Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13725) #81556480 válasza TESCO-Zsömle (#13724) üzenetére


#81556480
törölt tag

okés, lehet, nemtudom, a sokak által itt nagy szakinak tartott Abu ( én nem ismerem a munkásságát, de elismerem mert már többen írták hogy ő itt nagy szereplő) is írt olyan dolgokat a GTA-ról amiknek az ellenkezője jött be, vagy semmi ( vagy jobbnak minősítette egy ő maga által felállított szabályrendszer alapján a hardline grafikáját ) .Meg azt is mondta, meg sem fog jelenni PC-re. Na de engem az ilyen találgatások soha nem is érdekeltek. a rockstar mindig roppant keveset kommunikált. Csak azt hiszem el ami a rockstar newswire-en megjelenik. Nn gta fanboly vagyok, 2013-ban vettem egy 360-at hogy a megjelenés napján játszhassak a collectors editionnal. pedig konzolellenes voltam eléggé. de játszani kellett. Aztán olyan sokára jött a PC verzió hogy "megszerettem" nagyjából a konzolt de teljesen vágom mennyire korlátolt. Főleg az előző generáció. mellette kisebb nagyobb kihagyásokkal de van gamer PC is. látom hogy mikor ugyan azt a gamet PC-n tolom azért menyivel jobb , smoothabb, mégis a konzol nekem a kényelmesebb. még szerencse hogy lehet váltogatni :C

nekem az ideális a TV-re kötött PC, 360 kontrollerrel.

Viszont mikor olvasom a konzol híreket akkor én tudom mire képes egy kontroller, mit lehet vele csinálni, és jön a csak PC-s masterrace, és megmondja hogy márpedig ezzel nem lehet FPS-t játszani ( nekem jobb a k/d rátám teljesen ugyan abban a játékban, kontrollerrel) De ha ő szerinte a konzol rossz, akkor minek jön kommentelni? nem látom vga hírek alatt hogy " ebből az árból kijön egy komplett konzol" - mert az lenne a vele egy fajsúlyú komment.

ezek mellet nem hánytorgatom fel a GTAV topic életútját ( amit akkor már lezártunk), ami szintén nem volt túl szép történet. 3 év konzol topicbnól egcsapásra PC-lett a megjelenés napján ;]

Én most megszegtem a PH alapelvek III/10/9. pontját, a túl sok nem ide illő tartalommal. Ezt itt most akkor befejezném, és elnézést :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.