Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) Kalandor válasza Vismajor01 (#22300) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem igazán :(

(#22302) MasOyama


MasOyama
őstag

Jó lenne, ha a leveleket(privát beszélgetéseket) lehetne mappákba tenni. Akár előre létrehozott mappák is jók lennének. Vagy lenne legalább egy arhiv mappa. Sok olyan beszélgetés van, amit nem akarok törölni, pl vásárolt termékek levelezése, de nincs szükségem rá, hogy az éppen folyó beszélgetések között lássam. De több száz beszélgetésem van, és így elég zavaró. :R

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#22303) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Épp adtam fel egy hirdetést Samsung TV/monitor, ami épp 20"-os.
A kategóriák szerintem rosszul vannak megnevezve, mivel <20" és utána 21"-26" a következő, vagyis a 20" épp nincs sehol.
Valamint azt szeretném kérdezni, hogy ugyanezt az eszközt meghirdethetem a televíziók között is?

gyulaszu

(#22304) Kalandor válasza gyulaszu (#22303) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A <20"-ba teheted.
Ha TV/monitor is, mindkettőben hirdetheted, de csak egy hirdetésben.

(#22305) Kalandor válasza MasOyama (#22302) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nem lesz egymahar, de az aprós-nem aprós szét lesz szedve.

(#22306) Oldman2 válasza Kalandor (#22304) üzenetére


Oldman2
veterán

Mindkettőben? Azt hogyan?

(#22307) Kalandor válasza Oldman2 (#22306) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Választ egyet a két kategória közül.

(#22308) Oldman2 válasza Kalandor (#22307) üzenetére


Oldman2
veterán

Ok, értem.
:R

mindkettőben != bármelyikben

(#22309) weiss


weiss
addikt

Hardveraprón a hirdetés akciógombjai miért lettek kiszervezve egy új gomb alá? Ráadásul rögtön a megtekintésekre lett rátolva.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#22310) Kalandor válasza weiss (#22309) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert így fért el.
Javítva, már jobbra van rendezve.

(#22311) MrAlex


MrAlex
tag

Nem találtam ilyen funkciót, de ha van vegyétek tárgytalannak.

Hirdetéshez kapcsolódó automatikus válasz(Hardveraprón):
A funkcióval a hirdetés létrahozásakor vagy szerkesztésekor megadhatsz egy automatikus üzenetet, amit a vásárló akkor kap meg amikor először ír privát üzenetet a hirdetésen keresztül.

Ez nekem azért lenne nagyon hasznos, mert nem mindenkinek tudok azonnal válaszolni, viszont ezzel az automata üzenettel már tudnám jelezni a vásárló felé, hogy élek meg minden, csak egy kis türelmet kérek stb.

3D NYOMTATÁS - LEGJOBB ÁR-ÉRTÉK ARÁNY - PLA, ABS, PETG, TPU, PC, NYLON

(#22312) 0xmilan válasza MrAlex (#22311) üzenetére


0xmilan
addikt

Az automatikus uzenet pont, hogy nem bizonyitana, hogy elsz meg. :D

(#22313) DS39 válasza 0xmilan (#22312) üzenetére


DS39
nagyúr

Pontosan. Ennek semmi értelme.
Ha lenne ilyen funkció, a vevő jelölt is tudná, hogy ez csak egy automatikus üzenet, így pont annyit ér, mint egy szolgáltatónak írt levél esetén, haszontalan buksisimogató.

[ Szerkesztve ]

(#22314) MrAlex válasza DS39 (#22313) üzenetére


MrAlex
tag

Pont ezért nem haszontalan. Ha egy szolgáltatónak írsz és semmi visszajelzést nem kapsz az jobb, mintha kapnál egy jól megfogalmazott üzenetet, amiből tudod hogy mire számíts az érdeklődésedet követően?

3D NYOMTATÁS - LEGJOBB ÁR-ÉRTÉK ARÁNY - PLA, ABS, PETG, TPU, PC, NYLON

(#22315) DS39 válasza MrAlex (#22314) üzenetére


DS39
nagyúr

egy sablon választól nem lesz előrébb senki, hiszen azt azon felületen is ki lehet írni, ahol elküldöd a leveledet a másik félnek, szolgáltatónak.
persze szvsz.

amit te szeretnél az az, hogy kapjon visszajelzést a másik, de higgye azt, hogy te küldted.
mert ha a "gépi" válasz elég lenne, akkor tedd ki a hirdetés szövegébe ezt, hogy pl. "ha üzensz nekem, 24 órán belül tudok válaszolni" és hasonlók.

[ Szerkesztve ]

(#22316) MrAlex válasza DS39 (#22315) üzenetére


MrAlex
tag

Igen, ez szeretném. A hirdetés szöveget sokan el sem olvassák vagy nem annyira figyelmesen. Egy privát üzenet viszont fixen el fog olvasni, főleg ha előtte ő írt nekem.

3D NYOMTATÁS - LEGJOBB ÁR-ÉRTÉK ARÁNY - PLA, ABS, PETG, TPU, PC, NYLON

(#22317) Vismajor01 válasza DS39 (#22315) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ilyen érveléssel az outlook automata válasza is hülyeség. igenis informatív, hogy kapok választ a privát üzenetemre, még akkor is ha automata, hogy most elfoglalt, de holnap biztos ír, vagy hívjam a telefonszámán, vagy mitudomén.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#22318) 5teve


5teve
senior tag

Hardveraprón az összevont akciógombot nem lehetne visszatenni a szívecske mellé?
Sokkal kényelmesebben lehetett onnan használni, most pluszban kell le-fel görgetni miatta.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#22319) Kalandor válasza 5teve (#22318) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hangsúlyosabb ott, ahol most van.

(#22320) Undoroid válasza Mate (#22251) üzenetére


Undoroid
őstag

Szerintem is megérné a rá fordított lezsóidőt, mert ezzel talán idetalálnának mások is és ezzel emelni lehetne a látogatók / érdeklődők / regisztrációk számát! Érdemes megfontolni...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#22321) Kalandor válasza Mate (#22251) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De felmerült, csak még nincs kész.

(#22322) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Lenne két javaslatom hirdetésekkel kapcsolatban:
-ha valaki beteszi a hirdetést a kedvencek közé, akkor azt lássa a hirdető is ahhoz hasonlóan, mint a megtekintések
-ha valakinek egy hirdetés be van téve a kedvencek közé, akkor az kapjon értesítést arról, ha a hirdető esetleg árat módosít/csökkent
:R

gyulaszu

(#22323) Kalandor válasza gyulaszu (#22322) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

-ha valaki beteszi a hirdetést a kedvencek közé, akkor azt lássa a hirdető is ahhoz hasonlóan, mint a megtekintések
Ez lesz.
-ha valakinek egy hirdetés be van téve a kedvencek közé, akkor az kapjon értesítést arról, ha a hirdető esetleg árat módosít/csökkent
Ez nem, mert visszaélnének vele.

(#22324) gyulaszu válasza Kalandor (#22323) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Csak kíváncsiságból:
Milyen lehetséges visszaélésre gondolsz?

gyulaszu

(#22325) Kalandor válasza gyulaszu (#22324) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Állítgatják összevissza az árat, feleslegesen értesítve a "feliratkozókat".

[ Szerkesztve ]

(#22326) gyulaszu válasza Kalandor (#22325) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Rendben. Ha a "csengős" értesítést túl soknak gondoljátok, akkor a javaslatom:
Ár változásakor jelenjen meg a kedvenc mellett egy $+ vagy $- jel. Ha a +/- is sok, akkor csak egy piros $ , ami addig maradna ott, amíg a megfigyelő meg nem nézi a változást
:R

gyulaszu

(#22327) Kalandor válasza gyulaszu (#22326) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mindegy az értesítés formája, a lehetőséggel élnének vissza.

(#22328) ftamas0201


ftamas0201
senior tag

Sziasztok.
egy kérdésem a hardverapróval kapcsolatosan :) A monitor hirdetéseknél az LCD, CRT, Tartó, állvány, talp, alkatrész csoportokhoz elférne egy OLED csoport is esetleg? Hátha van/lesz hamarosan már eladó (megunt, nem tetszett stb..) és nem kell akkor bogarászni az LCD-k között, mert ugye nem az a technológia már :)

(#22329) Kalandor válasza ftamas0201 (#22328) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kész.

(#22330) ekkold válasza ftamas0201 (#22328) üzenetére


ekkold
őstag

Igazából az LCD monitorok esetében jó lenne több szűrő lehetőség,
és nem csak a kijelző mérete alapján.Pl.
képarány: 4:3 , 16:9 , 21:9 , egyéb
képernyő: sík, hajlított / ívelt
LCD tecnológia: TN, VA, MVA, IPS, egyéb
Esetleg felbontás: 1024*768, 1280*1024, 1920*1080, 2560*1440, stb....
Ha a hirdető beállítaná ezeket az információkat, akkor nem kellene a számunkra érdektelen hirdetéseket megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#22331) Intruder2k5 válasza ekkold (#22330) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha a hirdető beállítaná ezeket az információkat

A legtöbbje szerintem nem is tudja, utána nézni meg nem fog, tehát ha lenne is ilyen, tele lenne fals infóval, és csak a jelentések sokszorozódnának meg miatta.

(#22332) ekkold válasza Intruder2k5 (#22331) üzenetére


ekkold
őstag

Szerintem a hirdertő is látja pl., hogy ívelt a képernyője, mintahogy azt is hogy széles, vagy sima 16:9-es. A legtöbb hirdető meg is adja ezeket az adatokat, csak nem egységes formában, így jelenelg nem is lehet értelmesen szűrni rá.
Egyébként még a sokak által "gagyi"-nak tartott jófogáson is van hasonló megvalósítva.

[ Szerkesztve ]

(#22333) Intruder2k5 válasza ekkold (#22332) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha látnád mennyi mindent képtelenek normálisan megadni, amik aztán mind a jelentési rendszerben csapódnak le. Hogy csak a monitor témában maradjunk, sokan a képátló kategóriát is tévesen válasszák ki, de ugyanígy képtelenek megállapítani egy memóriáról, hogy az nem DDR hanem DDR3, de egy merevlemez kapacitását sem mindig sikerül eltalálni. Ezek után, hogy várjuk el, hogy tudják egy monitorról, hogy az TN, VA, MVA, IPS, vagy egyéb paneles?

(#22334) ekkold válasza Intruder2k5 (#22333) üzenetére


ekkold
őstag

Semmi gond, ha nem tudja, akkor nem adja meg ezt az infót. Én pl. amúgy sem vennék meg olyantól semmit, aki nem tud normális adatokat megadni...ilyenkor meg sem jelenne ha rászűrnék ezekre az adatokra, és megkíméltem magam egy hülyétől...

(#22335) Vismajor01 válasza Intruder2k5 (#22333) üzenetére


Vismajor01
addikt

Egyetértek, de ezt inkább büntetni kéne semmint a fejlődést gátolni.

Hülye emberek mindig is lesznek, de azokat ki kell közösíteni és lelökni a tajgetoszon

Most is bemegyek a Hűtés/vízhűtés/Processzor/gpu egyéb blokkok
ÉS MINDEN VAN, léghűtéses proci hűtő, 120mm AIO, 360mm AIO.... :W :W :W :W Emiatt sokkal nehezebben találja az ember amit keres, azt meg már hab a tortán hogy soha nem fogja eladni a cuccát ezért hetekig/hónapokig foglalja majd ott a slotot a "normális helyén levő" hirdetések elől.

Úgyhogy kaphatna egy értesítést a kolléga, hogy "jelentés miatt felülvizsgáltuk és áthelyeztük a hirdetésedet, amennyiben ezt következőleg is elrontod figyelmeztetésben részesülsz, amennyiben mégegyszer hardverapró hirdetés megvonást, ostorozást, mitudoménmit.. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#22336) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Lenne egy javaslatom a "privát mizéria" azon részének jobbá tételéhez, amit páran kifogásoltak pld [link]
A felhasználó adatlapján, amikor én ránézek, legyen kiírva, hogy volt-e vele beszélgetésem illetve adás-vételem.
Egy példa erre egy másik platformon: [kép] illetve [kép]
És ha ezekre bökök, akkor értelemszerűen bele is megyek a részletekbe.

gyulaszu

(#22337) Kalandor válasza gyulaszu (#22336) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na ezt megcsináljuk!

(#22338) gyulaszu válasza Kalandor (#22337) üzenetére


gyulaszu
senior tag

:R
Ezt a korábbi javaslatomat néztétek/mérlegeltétek annó?
Nem látok rá se pozitív se negatív reakciót

gyulaszu

(#22339) Kalandor válasza gyulaszu (#22338) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Felvettem a gondolkozós listára. Ha nem is pont ez lesz, de valami lesz mert jó ötlet.

(#22340) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Üdv!
Ez az új privát üzenetes dolog marad ebben a formában?
A régi rendszer átláthatóbb volt abból a szempontból ha valakivel volt már beszélgetésem akkor egyből láttam az előzményeket, most ha többször felveszi velem a kapcsolatot mindig át kell nézzem az összes korábbi beszélgetést. pld ha csomagküldésnél adatokat cseréltünk akkor az ott volt egy beszélgetésben.

(#22341) Intruder2k5 válasza Fox Mulder (#22340) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Kisebb-nagyobb finomítások még lehetnek rajta, de alapjaiban véve marad.

(#22342) lezso6 válasza Fox Mulder (#22340) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

ha valakivel volt már beszélgetésem akkor egyből láttam az előzményeket, most ha többször felveszi velem a kapcsolatot mindig át kell nézzem az összes korábbi beszélgetést

Most is egyből látod. Ha már volt valakivel beszélgetésed, akkor megjelenik egy kis ikon, hogy mennyi, és rákattintva tudsz szűrni az adott felhasználóra.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22343) MrAlex válasza lezso6 (#22342) üzenetére


MrAlex
tag

A logikát nem teljesen értem, hogy mi alapján kategorizáljátok. Nekem 99%-ban Hardveraprós üzeneteim vannak, viszont csak az új üzenet jelennek meg ketté bontva és azok is elég furcsán.

Valaki rámírt egy hirdetésen keresztül az szépen megjelenik, majd válaszoltam rá és váltottunk még néhány üzenetet. Az üzenetek egy része Hardveraprós lett a másik fele pedig fórumos. Hogy van ez pontosan? :F

3D NYOMTATÁS - LEGJOBB ÁR-ÉRTÉK ARÁNY - PLA, ABS, PETG, TPU, PC, NYLON

(#22344) lezso6 válasza MrAlex (#22343) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Így működik a kategorizálás:
1. Fórumos adatlap adatlapról sima fórumos privát (ahogy eddig)
2. Hozzászólás legördülőből, akkor opcionálisan lehet témával ellátot külön privát
3. Hardveraprós adatlapról hardveraprós privát
4. Hardverapró hirdetésről, onnan megnyitott adatlapról hirdetéses privát

Ha már meglévő privátbeszélgetésből írsz privátot, akkor az meg ugye értelemszerűen ott folytatódik. Ezzel volt bug tegnap, hogy mégse, de az még délelőtt javítva lett.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22345) gyulaszu válasza lezso6 (#22344) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Az 1./3. miért kerül megkülönböztetésre?
Látszólag ugyanaz az adatlap mindkét oldal felől nézve...
[link] = [link]

gyulaszu

(#22346) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem egész jók lettek az új privát fícsörök, azt gondolom én hamar meg fogok barátkozni velük. Egy dolog ami kicsit zavaró számomra, hogy így változó a sorok mérete a privátoknál. Jó lenne valami "kompakt nézet" is, akár másodlagosan, opcionálisan, mint ahogy Hardveraprón is van ilyen lehetőség, és akkor ha kevesebb infóval is, de mindenképp egy sorban jelenne meg minden.

Valahogy így: [kép] [kép]

Esetleg kompakt nézetben lehetne csökkenteni a téma betűméretét, és akkor több kiférne.

[ Szerkesztve ]

(#22347) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Jutyub beágyazás nincs véletlen terítéken?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#22348) ekkold válasza Vismajor01 (#22347) üzenetére


ekkold
őstag

Korábban kérdeztem sima mp4 beágyazást (képekhez hasonlóan), de nem volt rá pozitív visszajelzés, pedig nem igényelne semmi plusz erőforrást, ugyanúgy csak egy indexkép jelenne meg, a böngészők pedig le tudják játszani az mp4 fájlokat.

(#22350) Viktor0610 válasza #79484416 (#22349) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kérdésre nem tudom a választ, de ha ez felmerült benned, akkor nem te vagy az.
De miért fontos ez? Ha érdekelnek a cikkek, amik ott olvashatók, látogatod az oldalt, ha nem, akkor nem.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.