Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) aizen92 válasza szentkuti11 (#2750) üzenetére


aizen92
addikt

Esetleg ő? A kép csalóka, én úgy tudom magyar kiosztással adják, de meg kell kérdezni.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2752) szentkuti11 válasza aizen92 (#2751) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nézegettem én is ezt, nem tűnik rossznak, és a leírásban magyarként szerepel. Felhívom majd az Aquát, hogy hogy is van ez pontosan. Az is szimpatikus, hogy Micro USB-vel tölthető, nem kell elemeket töltögetni.

(#2753) aizen92 válasza szentkuti11 (#2752) üzenetére


aizen92
addikt

Rapoo nagyon megbízható márka, és az microusb töltő tényleg hasznos! Ha meg nem tudja megmondani az AQUA( sajnos néha ha raktáron nem tudnak ránézni van ilyen ), megrendeled, bemész érte megnézed és max azt mondod, hogy köszinemkell.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2754) daniel909


daniel909
addikt

7kor jön ki az ios 8ugye?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2755) aizen92 válasza daniel909 (#2754) üzenetére


aizen92
addikt

7-kor jön a szerverfagyás igen. :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2756) Oldman2 válasza aizen92 (#2751) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez nagyon király billentyűzet, pláne ha tényleg magyar kiosztású!
:-)

(#2757) vadászcsiga válasza daniel909 (#2754) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen de nagy szerencséd lenne ha ma le is futna, ilyenkor rámozdul a fél világ. Érdemes megvárni amíg azon a féltekén éjszaka lesz tehát a másnapot. Este 7 nálunk, az pl kaliforniában de 10 óra

[ Szerkesztve ]

(#2758) legiaap válasza aizen92 (#2755) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én ezelőtti évben éjfélkor végeztem a frissítéssel mert szarakodott a letöltés. Idén is ez várható.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2759) vadászcsiga válasza legiaap (#2758) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Backuppal jócskán belenyúlsz a hajnalba, nekem nem éri meg. Én amúgy is varok 801-ig mert ez a verzió számomra használhatatlan, inkább maradjon a respring :D

(#2760) aizen92 válasza legiaap (#2758) üzenetére


aizen92
addikt

Minden évben vicces az azonnali frissítés :) Meg van a hangulata.
Én már nagyon várom a billentyűzet miatt!!! Remélem napokon belül jönnek a magyar fejlesztők egy magyar kiosztású billel. Vagy a nagy gyártók.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2761) nofi válasza aizen92 (#2760) üzenetére


nofi
őstag

Én már most backupolnék a helyetekben ;)

Annyira nem vagyok rágerjedve a billentyűzetre, hiszen itt a diktálás. Magyar szöveget egész jól érti, egyedül az a bajom vele, hogy sokszor ha valami játékra, márkára utalok akkor magyarul próbálja meg ráerőltetni, de ehhez hozzá kell szokni. iAppokban mindig elérhető, de pl. Viber, Hangouts nem mindig ajánlja fel.

Xbox GT: nozsolt

(#2762) aizen92 válasza nofi (#2761) üzenetére


aizen92
addikt

Én valahogy nem tudom megszokni ezt a diktálást," testidegen" sajnos :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2763) szentkuti11


szentkuti11
addikt

iPad mini 1st genre fel mernétek tenni az iOS 8-at? Kicsit tartok tőle mennyire akarja majd vinni az iPad 2 hardver. Annak idején iPhone 4-gyel beszoptam a 7-et, szerencsére volt shsh-m.

(#2764) Ragnar95 válasza szentkuti11 (#2763) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Már az iOS7 is belassította elég erősen, az iOS8 nem várható,h belassítaná még jobban, inkább ugyanolyan sebesség várható vagy esetleg minimális gyorsulás.
De várj pár napot a frissítéssel és addig olvasgasd mások beszámolóit az iPad mini + iOS8 kombóról, hogy dönteni tudj :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2765) szentkuti11 válasza Ragnar95 (#2764) üzenetére


szentkuti11
addikt

Gondolom ezeknél sincs már egyszerű downgrade, mint régen az iPod Touch-oknál, jól gondolom? Kipróbálnám iOS6-al is :D

(#2766) Ragnar95 válasza szentkuti11 (#2765) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs, A4 proci fölött nincs downgrade.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2767) legiaap válasza aizen92 (#2760) üzenetére


legiaap
nagyúr

Engem inkább a diktálás funkció érdekel majd. Simán tudni fogok majd úgy hszt írni itt, hogy lediktálom és nem kell gépelnem majd. :)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2768) nofi válasza legiaap (#2767) üzenetére


nofi
őstag

Szép új világ: a moderátotok fellélegezhetnek, végre egész, kerek mondatokban fognak kommentelni a fórumozók :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#2769) vadászcsiga válasza legiaap (#2767) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egy szempár a kijelzőn és meglesz a dialógus feeling is :DDD

(#2770) szentkuti11 válasza nofi (#2768) üzenetére


szentkuti11
addikt

Aztán majd elkezdik lediktálni a Logout cikkeket és ki kell rúgni pár korrektort. ;]

(#2771) legiaap


legiaap
nagyúr

Szóval akkor megindulnak a leépítések a PH-n?
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2772) Ragnar95 válasza legiaap (#2771) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, van itt elég nem iOS felhasználó is :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2773) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Elkezdtem felkészíteni a gépemet a frissítésre, csináltam egy nagytakaritást. Átnéztem az összes alkalmazást, és játékot, amit rég vagy egyáltalán nem hasznaltam, azokat letörölgettem, leseljeztem egy rakás podcastet, fotókat zenéket töröltem, és bezártam mind a százharminchét :Y (megszámoltam) háttérben futó oldalt is. :DDD

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#2774) Ragnar95 válasza Gadgetfan_ (#2773) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Már 1000x leírtuk,h ami a multitasking barban ott van app, az nem mind fut a háttérben, minden valamikor megnyitott app ott marad, amíg be nem zárod őket v újra nem indítod a telót :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2775) gabor0077


gabor0077
tag

Érdemes backup-ot csinálni mielőtt iOS 8-at telepítek, vagy fix, hogy nem vész el semmim?

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#2777) vadászcsiga válasza gabor0077 (#2775) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mindig érdemes, enni nem kér, max utána letorlod. Az ördög nem alszik stb :D

[ Szerkesztve ]

(#2778) Ragnar95 válasza gabor0077 (#2775) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Backupot mindig érdemes készíteni, mert bármikor lehet baj, de frissítéskor megmarad minden adat.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2779) gabor0077


gabor0077
tag

Azt tudom, hogy érdemes, de lusta vagyok most egy halom szöveges dokumentumot backupolni.... :D Aztán meg pont ezért szívom majd meg...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#2780) vadászcsiga válasza gabor0077 (#2779) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor neked mindenképpen megéri, aztán majd itt sírsz :D

(#2781) Ragnar95 válasza gabor0077 (#2779) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

1 gombnyomás a backup és a háttérben fut, szóval még csak figyelned sem kell rá :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2782) gabor0077 válasza Ragnar95 (#2781) üzenetére


gabor0077
tag

na akkor megcsinálom, de hogyan kell pontosan 1 gombnyomással, iTunes-ban? :D

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#2783) Ragnar95 válasza gabor0077 (#2782) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iTunesban rámész a telóra, majd rákattintasz, hogy Biztonsági mentés készítése :))
Vagy ha be van állítva az iCloud telón, akkor az magától készíti a backupot mindig, ha töltőn és wifin van a teló.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2784) gabor0077 válasza Ragnar95 (#2783) üzenetére


gabor0077
tag

Ja értem, köszi! :) Gondolom iPad-nél ugyanez a helyzet.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#2785) Ragnar95 válasza gabor0077 (#2784) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, minden iOS-t futtató készüléknél így működik a backup.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2786) gabor0077 válasza Ragnar95 (#2785) üzenetére


gabor0077
tag

Eddig oké, de mikor frissíteni próbálok azt írja, hogy nem vittem át a megvásárolt alkalmazásaimat az iTunes-ba. Azokat hogyan lehet átvinni? Addig nem ajánlja a frissítést, amig nem tettem ezt meg

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#2787) Ragnar95 válasza gabor0077 (#2786) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kéne lennie olyan kérdésnek is,h kívánja ezeket most átvinni? Ha ilyen mégse lenne valamiért, akkor jobb klikk a telóra és Vásárlások átvitele.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2788) daniel909


daniel909
addikt

Ha simán ranyomok h update otan keresztül lesz valami gond?
Mikor utoljára ios eszkozom volt nem volt ota:))

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2789) Gadgetfan_ válasza Ragnar95 (#2774) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Már boccs, de ezt most ki kérdezte tőled? Ezer éve használok iOS cuccokat, tudom hogy működik, de kössz a kéretlen kioktatást! :U

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#2790) StLui válasza Gadgetfan_ (#2789) üzenetére


StLui
veterán

Akkor miért lepődtél meg, hogy ennyit megnyitottál akkor ennyi ott is van :F

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2791) daniel909 válasza daniel909 (#2788) üzenetére


daniel909
addikt

Jah látom már volt a kérdés. Én nem csinálok lesz ami lesz majd jövök sírni ha elveszne minden. :P

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2792) aizen92 válasza daniel909 (#2791) üzenetére


aizen92
addikt

kb . 5 perc alatt megvan a backup. Nem értelek titeket :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2793) StLui


StLui
veterán

18:58-kor indítottam a frissítést, mostanra töltődött le, és kezdte el a telepítést.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2794) vadászcsiga válasza StLui (#2793) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az aktiválás lesz még egy jó kis móka...jó hosszú ;]

(#2795) StLui válasza vadászcsiga (#2794) üzenetére


StLui
veterán

Nekem most kész is szerintem, iCloud drive-ra frissítés is megvolt, kész

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2796) daniel909


daniel909
addikt

nah én csak most tudtam elindítani a letöltést pont a sűrűjébe :'(
ugyh gondolom ez eltart egy darabig... kár h nem mutatja semmi hány %on áll a dolog.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2797) aizen92 válasza daniel909 (#2796) üzenetére


aizen92
addikt

nekem már megy a csík az alma logó alatt :)) kb 45 percig töltötte le

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2798) Gadgetfan_ válasza StLui (#2790) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

???

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#2799) weinmaker


weinmaker
őstag

Ha jailbrakelt az ipad, akkor hogy lehet feltenni úgy a frissítést, hogy eltűnjön a jaibreak, és teljesen normális rendszert kapjak, mert a jailbreaket csak a kábel mizéria miatt tettem fel, amit sajnos nem oldott meg. Nekem az összes progim rendesen megvett.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#2800) Ragnar95 válasza weinmaker (#2799) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

JB-ről csak restore-al lehet frissíteni iTunesban, ez felteszi a legújabb szoftvert gári állapotban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.