Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) El Gringo válasza elinor2019 (#16850) üzenetére


El Gringo
senior tag

[link] beírod ide, aztán csókolom. A másikhoz mi segítség kéne, van három hely, oda van írva, micsoda :DDD

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16852) zoszt válasza elinor2019 (#16850) üzenetére


zoszt
tag

[kép]
Ha jól emlékszem nekem is volt, hogy nem dobott ki kódot olyan parfümre, amit korábban már sikeresen megnéztem. Már nem emlékszem, de az oldalnak, vagy a böngészőnek, vagy a gépnek újraindítása után viszont ismét jól működött.

"Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

(#16853) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mai jelenet a villamoson, birch-el kevert Aventus volt rajtam, durva hatósugárral: felgyorsít a villamos, nyitva minden ablak, bejön egy erősebb fuvallat: 3 csaj (külön voltak) nézett hátra kis időeltéréssel, hogy honnan jött az illat :D

(#16854) vond válasza Jhonny06 (#16853) üzenetére


vond
MODERÁTOR

És mindhármat hazavitted, vagy csak az egyiket? ;] :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#16855) Mercutio_ válasza Jhonny06 (#16853) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kérdés, hogy megakadt-e a tekintetük rajtad, vagy mögötted keresték a forrást? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16856) -secret- válasza Mercutio_ (#16855) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De lehet, hogy kintről érkezett egy kis csatorna szag is mellé. ;]

(#16857) mufi válasza Jhonny06 (#16853) üzenetére


mufi
senior tag

A kerdes csak az, hogy az aventust vagy birchet ereztek...es hogy tetszett e nekik...meg az a lany, akitol a terronit kaptam, annak sem jott be a birch....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16858) mufi


mufi
senior tag

Bortnikoffnal most 3 minta 45 usd. Nem vallalunk be egyet? Nekem 10 eurot megerne.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16859) Mercutio_ válasza mufi (#16857) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hogy nekem miért nincsenek ilyen csajok az ismeretségi körömben :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16860) Jhonny06 válasza mufi (#16857) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nagyon más lesz tőle az Aventus amúgy. Megmarad valamilyen szinten az a kellemes illat, de jóval mélyebbé teszi. Lehet amúgy, hogy ez már sok a legtöbb embernek, viszont kétségtelenül nagyon figyelemfelkeltő. Vicces látni a reakciókat, amikor belépsz valahova és hallod, ahogy szagolgatnak az emberek a levegőbe. :D Egy átlag parfümnél ez nincs.

(#16861) Sanyi.il válasza Jhonny06 (#16860) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

mi ez az emlegetett birch? :D

(#16862) mufi válasza Mercutio_ (#16859) üzenetére


mufi
senior tag

Jol van megleptem a csajt utana egy gypsy waterrel ;]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16863) mufi válasza Jhonny06 (#16860) üzenetére


mufi
senior tag

Igen, tudom. Nem is fikazom am, elmezest ha igy jott le. Csak az mar nem Aventus. Ereztem egyszer valakin es direkt rakerdeztem Dusseldorfban a repteren, o mondta, hogy Aventus+birch...de mondom, nem Aventust erezetem. Ettol fuggetlenul tetszett az illat es lesz majd belole. Most vettem egy olyan batchet, ami nem gyumolcsos, hanem szaraz birch, kellemes fustos illat, a legelso Aventusok ilyenek voltak, eztan jott a holly grail a Z01...de olyan soha tobbet nem lesz mar, csomo osszetevo tiltolistas lett....nem azert nincs jo Aventus, mert Creedek nem tudnak gyartani, hanem mert nem lehet....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16864) Misogi


Misogi
aktív tag

Nem vagyok oda a Zara parfümökért de ez a Zara 9.0 zseniális.

(#16865) tibbike01 válasza Misogi (#16864) üzenetére


tibbike01
őstag

Számomra nagyon szintetikus az összes Zara parfüm, ebből kifolyólag nem is kedvelem őket.

(#16866) Misogi válasza tibbike01 (#16865) üzenetére


Misogi
aktív tag

Én is ugyanígy vagyok vele, de ennyiért igazából ez még úgy megéri.

(#16867) Azie


Azie
őstag

a béke úti bolt még mindig csak telefonon kommunikál?
He Wood Silver Wind Woodot és RMW-ot szeretnék venni 100-100ml-t, de SWW csak szlovákiából van és csak teszter netről.
esetleg érdemes írni notinonak, hogy beszerzik-e kérésre? egyéb ötlet?

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16868) vond válasza Azie (#16867) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ha találsz értelmes helyen SWW-t, akkor szólj nekem is. ;) Most van 30 millim Jhonny06 jóvoltából (:R), ezzel talán kihúzom a télen, de jövőre jó lenne feltankolni. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#16869) Mercutio_ válasza Azie (#16867) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ott megyek el előttük heti 1-2x, ha megírod mit kérdezzek meg beugorhatok valamelyik nap, ha nyitva vannak.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16870) Azie válasza Mercutio_ (#16869) üzenetére


Azie
őstag

úúú- hát ez a 2 kell, lehet teszter is.
Dsquared: He Wood Rocky Mountain Wood - 100ml
Dsquared: He Wood Silver Wind Wood - 100ml

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16871) Azie válasza Mercutio_ (#16869) üzenetére


Azie
őstag

+lidge edt 100ml :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16872) Mercutio_ válasza Azie (#16871) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez-e Azie? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16873) vond válasza Mercutio_ (#16872) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hmmm, de finom. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#16874) Azie válasza Mercutio_ (#16872) üzenetére


Azie
őstag

aha :D ez van máshol is, de ha van nekik a többi, akkor lehet ezt is ott veszem meg

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16875) jocoka75


jocoka75
tag

Sziasztok!

Ma voltam a notinoban a creed Royal water mintáért ,mint illat nagy csalódás nem erre számítottam ugyanaz mint a mancera lemon line pacsulis wc illatosító és hozzáteszem átbasztak a mintával nemhogy 2ml nem volt benne ,de még 0,5 ml se .Felhívtam őket és szerintük elpárolgot gondolom másvalakinek ,de kaptam kupont .Viszont megszaglásztam a Creed aventust fújtam a bőrömre nagyon tetszik különleges friss ananász enyhén füstös illat legalábbis rajtam és nagyon tartós fogok is venni legalább egy 50ml t :K

[ Szerkesztve ]

(#16876) El Gringo válasza jocoka75 (#16875) üzenetére


El Gringo
senior tag

a fekete festésű mintás üvegből nem szabad venni, folyton üresek :D nem egyszer panaszkodtak már rá.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16877) Petyke77


Petyke77
tag

Őszre ki mit tárazott be? 😀
Nekem nagy kedvenc a TF Oud Wood illetve most vettem 10ml Straight to heaven-t. A minta anno nagyon bejött!
Meg valahonnan megpróbálok vadászni Thameen Carved Oud decantot állítólag jó... És még egy csomó mindent valószínűleg... 😂

(#16878) pohár válasza Petyke77 (#16877) üzenetére


pohár
félisten

őszre? van egy kis Herodom, meg ma megjött az Oud is :C :C

BR540-ből van még kiadóm ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16879) Petyke77 válasza pohár (#16878) üzenetére


Petyke77
tag

Szép kis csapat gratula!👍 MFK oud milyen?

(#16880) pohár válasza Petyke77 (#16879) üzenetére


pohár
félisten

hát hogy is mondjam... megbaszó :DDD

istentelen jó, perfekt őszi/téli illat, enyhén édeskés, kicsit nehéz/sötét illat, de imádnivaló :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16881) kk831228 válasza pohár (#16878) üzenetére


kk831228
addikt

Szép kis gyűjtemény... :R

Az oud tényleg mehetős... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16882) mufi válasza pohár (#16878) üzenetére


mufi
senior tag

Nekem a satin mood ul a polcomon. Q edes, undoritoan edes, mint a legtobb Kilibili....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16883) pohár válasza mufi (#16882) üzenetére


pohár
félisten

nekem egyik verzió sem jön be, csak az alap Oud (meg annak az Extrait verziója) :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16884) Mercutio_ válasza Azie (#16874) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hátka másnak is jól jön az infó, Kriszti & Zsolti aktuális árak:

Dsquared: He Wood Rocky Mountain Wood - 100ml "rendes" 10,6k
Dsquared: He Wood Silver Wind Wood - 100ml csak 50ml-es van 10,5k
Guerlain: L'Instant de Guerlain pour Homme EDT 100ml "rendes" 13,5k tester 10,6k

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16885) vond válasza Mercutio_ (#16884) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:R

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#16886) Jhonny06 válasza Mercutio_ (#16884) üzenetére


Jhonny06
veterán

:R

Nagyon megérne már egy látogatást a bolt, ha ilyen cuccok vannak. Pl. SWW-ot se kapni már sehol. Én Dsquared2 Potion Royal Black-et keresek nagyon, hátha van az is.

[ Szerkesztve ]

(#16887) jocoka75


jocoka75
tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem felétek ,kaptam a notinotól emailben kupont ,az a kérdésem ,hogy ezt a kupont csak netes vásárlásnál tudom felhasználni vagy személyesen az üzletben is?

(#16888) -secret- válasza jocoka75 (#16887) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Neten csak.

(#16889) jocoka75 válasza -secret- (#16888) üzenetére


jocoka75
tag

Köszönöm szépen 😀

(#16890) Misogi


Misogi
aktív tag

Nem szoktam ajánlani Zara parfümöket, de ez a Zara 9.0 nagyon jó, fullra Dior Homme. Ennyi pénzért egy nagyon jó illat, egyáltalán nem szintetikus, tartóssága jobb mint pár designer parfümömnek és érezhető is. Ha valaki kajak olcsón akar venni valamit őszre / télre, ajánlom. Én csak azért vettem meg mert nagyon sok pozitív review-t láttam róla és érdekelt.

(#16891) mufi


mufi
senior tag

Veszek egy uveg office-t. Kovezettek meg de neke a tokom tele van ezekkel a mumajer reklamokkal. Majd ebayen eladom legfeljebbha nem jon be.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16892) Misogi válasza mufi (#16891) üzenetére


Misogi
aktív tag

Mennyibe fog fájni? :D

(#16893) Petyke77 válasza mufi (#16891) üzenetére


Petyke77
tag

Írtam privátot

(#16894) mufi válasza Misogi (#16892) üzenetére


mufi
senior tag

150 eur.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16895) mufi


mufi
senior tag

Undorító lett az új fórum. Mobilon mi a rákért nem lehet "desktop" verzióban nézegetni...?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16896) ToBeY válasza mufi (#16895) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Pro tipp,ha logout felől jössz,akkor a régi felület fogad! ;)

(#16897) -secret- válasza mufi (#16895) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jobb fent kisképed és állítsd át desktopra.

(#16898) rayoliviero válasza mufi (#16895) üzenetére


rayoliviero
veterán

Gáz lett az egész, áttekinthetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#16899) mufi válasza -secret- (#16897) üzenetére


mufi
senior tag

Screenshot pls, mert ebből semmit nem értettem...

rayoliviero: siralom....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16900) vond válasza rayoliviero (#16898) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Adjatok neki időt. :) Hamar meg lehet szokni, és számos előnye van a régivel szemben.

(#16899) mufi: Jobbra fent rányomsz a kis arcképedre, ott "Beállítások", majd "Oldal mérete tableten és telefonon". Itt tudsz kiválasztani különböző nézeteket.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.