Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) Mukucs válasza cannibal (#15750) üzenetére


Mukucs
senior tag

Aventus, Sauvage EDP, Allure Sport.. ilyesmik.

(#15752) cannibal válasza Mukucs (#15751) üzenetére


cannibal
senior tag

Köszi a tippeket. A Bleu de Chanel is játszhat vajon?

(#15753) Mukucs válasza cannibal (#15752) üzenetére


Mukucs
senior tag

Igen, teljes mértékben.

(#15754) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Rendeltem egy Al Haramain Etoiles Gold-ot az Asszonynak. Illatjegyek alapján bejövős Neki aztán holnap meglátjuk. Sok véleményt nem láttam a termékről az interneten.

[ Szerkesztve ]

(#15755) El Gringo


El Gringo
senior tag

a helyes kód: notino15eves

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15756) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Sziasztok!

2013-ban reptéri DF-ben vettünk asszonynak egy 35ml-es Chanel Chance EDP-t. Nagyon szerettük, kevés mennyiségnél is kellemes illata volt. Közben jöttek gyerekek, stb, eltelt jó pár év, a parfüm a szekrény aljára került. Mostanában elő szedtük és valószínűleg már lejárt az ideje, mert inkább ecetes szaga volt mint finom illata.

Lényeg a lényeg, közelgő névnapjára meglepném párom egy új üveggel. Honnan érdemes most legjobb áron biztosan eredetit beszerezni?

Köszönöm :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15757) Jhonny06 válasza Real_Necro (#15756) üzenetére


Jhonny06
veterán

A legtöbb Chanel lényegében webshopokban is ugyanannyi, mint a Douglas, Marionnaud, Müller triumvirátusban, úgyhogy az utóbbik egyikében venném meg. Esetleg előtte megnézni Notino-n, hogy hátha olcsóbb, ez megbízható bolt.

(#15758) Real_Necro válasza Jhonny06 (#15757) üzenetére


Real_Necro
veterán

Árukeresőn néztem eddig, meg notinon a 15% kedvezménnyel: [link]

Örs Vezér tér szomszédságában dolgozom, így akkor lehet egy kört megérne átgyalogolnom Árkádba az említett boltokba.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15759) Jhonny06 válasza Real_Necro (#15758) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen, érdemes egy kört futni, mert ennyiért sanszos, hogy üzletben is simán megkapod. Bár a 15%-kal lehet, hogy tudsz spórolni néhány ezret.

[ Szerkesztve ]

(#15760) ToBeY válasza Jhonny06 (#15757) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Bleu chanel notiono 47k 100ml,random webshopb 28k (lehet benéztem és edt edp néztem)
Kb ez szint,aminél már elkondolkodik az ember szerintem.

(#15761) El Gringo válasza Real_Necro (#15758) üzenetére


El Gringo
senior tag

lesznek a héten glamúrnapok, 20%-kal, szóval kalkulálj azzal is :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15762) #04331520 válasza El Gringo (#15755) üzenetére


#04331520
törölt tag

Ilyet se láttam még. Egy notinos kuponkód. Kérdés, hogy mennyivel emelték az eredeti árat.

(#15763) Jhonny06 válasza #04331520 (#15762) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ma adtam le rendelést kuponnal, a régi árak voltak.

(#15764) donbig


donbig
tag

Hétvégén szaglásztam a Douglasban. Zadig & Voltaire This Is Him! - nekem nem jött be. Guerlainból nincs az, ami érdekelne - Habit Rouge,Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme. Győr környékén esetleg nincs valakinek? Mugler Havane tetszett, tesztcsíkon nagyon tartós. Nyári illatban van-e hasonló tartósságú ebben az árfekvésben?
[link]

[ Szerkesztve ]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#15765) AH-Thfrstmkd válasza donbig (#15764) üzenetére


AH-Thfrstmkd
csendes tag

Egy nyári illat nem mindig lesz olyan tartós, mint egy téli, de a Mugler - Ultra Zest talán megfelelhet. Ha lehet még kapni.

[ Szerkesztve ]

(#15766) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Ajánlanátok férfinak (28) valamilyen parfümöt ami 8-10 órát "kibír".
Nem vagyok ebben otthonos néha kaptam párat de nem használtam őket,így pár éve porosodnak.
Most olyan munkakörnyezetbe kerültem ahol napi 20 nő,hölgy vesz körül,és bizony napi 4km sétálok az épületen belül és kívül úgyhogy jól leizzadok lépcsőzés fel le,iratok pakolása stb.
---------
Dezodorok szinten is fail van mert ami alap abc-ben kapható mind próbáltam 2 óránál tovább egyik se bírja nálam(fújósok). Volt olyan is ami eltömített és szőrtüsző gyulladást okozott egy dió méretű gyulladással.

Na de akkor ha tudtok ajánljatok parfümöt és dezodort is :D lehető legolcsóbbat,és MO-ról rendelhető.
Nem írok illatot lényeg hogy legyen egy kellemes illata de ne intenzív hogy kidőljön mindenki meg én se :D

(#15767) vond válasza donbig (#15764) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Mintha úgy rémlene, hogy Müller-ben van Guerlain L'Instant. Esetleg nézz be oda is, biztos van több is Győrben. Ha meg Szombathely környékén jársz, tudok én is mutatni belőle. ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#15768) El Gringo válasza pruzsi (#15766) üzenetére


El Gringo
senior tag

talán inkább a ruházatoddal kéne valamit csinálni.
1: nem műanyag szart hordani, sokat segít.
2: ha kell, vigyél egy váltás pólót, amit a budiban átveszel - szintén ne műanyagból. Hintőpor, púder, esetleg nézesd meg magad dokival, vagy lehet, hogy edzeni kéne. Ezek a lehetőségek is fennállnak :) Vagy ajánlanak mindjárt valami csodaszert :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15769) Azie válasza pruzsi (#15766) üzenetére


Azie
őstag

"lehető legolcsóbbat,és MO-ról rendelhető."

nem biztos, hogy ez lesz a te topicod.
de tessék, hogy ne mi legyünk a g*cik:

parfüm olcsó és tartós: grey flannel, quorum
deo: bármelyik drogériás sajátmárkás, amire ráböksz.

40 nőnek nem fog tetszeni egy illat sem. akinek illatozni akarsz, azt kérdezd meg mi a kedvenc férfi parfümje. :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15770) Fr0z3n válasza Azie (#15769) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Azért egy gray flanelt ajánlani elég meredek 😂

Én egy montblanc individuel-t mondanék. Nekem 1 hete jött és nem volt még ember akinek ne tetszen.

[ Szerkesztve ]

(#15771) Hangm4n válasza pruzsi (#15766) üzenetére


Hangm4n
tag

A dezodort felejts el! Első körben a hónaljkutyától érdemes megszabadulni. Erre nekem a szakállvágó gép vállt be (2mm-es fejjel). Így nem fognak begyulladni a szőrtüszők és szúrni se fog a kinövő szőr, mint a borotválásnál.Ez után el lehet kezdeni használni a timsó tömböt (bioboltokban lehet kapni). A timsó megöli a szagokért felelős bacikat. Reggel és este is érdemes bevizezve bedörzsölni vele a hónaljat.
Bár irodai munkát végzek, de kijárok cigizni, így nyáron azért meg tudok izzadni, szagok viszont nincsenek. Emellé mehet egy jobb parfüm és így amiatt se kell aggódni, hogy a parfüm és a dezodor illata hasonló vagy ugyanaz legyen. Illetve olcsó és természetes.

(#15772) Azie válasza Fr0z3n (#15770) üzenetére


Azie
őstag

ha valaki házhoz megy a... ;) én is szeretem, meg sok minden mást is. a 75/9k nem biztos hogy az olcsó kategóriába sorolja és nem mindenki szereti magán a könnyed málnás limonádé illatot - az sem derült ki, hogy a 4km mászkálást öltönyben, vagy melóscuccban teszi meg - ergo intellektuelebb, meló után összefutunk egy longájlendre, vagy macsós az irattárban megduglak a fénymásolón jellegűt szeretne. Egyiket sem javaslom, csak példa volt. :D

ha jófej akarnék lenni, akkor nyára amara / 200-as ck1 / chrome - az eltart az örökkévalóságig +10 év.

én megint ráfüggtem a boisée-re és a gyümis tdh flankerre :D nem tudom megunni

deot kaptam karácsonyra ezt a fisfos golyós niveát. nem hagy nyomot, de már várom, hogy elfogyjon, mert a golyóstól agyfaszt kapok. amúgy meg dove stift még mindig a favorit, most a szantálost tesztelem, a zsályás nem passzol annyira a nyári illatokhoz rajtam. :(

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15773) rayoliviero válasza Azie (#15772) üzenetére


rayoliviero
veterán

Amarából 100 ml-est most nem találok sehol.

(#15774) India


India
aktív tag

Sziasztok!

Kepen lathatok az aldozatok ,melyiket vegyem ki vagy tegyek hozza? Tavaszi , nyari parfumot keresek :)
Koszonom segitseget :) :R

[ Szerkesztve ]

(#15775) Azie válasza India (#15774) üzenetére


Azie
őstag

a képet tegyed hozzá szerintem

az amara 50 ennyiért nagyon túlárazott - ez kinti is.
a mb árban van - ez is inkább irodai illat
a rasasi inkább tavaszi, nem - de még nem szagoltam
chrome kicsit többért kéne legyen 200-as teszter általában - és elsősorban irodai használatra

meg úgy általában teszter, ha magadnak lesz.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15776) India válasza Azie (#15775) üzenetére


India
aktív tag

Kep fent :) :R

(#15777) India válasza Azie (#15775) üzenetére


India
aktív tag

Amara 9000..... valamennyi lenne kedvezmennyel :)
Venni szeretnek az ara most minden ennyi sajnos ennyi, de melyik valasztanatok , nekem ketto kell kb enny nem :) Vagy mas ? :)

[ Szerkesztve ]

(#15778) donbig


donbig
tag

AH-Thfrstmkd, Vond - köszönöm a felajánlást, a Zest biztos jó lett volna, már nem kapható.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#15779) tibbike01 válasza India (#15774) üzenetére


tibbike01
őstag

Azzaro-t vedd ki, ha csak nem akarsz végtelenül unalmas és közönséges átlag dezodor illatot magadnak. :N

Helyette viszont rakd be a kosárba a Rasasi Zebrat ;) vagy a Guerlain Homme-ot. Ezerszer jobb minőségű parfümök.

[ Szerkesztve ]

(#15780) vond válasza India (#15774) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Esetleg még Lalique White. Tavaszra, de főleg nyárra nagyon frankó. Kicsit mondjuk lehetne tartósabb. De legalább olcsó. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#15781) niof válasza tibbike01 (#15779) üzenetére


niof
addikt

Szerintem a Pure pont nem annyira átlagos. Persze hasonlít az "unalmas" illatokra, de nem teljesen olyan. Anno pont az miatt a kis plusz miatt tetszett meg nekem. Na persze gusztus dolga...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15782) Jhonny06 válasza India (#15774) üzenetére


Jhonny06
veterán

Esetleg próbáld ki az Encre Noire Sport-ot.

(#15783) kk831228 válasza mufi (#15726) üzenetére


kk831228
addikt

Nem rossz ez a "ricsi", bár nem a legolcsóbb kategória :B , kaptam még egy kis Naomi - Iris Cendre-t, egy Etat - "Kukát"... Meg még egy pici mintát azt nem. jegyeztem meg... 😎😘

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#15784) India


India
aktív tag

bvlgari aqva amara biztos marad ,rasasi al wisam day meg a mont blanc individuel kozott gondolkozok.......

(#15785) tibbike01 válasza India (#15784) üzenetére


tibbike01
őstag

A rasasi nagyon állat. Kremmanian tudsz venni 5milit belőle.
Az MB nekem nem jött be. Öreges, bőrdzsekis illata van.

(#15786) Misogi


Misogi
aktív tag

Sziasztok!

Visszajött a Zara Rich Leather, új üvegben, 100ml és olcsóbb, 4600. Az a kérdésem hogy valaki próbálta, esetleg másabb mint a régebbi változat? Igaz most vettem egy Armaf parfümöt, de ennyiért akkor is megéri ha csak kocsiba befújom, mert emlékszem hogy szinte 90% Aventus. :D

Mondjuk azon is gondolkodtam hogy visszaküldöm az Armaf El Cielo-t mert annyira nem fogott meg. A gond az hogy fújtam már vagy 25-30-at, de nem látszódik az üvegnek köszönhetően. Így is vissza lehet küldeni a Notino-nak?

Köszi, szép napot!

(#15787) Azie válasza Misogi (#15786) üzenetére


Azie
őstag

nekem még van 1 bontatlan üveg belőle régről :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15788) Misogi válasza Azie (#15787) üzenetére


Misogi
aktív tag

Igazából csak az érdekelne hogy mennyire tartós. Ha 30 perc múlva semmit se fogok belőle érezni akkor igazából hanyagolom. :D Csak az az illat...annyira jó.

(#15789) Jhonny06 válasza Misogi (#15788) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én vettem néhány hónapja egy 12ml-es utazóspray változatot belőle (asszem 1200 körül árulják). Nyárra jó lesz ilyen táskába dobálós parfümnek. Illatra bejön, de gyenge a tartóssága, 2 fújással kb. 1 órát érzem magamon. Nem mondom, hogy nem ér meg 4500-öt, csak számolni kell azzal, hogy újra kell aplikálni nap közben.

(#15790) Misogi válasza Jhonny06 (#15789) üzenetére


Misogi
aktív tag

Hát igen, de az a gond hogy nálam ez a helyzet nagyon sok parfümmel. Ultra Male-t se érzem 2 óra után 4 fújással sajnos. :( Nagyon változó, volt hogy egész nap éreztem magamon egy olyan parfümöt amit mindenki leszólt hogy nem tartós, de ez mitől lehet?

(#15791) AH-Thfrstmkd válasza Misogi (#15786) üzenetére


AH-Thfrstmkd
csendes tag

A régit nem ismertem, de az újat megszagoltam nemrég. Csak pont a Vibrant Leather-rel együtt és elfelejtettem, hogy melyik volt melyik. Most mehetek vissza. :))

Az, hogy nem érezni egy idő után az illatokat, az normális. Hamar megszokja az ember, de a környezeted attól még érezni fogja a tényleg tartósakat.

(#15792) El Gringo


El Gringo
senior tag

ha már filléres nyári parfümök... Ez a Nautica Voyage nem is rossz :) négyezer-ötezer körül van a 100ml. Olyan jó strandillata van, virágos, almás, kicsit dezodoros illat. dm-ben, rossmannban tesztelhető.

múltkor dm-ben az Erosból ráfújtam a Hugo Bottled Intensre, épp az volt rajtam, na vazzeg, azt próbáljátok ki ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15795) Mercutio_ válasza vond (#15794) üzenetére


Mercutio_
félisten

Btw most nézem, akcióval drágább mint tavaly a normál ára a 100/125ml-esnek :O

szerk.: Az üvege roncsolásmentesen nyitható, tovább használható, vagy csak a kifujkálós módszerrel splittelhető a tartalom?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15798) vond válasza Mercutio_ (#15795) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Még nem próbáltam szétszedni, de este ránézek. Az én 125 millisemben van még kb. 30-40ml. Amíg eltart, addig talán újra lesz jó áron. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#15799) Jhonny06 válasza vond (#15798) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem lecsavarható, úgyhogy ne tedd tönkre.. :D Ilyennel érdemes kitölteni, vagy a tölcsérbe fújós módszerrel, ha olyan a szórófej, hogy enyhébb nyomásra spriccel és akkor nem nagy a veszteség.

[ Szerkesztve ]

(#15800) vond válasza Jhonny06 (#15799) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hülye vagyok, most jut eszembe, hogy már töltöttem át belőle ilyen 5 millis fújósba. :DDD Kis Ali-s tölcsérrel csináltam, egész jól egy ívben spriccel, ha úgy nyomom. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.