Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) Viktor0610 válasza NandoXXL (#21750) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha vigyázott rá, rendben tartotta, szerintem lehet új állapotú.
De ha emiatt te a hatósághoz mennél, hát... sok sikert. :U

Samsung Galaxy A54

(#21752) Kalandor válasza NandoXXL (#21750) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem azt írta, hogy új. Ránézésre szép állapotú, így nagy gond nem lehet. Többet látsz ebbe az elnevezésbe bele, mint ami benne van.

(#21753) Zsocy155 válasza Intruder2k5 (#21749) üzenetére


Zsocy155
őstag

Köszönöm szépen, úgy lesz.
Eddig csak a jófogáson találtak meg a valószínűleg google-val fordított jelentkezők a termékre, hogy írjak e-mailt.....

(#21754) DS39 válasza NandoXXL (#21750) üzenetére


DS39
nagyúr

Igen, téves az elnevezés, újszerű állapotúnak szokták ezt nevezni.
A hatóságok helyett írd meg inkább neki privátban. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21755) user12


user12
őstag

Sziasztok
Nekem most az jutott eszembe, hogy egy Ph! Shop szerintem szuper volna. A "szokásos" reklám dolgok, toll, póló, sörnyitó, sapka, pendrive, stb. ezeket kisebb-nagyobb tételben fel lehet iratoztatni és a premium előfizetés mellett némi bevételt is generálna az oldalnak.

Nem tudom feldobta-e már valaki

A nyereményjátékokban mindig vadásszuk a ph-s tollat, de sose jön össze :(((

[ Szerkesztve ]

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#21756) macilaci78 válasza user12 (#21755) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gondolom, az ilyesmi kiváltság, nem termék.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#21757) djbb534


djbb534
tag

Halihó! Remélem jó helyen! Lehetne a multimédián belül egy mikrofonok kategórát létrehozni? Én pl. most azt keresnék de nem találok, gondolom, hogy aki szeretne feltenni rá hirdetést nem tudja hová tenni... a webkamera részre látok feltöltve egyet-egyet :U

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

the way it's meant to be played

(#21758) Gardaai válasza Gardaai (#21663) üzenetére


Gardaai
senior tag

up
Tudom user error, de ennyi erővel tudjam kifizetni kétszer is a hirdetést. :D

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#21759) Intruder2k5 válasza Gardaai (#21758) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ki tudod fizetni kétszer, ilyenkor nyilván a fizetett időszak kiszolgálási ideje és meghosszabbodik.

(#21760) Kalandor válasza djbb534 (#21757) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Volt eddig is ilyen: [link] , de akkor átlinkeltem a Multimédiába is.

(#21761) Kalandor válasza user12 (#21755) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jó lenne, csak nincs rá kapacitás :(

(#21762) user12 válasza Kalandor (#21761) üzenetére


user12
őstag

Értem, köszi :U

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#21763) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Nekem az álmom egy dark megjelenés lenne! Este mobilon is jobb, hogy ne folyjon szét a szemem a semmilyen kontraszton, s lehetőleg már mindenhol inkább azt használok. Nem lenne valahogy megoldható valamelyik aloldal alá, vagy plusz funkcióként? :) Biztosan sokan szeretnék!

Pc-n még csak-csak megoldható, de mobilon ügyes bajos :) (folyamatosan visszaáll itt :( ) Visszaolvasva azért tényleg lenne erre igény globálisan is. Az egy nagyon korrekt megoldás volna, ha mindenkinek elérhető lenne! :R

[ Szerkesztve ]

(#21764) Zsolt,72 válasza Soulfly842 (#21763) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Prémium előfizetés tartalmazza a sötét módot.

(#21765) Soulfly842 válasza Zsolt,72 (#21764) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ok, kk, azt olvastam.

(#21766) macilaci78 válasza Zsolt,72 (#21764) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Béta...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#21767) Gardaai válasza Intruder2k5 (#21759) üzenetére


Gardaai
senior tag

Jogos, akkor módosítom: hirdetést. megrendelést. :)

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#21768) Zsolt,72 válasza Soulfly842 (#21765) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

…amúgy én is támogatom, hogy legyen mindenki részére elérhető, tehát megértem a kérésed, ötleted. Éjjel-nappal sötét módban fut a telefonom, pont azért, mert jobb a szememnek (51 éves vagyok, már nem a régi :B ). Itt, a lapcsalád esetén is előnyösebb volna azt használnom.

(#21769) macilaci78 válasza Zsolt,72 (#21768) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mindenki részére elérhető a prémium tagság. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#21770) lezso6 válasza Zsolt,72 (#21768) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Béta mivolta miatt nem elérhető mindenhol.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21771) macilaci78 válasza lezso6 (#21770) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezt úgy értsük, hogy fizetni kell azért, hogy valaki béta teszter legyen? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#21772) lezso6 válasza macilaci78 (#21771) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Keress rá hogy early access, ez teljesen bevett dolog.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21773) Zsolt,72 válasza lezso6 (#21770) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Értem, köszönöm a választ. :)

(#21774) Golden9 válasza macilaci78 (#21771) üzenetére


Golden9
addikt

Természetesen.
Tudni kell a munkát kiszervezni. :)

[ Szeretkezve ]

(#21775) janeszgol


janeszgol
félisten

Olyan blokkolasi lehetoseget nem akartok bevezetni, mint ami a facebookon van? Rogton ratennek vagy 100 tagot.
Nem latom oket, engem sem latnak. Max a HA lenne kivetel, de az sem muszaj.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#21776) Viktor0610 válasza janeszgol (#21775) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem, mire gondolsz.
Prémium tagként el tudnád rejteni az ignorálni kívánt tag(ok) hozzászólásait, a privátot eleve tudod tiltani, prémium nélkül is.
Ha nem tudtál erről a feature-ről, akkor persze, nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#21777) janeszgol válasza Viktor0610 (#21776) üzenetére


janeszgol
félisten

De ok attol meg latjak az en hozzaszolasaim, nem?

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#21778) Viktor0610 válasza janeszgol (#21777) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát ez jó kérdés. 🤔
De gondolom, igen. Bár engem nem zavarna, de így már értem, mire gondolsz.

Samsung Galaxy A54

(#21779) Golden9 válasza janeszgol (#21777) üzenetére


Golden9
addikt

Kijelentkezve is láthatják.

[ Szeretkezve ]

(#21780) Viktor0610 válasza Golden9 (#21779) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát ez igaz, de ilyen alapon kijelentkezve te is láthatod az ő hozzászólásaikat.

Samsung Galaxy A54

(#21781) , válasza janeszgol (#21775) üzenetére


,
addikt

Ezt támogatnám én is, illetve az se ártana (sőt, szerintem létkérdés lenne) ha végre lenne rendes tiltás funkció is, hogy ne tudják az embert zaklatni, ha már egyszer a privátban történő zaklatást hiába jelenti az ember (az alapján nincs moderálás). Ami jelenleg van tiltás funkció a privát üzeneteknél, az csak annyit csinál, hogy a tiltott személy üzeneteit az üzeneteim listájának elejéről a lista végére teszi. De attól ő még ugyanúgy tud írogatni, el is tudom olvasni, sőt, akár válaszolni is tudnék neki, holott elvileg le van tiltva az illető.

(#21782) lezso6 válasza , (#21781) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez feature, mert ha nem tudja valaki, hogy le van tiltva, akkor nem fog egyéb csatornákon próbálkozni. Meg nem is akarja mindenki tudatni azt a másikkal, hogy le van tiltva. Ha mégis, akkor megírhatod neki...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21783) , válasza lezso6 (#21782) üzenetére


,
addikt

Értem. Én csak abból indultam ki, hogy más hirdetési oldalakon is van lehetőségem ténylegesen letiltani az illetőt, ezért úgy gondolnám, hogy hasznos lenne itt is, ha létezne ilyen funkció (én személy szerint azt se bánnám, ha csak prémium funkcióként).

(#21784) lezso6 válasza , (#21783) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De annak mi értelme van? Ha tudatni akarod vele, hogy letiltottad akkor megírod neki. Semmi értelme annak, hogy nem tud írni, az a lényeg, hogy te ne kapj értesítést.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21785) Soulfly842 válasza lezso6 (#21784) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egyébként annak sincs sok értelme, hogy ha a másik fél azt hiszi, hogy most olyan jól leírta alpári stílusban, hogy köpni-nyelni nem tudott és jólmegmegmondta. Ha valaki letilt valakit okkal teszi, s már nem akar vele levelezetni se, vagy utolsó írás előtt még egyáltalán megnyitogatni a várható tartalmú üzenetet (az értesítést meg szépen megkapja, hogy az adott felhasználó nem kíván fogadni tőle üzenetet).

Letiltanom még senkit sem kellett, de szerintem így logikus.

Szerintem igenis van értelme.

(#21786) , válasza lezso6 (#21784) üzenetére


,
addikt

De hisz a letiltásnak pont az lenne a lényege/értelme, hogy ne tudjon többet írogatni nekem a másik fél. Pont ezért tiltja le az ember az illetőt, nem másért. Nem akarok én semmit sem tudatni vele, nem tartozok neki semmiféle válasszal, egyszerűen csak le szeretném tiltani, mert pl. sérteget, valótlanságokat állít, zaklat, fenyeget, stb., stb., stb.

Eleve a "tilt" szó jelentése is az, hogy: cselekvést nem enged.
https://wikiszotar.hu/ertelmezo-szotar/Tilt

Ezzel szemben a jelenlegi tiltás funkció itt pont hogy engedi továbbra is neki azt, hogy írogasson, tehát nem tölti be azt a szerepét, mint mondjuk más hirdetési oldalakon.

Ettől függetlenül persze ha itt így működik, akkor így működik, nem tud az ember mást csinálni, vagy megszokik, vagy megszökik.

(#21787) lezso6 válasza Soulfly842 (#21785) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pedig jó az, mert levezette a gőzt, így nem fog megpróbálni más csatornákon zargatni. :) Én csak azt látom, hogy akit ilyet akar annak az a célja hogy bekorlátozza a másikat, ami gyakorlatilag csak egy visszaszólás, s ez könnyen lehet, hogy még jobban felcseszi az illető agyát, hogy aztán nekiálljon kutatni utánad, megkeresni mindenféle adatait és tovább zargatni.

Máshol azért van másfajta letiltás, mert azt egyszerűbb megcsinálni, miközben rosszabb megoldás, mint ami itt van. Egyébként is miért érdekel, hogy most ő mit tud csinálni és mit nem? Azt akarod, hogy téged ne tudjon zargatni, tehát elég ha nem kapsz értesítést. Úgyse látod, így miért baj ha tud írni? Így neked is jó, meg neki is jó (azt hiszi hogy láttad ahogy jól megaszonta). Vagy most ilyen kicsinyes bosszút akartok, hogy még ez a kis látszólagos öröm se legyen meg neki? Ennyi erővel vissza is szólhattok hasonlóan. Vagy konkrétan ezt is csináljátok, azaz visszaszóltok valami szépet csak utána le akarjátok tiltani, hogy a tietek legyen az utolsó szó? :))

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21788) lezso6 válasza , (#21786) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Eredetileg ignorálás volt a neve, csak átneveztük letiltásra, mert azt többen megértik.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21789) DS39 válasza lezso6 (#21787) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem nagyon érint, de érthető mindkét álláspont, mi lenne, ha csinálnátok tényleges tiltásra is opciót? (Akár prémium feature-ként)

(#21790) lezso6 válasza DS39 (#21789) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Számomra nem érthető a másik álláspont. Miért jó az? Azóta se sikerült leírni ezt. És én úgy látom, épphogy kontraproduktív lenne, s legfeljebb csak kicsinyes bosszú a cél.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21791) Soulfly842 válasza lezso6 (#21787) üzenetére


Soulfly842
addikt

Abban igazad van, hogy mindkettőnek van egy erős pszichológiai vetülete. Az egyik csendes passzivitással zárja le a sztorit és meghagyja a naiv győzelem ködében a maga kis vakságában (abban a hitben, hogy úgy megmondta, hogy nem volt ellenérv); míg ezzel szemben (a másik oldalon) van, aki ezt úgy éli meg, hogy az igazságérzete sérül, ha hagyja érvényesülni a válaszolás lehetőségét és a semmilyenség, valótlan állítások, vagy simpla erőszakos butaság látszat erkölcsi diadalát hagyja felépíteni egy kicsinyes megszólalónak.

Hogy melyik a jobb? - etekintetben viszont ad igazságot ez a kommented. Az se jó alternatíva, ha egyéb elérést vadász a saját kis megkeseredésében, hogy 'jólmegasszondhassa' pont az ilyen emeberek a kényszeres megmondók, zaklatók.

Szóval, fenntartom attól függetlenül, hogy a nagy 'úgymegmondomhogyköpninyelninem tudott és vissza se írt' - se a legoptimálisabb megoldás. :)

#21790lezso6

Egyfelől azért, amit itt leírtam, másfelől azért, mert az is egy erős jelzés, hogy köszönöm, de az ilyen stílusú megnyilvánulások meddők, nevetségesek, s már ez alapján arra se méltó, hogy bármilyen más szövevénye legyen a dialógusnak.

Ez is egy rendkívül intenzív jelzés, s ha több ilyen ember leledzik, akkor ha folyamatosan ilyen impulzusokat kap - talán (halványka, de akkor is lehet), hogy magába néz, hogy nem-e ő maga a folyami troll, hogy folyamatosan ilyen reakciókat kap. Talán visszaszorítóbb hatású lenne a folyamatos ilyen reakció, s bizonyos negatív túl erőszakos megszólalásokat visszafojtana.

Illetve így legalább nem kellene többször látnia azt se a tiltó félnek, amikor küldi neki, hogy letiltja, hogy éppen milyen szintet hozott. Felesleges impulzus, kicsinyes és nem is kíván vele senki sem foglalkozni vele, ha már elhatározta, hogy erre a színvonalra nincs szüksége.

[ Szerkesztve ]

(#21792) Intruder2k5 válasza lezso6 (#21787) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Vagy konkrétan ezt is csináljátok, azaz visszaszóltok valami szépet csak utána le akarjátok tiltani, hogy a tietek legyen az utolsó szó? "

Korábban amikor volt már erről szó, erre volt egy javaslatom, hogy az általad küldött utolsó üzenet után leghamarabb 24 órával tudj tiltani valakit. Tehát ha írsz neki, akkor várnod kell 24 órát, hogy tiltani tudd. Amúgy részemről is +1 a teljes tiltásra, bár tudom hiába. :B

(#21793) Viktor0610 válasza Intruder2k5 (#21792) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Amúgy részemről is +1 a teljes tiltásra, bár tudom hiába."
Olyan ez, mint a dupla off. :( :))

Samsung Galaxy A54

(#21794) DS39 válasza lezso6 (#21790) üzenetére


DS39
nagyúr

Szerintem egyszerűen nem akarja tudni az ember, hogy írnak neki azok, akiket letiltott.
Én régen Huawei-n nem szerettem, ha letiltottam egy számot, akkor mindig jelezte hogy blokkolt hívásom volt.
A mostani telefonomon csak akkor tudom meg ezt, ha azt a számot feloldom, akkor jelzi ki.

(#21795) macilaci78 válasza lezso6 (#21790) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A tiédet nem értjük. Mi abból indulunk ki, hogy a tiltás után a tiltottól semmi nem jut el a tiltóhoz, ez lenne az elvárás.
Te pedig abból indulsz ki, hogy a tiltott záros időn belül megunja a másik egrecéroztatását, pm-ben kiadja a gőzt, mert szerinted nem fogja minden egyes adandó alkalommal elmondani mindennek akár a háta mögött.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#21796) lezso6 válasza DS39 (#21794) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De a PH nem jelzi. Egyedül a privátlista végén van ott, de ott se mutat semmit, csak azt hogy le van tiltva az adott júzer.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21797) lezso6 válasza macilaci78 (#21795) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Miért most eljut? Nem. Ugyanaz történik, mintha nem írhatna, ezért nem értem mi a gond.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21798) macilaci78 válasza lezso6 (#21797) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Eszerint eljut.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#21799) lezso6 válasza macilaci78 (#21798) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem jut el, mert csak a nick látszik a végén. Persze rá tudsz kattintani, s akkor látod mit írt, így végülis eljut. :D De minek kattint rá? Nem azért tiltja le, mert nem érdekli? :DDD Ez erősen tudathasadásos viselkedés.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21800) lezso6 válasza Soulfly842 (#21791) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha valaki privátban zargat, akkor nem móresre kell tanítani, mert azzal csak lesüllyedsz a szintjére, meg csak eszkalálod a helyzetet. Egyszerű: ignorálni kell. Trollokat se etetjük. Evileg felnőtt emberek vagyunk vagy mi, nem kell ebből egósérelmet gyártani, hogy valaki visszaírhat (amit te észre se veszel). :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.