Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) Intruder2k5 válasza Gardaai (#22150) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, ha fizetősként van feladva, akkor lehet dupla hirdetésed.

(#22152) Gardaai válasza Intruder2k5 (#22151) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nem ez a kérdés. Hanem 30 napon belül ugyan azt a hirdetést feladtam, csak most "legálisan" fizetett hirdetésként 2 kategóriában.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#22153) Intruder2k5 válasza Gardaai (#22152) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Fizetett hirdetésként feladhatod hetente is.

(#22154) Kalandor válasza Troy. (#22109) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tádámm :)

(#22155) Sanyi.mTs válasza Kalandor (#22154) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

max 2év, amit venni/halmozni lehet?

[ Szerkesztve ]

(#22156) Kalandor válasza Sanyi.mTs (#22155) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Vehetsz többet belőle.

(#22157) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

valóban a tagság érvényessége mellett van hosszabbítás gomb :R

(#22158) Troy. válasza Kalandor (#22154) üzenetére


Troy.
addikt

Láttam ám, terjesztem is az igét! :)

.

(#22159) csako válasza lezso6 (#22133) üzenetére


csako
veterán

ha minden igaz, akkor még idén engedélyezni fogja a Mozilla a szükséges feature-t, így majd jó lesz.
121-es bétában már megy [link]
The :has() selector is now supported. This allows authors to match elements that has, or "anchors", at least one element matching its relative selector.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#22160) ekkold válasza ekkold (#22108) üzenetére


ekkold
őstag

Erre nem igazán reagált senki, ennyire esélytelen a dolog?

(#22161) Viktor0610 válasza ekkold (#22160) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vettük a jelzést, köszönjük! ;]

Samsung Galaxy A54

(#22162) Vismajor01 válasza Vismajor01 (#22139) üzenetére


Vismajor01
addikt

Erre semmi?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#22163) Viktor0610 válasza Vismajor01 (#22162) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jajj, ne csináljátok már!
Ez az Ötletek, javaslatok, hogy még jobb legyen a PH! lapcsalád topik, nem a Ha beírod ide az ötleted, 100%, hogy megvalósítjuk.

Samsung Galaxy A54

(#22164) lezso6 válasza Vismajor01 (#22162) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az az irányelv, hogy a követhetőség miatt mindenkinek külön kell válaszolni. Valamilyen design megoldás kellene arra, hogy össze legyenek vonva ezek az egymás alatti válasz hozzászólások, de egyelőre nem sikerült megszülni esztétikus megoldást. Lásd link.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22165) FoxiestFox válasza lezso6 (#22164) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Esetleg @mention szinten?
Tehát ha valakit megemlítesz a hsz-ben, akkor az illető kicsit kiemelve látná az adott hsz-t.

(#22166) vlevi válasza lezso6 (#22164) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az beleférne, hogy, amikor egy off hozzászólásra válaszolok, akkor az off jelölést alapból bekapcsolják?

(#22167) FoxiestFox válasza vlevi (#22166) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ennek akkor lenne értelme, ha eleve off hsz-re válaszolsz.

(#22168) Oldman2 válasza FoxiestFox (#22167) üzenetére


Oldman2
veterán

Azt kérte...

(#22169) ekkold válasza Viktor0610 (#22161) üzenetére


ekkold
őstag

Értem. Az is egyfajta válasz - ha nincs válasz (csak akkor tulajdonképpen tök felesleges ide írogatni). Akkor sem fogok elkeseredni, ha leírjátok, hogy "nem tervezzük ilyen funkció megvalósítását", de valamivel mégis korrektebb. Persze ha mégis megvalósul, attól szerintem jobb lenne a fórum.
Az utóbbi hozzászólásom talán arra is vonatkozott, hogy mások sem írták be sem azt, hogy "jó lenne", sem azt, hogy "felesleges, úgysem használná senki".

(#22170) DS39 válasza ekkold (#22169) üzenetére


DS39
nagyúr

Ezt a featuret 10-15 éve egy phpbb-s fórum motor is tudta, hogy be tudtál illeszteni egy youtube videót a hozzászólásba (persze akkor még flash volt, nem HTML5), szerintem hasznos funkció.

(#22171) cof válasza lezso6 (#22164) üzenetére


cof
veterán

Jó lenne úgy is, hogy amikor már él a válasz vagy új hozzászólás javascript akkor ha valamelyik hsz sorszámára kattintok azt beillessze automatikusan vastagon szedve mint alább csináltam.

#22163 Viktor0610 Igen tudjuk, még mindig feketék a betűk régi szerkesztőben. :U

[kép]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#22172) Intruder2k5 válasza DS39 (#22170) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

LOGOUT írások esetén itt is ezer éve működik a YT videó beillesztés, de annak idején az a döntés született, hogy hozzászólásokba ezt inkább ne engedélyezzük.

(#22173) FoxiestFox válasza Oldman2 (#22168) üzenetére


FoxiestFox
félisten

És tényleg, nem kéne a kádból fórumoznom :))
Ezt az ötletet támogatom amúgy.

(#22174) Vismajor01 válasza lezso6 (#22164) üzenetére


Vismajor01
addikt

Sztem pont a követhetőség romlik, amikor 1 hozzászólás helyett 41 között kéne megtalálnom ami nekem szól. Még linkeltem és képeket egy másik fórumról hogy ott hogy van megoldva, teljesen követhető és jól néz ki. Persze a hozzászólás mezó is szélesebb :D Amúgy ez mitől függ mekkor a weboldal? Telefonra van optimalizálva v hogy? Nekem 34"on a képernyő 80% szürke mező. :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#22175) 0xmilan válasza Vismajor01 (#22174) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha kitoltene a forum a 34"-t, akkor olvasas kozen nem talalnad meg, hogy hol kezdodik az uj sor, ami fel meterre van az elozo sor vegetol. :D

(#22176) lezso6 válasza Vismajor01 (#22174) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pont az a lényege a fenti összevonásnak, hogy külalakra egy hsz-nak látszik. Miközben logikailag tárolva van hogy kinek megy a hsz így akár kiemelhető az, hogy melyik választ küldték neked.

A 21:9 nem arra való, hogy egy oldal nézz rajta. Sőt, WQHD felbontástól a sima 16:9 se, azon is elfér kettő. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22177) FoxiestFox válasza lezso6 (#22176) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezért szeretek leginkább 4:3-on fórumozni. :D

(#22178) lezso6 válasza FoxiestFox (#22177) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fórumozni pivot módban kell. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22179) Intruder2k5 válasza lezso6 (#22178) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát nem is fogom fektetve tartani a telefont. :D

(#22180) weiss válasza vlevi (#22166) üzenetére


weiss
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#22181) weiss válasza Vismajor01 (#22174) üzenetére


weiss
addikt

Tampermonkey szkripttel be lehet kapcsolni, hogy színezze a hsz. cellát, akkor elég feltűnő. Nem tudom, ezt miért nem alap, nem hiszem, hogy nagy munka lenne implementálni.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#22182) Golden9 válasza lezso6 (#19481) üzenetére


Golden9
addikt

:( Nekem nem tetszenek ezek a hozzászólás összevonás ötletek, de ha mégis megvalósulna, akkor azt lehetne korlátozni, hogy csak a korábbi hozzászólásokra lehessen így válaszolni, az utána érkezőkre már ne. Így nem lennének megkeverve a számozások. :R

[ Szeretkezve ]

(#22183) Gardaai válasza Golden9 (#22182) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nekem mindig kettős érzésem van ezzel kapcsolatban.Terjedelmes szövegeknél ez olyan szintű kavalkádot eredményezne, hogy azt én nem szeretném látni vagy akkor legyen alapból összecsukott állapotban.
Az tény, hogy jelenleg is jó pár bug van a jelenlegi működésben is, tehát így sem lehet 100%-osan visszalépegetni, illetve nagyon korlátozza a használatot.
Az már eleve egy sokkal jobb megoldás lenne, ha nem az adott hozzászólást szedné ki külön oldalra egymagában, hanem az adott oldal, adott hozzászólásához ugrana amit akár háttérszínezéssel megjelölne.
De már azzal is ki lennék békülve, ha a #19481-re hover, tooltip, modalként ugrana fel a hozzászólás szövege és ha akarom, akkor lenne ott egy ugrás a hozzászóláshoz ami az eredeti funkciót tartalmazná.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#22184) ledgeri válasza lezso6 (#22164) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha erre, agy ilyenre jönne válasz akkor az hogy nézne ki? Ha minden másolódik akkor egy "veszekedős, vitatkozós" fórumban csak a legutolsó hsz-t kell majd elolvasni, mert minden benne lesz! ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#22185) lezso6 válasza ledgeri (#22184) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak azokat vonná össze, ami egy embertől származik és egymás után van. Ha más szól hozzá közben, akkor már nem lesz összevonva. S ez csak külsőség, tehát technikailag külön-külön hozzászólások, ezért elérhető maradna a nem összevont nézet is.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22186) lezso6 válasza Golden9 (#22182) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem lenne megkeverve semmi, lásd fent. Csak egy jó dizájn kéne, hogy nézzen ki valahogy.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22187) lezso6 válasza Gardaai (#22183) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az tény, hogy jelenleg is jó pár bug van a jelenlegi működésben is, tehát így sem lehet 100%-osan visszalépegetni, illetve nagyon korlátozza a használatot.

Milyen bug?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22188) Gardaai válasza lezso6 (#22187) üzenetére


Gardaai
senior tag

Már nem szoktam figyelni hogy jön elő meg mi, de ami rengetegszer előjön pl. írok egy korábbi hozzászólásra vagy nem (tudom mitől függ), akkor frissítés után random csak 4 vagy éppen amennyi hozzászólást látok. De ezt már szerintem ide is raktam korábban.

Szerk.: ja ez az ajánlós topik, a buggosba írtam, ahogy nézem többször is: [link]

[ Szerkesztve ]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#22189) Golden9 válasza lezso6 (#22185) üzenetére


Golden9
addikt

"elérhető maradna a nem összevont nézet is."

Akkor ez csak bekapcsolható lenne, ahogy a sötét mód?
Normál nézetben itt minden al-hsz-nek ismét lenne avatárképe, és színes fejléce?

De a sorszámozás keverését nagyon el kellene kerülni. :R

[ Szeretkezve ]

(#22190) lezso6 válasza Gardaai (#22188) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nem bug, hanem feature. Ha írsz egy hozzászólást, akkor mindig arra az oldalra ugrik, ahol az új hozzászólásod van. Közben meg ugye írhattak mások, így ha pl #123 volt az utolsó amit láttál, akkor nem biztos hogy #124 lesz a te hozzászólásod, hisz ha rajtad írnak még ketten azelőtt hogy elküldted, akkor #126 lesz. És ha 25-ös bontás van, akkor a #126 már a következő oldalon lesz, s oda irányít.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22191) lezso6 válasza Golden9 (#22189) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha lesz ilyen, akkor opt-out lesz, azaz alapból összevonva mutatná, de kikapcsolhatóan.

A sorszámozás keverését nem értem, a képen szépen sorban van.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22192) Gardaai válasza lezso6 (#22190) üzenetére


Gardaai
senior tag

Most megnézegettem amiket linkeltem és akkor nem így működött. Ez tuti!
Írom is, hogy 3 kommentet látok csak. Most normálisan működik, akkor azóta lehet javítva lett. Mostanában nem pötyögök olyan sokat, szóval lehet amik voltak bugok javítva lettek és/vagy nem tűnnek meg fel.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#22193) ledgeri válasza lezso6 (#22185) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R Nem vettem észre a készítő számainak változását!!!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#22194) lezso6 válasza Gardaai (#22192) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De hát úgy működik, ahogy leírtad, ez feature. Nem volt "javítva", hozzá se nyúltam már nagyon régóta.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22195) Vismajor01 válasza lezso6 (#22190) üzenetére


Vismajor01
addikt

Arra nincs lehetőség, hogy ha elmentett topikoknál én vagyok az utolsó hozzászóló, akkor a végére ugorjon ne az elejére? Urambocsá soha nincs semmi okom az első oldalt megnyitni, az utolsót meg elég sok. De ha én vagyok az utolsó hozzászóló akkor ahogy én látom, nincs erre lehetőség :F

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#22196) Golden9 válasza lezso6 (#22191) üzenetére


Golden9
addikt

Csak addig lesz sorban, amig valaki nem válaszol az 5 perces szerkesztési időn belül az utána érkező hsz-re.
Van egy topikban 5 hsz, majd az utolsó írása után 5percen belül jön még 3, ekkor az ötödik írója válaszól a hatodiknak, és a nyolcadiknak. Ezzel igy lesz a hsz-számozás.:

#1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#5

#9 (Első al hsz.)
#10 (Második al hsz.)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ Szeretkezve ]

(#22197) lezso6 válasza Golden9 (#22196) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor valamit félreértesz. Azért lenne az #5 után a #9 meg #10, mert utóbbi kettő az válasz az #5-re? Nem szálak lennének, mint pl redditen, hanem ha pl én egymás után 3 embernek válaszolok, akkor azt egybevonná, mintha egy hozzászólásban válaszoltam volna mindenkinek. Mindig sorrendben maradna minden.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22198) gyulaszu válasza Vismajor01 (#22195) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Mivel nincs buborék a számmal, ezért a zászlóra kattintva oda ugrik. Vagy valamit teljesen félreértek...

gyulaszu

(#22199) Viktor0610 válasza Golden9 (#22196) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De ha utána keletkezett a hozzászólás, akkor arra kell válaszni, nem a már meglévőt szerkeszteni.

Samsung Galaxy A54

(#22200) lezso6 válasza Vismajor01 (#22195) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az állítható be, hogy a topikokra kattintva az utolsó blokkot mutassa mindig.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.