Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Ma egyik kollégámon megéreztem egy elég ismerős, egyben nagyon kellemes illatot. Természetesen nem tudta mi a neve, csak annyit mondott hogy a Zara-ban vette. Jól gondolom, hogy a Zara koppintja a nagy neves illatokat? Mintha talán Invictus Paco Rabanne, vagy Bvlgari Aqua Marine lett volna. Nem tudjátok, hogy most milyen illatok vannak a Zara-ban? Illetve azt tudom hogy híresek arról, hogy nem tart sokáig az illatuk, de pl. addig bírják amíg a gyerekkel lemegyek a játszótérre 2 órára? :D

(#15652) Azie válasza tonermagus (#15651) üzenetére


Azie
őstag

én ma pont dark intensive-et fújtam, ez bírja közel fél napig, meg még van 1-2 ami simán bír 1 napot is, pl. az oudos cuccaik (wood noir), de a rich és gourmand leather is elég jól bírja.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15653) mufi


mufi
senior tag

Stalwarker-t a Mont Blanc-tol ismeri valaki?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15654) Azie válasza mufi (#15653) üzenetére


Azie
őstag

szemeztem vele korábban, de a tartóssága az internet szerint legendásan pocsék :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15655) ToBeY válasza mufi (#15653) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Legend night ismerem.nem rossz illat,de tartóssága pocsék

(#15656) AH-Thfrstmkd válasza niof (#15650) üzenetére


AH-Thfrstmkd
csendes tag

Az ott az irónia helye :) , de egy hűvösebb estén simán felrakom.

[ Szerkesztve ]

(#15657) Mukucs


Mukucs
senior tag

Ha már MB. Az új Montblanc Explorert mikortól lehet megvásárolni itthon, nem tudjátok véletlen? :) Látom a douglas már forgalmazza, de az nem mérvadó az alacsony árak miatt.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15658) AH-Thfrstmkd válasza tonermagus (#15651) üzenetére


AH-Thfrstmkd
csendes tag

Most csak egy boltot néztem meg, ott úgy 10 féle volt. 2 órát ki kéne bírni mindegyiknek.

(#15659) tibbike01 válasza Mukucs (#15657) üzenetére


tibbike01
őstag

Ez érdekesnek tűnik. Kíváncsi vagyok én is rá, de még sehol sem láttam.

(#15660) Mukucs válasza tibbike01 (#15659) üzenetére


Mukucs
senior tag

Nekem már jön a decant németből.. :DDD

(#15661) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

A Neroli-ban tudok venni személyesen is mintákat, vagy csak rendelni lehet? :))

(#15662) Petyke77 válasza Ron Swanson (#15661) üzenetére


Petyke77
tag

Tudsz venni mindenből

(#15663) mufi válasza Azie (#15654) üzenetére


mufi
senior tag

Annyi penzert nem rossz szerintem en repteren probaltam, nehany orat siman bir, sott, kellemes, ruhan 4-5 ora siman.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15664) El Gringo válasza Mukucs (#15660) üzenetére


El Gringo
senior tag

hát én egyik klóntól se ájultam el, se a L'aventure, se a Supermacy, az Explorerből is van decantom, de szerintem az marad a végére a Club de nuit-vel együtt :D előbb veszek mittudomén Bentley Intense-t, mint ilyet... Annyira gumiillat volt ez az ananász akkord, hogy hú.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15665) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Ezekből tervezek venni mintát. Esetleg még tudnátok ajánlani olyat, amit 'muszáj' kipróbálni? :))

Amouage:
- Dia Man
- Lyric Man
(Epic, Interlude, Jubi XXV, Memoir, Reflection - ezeket már próbáltam, egyet meg is vettem közölük 50ml kiszerelésben).

Creed:
- Royal Mayfair
(Aventus, GIT, Royal Oud próbáltam már, nem nyűgöztek le)

MFK:
- Baccarat Rouge 540
- Grand Soir
- Oud Satin

Montale:
- Black Aoud
- Intense Cafe

PdM:
- Herod
- Layton

(#15666) pohár válasza Ron Swanson (#15665) üzenetére


pohár
félisten

Amouage-ból a Reflectiont még tedd mellé szerintem (nekem nagyon bejött), plusz MFK-ből az Amyris Homme, Oud mocsok jók, ajánlott részemről :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15667) #04331520 válasza Ron Swanson (#15665) üzenetére


#04331520
törölt tag

Amouage:
- Honour Man
PdM:
- Percival

[ Szerkesztve ]

(#15668) pohár válasza #04331520 (#15667) üzenetére


pohár
félisten

+PdM Pegasus :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15669) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Tegnap vettem három parfümöt (sorry, EDT-t) a Zara-ból. Illatra nem lennének rosszak, tartósságot még sajnos nem tudtam tesztelni. Az egyik kifejezetten tetszik Teahupoo a neve. Valamire nagyon emlékeztet. Nem tudjátok véletlenül, hogy az melyik parfüm koppintása? Szívesen megvenném normális minőségben is :D

(#15670) Mukucs válasza tonermagus (#15669) üzenetére


Mukucs
senior tag

Invictus Aqua, de vegyél Rasasi Hawast. ;)

(#15671) tonermagus válasza Mukucs (#15670) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Lol. Hát most lehet hogy kinevettek, de Invictus Aqua-m van is itthon... Akkor azért volt ilyen ismerős :D

A Rasasi Hawas jobb mint a Invictus Aqua? Ha igen miben?

(#15672) El Gringo


El Gringo
senior tag

Ha már MFK, akkor a múltkor megrendelni elfelejtett mintacsomagomat ma megrendeltem:

Oud Satin Mood Extrait
Baccarat Extrait
Grand Soir
Amyris

Az üvegeimtől éppen megszabadulok, így is annyi decantom és mintám van, mint a frássssz :P Erre még ez is. Van még ilyen "ingyen posta + jó áras minta" valamelyik gyártótól? Csak hogy még több mintám legyen ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#15673) Jhonny06 válasza El Gringo (#15672) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Kilian-tól 2X is rendeltem hasonló pakkot. Érdemes megnézni, hogy még van-e ilyen náluk. Nem tudom pontosan, hogy mennyibe került, de MFK-hez hasonlóan jó deal volt.

(#15674) pohár válasza Jhonny06 (#15673) üzenetére


pohár
félisten

nekem még van 4 Kilian mintám, szívesen továbbadom, nehogy megrendeljétek a gyártótól... :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15675) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok,

ajánlom mindenki figyelmébe a MontBlanc Starwalkerjét. Tökéletes office illat tavaszra nyárra, pont annyi amennyi kell egy irodába, néha megcsapja az orrot, kellemes, hűsítő illat, ezért a pénzért nincs jobb. Túlfújni nem lehet, 5-6 fújást követően 5 perc után már csendes az illat, a bambusz meg a citrus eszméletlen jó benne.
A must have nyárra.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15676) Azie válasza mufi (#15675) üzenetére


Azie
őstag

ocean wet wood.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15677) mufi válasza Azie (#15676) üzenetére


mufi
senior tag

Ibolya, nyárra, :U :N

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15678) tibbike01 válasza mufi (#15675) üzenetére


tibbike01
őstag

Hiába van jó illata, ha nem érzed sem te sem pedig a körülötted lévők. A silány tartósság miatt nem sok értelme van így. Pedig érdekelne az illat.

(#15679) Jhonny06 válasza mufi (#15677) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem egy illatjegy határozza meg az egész parfümöt.. :)

(#15680) Azie válasza Jhonny06 (#15679) üzenetére


Azie
őstag

^THIS

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15681) mufi válasza tibbike01 (#15678) üzenetére


mufi
senior tag

Ki mondta, hogy nem erzed? Probaltad mar? Vagy megint elneztel valami rivijut? :U

Jhonny06 - nem, de pont ugy, mint ahogyan valaki nem birja a rozsat egy parfumben, mas az ibolyat nem birja. Nekem az ibolya nagyon noies, raadasul az emlitett parfumot probaltam is...az meg a Stalwalkernel is gyengebb...az ibolya...nekem max egy kis levendula, iris, es oud mellett a rozsa....de ezek mar csak izlisek, nem vagyunk egyformak.

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15682) Azie válasza mufi (#15681) üzenetére


Azie
őstag

hát nem tudom mennyire gyenge, mert a kollégák bejöttek és megjegyezték, hogy milyen jó illat van. utána a kezem és a két illat azonos :D amúgy valóban gyenge szerintem is

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15683) tibbike01 válasza mufi (#15681) üzenetére


tibbike01
őstag

891 embernek vagy neked higgyek? Nem is tudom :D

(#15684) mufi válasza tibbike01 (#15683) üzenetére


mufi
senior tag

Nem ertem mit nem ertesz. Jobb szavazatot kapott a Starwalker, szamolj ha van ra idod :P Mondom valamit beneztel megint... :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15685) tibbike01 válasza mufi (#15684) üzenetére


tibbike01
őstag

(#15686) mufi válasza tibbike01 (#15685) üzenetére


mufi
senior tag

Te melyik parfunoket hasoitottad ossze?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15687) Mukucs válasza mufi (#15686) üzenetére


Mukucs
senior tag

Ez nem összehasonlítás, ez egy illat “diagrammja”..

(#15688) mufi válasza Mukucs (#15687) üzenetére


mufi
senior tag

De melyik illat diagrammja?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15689) ToBeY válasza mufi (#15688) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tippre Stalwallker-é :K

(#15690) mufi válasza ToBeY (#15689) üzenetére


mufi
senior tag

Kozben lejott nekem is. Ugye a moderate az nem gyenge , ocean wet wood volt a valasz a Starwalkerre, amire a tag azt mondta gyenge (szavazatok alapjan?!) - az ocean wood sokkal gyengebb, mind ratingben mind erossegben, szoval teljesen elbeszeltunk egynas mellett..de ha mas nem ott a google...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15691) tibbike01 válasza mufi (#15690) üzenetére


tibbike01
őstag

Mufi nézd meg légyszi, hogy melyik bejegyzésre írtam azt hogy gyenge, tudod a válasza....üzenetére. Köze nincs az ocean wet woodhoz, de mindegyis :C

Szerk: látom leesett.

[ Szerkesztve ]

(#15692) mufi válasza tibbike01 (#15691) üzenetére


mufi
senior tag

Starwalkerre. Ismet, ott a google ha nem ertesz angolul... :K

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15693) iatti


iatti
aktív tag

szevasztok! most írok először a topikban.a parfümök tartóssága nagyon gyenge lett.most finoman fejeztem ki magam :D tényleg minden gagyi már? :DD a 90-es évek közepén vettem bécsben givenchy gentlemant.emlékszem még rá,hetekig lehetett érezni a kabáton,fürdés után is megmaradt a bőrön.majd egy évtizeddel késöbb újra vettem itthon az egyik multinál.teljesen más volt.azt hittem hogy hamisat árulnak.ekkor kezdtem informálódni,és rájöttem hogy a gyártók lettek "éhesebbek".kell a nagyobb profit.most ugyanez van a montale black aouddal.kb 3-4 éve volt az első mintám. brutál tartós volt.még mosás után is lehetett érezni a ruhán.mostanában vettem megint kétszer is,de nem azok már.más az illat,és a tartósság is.most olvastam vissza,hogy már ez se a régi.mit lehetne venni,ami tartós és sötét illat?bocs ha túl hosszúra sikerült!

(#15694) mortison válasza iatti (#15693) üzenetére


mortison
csendes tag

Hát igen, a mai Givenchy Gentleman egy teljesen más illat már. Sötét tartós illat? Hát van abból sok. Amouage Interlude, Nasomatto Black Afgano, Pardon, Duro. Tom Fordnak is vannak sötét illatai. Dizájnerből ami megfizethető és szerintem jó: Lalique Encre Noire A'l extreme, Gucci Guilty Absolute. Egyelőre ennyi jut eszembe hirtelen.

(#15695) mortison


mortison
csendes tag

Tegnap megszagoltam a Gypsy Watert és a Bal d' Afrique-t., magamra is fújtam mindkettőt.. Az egyik kurvára bejött, de én hülye elfelejtettem melyik volt az. Megnéztem fragranticán az összetevőket hátha majd onnan egyszerűbb dolgom lesz kitalálni de nem...Az egyikben vetivert ír fő jegynek, a másikban meg borókát. (tudja a bánat milyen illata van a borókának :D) Kissé femme volt, mintha valami könnyed epres cucc lett volna rajtam, nagyon kellemes volt végig. Tegnap még biztos voltam benne, hogy a Gypsy az, de ma meg azt olvasom hogy a BdA is édes...

(#15696) Sanyi.il válasza mortison (#15695) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Ha csak 2-3 órán át érezted akkor a gypsy volt, sajnos nem a tartósságáról híres :(

(#15697) mufi válasza Sanyi.il (#15696) üzenetére


mufi
senior tag

Adok én neked ;] Na, ha a kolléga érzett esetleg vaniliát akkor az a gypsy volt. Jajj. Az qurva jó illat :B

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15698) Azie válasza mufi (#15675) üzenetére


Azie
őstag

Az oww a must have nyárra vonatkoztatott válssz volt ide. De látom nem jött át. Egyik legjobb nyári irodai illat. Igen, gyenge. Talán ezért is. Viszont hosszan tart.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15699) mufi válasza Azie (#15698) üzenetére


mufi
senior tag

Ez rendben volt, az nem volt rendben, a Stalwalker gyenge, na meg a statisztika...mindegy, nem szamit. :N

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15700) kk831228


kk831228
addikt

Na az előző rendelésem ment az éterbe... 😑

Írtam Andy bácsinak és visszautalja az árát...
írta hogy ha újra rendelem mindenképp kérjem mellé a regisztrált levél opciót... Így is tettem és meg is érkezett 2 nap alatt osztrákba... 👌

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.