Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) niof válasza iatti (#16249) üzenetére


niof
addikt

Teljesen más. Méz, és a Fragrantica-n lévő jegyeken kívül van benne dohány is. Ezt többen is említik. Amúgy a méz érdekes benne, azonnal felismerni a jellegzetes illatát, de mégsem geil édes, csak egyszerűen mézes. A bőr és az agar csak kíséri az illatot, és az aoud egyáltalán nem a szúrós fajtából való. Nagyon tartós, szinte alig gyengül a déli órákig, hajnali 5 órai fújás után (6 spricc, ez nálam a standard, mindenből), és este zuhanyzáskor is érzem magamon. Ha ki akarod próbálni, akkor csapj le a maradékra, mert elvileg kifutott, nem gyártják már, és csak 5 db volt. (Illetve, a Notino hülye fogalmazásában: készleten, több, mint 5db. De mikor az elsőt vettem, ugyanez volt, csak 20db-al... Miért nem lehet kiírni, hogy x db van, nem is értem?...)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#16252) Sanyi.il válasza Petyke77 (#16229) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

erre fekbuzdulva rendletem egy pack mintát, EHS / EHS extreme / EH blanche. :DDD

(#16253) El Gringo válasza niof (#16251) üzenetére


El Gringo
senior tag

adjá' má' egy szálat belőle, buszjegyre kell ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16254) Mercutio_ válasza niof (#16247) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ér 40ml 7k-t:Y blindbuy nem szeretnék lyukra futni :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16255) mufi válasza pohár (#16239) üzenetére


mufi
senior tag

Ment PÜ.

(#16241) tibbike01 Ha találsz régi memoirt...az....az odabax majd...

(#16243) kk831228 A Journey....20 perc..pont mint a Refi...ezeket nagyon felhigították... :(

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16256) niof válasza Mercutio_ (#16254) üzenetére


niof
addikt

Én a Jurrah után bevállaltam, pedig az aztán megosztó illat. De ez teljesen más.
Amúgy egy hölgy azt írja a Fragrantica-n, hogy a dohány, az igazából az aoud illata. Az én dohány "képzetem" egy emlékből származik. Na nem abból, mikor még cigiztem... Néhai nagyapám, mikor letette a cigarettát, a kedvenc cigijéből és szivarkáiból egy humidor szerű dobozkába rakott el emlékbe 20-30 szálat. Ezek az évek alatt alaposan kiszáradtak, és ez az illat áradt belőle, én pedig ezt szaglásztam. Ha ezt az aoud tudja, nekem mindegy, de fantasztikus illat, és ezt az emléket ébreszti fel bennem, az mellett, amit már leírtam.
Szerintem egy próbát bőven megér.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#16257) Petyke77 válasza Sanyi.il (#16252) üzenetére


Petyke77
tag

Jó döntés én nagyon szeretem. Designer vonalon a kedvenceim!
Más.

Végre tudtam szerezni Rasasi Hawas decantot. Annyi jót olvastam róla hogy muszály volt 😀 A héten jön!

[ Szerkesztve ]

(#16258) iatti válasza niof (#16256) üzenetére


iatti
aktív tag

rendeltem egyet én is.de a fő csapásvonal maradna a montale b.aoud.

(#16259) tibbike01 válasza Petyke77 (#16257) üzenetére


tibbike01
őstag

A Hawas-t én is nézegetem egy ideje, majd írj róla, hogy milyen.

(#16260) Petyke77 válasza tibbike01 (#16259) üzenetére


Petyke77
tag

Ok! Jónak tűnik!

(#16261) kk831228 válasza mufi (#16255) üzenetére


kk831228
addikt

Akkor vigyázok a mintámra... :B Mert az. nem 20 perces... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16262) mufi válasza kk831228 (#16261) üzenetére


mufi
senior tag

Tedd azt. Majd jönnek az emberek mint a refinél, hogy nem tartós...csakhát nem értem, miért kell elqúrni egy jó illatot...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16263) do3om


do3om
addikt

Hi
Vettem egy parfümöt de lehet összekevertem valamit :B :D
Férfit akartam venni csak szaglásztam, majd vettem egy Yves Saint Laurent Black Opium 90ml -ot.
Tetszett az illata de most hogy szaglászom gyanús hogy ezt valami nőn szereti érezni egy pasi azért tetszik nekem.

Adjam a barátnőmnek?

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#16264) Jhonny06 válasza do3om (#16263) üzenetére


Jhonny06
veterán

:DDD

Hát, nem egy kifejezetten csajos illat, de amúgy elég jó. Szerintem simán add neki, pláne, ha tetszik. Elég keresett parfüm amúgy, szóval el is tudod passzolni, ha nem jön be neki.

(#16265) do3om válasza Jhonny06 (#16264) üzenetére


do3om
addikt

Azt észrevettem hogy amit próbának a ruha újára fújtam reggel most is erősen érzem.
Elhasználnám én de azért talán kicsit még is csajos. :U
6x euró volt, majd meglátom, az hogy van neki annyi mit a rosszbaj nekem meg egy, ez lett volna pluszba. :DDD

Mentségemre szóljon a férfi részen volt kirakva de nem sorban hanem kis emelvényen. Nem tudtam hogy nem az, a doboza fekete, a folyadék piros az üveg részen, szóval mondom ez nagyon finom férfi parfüm. :D

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#16266) Golota válasza iatti (#16250) üzenetére


Golota
aktív tag

Kb 2 hónapja.

(#16267) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vettem egy aqua di gio-t ami tökre tetszik,de kb 20p tart az illata! Ez ennyit tud,vagy esetleg kifogtam egy hamisat? :U (valahogy le lehet ellenőrizni?)

(#16268) -secret- válasza ToBeY (#16267) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Itt nézd át a lehetőségeket!

(#16269) ToBeY válasza -secret- (#16268) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi majd átnézem őket! Esetleg nincs valami serial szám,amivel lehetne azonosítani a terméket?

[ Szerkesztve ]

(#16270) Unsign válasza tibbike01 (#16241) üzenetére


Unsign
tag

Ugyanígy vagyok a házzal én is. Epic-et fújtam ma. Nem tudom megunni, csak óvatosan kell bánni vele. Érdemes beszerezni.

Journey szintén levakarhatatlan, de én nem szeretem. DG jut róla eszembe, ami nekem annyira nem jön be.

Memoir szinten nagyon jó, több dicséretet kaptam már.

[ Szerkesztve ]

(#16271) Jhonny06 válasza ToBeY (#16267) üzenetére


Jhonny06
veterán

Simán el tudom képzelni, hogy nem működik a bőrödön, amúgy se egy erős illat. De biztosra csak úgy mehetsz, ha magadra fújod boltban is, másból (kinézet, batch kód) nem lehet egyértelműen kideríteni.

[ Szerkesztve ]

(#16272) ToBeY válasza Jhonny06 (#16271) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jó,akkor majd felfújom a boltban és megnézem az mennyire tartós.

(#16273) El Gringo


El Gringo
senior tag

[kép] Elmúlt két hét termése. Én ezekkel fogom riogatni a népet. :D
Végre a Huberta is nálam van. Aaaaaaaa!!négy!4!! Komolyan, ennek örülök a legjobban.
De mondjuk az elképesztően szomorú, hogy itthon mennyire halott a férfi parfümök piaca. Sehol sincs értelmes áron semmi, üveges maradék egyáltalán. Ha van, akkor az is úgy, hogy 50 ml maradék drágább, mint a 100-as teszter. Jó esetben nem hamisat hirdetnek, amit persze duglászban meg jamerikában vettek, de a csöve olyan girbegurba, mint Quasimodo háta :)
Pedig még vennék vagy tízből üveges maradékot. Splittel meg se próbálkozom... Ha nem kérném előre az utalást, szerintem jönne a tiltás meg a nemátvevés :(

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16274) mufi válasza El Gringo (#16273) üzenetére


mufi
senior tag

Na, vegre valaki akinek tetszik a Huberta. En az enyemet ugy tunik elvesztettem...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16275) niof válasza El Gringo (#16273) üzenetére


niof
addikt

Nálam is ez volt az egyik oka, hogy az uniszex niche illatok felé kezdtem nézelődni. Meg úgy egyáltalán a niche-k felé.
Amúgy nekem megjött a Rasasi csomag, meg még 3 Zoologist minta. Tyrannosaurus Rex, Hummingbird és egy Nightingale. Már alig várom, hogy megszaglásszam őket! :B

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#16276) niof válasza niof (#16275) üzenetére


niof
addikt

Van a Fragrantica-n egy idézet a T-Rex legutolsó hozzászólásánál: "Reggel szeretem a napalmot a legjobban". Hogy ez mennyire találó? Telitalálat. :D
Amúgy kaptam tőlük egy extra mintát is, a Panda személyében. Kellemes, de valahonnan nagyon ismerős illata van.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#16277) El Gringo


El Gringo
senior tag

megrendeltem majdnem a Midnight oudot is, de inkább kihagytam. A Zeusból viszont volt minta, azt majd kipróbálom :)

Ismer valaki forralt bor illatú parfümöt? :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16278) ToBeY válasza Jhonny06 (#16271) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az nem lehet,hogy ebben hűvösebb,esős időben egyszerűen nem "működik" az aqua di gio?
Mert ma reggel erost fújtam fel és még mindig jó.

(#16279) tibbike01 válasza niof (#16275) üzenetére


tibbike01
őstag

Mikből áll a Rasasi csomag?

(#16280) niof válasza tibbike01 (#16279) üzenetére


niof
addikt

Semmi különös, csak betáraztam a Nashwah-ból. Fenséges.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#16281) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Aki járt mostanában Notino mintaboltban: ez a rasasi Nashwah kint van esetleg? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16282) iatti válasza niof (#16280) üzenetére


iatti
aktív tag

talán pénteken megjön nekem is.ha esetleg nem jön be,csinálok mixet a jurrah-al.sose tudni :D lehet én leszek a kis zólyomi.

(#16283) niof válasza iatti (#16282) üzenetére


niof
addikt

Szerintem ezt nem fogod keverni azzal. Annyira más. Esetleg layer-t el tudok képzelni, de mást nem igazán. Azért írd majd le, hogy mi a véleményed róla, kíváncsi vagyok rá! ;)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#16284) iatti válasza niof (#16283) üzenetére


iatti
aktív tag

nem gondoltam komolyan a mixelést.én nem vagyok egy nagy parfüm mágus.nálam az a lényeg,ne legyen édes.pl a faqat lil rijal se jött be,nem csak gyenge de édes is.a jurrah se egy nagy durranás.és nem az első negyed óra miatt,az már nekem is karcos,utána jön egy óra ami ok.van benne egy kis zordság-karcosság,sokan istállószagnak jellemzik :D ha ezt tartaná végig,akkor nem lenne rossz,de szerintem egy óra után átmegy átlagosba.írtad múltkor hogy kb 6-ot fújsz.ez egy újabb megvilágításba helyezi a véleményedet.én nem szoktam 2-3-nál többet fújni.na persze ezek nem olyan összegű löttyök,hogy nyugtalan éjszakáim legyenek.a végén még be kell mennem a régiposta utcába ,azt be kell néznem a pult alá.hátha van még ott egy kis maradék a tuti b.aoudból. :B

(#16285) El Gringo


El Gringo
senior tag

Lassan tartani kéne egy Rasasi találkozót :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16286) Kiki18 válasza El Gringo (#16285) üzenetére


Kiki18
őstag

Pártolom az ötletet :)

(#16287) Jhonny06 válasza ToBeY (#16278) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem kizárt, de ezt nehéz megmondani. Olyan nincs, hogy valamit egyszer alig érzel, aztán változik az idő egy kicsit és hirtelen jó tartóssága lesz. Valamennyit befolyásol az időjárás, de nem ilyen szinten.

(#16288) AH-Thfrstmkd válasza Mercutio_ (#16281) üzenetére


AH-Thfrstmkd
csendes tag

Én csak a La Yuqawam-ot láttam.

(#16289) tibbike01


tibbike01
őstag

Mai próba: Alexandre.J The Collector Black Muscs

Öreges tömény rózsa illat. Erőteljes nyitás, majd gyengül egy picit. Hát nem lesz a kedvencem. Egy idős 50év körüli hölgyön el tudnám képzelni. Valószínűleg ilyen illata lehet a Montale Black Aoud-nak is.

(Kaptam 5 féle mintát egy haveromtól, amiket a napokban tesztelgetek) :P

[ Szerkesztve ]

(#16290) El Gringo


El Gringo
senior tag

ne próbálgassátok azt a Nashwaht, csak vegyétek meg. Én meg nézegetem addig az eladós táblázatot :DDD

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16291) mufi válasza El Gringo (#16290) üzenetére


mufi
senior tag

Mivan?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16292) iatti válasza El Gringo (#16290) üzenetére


iatti
aktív tag

holnap délelött megyek én is átvenni.egyből feldobok pár fújást,ha bejön este bevetem a pingpong dáridóban :D /lajcsi nem lesz ott/. ha esetleg nem tetszik,elhasználom szúnyogriasztónak :K

(#16293) El Gringo válasza iatti (#16292) üzenetére


El Gringo
senior tag

ha a feléből elengeded a felét, akkor majd megveszem, ne pazarold már el szegényt. viszek mellé pár döglött legyet is, csak az érzés kedvéért. Szúnyogot nem nagyon találni, jól irtják őket. ;]
El is fogyott a készlet. Látom, bevásároltatok :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16294) iatti válasza El Gringo (#16293) üzenetére


iatti
aktív tag

én csak egyet vettem.ha tetszene és nincs több az pech lenne.lehet legközelebb dupla árért adják majd.

(#16295) Petyke77


Petyke77
tag

Hát ez a cedrat bois rajtam nem működik. Erős szúrós savanyú a bőrömön mondjuk kicsit túl is fújtam valaki azt mondta lakk szag van 😀 Ha valaki cserélne írjon!
Viszont a 19p11 Aventus baromi jó. Ez hasonlít arra amikor évekkel ezelőtt nagyon beleszerettem. Nem csak a gyümölcs dominál benne hanem a vanília és a fás jegyek is erősebbek és a végén előjön a Creed szuper ambergris leszáradása(nemtom magyarul hogy hívják 😀)

(#16296) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Női illatok vol.1.
10+ női, kencés, egy-két kivételtől eltekintve leginkább designer illatmintát szereztem be barátnőmnek még februárban, jegyeket és illatképet tekintve a legkülönfélébbeket. Több részletben fogom leközölni, mert nincs sajnos időm egyben nekiülni legépelni, és talán jobb is így, mint egy wall-of-text. Első felvonás alább, mert csak ennyi tellt tőlem, hulla vagyok és nem tudok már fogalmazni.

Hermés Twilly d'Hermés A marketinggel ellentétben az erős tubarózsa jegy miatt inkább az öreges irányba mozdul el az illat a fiatalok megcélzása helyett. Az erős gyömbér tetszik benne, összességében enyhén édeskés. Maga az illat, tartóssága és projekciója is közepes.

Hermés Un Jardin Sur Le Nil Szúrós, savanyú grapefruit és mangó kombóval indít, ami még a számat is összehúzza. Később lágy, nagyon kellemes zöldségkavalkádba megy át: friss paradicsomlevél virágokkal. Abszolút nyári üde illat, fiatalabb korosztálynak. Tetszik, mert igazán természetesnek hat, de sajnos rettentő hamar elillan és bőrközelivé válik.

Hermés Un Jardin Sur Le Toit Nekem ez lett az egyik kedvencem. Még zöldebb, mint az előző: rozmaring, frissen vágott fű, egy csipet rózsa és rengeteg alma. Viszont elég bőrfüggő, rajtam és egy hölgy ismerősünkön sajnos egy idő után megkeseredik, páromon viszont brillírozik. Tartósságra sokkal jobb, mint a Nílus virága.

Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme A próbált MFK mintáknak külön posztot akartam szánni, de ezt muszáj kiírnom magamból: ez az illat zseniális. Mindkettőnknek ez nyerte el az abszolút első helyet a dobogón. Elejétől a végéig egy balzsamos virágbomba, szinte teljesen lineárisnak mondanám, ha nem válna a végén púderessé. Tartóssága és a projekció is BRUTÁLIS. Jó 12 óra után is érezhető, két fújás pedig az egész open office-t körbelengi, azonban nem bántó. Egyáltalán nem mondanám különleges, vagy egyedi illatnak, de mindezek ellenére érződik, hogy minőségi és elegáns. Kurkdjian ehhez nagyon ért, de erről majd később.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#16297) trassher


trassher
addikt

Felvigyázót kaptak a kis lurkók. Igazából ennyire pénzért nem lehetett nem megvenni és még az illata is jó.

Redmi Note 7

(#16298) Golota


Golota
aktív tag

Teszteltem az Amouage Interlude-t. Nem vagyok elájulva tőle, kicsit olyan, mint egy fűszeres "Donald rágó", nekem ez túl édes. Nem rossz, nem érzem orrbavágónak, még az is lehet, hogy egy téli estén jobban bejönne, de nem lesz a kedvencem. A tartósságra nem lehet panasz.

Tom Ford: Neroli Portofino. Hm.. Kellemes, de ez sem nő fel a hype-hoz. Messze nem. Citromos CIF. Ez eddig a leggyengébb Tom Ford, amit teszteltem.

(#16299) tibbike01 válasza Golota (#16298) üzenetére


tibbike01
őstag

Hallod ezt mufi? :D

(#16300) mufi válasza tibbike01 (#16299) üzenetére


mufi
senior tag

Egy pillanatra elcsodalkoztam. Aztan rakerestem a hozzaszolasaira es mar nem csodalkoztam.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.