltam, nem voltak hülyék házon belüli konkurenciát csinálni a világ egyik legjobb és legnépszerűbb illatának. Ha pedig a kettő között lesz akkor nem tudom mennyire lesz tartós.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16121) Petyke77 válasza mufi (#16120) üzenetére


Petyke77
tag

Jó lesz ez! 😀

(#16122) Azie válasza mufi (#16120) üzenetére


Azie
őstag

kurvagáz a csávó :D :D :D :D Erwin le se szarja, de ez erőlködik mint a kiskakas :P :P
valszeg kilóra megvehetné, mégsem ripacskodik, mint ez a fogyatékos

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16123) mufi válasza Azie (#16122) üzenetére


mufi
senior tag

Nem is ertem Erwin hogy allhatot egy ilyen senki melle...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16124) Jhonny06 válasza LayRue (#16109) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem valamivel kevered az Oajan-t, mert egyrészt nincs benne szilva (de még olyan illata sincs), valamint semmi köze az említett Paco-hoz.

(#16125) niof válasza mufi (#16123) üzenetére


niof
addikt

Alap marketing, olyan, hogy rossz reklám, nincs!
Még ha egy ilyen sehonnai paprikajancsi is a fickó, van neki 700k+ feliratkozója, tehát, csomóan megnézik majd a videót. Ha csak ez miatt 0,5%-al többet adnak el, már megérte az, hogy pár percre odaállt mellé. Kb. ez látható is a videóból...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#16126) Azie válasza niof (#16125) üzenetére


Azie
őstag

pontosan. nagyon jól kezelte.
láthatóan mellette állt, nem vele :D :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16127) Peterzon94


Peterzon94
tag

vn valakinek chanel allure homme sport eau extremeje?

(#16128) El Gringo válasza iatti (#16117) üzenetére


El Gringo
senior tag

parfümolaj, vagy kombinálj tíz darabot :D Vagy csak szimplán más ízvilág felé kéne elmenni. Pl. valami füstös, dohányos vonal felé + egy oudos, sáfrányos kombinálása? Az csak kiüt. :D

Én találtam még egy durva darabot, ráadásul jó olcsó: Oud Al Mubakhar. Dél körül kentem magamra, még éjjel is szüntelen éreztem. Lineáris maradt végig. Egy cuki egzotikus lányon is el tudnám képzelni, simán unisex. Bár egy vékony, rozsdás cukiságra azért nem fújnám rá :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16129) iatti válasza El Gringo (#16128) üzenetére


iatti
aktív tag

ha lineáris az jól hangzik.mukhallat oudh al muhakbart ismered? ennél tartósabb és füstösebb amit ajánlasz?mert ezt a montale black aoud-hoz hasonlította valaki,de szerintem nem nagyon hasonlít rá. igaz a black aoud se a pár évvel ezelőtti önmagára :D ha az lenne a tartóssága,már rég nem variálnék ennyit,megvettem volna a régiposta utcában.na az dübörgött napokig.a régi szép idők :O

(#16130) El Gringo válasza iatti (#16129) üzenetére


El Gringo
senior tag

abból nem vettem, ez jobban hangzott. Mondjuk ez is megvan már vagy fél éve. :D Tobacco Blaze olyan, mint az elégett cigi vagy a vízbe áztatott bagó (nikotinlé) :) elvileg a Shuhrah is hasonló. Utóbbit nem próbáltam, de lehet venni decantot belőle. Ha összerakod egy Mubakharral, érdekes lehet. Al Haramainnak is van rengeteg olaja, olcsóak is, apróban is láttam pár olajat, azt hiszem. Ennél pofátlanabb illatokkal nem nagyon találkoztam, szóval nem tudok nyilatkozni.
ajánlom ezt a topicot [link] ez a srác is hasonlót kereshetett, hátha nyitott egy másik hasonló topicot, vagy értékelt pár ajánlottat.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16131) bbdzyx válasza El Gringo (#16130) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Shurah szvsz egyáltalán nem dohányos, inkább olyan illata van, mint egy koncentrált öblítőnek. Pont ma próbáltam a maradék decantomból a csuklómra, de nekem méregerős és sajnos levakarhatatlan.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#16132) iatti válasza bbdzyx (#16131) üzenetére


iatti
aktív tag

koncentrált öblítő.ezt hogy érted?virágos,édes?mert akkor kilőve.

(#16133) bbdzyx válasza iatti (#16132) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Igen. Édes, szintetikusan gyümölcsös.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#16134) El Gringo


El Gringo
senior tag

Ennek a Kokoricónak a lényegét továbbra se értem. mintha két paradicsompalántát kötöztek volna az orrom alá. Levélszag, levélszag, levélszag. ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16135) kopidoo


kopidoo
senior tag

Sziasztok.
A Notino-n lévő akciókra érdemes lecsapni? Van, hogy papíron 50%-nál nagyobb kedvezmények vannak...
Nekem ez szokatlan :F

Szerk.
De ahogy nézem ez is kamu szagú akció

[ Szerkesztve ]

(#16136) bbdzyx válasza kopidoo (#16135) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Az emag és az Alza árazási stratégiáját alkalmazzák ők is. Soha nem volt annyi a termékek eredeti ára, mint amennyi fel van tüntetve áthúzva, hiszen leárazva kerülnek annyiba, mint máshol akció nélkül.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#16137) mufi


mufi
senior tag

Lalique Encre Noir Sport. Ajanlom mindenkinek. Nem olyan wow mint as Extreme, nem ut ugy arcon cserebe a fas fustosseg helyett vetiver van benne es citrus. Amikor van megfelelo paratartalom es ezt csak megerositeni tudom mert amikor izzadtam egy picit jobban erzodott. Ennyi penzert tavaszra best buy. Nekem blind buy volt.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16138) Unsign válasza mufi (#16137) üzenetére


Unsign
tag

Edzéshez kifejezetten jó, ha már sport ;)

Én most a Reflection-re függtem rá. Kellemes, tartós. Adagolástol függően szolid vagy nyakonver. Nem is értem, miért kerültem el eddig. Epic mellé megy kedvencnek a háztól.

(#16139) tibbike01 válasza Unsign (#16138) üzenetére


tibbike01
őstag

Én is imádom a Refit. Eddig erre hangzott el a legtöbb "dekrvajo illat" másoktól. :)

(#16140) mufi válasza Unsign (#16138) üzenetére


mufi
senior tag

A refi tartos? Hol? Mikor? Harom orszagban probaltam, kaptam a szerbtol omanit is...25 perc, hogy rohadna meg...hogy rohadna meg...25 perc...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16141) Unsign válasza mufi (#16140) üzenetére


Unsign
tag

Egésznapos. Tényleg

(#16142) AH-Thfrstmkd válasza mufi (#16140) üzenetére


AH-Thfrstmkd
csendes tag

Én sem éreztem valami erősnek és tartósnak.

(#16143) tibbike01 válasza AH-Thfrstmkd (#16142) üzenetére


tibbike01
őstag

Nálam a nap végére kezd gyengülni, bőrön jobban bírja, mint ruhán.

(#16144) mufi válasza Unsign (#16141) üzenetére


mufi
senior tag

Adsz belole 10 ml-t?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16145) Petyke77


Petyke77
tag

5 ml Aventus cologne berendelve! 👍

(#16146) Sanyi.il válasza Petyke77 (#16145) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

honnan?

(#16147) Petyke77 válasza Sanyi.il (#16146) üzenetére


Petyke77
tag

parfumo.de sharings szekció. Én voltam az utolsó ebben a brigádban gyorsan telnek a helyek.

(#16148) Petyke77 válasza Unsign (#16141) üzenetére


Petyke77
tag

Nálam is, a leszáradása pedig az egyik legjobb illat a világon szvsz!

(#16149) mufi


mufi
senior tag

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16150) Unsign válasza mufi (#16144) üzenetére


Unsign
tag

Én is 2*10 ml decantot vettem. Ha gondolod privatban megadom honnan.

Mostani párom pl az Interlude "miatt" szeretett belém pedig volt mellette Epic, Refi, Layton, Aventus,
Aoud Leather, Tom Fordok stb :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.