Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) El Gringo


El Gringo
senior tag

ilyen flakonokat kitől lehet rendelni, tud valaki dobni egy linket? alit nézegettem természetesen vagy egy órát, de sehol se találtam ilyet, csak a többi vackot. :D nekem ezek váltak be a legjobban, egyik sem ereszt, jó a szórásuk is aránylag:
[kép]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15802) Misogi válasza El Gringo (#15792) üzenetére


Misogi
aktív tag

Szerintem borzalmas, de kinek mi. :D

(#15803) vond válasza El Gringo (#15801) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én a kis fújósokat innen, a tölcséreket meg innen rendeltem.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#15804) El Gringo válasza vond (#15803) üzenetére


El Gringo
senior tag

ezek záródnak rendesen, vagy kell alá teflon?

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15805) Jhonny06 válasza El Gringo (#15804) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az mindenképpen jó, ha tekersz a menetre teflont.

[ Szerkesztve ]

(#15806) vond válasza El Gringo (#15804) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én nem vettem észre párolgást, de ártani nem árt, ha tekersz rá egy kicsit. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#15807) El Gringo válasza vond (#15806) üzenetére


El Gringo
senior tag

rendeltem vagy 30-at. Obiban meg majd veszek teflont :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15808) El Gringo


El Gringo
senior tag

Kipróbáltam egy régi-új rózsát, Aramis 900. Szerencsére ez nem az öreganyámrózsáskertjébenvagyokmiközbenotthonkábanrohangálkörülöttem irányba mozog, mint a Guerlain Habit Rouge. Az eleje elég retró, kölnis, de utána használhatóvá válik, abszolút férfias.
Pour Monsieur mellett jó kis retrópáros lesz, majd, eccer :D De randizni nem ebben mennék, majd talán húsz év múlva :D

Tartósság EdC-hez képest elképesztő, tíz órája kentem a nyakamra, és még mindig érzem.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15809) tibbike01


tibbike01
őstag

Nincs valakinek egy kis Rasasi Zebra kostolója?

(#15810) Misogi


Misogi
aktív tag

Ez a Rich Leather nem rossz, igaz nem sok köze az Aventus-hoz, de..majdnem. :D A probléma az erejével van, 30 perc után semmit sem érezni, kár érte. :/

(#15811) iatti válasza Misogi (#15810) üzenetére


iatti
aktív tag

akkor az is komoly lehet.30perc.vicc.ezekkel van tele a hócipőm.1-2ó aztán nem érezni semmit.nagy átb.szás már ez a parfüm biznisz is,mint sok minden más.megrendeltem a rasasi dhanal oudh jurrah 40ml,meg a faqat lil rijal mintát.kiváncsi leszek mit tudnak tartósságban.

(#15812) szaki04 válasza iatti (#15811) üzenetére


szaki04
senior tag

hááát, egyik sem tavaszi-nyári illat. :-)

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#15813) El Gringo válasza szaki04 (#15812) üzenetére


El Gringo
senior tag

figyelj, ezek arab parfümök. szerinted ott nem 99%-ban negyven fok van? ;] ráadásul még be is öltöznek.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15814) szaki04 válasza El Gringo (#15813) üzenetére


szaki04
senior tag

Ezekkel vallatni lehet, olyan tömények... :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#15815) iatti válasza szaki04 (#15814) üzenetére


iatti
aktív tag

remélem úgy lesz,majd írok róluk.a vélemények megoszlanak.dr éva írja-a világ legbüdösebb és egyben legtartósabb parfümje.huuhh ez jól hangzik :D fölötte írják-designer parfümökhöz szokott plázatöltelékek fejvesztve menekülnének előle,de nem is baj,nem való ez minden bohócnak. :C

(#15816) Misogi


Misogi
aktív tag

Rendelek Iso E Super-t, elvileg hasonlo a Molecule 01-hez. 1000ft 10ml, majd irok milyen. :D

(#15817) rayoliviero válasza Misogi (#15816) üzenetére


rayoliviero
veterán

Honnan rendeled?

(#15818) niof válasza iatti (#15815) üzenetére


niof
addikt

Hát, Notino ide vagy oda, utánaolvasva olyan kíváncsi lettem, hogy én is rendeltem az Oudh Jurrah-ból! :D

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15819) iatti válasza niof (#15818) üzenetére


iatti
aktív tag

csak nehogy felcsillanjon a szemük a nagy fogyás láttán,azt emelnek az áron :)

(#15820) szaki04 válasza iatti (#15815) üzenetére


szaki04
senior tag

Rendelj ilyet is: Rasasi Oudh Al Boruzz Rooh Al Assam, ez is bitang tömény! Friss, üde tevesz*r illata van!

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#15821) Misogi válasza rayoliviero (#15817) üzenetére


Misogi
aktív tag

[link]

Itt van minden! :D

(#15822) iatti válasza szaki04 (#15820) üzenetére


iatti
aktív tag

ennek az ára már elég húzós.ezen az áron mivel tud többet mint a 6-7-8 ezresek?

(#15823) tibbike01


tibbike01
őstag

Úgy általánosságban melyik a legjobb márka az alábbi 3 közül? Tudom nem egyszerű, de ha mégis választani kellne 1-et.

Montale
Mancera
L'artisan

[ Szerkesztve ]

(#15824) kk831228 válasza tibbike01 (#15823) üzenetére


kk831228
addikt

artisan...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#15825) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Csatlakozom, L'Artisan. Már csak a Timbuktu miatt is, meg a Tea For Two miatt...no meg az erős közepes Premier Figuier miatt, mert a füge mindig jó.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#15826) kk831228 válasza bbdzyx (#15825) üzenetére


kk831228
addikt

Meg hát a "Me before you" bégén is szerepel... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#15827) niof


niof
addikt

Tegnap felkerültek a Nasomatto weboldalára a szettek, amiről nemrég hírlevélben írtak. Ha esetleg valaki olaj töménységben szeretne próbát tenni ezekkel az illatokkal...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15828) tibbike01 válasza bbdzyx (#15825) üzenetére


tibbike01
őstag

A Timbuktu-t én is imádom. Viszont mást még nem próbáltam a háztól. Melyiket érdemes még kipróbálni?

(#15829) kk831228 válasza niof (#15827) üzenetére


kk831228
addikt

Na ez érdekes... 👌 Lehet egy két próbát tenni... Kíváncsi lennék, ezek amúgy sem annyira gyenge illatok... :B

tibike01 Dzing, Dzonghka, Skin on skin...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#15830) Jhonny06 válasza kk831228 (#15829) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja, csak 3x4ml-ért ez nagyon sok pénz.

(#15831) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Kaptam ajándékba egy palmolive tusfürdőt(energising) általában tartok az ilyesmitől mert sz@rok,de ez bejön.Jó az illata,ilyen friss citrusos és nem szárítja úgy a bört úgy mint a társai.

(#15832) kk831228 válasza Jhonny06 (#15830) üzenetére


kk831228
addikt

Dehogy sok... ;] :DDD Na ezt nem láttam hogy 4ml...😳

Más: Nem rossz ez a ricsvúd, nem igazán az én illatom de ezt a 10-12 ml-t inkabb elhasználom, mint eladjam... 😌

Érkezett még vele egy kis Iris Cendre, elég jó kis illat ez is, nagyon "retro feeling" kap el el mindig kifújáskor biztos a bőr miatt... 😌

"Ő" sem az enyém, de azért használgatom... 👌 Remélem nem sokára hazaér már az "Andy" csomag...

Zasszonynak meg rendeltem 3 gyári Amouage mintát, kíváncsi leszek: Lilac, Blossom, Love Tuberose... 🤔

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#15833) Misogi


Misogi
aktív tag

Al-rehab jóságai nincsen valakinek? Avenue vagy Silver főképpen.

(#15834) niof válasza Jhonny06 (#15830) üzenetére


niof
addikt

Igaz, hogy 3*4ml, de ha minden igaz, akkor ez golyós applikátor, és parfümolaj van benne. Ha abból indulunk ki, hogy az edp-k kb. 15% töménységtől indulnak, az extrait-ok meg nem is tudom hol (25-30%?), akkor nagyon sok használatra elég mindegyik.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15835) iatti válasza niof (#15834) üzenetére


iatti
aktív tag

találtam képet oudh jurrah doboz aljáról.90% ír.ha ez a töménység és igaz,akkor nagyon komoly lesz.ha jól emlékszem a régi givenchy gentleman-re,ott 83% írt.

(#15836) niof válasza iatti (#15835) üzenetére


niof
addikt

Nekem megjött amúgy. Elsőre tényleg kicsit h.gyszagú, de van ott más is! A hosszú hétvégén tesztelem!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15837) tibbike01


tibbike01
őstag

Bámulatos ez a parfüm :K Új szerzemény a nyárra ;]

(#15838) pohár válasza tibbike01 (#15837) üzenetére


pohár
félisten

úú, én is tervezek legalább egy 20-30ml-s decantot belőle, ha nem egy maradék üveggel, de előtte meg kell szagoljam megint, hogy olyan jó-e, mint amire emlékszem :DDD (plusz egy kis Layton sem ártana nyárra)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15839) niof válasza iatti (#15835) üzenetére


niof
addikt

Ja! A 90% az alkoholra utal a doboz alján. Ez csak azt támasztja alá, hogy magas az illóolaj koncentrációja. Minél több az olaj, annál nagyobb az alkoholfok általában. De persze az összetevőktől is függ.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15840) #04331520 válasza niof (#15839) üzenetére


#04331520
törölt tag

Nem tudni, hogy van e benne természetes olaj. Nehéz vele dolgozni mert nem állandó a minősége. Évjárat függő.
Hogy a témába vágjak, vannak olyan olajok amik 90% alatti alkoholban nem oldódnak.
Szóval fene tudja.

(#15841) kk831228 válasza tibbike01 (#15837) üzenetére


kk831228
addikt

Igen, nem rossz, tegnap pint ezt szagolgattam újra.... :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#15842) slick-adam válasza niof (#15839) üzenetére


slick-adam
aktív tag

"Minél több az olaj, annál nagyobb az alkoholfok általában."

az alkohol fok a dobozon azt jelenti, hogy ... dobperges: a löttyben hany % az alkohol. tehat minel több az "olaj", annal kevesebb az alkohol... :U
persze nem ilyen egyszerü. mert ha mondjuk 80%-os (alc.) egy parfüm, az nem feltetlen jelenti azt, hogy a maradek 20% csak illatmolekulakbol all. lehet benne antioxidans, UV vedö, bör penetraciot elösegitö anyag, ... vagy csak siman víz ill. egyeb oldoszerek is...

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#15843) niof válasza #04331520 (#15840) üzenetére


niof
addikt

Én ezt úgy olvastam anno egy Google-n talált parfümös szakkönyvben. A töményebb alkohol 2 fő dolog miatt van használva. A nagyobb mennyiségű olaj miatt, hogy egyáltalán oldhassa, a másik sokkal prózaibb, egyszerűen a töményebb olajok hajlamosabbak hamarabb megromlani, és az alkohol konzerválja is, védi az organikus alkotóelemeket.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15844) niof válasza slick-adam (#15842) üzenetére


niof
addikt

Nem. Nem így értettem, nem mennyiségi arányt jelent az alkoholnál, hanem töménységet. A gyógyszertári alkohol pl. 96%-os, ez azt jelenti, a maradék 4% más benne. Tehát nem arról van szó, hogy 50+50ml az 50% alkohol, hanem arról, hogy a belekevert alkohol hány %-os!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15845) slick-adam válasza niof (#15844) üzenetére


slick-adam
aktív tag

de, mennyiseget jelent...
(alkoholt mindig jofelet (96+ %) hasznalnak)

olvass utana az alapoknak ujra! :)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#15846) niof válasza slick-adam (#15845) üzenetére


niof
addikt

Én úgy tudom, illatösszetevőktől függően, a minimum a 70%-os alkohol, amit használnak. Ez függ az alapanyagok tartósságától, és az oldhatóságtól. De végül is mindegy, senkit nem akarok meggyőzni...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15847) bzs73


bzs73
őstag

Üdv!
Hát rendeltem én is a notinórol most először. Dior Sauvage
eau de toilette
. Meg még ebből lejött a 15%. Hát mintha semmit nem fújnék magamra. Most kipróbáltam pólón is, este 22-kor ráfújtam, mert mondom lehet a bőrömön nem működik csak, de most reggel 6-kor rászagoltam a pólóra és semmi. Hihetetlen. Ha nincs a sok akció akkor ezt 32990-ért veszem meg, és egy nagy nulla. Szóval igazán véleményt sem bírok mondani róla, mert ahogy kifújom pár percig érezni a szúrós szagot, de utána semmi. Van Dior Fahrenheit, az pl jó, csak már fogyóban van. Értelmetlenül állok ez előtt, mert mindenhol azt írták tartós, nagy hatótávolság, stb. Így vissza tudom küldeni, hogy fújtam már belőle 3-4 próbafújást? Szerintem a vaterán 2500ft-ért mennek a parfümök, azok többet bírnak. :W

If a second or you are the first to lose.

(#15848) kk831228 válasza bzs73 (#15847) üzenetére


kk831228
addikt

Szoktam fújni mindkettőt Müllerben, de csak a parfum-öt azokkal nincs ilyen probléma, Fahrenheit - ből most lehet toilette vagy cologne volt mert jobb maga az illat mint a parfum.

Küld vissza!

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#15849) Azie válasza bzs73 (#15847) üzenetére


Azie
őstag

a szavázs ruhán tartós, szóval azzal tuti gond lehet. vidd be egy duglászba, ottani teszter balkéz, saját jobbkéz, 2 óra múlva szagol
ha különböző nagyon, akkor visszaküldés plusz nav megemlítése hamis termék kapcsán.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15850) Misogi


Misogi
aktív tag

Mondhat bárki bármit, szerintem a Versace Blue Jeans az egyik legjobb Versace parfüm. Nagyon underrated, de miért?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.