Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) Azie válasza artiny (#15300) üzenetére


Azie
őstag

https://www.arukereso.hu/parfum-c3262/yves-saint-laurent/la-nuit-de-l-homme-edt-200ml-p47970500/?sgst=1

parfumbox=ilaltszerbolt. én rendeltem már tőlük kevésbé mainstream tételeket, nem volt velük probléma.

nem tudom mennyiért váltod az eurót, de 2k~ hufért lehet nem kockáztatnék egy szlovák ismeretlen, elérhetetlen boltból vásárlást.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15302) artiny válasza Azie (#15301) üzenetére


artiny
őstag

az a helyzet, hogy en szlovakiai vagyok

(#15303) niof válasza artiny (#15298) üzenetére


niof
addikt

Ez régen jól működött, bár egy ideje nem használtam. Az egy gáz vele, hogy a csomagoláson lévő vonalkód számát kell bepötyögni. Elvileg kidobja, ha valami gáz van a termékkel.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15304) Mercutio_ válasza Azie (#15297) üzenetére


Mercutio_
félisten

A hozzáadott értéket elfelejtettem idézőjelve tenni, a munka már megint a fórumozás rovására ment:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15305) mufi válasza Mercutio_ (#15296) üzenetére


mufi
senior tag

Arról nem is beszélve, hogy mostmár a saját követőinek is kezd elege lenni. Eddig is sok volt számomra, de most tényleg túllőútt a célon. Az, hogy továbbra is 160 dolcsit kér egy olyan illatért, aminek még az összetételét sem akarja nyilvánosságra hozni kb olyan szintre emeli számomra az üzletét, mint amit néhány tesco bejáratánál látok, amikor ócska fekete öltönyben, taknyos ficsúrok próbálnak meggyőzni arról, hogy az a parfüm amit ők árulnak, az übertuti....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15306) Azie válasza mufi (#15305) üzenetére


Azie
őstag

Pont ma hazafele lattam egy csajt egy kis pultnal gesztikulalni noname parfumokkel a kokin, felmerult, hogy szettrollkodom, de rohadt faradt voltam hozza. Pedig kis cuki volt 😊😊

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15307) mufi válasza Azie (#15306) üzenetére


mufi
senior tag

Az ilyenekre rá kell rohanni, ha cuki, akkor szétudvarolni :D

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15308) Petyke77 válasza Mercutio_ (#15296) üzenetére


Petyke77
tag

Ez így van,viszont azzal együtt hogy megosztó személyiség rengeteg követője/rajongója van akik jó piac lesznek. Okosan/ügyesen és tudatosan összerakott sztori ez valljuk be őszintén! 😎 Bármekkora bájgúnár én k. kíváncsi lennék mit rakott össze... 😁

[ Szerkesztve ]

(#15309) niof


niof
addikt

Hát, kipróbáltam ezt a Mefisto-t a csuklómon. 20-25 perc után csak bőrközelben érezni. És itt is csak ugyanaz van, mint vattán. Egy valami nyers, szappanos, zöld illat, amit nem tudok hova tenni. De számomra semmi kellemes nincs benne. Esetleg tavaszi, nagyon szolid illatnak jó, de nyári tartósnak semmiképpen. Ahhoz nem elég friss, és nem elég intenzív.

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15310) kk831228 válasza niof (#15309) üzenetére


kk831228
addikt

Akkor Aqua Di Sale... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#15311) artiny


artiny
őstag

Prada L'Homme L'Eau es a Prada L'Homme van kulonbseg ?
ma szagoltam az uzletben es nagyon izlik, de nem tudom most melyik lehetett de talan a sotet oldalu, a sima Prada L'Homme , nem a kek - de nem biztos

(#15312) niof válasza artiny (#15311) üzenetére


niof
addikt

Nekem is ajánlották őket, csütörtökön el is mentem szaglászni, de sajnálattal tapasztaltam, hogy a kaposvári Müller-t olyan szinten leépítették parfümök terén, hogy szinte semmi nincs már. Nagyjából ötöde van házak szerint, és házanként max. 4-5 illat.
Így a Prada-t nem is találtam meg köztük, a Dior homme eau-ból egyáltalán nem volt, a homme parfum volt, de üres volt a teszter...
Bosszantó, hogy ha több illatot meg akarok szaglászni, vagy utaznom kell, minimum Pécsre (Douglas), vagy marad a mintarendelés...
Elmentem a másik, régi kaposvári parfümériához is, ott meg egy A4-es papír fogadott az ablakon, eladó/kiadó felirattal. Ehhh...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15313) #04331520


#04331520
törölt tag

Ez várható volt. A vásárlók egy része interneten rendeli meg a parfümöket. Ha nekem üzletem lenne és bejönnének szagolgatni hozzám, majd máshol vennék meg (nálam nem) én meg is verném őket. A Douglas az ismert magas áraival egy olyan réteget céloz meg akinek vagy nem számít az pár tízezer vagy nincs kedve, ideje tájékozódni online és nem ajar annyit várni míg megjön egy minta majd abból üveg lesz.

(#15314) Mukucs válasza #04331520 (#15313) üzenetére


Mukucs
senior tag

Az ismerőseim 80%-a abban a tudatban van, hogy a netről rendelt parfümök hamisak...szóval nem kell félteni egyik drogériát sem attól, hogy becsődöl..:D

(#15315) mufi válasza #04331520 (#15313) üzenetére


mufi
senior tag

Az, hogy te kit vernel meg az egy dolog. Meg az is, hogy aki megsajnalja a szegeny douglas-t, az surgosen keressen fel orvost.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15316) Azie válasza mufi (#15315) üzenetére


Azie
őstag

pontosan. ha sajnálatra szorulnának, akkor lehet nem lenne minden plázában üzletük. :)

én is megverném a szagolókat, mégis hogy képzelik, hogy a gyártótól ingyen kapott mintákat csak úgy szagolgatják, én azokat is megverném, akik az autószalonban beülnek a kocsiba, sőt nyilvános kivégzésre ítélném, akik próbautat is akarnak. A ruhapróba pedig a legdurvább, nem is értem, hogy miért nem tesznek elektrosokkolót minden darabba!

Mufi, megint csalódtam benned, nagyon-nagyon engedékeny vagy! Hol marad így PROFIT??? Az exkluzivitás!

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15317) Azie válasza Mukucs (#15314) üzenetére


Azie
őstag

az emberek többségénél az illat kimerül a wc-spray és az axe szintjén. és még ha nem is a hamisság, de a lustaság és érdeklődés ("hmm. ez jó, de vajon van hasonló, ami mégjobb, még tartósabb, még kellemesebb?"- na ez nincs. van a nem rossz, jó lesz egy évig - és berakja a kosárba) hiánya miatt simán megveszik a 300%os áron a boltit.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15318) Azie válasza #04331520 (#15313) üzenetére


Azie
őstag

Válasz gomb, legközelebb segít. Te valami újgyerek lehetsz még itt.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15319) Jhonny06 válasza Azie (#15318) üzenetére


Jhonny06
veterán

Te is, mert nem írunk egymás után 3 hsz-t.. ;]

(#15320) niof


niof
addikt

Ma sorra került az Eucris bőrpróbája. 6:30 körül tettem fel, és még mindig messziről érezni! Ez igen! ;)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15321) pohár válasza niof (#15320) üzenetére


pohár
félisten

kezdjük ott, hogy aki vasárnap reggel fél 7-kor még nem alszik, az beteg... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15322) artiny


artiny
őstag

multkor szagoltam E.Armani stronger with you parfumot, nagyon eros illata volt a.Douglesben, haza vittem a kis papirt amire fujtam, az egesz szobaban lehetet erezni az illatat.😊

Tegnap ugyan ugy fujatam belole a Marionnaud ban, es mire haza jottem ugy kellet keresni az illatat a parfumnek a papiron otthon, Ez hogy lehet ?😑🤔

(#15323) Azie válasza Jhonny06 (#15319) üzenetére


Azie
őstag

Hanem valaszoljak, turjam ki a masik szamot, szerkesszek, aztan ezt ismeteljem. Nem. A valasz funkcio arra van, hogy valaszolj 1 posztra. Akkor erdemes egybe irni tobbet, ha osszefugg.
Bonusz: nem tiltja a szabalyzat 😁

+ a nevére vonatkozott a poén, persze ha magyarázni kell...

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15324) vond válasza pohár (#15321) üzenetére


vond
MODERÁTOR

És aki "már" nem alszik? :D

Azie: Lehet, hogy szó szerint nem tiltja, de javasolja, hogy 5 percen belül szerkezd a hozzászólásodat.

Én van, amikor 8-10 embernek válaszolok pár percen belül. Hát, tényleg tök jól nézne ki egymás alatt 10 hozzászólás, akár csak egy-egy rövid mondattal. Inkább veszem a fáradtságot, és szépen belinkelek, vagy mobilon csak beírok mindenkit.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#15325) Mercutio_ válasza vond (#15324) üzenetére


Mercutio_
félisten

Régen így volt, de rémlik, hogy valahol belefutottam egy vezetőségi pamfletbe, miszerint visszakövetés szempontjából javallott a külön hsz és az 5 perc csak az adott hsz javítása/kiegészítése szempontjából értendő.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15326) niof válasza pohár (#15321) üzenetére


niof
addikt

Ááá, ez csak azért van, mert megszoktam a 3:40-es felkelést hajnalban. Általában 21-21:30 körül már alszom, úgyhogy az 5:30-as hétvégi ébredés teljesen rendben van. 6:30-kor meg gondoltam kipróbálom ezt is. De legalább ennek az illata nem csalódás! Ebből rendelés lesz! 😊

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15327) Mercutio_ válasza #04331520 (#15313) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezt majd elfelejtettem;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15328) mufi válasza Azie (#15316) üzenetére


mufi
senior tag

Én vagyok a TorrenTE!

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15329) #04331520


#04331520
törölt tag

Vett már valaki vaterán a 2490 Ft-os parfümökből?

(#15330) -secret- válasza #04331520 (#15329) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A gyenge kamukra gondolsz?

(#15331) Mercutio_ válasza #04331520 (#15329) üzenetére


Mercutio_
félisten

Előtte mindenképpen megszagolnám;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15332) #04331520 válasza -secret- (#15330) üzenetére


#04331520
törölt tag

Igen

(#15334) -secret- válasza #04331520 (#15332) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Semmit sem érnek.

(#15335) jocoka75


jocoka75
tag

Sziasztok!

Rendeltem Mancera lemon Line parfüm mintát szaglászni.
Gondoltam beújitok egy új illatra tavaszra - nyárra , hát nem estem hanyadt .
Meg se közelíti a kedvenceimet :Giorgio Armani aqua di gio t vagy Dior homme cologne- t , Bvlgari aqua marine .
El lett rontva avval a q....va levendulával így hát maradok a beváltaknál. :)

(#15336) mufi válasza jocoka75 (#15335) üzenetére


mufi
senior tag

Bois 1920 Dolce di Giornot próbáld ki.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15337) artiny


artiny
őstag

Szerintetek hamis ez Yves Saint Laurent ňLa Nuit de L'Homme 200ml?
Ma jott meg, elnino.sk webshopbol

dropbox

(#15338) -secret- válasza artiny (#15337) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Így nehéz megmondani, bonts ki próbáld ki + az üvegről dobj pár képet inkább!

[ Szerkesztve ]

(#15339) artiny válasza -secret- (#15338) üzenetére


artiny
őstag

talaltam egy videot de nem ertem mit beszelnek benne, neki is a 200 ml es van.
[youtube]
5:14 -el mutat egy kodot ,nekem is van rajta ilyen

az enyem 62R8003

(#15340) artiny válasza artiny (#15339) üzenetére


artiny
őstag

toltottem fel meg 3 kepet kinyitas utan - szerk.mar inaktiv volt

A kisebb 100ml kiadas, notinobol van ,kb 2eves

[ Szerkesztve ]

(#15341) artiny válasza artiny (#15340) üzenetére


artiny
őstag

Megszaglasztam :B jo lessz, az az illat es mint ha picivel erosebb is lenne

(#15342) Azie válasza artiny (#15339) üzenetére


Azie
őstag

Batch code 62R8003
INFORMATION OBTAINED FROM THE BATCH CODE
Production date 2018-08
Age 6 months 11 days

validnak tűnik.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15343) #04331520


#04331520
törölt tag

Ez a kód egy faszság. Szerinted ha lemásolnak egy üveget, egy dobozt és egy vegyületet, majd pont pár számot nem másolnak rá. :D

(#15344) Jhonny06 válasza #04331520 (#15343) üzenetére


Jhonny06
veterán

Pontosan. Főleg, hogy még meg se kell venni érte az üveget, kb. bárhonnan kinézhető infó.

(#15345) Azie válasza Jhonny06 (#15344) üzenetére


Azie
őstag

szerintem meg a másolók nem másolnak friss/ viszonylag valid batch#-t, hanem fognak egyet és azt nyomják, ami ha valahol elhasal, akkor bemegy, hogy valszeg fake. a másolatok jó része borzasztó gagyi. erre 18-08-at írt, ami viszonylag reális.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15346) tibbike01


tibbike01
őstag

A Nerolin kívül hol lehet még Montale, Mancera, PDM...stb illatokat szaglászni?

(#15347) Mercutio_ válasza tibbike01 (#15346) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mancera a Notino bemutatóteremben, a többi nem biztos.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15348) Azie válasza tibbike01 (#15346) üzenetére


Azie
őstag

madison? új bolt a nagymezőben - neve nem ugrik be, krisztizolinál nem tudom szagolható-e

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15349) kk831228 válasza Azie (#15348) üzenetére


kk831228
addikt

Madisonban nincsenek ezek az illatok...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#15350) pohár válasza Mercutio_ (#15347) üzenetére


pohár
félisten

a többi is van, PDM-ből van Layton, Herod, Pegasus kitéve :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.