Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) mufi válasza vond (#16900) üzenetére


mufi
senior tag

Tudom nem ez a topicja, de...a reklamok...en megertem, hogy kell a penz, de neha komolyan hanyinger kerulget, hogy milyen emberek vannak....de hat ez van...kussoljunk hisz ingye' van....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16902) mufi


mufi
senior tag

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16903) Fr0z3n válasza mufi (#16902) üzenetére


Fr0z3n
őstag

😯😯😯😯 Ezt honnan?

(#16904) El Gringo válasza mufi (#16902) üzenetére


El Gringo
senior tag

reméljük, nem liszt volt benne ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16905) mufi válasza Fr0z3n (#16903) üzenetére


mufi
senior tag

Nagyon nagyon régóta szemeztem vele, aztán valaki meglepett vele. Még nem volt időm rá, hogy megszagoljam, de hétvégén összeütök egy kis leírást.

El Gringo: arra más a forrásom :DDD

más: Tauert, mostanság?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16906) mufi


mufi
senior tag

Le male LH37X batch kezdo szamjegyei hianyoznak, hol talalhatok infot, hogy ez mikor batch lehet?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16907) El Gringo válasza mufi (#16906) üzenetére


El Gringo
senior tag

anélkül is lehet tudni, ha vintage. más a nyakánál a csík, a csík színe, a matrica az alján más... stb

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16908) mufi válasza El Gringo (#16907) üzenetére


mufi
senior tag

Na ennyire nem ertek mar hozza.....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16909) El Gringo válasza mufi (#16908) üzenetére


El Gringo
senior tag

basenotes.com-on azt hiszem, hogy van is rá egy topic képekkel. Ha jól rémlik...

[ Szerkesztve ]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16910) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Sziasztok, mi a véleményetek az Aldiban kapható Style márkájú férfi parfümökről? van Unique,Masculine,Dynamic és Luxury. lehet ebbe az árkategóriába jobbat kapni (csak nekem meglepően jóknak túnnek) és ezek közül nektek melyik a szimpibb? Köszönöm

(#16911) rasky válasza SirAlo (#16910) üzenetére


rasky
senior tag

Unique, Dynamic is van nekem a polcon...tartósak, ha bejön az illat, akkor ajánlom ebből a szempontból.

(#16912) SirAlo válasza rasky (#16911) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Köszi nekem is elsőre az Unique tetszett legjobban de mire haza jöttem egy másik talán még jobb lett de már nem emlékszek az melyik volt :)

(#16913) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

:O

(#16914) mufi válasza El Gringo (#16909) üzenetére


mufi
senior tag

Nézegettem neten is bár szerintem batchbaz ami fontos.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16915) El Gringo válasza mufi (#16906) üzenetére


El Gringo
senior tag

egy betű hiányzik elé, nem szám
[link]

[ Szerkesztve ]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16916) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Akinek volt már gyári üvege: Varvatos Dark Rebel Rider üveg nyitható/visszazárható vagy csak fújkálni/roncsolni lehet dekanthoz?:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16917) El Gringo válasza Mercutio_ (#16916) üzenetére


El Gringo
senior tag

kérdésedre a válasz:
[link]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16918) Jhonny06 válasza Mercutio_ (#16916) üzenetére


Jhonny06
veterán

Fújkálni kell. Érdemes ilyet berendelni, veszteség nélkül lehet belőle decantolni és a szoba se fog bűzleni utána. :D

(#16919) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ma Lumiere Noire van rajtam, ez bármilyen túlzás nélkül a legszexibb parfüm, amit valaha próbáltam. Még magamat is lepippantanám. Sajnos kezd fogyni a discovery set-es 10ml-em, kéne egy üveg.

[ Szerkesztve ]

(#16920) kk831228 válasza Jhonny06 (#16919) üzenetére


kk831228
addikt

:C :C :DDD Annyira azért nem lehet jó.. ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16921) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Al Haramain L'Aventure 100 ml 11490 ft

Múlt héten 14 felett volt.

[ Szerkesztve ]

(#16922) vond válasza Jhonny06 (#16919) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:DDD :DDD :DDD

Na erre én is kíváncsi vagyok. De nem a pippantás miatt. :D

Ha valaki fel tudna adni pár cseppet postán, azt megköszönném. :R

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#16923) Mercutio_ válasza Jhonny06 (#16918) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16924) El Gringo válasza vond (#16922) üzenetére


El Gringo
senior tag

ha más nincs, Neroliból tudsz rendelni vagy MFK-tól mintát :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16925) vond válasza El Gringo (#16924) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja, néztem, de azért nem olyan jó buli 2500 pénz 1ml-ért. :D Jó, tudom, rendeljek többet. ;]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#16926) El Gringo válasza vond (#16925) üzenetére


El Gringo
senior tag

ezer pénz :) MFK-től kapsz 8 ml-t 5k-ért :) A maradékot meg simán el tudod adni Facebookon, ha mondjuk Extraiteket választasz mellé. Posta ingyen.

ITT A LINK
[link]

[ Szerkesztve ]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16927) vond válasza El Gringo (#16926) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi a linket! :R

Másik háromnak mit ajánlanátok még mellé?

Basszus, tiszta hülye vagyok, most jöttem rá, hogy van nekem 2ml MFK Lumiere Noire-om otthon. :B Még egy nagyobb minta csomagban rendeltem egy itteni kollégától.

Egyszer kipróbáltam, de nem jött be. És nem is emlékeztem, hogy pont ez az MFK lenne az.

Nem tudom, hogy tényleg ennyire más-e az izlésem, vagy csak nagyon el voltam varázsolva. :D Na most rápróbálok mégegyszer.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#16928) mortison válasza vond (#16927) üzenetére


mortison
csendes tag

Szerintem egy nagyon drága wc illatosító az a parfüm :U

Szerk.: Ja nem bocsi, az az Aqua Universalis Forte lesz, a LN egy fokkal jobb. ;]

[ Szerkesztve ]

(#16929) pohár válasza Jhonny06 (#16918) üzenetére


pohár
félisten

én vettem ilyet, PdM-eket nem lehet vele decantolni, MFK-vel még nem próbáltam mondjuk... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16930) Jhonny06 válasza pohár (#16929) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem minden csőre megy rá, de már sokszor használtam és minimális volt, amivel nem lehetett használni. A PdM mondjuk pont baromi jól decantolható, lényegében 0 veszteséggel tudod spriccelni belőle, szóval oda nem is kell. De sok olyan parfümöm van, ami gyengén lenyomva sem spricceli és lényegében a fele elvész, mire átfújom. Azoknál nagyon nagy segítség ez a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#16931) mufi válasza Jhonny06 (#16919) üzenetére


mufi
senior tag

Fùjjjjjj :DDD ;] ez q elvetemült voltb :DDD :N :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16932) mufi


mufi
senior tag

Nezzetek meg Jeremy legujabb videojat. Elment az esze neki, tudtam, hogy egy bekepzelt senkihazi szarjanko, de ilyet, hogy neki koszonheti a Creed, hogy az Aventusbol annyit adtak el...kezdi megharapni ez a rossz kutya azt a kezet amelyik oly sokaig etette....

Ez a nap is ugy kezdodott mint a tobbi, amikor valami olyan parfumot bontok ki, amire regota vagytam. Lattam mar eloben, teszteltem is, nagyon tetszett az uveg, amelynek kupakja minden esetben egyedi csiszolasu kovet kap, de remelni sem mertem volna, hogy amikor kinyitom akkor "aztaq****" reakciot valtott ki belolem a latvany.
Mint ahogyan azt mar irtam, volt belole mintam. Az elso aranyfujas mellement, de a kovetkezo harom szepen a nyakamra. Jott egy huvos, femes nyitas, amolyan semmilyen illat. Egy nagyon legyengitett Allure HSE illathoz hasonlit szamomra. Azt ennyi. Elmult 40 perc, kezd megcsapni egy olajos illat. Az a fajta amit az apam a traktorbol szokott kiengedni, faradt olaj illat, valami kis fuszerrel, fura, erdekes kompozicio. Elojott a nap es a kocsi szelvedojen keresztul a nap elkezd sutni a boromre. Egyszer csak jon egy melegito illat, nem tudom megmondani mi van benne, de az a tipikus tengerparti illat, a tiszta illat amikor te egyedul allsz bokaig a tengerben, nincs napolaj/virag illat benne. Most kezdem erezni az illatot, egyre erosebben. Masfel ora telt el. Egy ujabb fel ora mulva elkezdem erezni azt az illator amit kerestem. A tiszta meleg tengeri fuvallat illatat, s ehhez meg kepzeld el, hogy ulsz egy csonakban a tengeren a napernyo alatt, s mar majdnem teljesen megszaradt a borod, s megcsap neha az a sos illat....az ereje elemi, vetekszik a haz masik udvoskejenek erejevel, sott, egy 40 m2-es irodaba jonnek be az emberek es azt kerdik mi ez az illat. Jon a kollegano, aki egy hideg fa, s azt mondja ebbol legkozelebb kevesebbet fujjak. Eltelik meg egy ora, a kollegak mar sohajtoznak korulottem, hogy ez mar tenyleg tul eros....eltelik mostmar 7 ora a 3 fujas ota, s nem hiszem el, hogy ez mar szamomra is sok. Marmint eros. Ott a sos kompozicio az orromban. Hihetetlen szornyeteg. Imadom. Ez egy potolhatatlan darabja lesz a gyujtemenyemnek. Itt egy kep rola. Aki megfejti mi ez, dobjon privit. Az elso szerencsesnek aki eltalalja, kuldok 1 ml mintat. :B

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16933) El Gringo válasza mufi (#16932) üzenetére


El Gringo
senior tag

Valahogy hasonlít a Megamare kupakjára :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16934) mufi válasza El Gringo (#16933) üzenetére


mufi
senior tag

Valahogy :B

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16935) -secret- válasza mufi (#16934) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Francba pedig azóta kerestem, hogy beírtad. :(

(#16936) El Gringo válasza mufi (#16934) üzenetére


El Gringo
senior tag

múltkori hozzászólásodnál pont megnéztem Fragranticán, aztán eszembe is maradt az értékeléseket látva. Ennyi sok diszlájkot ritkán látok :D De akkor már érthető

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16937) Mercutio_ válasza mufi (#16934) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor már ne kérdezzem meg Zsoltiékat az árakról? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16938) mufi válasza El Gringo (#16936) üzenetére


mufi
senior tag

Rohadt jo illat. En nem tudom mi a szar van a fragrantican. Ez a legjobb tenger illat, di sale, sel marine majd ez vezet.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16939) Jhonny06 válasza mufi (#16932) üzenetére


Jhonny06
veterán

Brutál szép kupak. Volt Orto-m, de annak elég átlagos volt a kupakja. Nekem kicsit túl lineáris a Megamare, de valóban különleges alkotás, tudom értékelni.

(#16940) mufi válasza Jhonny06 (#16939) üzenetére


mufi
senior tag

Gondolsz itt arra, hogy elejetol a vegeig egyforma? Lehet mas a te borodon? Basszus most kezd elviselheto ereje lenni.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16941) kk831228 válasza mufi (#16940) üzenetére


kk831228
addikt

Ebből majd egy fújásnyit küldhetnél... 😬🙏

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16942) El Gringo


El Gringo
senior tag

Most kipróbáltam a Cartier Santost. Á, micsoda retró. A nyitány pont ugyanolyan, mint a régi Alba Regia kölni, amivel a 90-es évek elején "locsolkodtunk" :)) Még lehet meg is van valahol :DDD

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16943) mufi


mufi
senior tag

Legyen nagy temanyitom mostanra. Osz, ki mit hasznal mostanaban vagy tervez hasznalni?
En Bois myserioux napkozben illetve delutan, amikor napsutes van. Van meg egy kis Ence noir Extreme, lassan elfogy de ugy hallom atesett egy csunya reformulacion. Van tapasztalata valakinek?
Oudbol van ketto fajtam. Carved oud es Oud immortel. Az oud immortel ...az valami hihetetlen, a carved oud hat, annyi penzert nem eri meg, de az illata meg sem kozeliti byredot.
Hamarosan (bleh, szerdan) jon a TYREX. Csak hogy legyen valami utos is.
Nagyon gondolkodok Bortnikoff mintakon, tudom nem olcsok, de veszek egyet, szerintem van itt is akit erdekelne...tenyleg kivancsi vagyok erre a wow faktorra, nagyon reg nem talalkoztam olyan illattal amitol seggreultem volna, allitolag ezek meg olyanok....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16944) pohár válasza mufi (#16943) üzenetére


pohár
félisten

nekem egyelőre ez van őszre/télre:

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16945) sting2


sting2
addikt

Mivel "kölyök" koromból szép emlékeim vannak a Zöld koponya üveges Police To Be parfümről, ma - csak úgy alapon beleszagoltam és felhelyeztem a csuklómra ebből :
https://www.notino.hu/police/legend-eau-de-parfum-ferfiaknak/
Meglepően jól működik, nem tolakodó, nincs cukormáz jellege (- pedig a "fás stílus" sokszor ez irányba hajlik manapság), és rendkívül kellemes lecsillapodva/megnyugodva is, de mégis intenzív.
Olyan tipikus "melóba járós" nem drágán.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#16946) tibbike01 válasza mufi (#16943) üzenetére


tibbike01
őstag

A Batmentől nem ültél seggre? :D

Amúgy én egy üveg Dunhil Iconon gondolkodok. Nagyon jól működik rajtam.

(#16947) Mercutio_ válasza pohár (#16944) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha már közvélemény kutat ás;]

Ezek közül mit javasoltok a mostani enyhe időben, mi az amivel várjam meg a késő őszi/ téli napokat és mit tegyek el jövő nyárig? :F

CdG - MAN 2
Histoires de Parfums - Blue bottle 1.1
Creed - Original Vetiver
Creed - Royal Water
Montale - Black Aoud
Parfums de Marley - Oajan
Xerjof - Naxos
Prada - Carbon
Prada - Black Luna Rossa
Amouage -Sunshine
Geo. F. Trumper - Eucris

mufi: Lalique EN sport, Mancera Cedrat Boise

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16948) mufi válasza tibbike01 (#16946) üzenetére


mufi
senior tag

De, de az nem olyan, amely emberek kozott viselheto. Az tudom kiknek tetszene.

pohar: az initio az...azt en ugy vartam, de rajtam basszus, semmi, valami poros puderes, oudhoz koze nincs illat...

Mercutio_ : Oajan :R

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16949) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Notinon ingyen szállítás van!

(#16950) mufi válasza -secret- (#16949) üzenetére


mufi
senior tag

:Y tok jo. Kompenzalja a royal oud arcedulajat...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.