Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) Gardaai válasza lezso6 (#22194) üzenetére


Gardaai
senior tag

Az feature, hogy válaszolok egy kommentre és utána az oldalankénti 200 kommentből már csak 4-et látok? Ennek mi értelme? Fentről jövök lefelé mondjuk 2 hét kihagyás után, végig olvasom, ha reagálni szeretnék pár kommentre, nem tudok, csak ha több lépés árán visszamegyek az x-edik oldalra vagy a legutolsóra szűretlenül minden egyes komment írás után, mert utána már csak pár kommentet látok ami azzal egybe van kötve? Vagy lehet csak én nem értem ennek a működését.

Szerk.:
na most pont új oldal kezdődött, elő is jött a feature amit egyáltalán nem értem miért jó:
Ez miért jó, hogy a kommentedre reagálva, már csak ennyit látok a frissülés után?

[ Szerkesztve ]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#22202) koxx válasza lezso6 (#22197) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Reddit, te jó ég az a foshalmaz ami ott van. Nagyon remélem, hogy itt csak hasonló se lesz.

(#22203) lezso6 válasza Gardaai (#22201) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez feature, mert a hsz elküldése után odavisz, ahol a hsz van, hogy lásd mit írtál.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22204) Vismajor01 válasza gyulaszu (#22198) üzenetére


Vismajor01
addikt

Rosszul irtam. Ha én vagyok az utolsó hozzászóló akkor a zászló működik, de ha volt és én már olvastam, de elmegyek az oldalról akkor ha a zászlóra nyomok akkor a saját hozzászólásomhoz ugrik, az utolsóhoz.

#22200lezso6

Ezt megnézem, köszi! hol találok ilyenféle beállítási opciókat? Fejemre kattintva-beállítás-ott semmi ilyesmi

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#22205) Viktor0610 válasza Vismajor01 (#22204) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A zászlónak ez a lényege. ;)
Írja is a tooltip, ha fölé viszed az egeret.

Samsung Galaxy A54

(#22206) Golden9 válasza lezso6 (#22197) üzenetére


Golden9
addikt

A számozást és az időpontokat is nézd, a #9, és a #10 utólag került oda, az öt perces szerkesztési időn belül. :DDD ( #Nagyon ráérek .) :DDD

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#1 Ádám

Új I Válasz I 2023.11.27 00:01 I V

Én vagyok Ádám.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#2 Béla > Ádám #1

Új I Válasz I 2023.11.27 00:02I V

Szia Ádám!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#3 Cecil > Béla #2

Új I Válasz I 2023.11.27 00:03I V

Szia Béla!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#4 Dagobert > Cecil #3

Új I Válasz I 2023.11.27 00:04I V

Szia Cecil!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#5 Eva > Dagobert #4

Új I Válasz I 2023.11.27 00:05I V

Szia Dagobert!
- - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

#9 Eva > Freeman 6#

Új I Válasz I 2023.11.27 00:09I V

Szia Freeman, neked is! (Első al-hsz.)
- - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

10# Eva > Honduras #8

Új I Válasz I 2023.11.27 00:10I V

Szia Honduras, neked is! (Második al-hsz.)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#6 Freeman > Eva #5

Új I Válasz I 2023.11.27 00:06I V

Szia Eva!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#7 Gina > Freeman #6

Új I Válasz I 2023.11.27 00:07I V

Szia Freeman!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#8 Honduras > Gina #7

Új I Válasz I 2023.11.27 00:08I V

Szia Gina!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ Szeretkezve ]

(#22207) Golden9 válasza Viktor0610 (#22199) üzenetére


Golden9
addikt

Mégis néha a már meglévő hsz-be szerkesztik bele az utánuk érkezőre a választ. :F:W

[ Szeretkezve ]

(#22208) lezso6 válasza Golden9 (#22206) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De ez nem így működne. Egy hsz egy hsz-re tud válasz lenni, tehát nem lehet beleszerkeszteni plusz választ, hanem külön 2 hsz lesz a #9 és #10, és csak azok lesznek összevonva, mert csak azok vannak egymás mellett.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22209) cof válasza Golden9 (#22206) üzenetére


cof
veterán

Ez így nagyon igénytelen, ronda.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#22210) koxx válasza Golden9 (#22206) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ehhez meg csak hasonlot se szivesen latnek itt, borzalom

(#22211) lezso6 válasza cof (#22209) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Izé, ez nem dizájnterv, hanem működési példa. :DDD

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22212) Golden9 válasza lezso6 (#22208) üzenetére


Golden9
addikt

Én erre nem fordítanék munkaidőt :( , inkább a fejlécben kicserélném a színes kockákat logókra. :K

[ Szeretkezve ]

(#22213) cof válasza lezso6 (#22211) üzenetére


cof
veterán

Addig is kell elengedni.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#22214) koxx válasza lezso6 (#22211) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Annak is sz.r :DDD

(#22215) lezso6 válasza cof (#22213) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát, főleg hogy nem így működne, ahogy fent írta. A lényege az lenne, hogy ha több embernek válaszolsz, az nem foglaljon sok helyet. Csak a közvetlenül egymás után válaszok lennének összevonva.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22216) lezso6 válasza koxx (#22214) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Második teszt válasz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22217) lezso6 válasza lezso6 (#22211) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Harmadik teszt válasz.

Ez a három egymásutáni hozzászólásom lenne egyben, valamilyen áttekinthető módon. Lásd ahogy szoktak mások egy hsz-en belül válaszolni több embernek.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22218) Golden9 válasza lezso6 (#22217) üzenetére


Golden9
addikt

Csak ez elsőben lenne profilkép, és csak az utolsóban lenne aláírás?

[ Szeretkezve ]

(#22219) lezso6 válasza Golden9 (#22218) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kb. És pl szerkeszteni külön lehetne meg minden, csak vizuálisan lenne egyben. De egyelőre nem sikerült kitalálni jó dizájnt, s lehet nem is fogunk. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22220) Vismajor01 válasza Viktor0610 (#22205) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nekem nem ezt csinálja. Zászló nekem az utolsó saját kommentre ugrik. Nekem az lenne evidens hogy a zászló ezt csinálja, magára a topik nevére kattintva pedig csak simán a végére.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#22221) lezso6 válasza Vismajor01 (#22204) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A topik lapozó mellett jobbra van a listázási beállítás, ott lehet beállítani, hogy a kezdő blokk az utolsó legyen.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22222) Vismajor01 válasza lezso6 (#22221) üzenetére


Vismajor01
addikt

Köszi!

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#22223) banfiadam


banfiadam
újonc

Szép napot mindenkinek!
Szeretnék NEM EREDETI AirPodsot árusítani, és nem szeretnék kitiltás kapni ezért. A hirdetéseim alatt leírom, hogy nem eredeti, és jelenleg 2-elégedett vásárlóm van. Nem értem ha nem verek át senkit ezzel és még örülnek a terméknek is akkor miért ne árusíthatnék?
Válaszukat előre is köszönöm!
További szép napot!

(#22224) ferenck


ferenck
senior tag

Javaslat: Jó lenne, ha prémium tagként hirdetés feladásnál lenne még olyan plusz az ingyenes szekcióban, hogy 1500 karakter helyett 2000 v. 2500 lenne használható. Néha emiatt kihagyok információkat, hogy beleférjek az 1500-ba.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#22225) koxx válasza banfiadam (#22223) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mert ahogy a legtöbb helyen tiltott a hamis termékek hirdetése. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni :U

(#22226) Intruder2k5 válasza banfiadam (#22223) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Az olyan hamis termékek forgalmazása, amik az adott eredeti termékek bejegyzett, védett márkanevével és/vagy logójával vannak ellátva, a hatályos jogszabályok szerint tilos. Amennyiben ilyen a terméken nem szerepel, vagyis az nem egy hamis Apple AirPods, hanem csak egy kompatibilis eszköz, úgy az árusítható, ennek egyértelmű megjelölésével.

(#22227) banfiadam


banfiadam
újonc

Rendben értem, és úgy szabályos ha letakarom a márkajelzést és nem az eredeti néven hirdetem?

(#22228) Intruder2k5 válasza banfiadam (#22227) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Miért, akkor már nem lesz hamis a termék? :F A kérdés persze költői volt...

Nem, ilyen terméket a hardverapro.hu oldalon sajnos nem hirdethet.

(#22229) Szabi® válasza banfiadam (#22227) üzenetére


Szabi®
addikt

Kettőt már így is elpörköltél . . . ;] ;]

(#22230) Kalandor válasza ferenck (#22224) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ilyen nem biztos hogy lesz sajnos.

(#22231) Kalandor válasza Szabi® (#22229) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

És ők vajon tudják, hogy nem eredeti?

(#22232) Zsolt,72 válasza Kalandor (#22231) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

A hirdető szerint benne van a hirdetésben, hogy nem eredetiek: [link] , azután persze az más kérdés, hogy ezt valóban észreveszik-e az érdeklődők… mennyire feltűnően szerepel, stb. Nem látok rá a hirdetésre, így nem tudom megítélni, de jogos a kérdésed.

(#22233) Kalandor válasza Zsolt,72 (#22232) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megkérdeztem, majd kiderül.

(#22234) lezso6 válasza Zsolt,72 (#22232) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az értékelt hirdetésben nem volt benne, hogy nem eredeti. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22235) Zsolt,72 válasza lezso6 (#22234) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Az “fain”. :(

(#22236) Szabi® válasza Kalandor (#22231) üzenetére


Szabi®
addikt

Háát ha van hallásuk hamar kibukik . . Ezekbe elég gyatra cuccokat raknak. :N

(#22237) banfiadam


banfiadam
újonc

Természetesen tudják, hogy nem eredeti ezért is “mertem” ide írni.

(#22238) Kalandor válasza banfiadam (#22237) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tényleg tudják, megkérdeztem.

De akkor sem árulhatod. Hamisított terméket árusítani tilos, ez nem lehet megbeszélés tárgya. Nehéz határt húzni, hogy mi csak hasonló és mi ugyanaz, ezért húztuk meg ott, hogy ha logó / brand name van rajta, azt biztosan tilos, azt könnyű azonosítani.

(#22239) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Egy javaslat: jobb fent az avtaromra kattintva, lenyílik egy menü. Sötét módban (tudom, hogy még béta) jobb egérgombbal bármelyik menüre rákattintva (hogy új ablakban nyissam meg) szinte fehérré változik az adott link háttere, ami kicsit zavaró. Elmentett témáknál nem csinál hasonlót. Itt is lehetne olyan, mint az elmentett fórumtémáknál, hogy ne legyen fehér háttér.

És egy kérdés: be van állítva a 2FA azonosítás. Belépéskor van egy checkbox, ami "ne kérje 1 hónapig a kódot" vagy valami hasonló. Ha ez nincs kipipálva, akkor meddig nem kér 2FA kódot?

(#22240) Viktor0610 válasza Sanyi.mTs (#22239) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A következő belépésig nem kéri.
Tehát ezen opció nélkül minden belépéskor meg kell adj egy kódot.

Samsung Galaxy A54

(#22241) Intruder2k5 válasza Viktor0610 (#22240) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Plusz ugye ha törlöd a sütiket, akkor is meg kell adni, hiába volt bepipálva a checkbox. :K

Illetve értelemszerűen ez csak arra az egy adott eszközre vonatkozik, ahol ez a belépés történt.

[ Szerkesztve ]

(#22242) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Sziasztok, a sötét mód színei szerintem nem a legjobbak. Nekem van egy uBlock Origin filterekből összerakott saját verzió, az szerintem jobb. (Annak ellenére is, hogy félkész)

prohardver.hu##.pager-navbar:style(background-color: #272729 !important)
prohardver.hu###page-forum:style(background-color: #030303 !important)
prohardver.hu###middle > .container:style(background: #030303 !important)
prohardver.hu###top > .container:style(background: #030303 !important; color: #f0f0f0 !important)
prohardver.hu##.modlinks > .btn-xs.btn
prohardver.hu##.breadcrumb a:style(color: #f0f0f0 !important)
prohardver.hu##.msg-list .card > .card-header:style(background: #272729 !important; color: #f0f0f0 !important; border-color: #343536 !important)
prohardver.hu##.card > .card-body:style(background: #1a1a1b !important)
prohardver.hu##.card > .card-body:style(color: #f0f0f0 !important)
prohardver.hu##.msg-list .card a:style(color: #ed1e21 !important)
prohardver.hu##.msg-controls > .form-check-inline.form-check > label:style(color: #f0f0f0 !important)
prohardver.hu##h4.list-message:style(background: #1a1a1b !important)
prohardver.hu##.msg-featured > .card > .card-header:style(background: #403a2e !important; border-color: #352d1d !important)
prohardver.hu##.msg-featured > .card > .card-body:style(background: #464237 !important)
prohardver.hu###mce_0:style(background: #202020 !important)
prohardver.hu##.rtif-formats-tmce.rtif-formats.rtif-ui:style(background: #aaa !important)
prohardver.hu##.btn-xs.btn:style(color: #f0f0f0 !important)


Összehasonlításnak itt a saját: [kép]
És itt a bétának a mostani verziója: [kép]

(#22243) Krisztian01


Krisztian01
csendes tag

Hardverapro sötét módjának a sárga színen a feliratok, az értékelés írásnál elég olvashatatlanok.

(#22244) konzumpro


konzumpro
senior tag

Szavazás funkció van már a fórumban? Lehetne ha nincs?

(#22245) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok, rémlik nekem egy olyan szabály régebbről - talán moderátori kommentekben láttam -, hogy egy felhasználó adott topikban nem írhat több hozzászólást egymás után. Vagy ha nem is ilyen szigorúan, akkor legalább szerkesztési időn belül nem írhat több hozzászólást, hogy ne árassza el a fórumot / ne oazaroljon helyet, stb.

Viszont most elolvastam a szabálykönyvet és abban nem szerepel ilyen. Valaki tudna erről felvilágosítást adni, és hogy akkor most ez szabály-e egyáltalán vagy sem?

(#22246) Intruder2k5 válasza Mauzes (#22245) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Valamikor réges-régen volt ilyen, de körülbelül hét éve el lett törölve ez a szabály. Ma már azt preferáljuk, hogy mindenkinek külön hozzászólásban kell válaszolni.

(#22247) Mauzes válasza Intruder2k5 (#22246) üzenetére


Mauzes
őstag

Köszi, jó tudni (épp akartam kérni egy fórumtársat, hogy ne írjon már 4 üzenetet egymás alatt 2 percen belül, de akkor nem lett volna igazam).

(#22248) Intruder2k5 válasza Mauzes (#22247) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Értelemszerűen ez csak a válaszokra vonatkozik, de mondjuk négy új hozzászólást ne írjon egymás után, arra most is ott a szerkesztés gomb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.