Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Wlac válasza DaTika (#2638) üzenetére


Wlac
Ármester

Mini tulajként én is a kisebbre szavazok. Tartalomfogyasztásra is tökély, és a kompakt méret előny. Viszont ajánlom egy BT billentyűzet beszerzését, sok fejfájást tudsz vele megspórolni (és megoldódik a gépelési probléma is). Sorozatokat nézni nyilván jobb lenne a nagyobbon, bár szerintem azokra a 10" is kicsi.

“The wha-"

(#2652) daniel909


daniel909
addikt

Hello mit mondtak mikor jön az ios8? Nagyon zavar h a szafariban nem megy össze az URL Bar de most ezért mar ne, töltöm le a chrome-ot.... Szal mi is a dátum?? Köszönöm.

Oké látom mar 17. Hjajjjj de messze van. Lehet inkább letöltőm a chrome bongeszot nincs kedvem vele addig várni

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2653) daniel909 válasza daniel909 (#2652) üzenetére


daniel909
addikt

Használ valaki chrome bongeszot?? Jobb mint a Safari??

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2654) zolee1988 válasza daniel909 (#2653) üzenetére


zolee1988
tag

Igaz iPhone 5s, de én egy év után váltottam chrome-ról safari-ra, sokkal gyorsabb.

(#2655) AXisBOLD válasza focvis (#2632) üzenetére


AXisBOLD
addikt

igen olvastam, az úgy korrekt.

köszi a tippet!

Aurea mediocritas

(#2656) aizen92 válasza daniel909 (#2653) üzenetére


aizen92
addikt

Chrome párti vagyok....
Főleg a szinkronizáció miatt. :)) amit megnyitok telefonon vagy gépen egyből látom és át tudok váltani rá.

Gyors és stabil, mivel a safari motort használja.
+ eltűnik a tabbár, ami nálam váló ok, ha nem képes egy böngésző erre.

Egyedül az olvasólista és mentés hiányozhat.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2657) daniel909


daniel909
addikt

Köszi lehet ki próbálom. Bár meglepő hogy a Safari mennyire kielégíti az igenyeim eddig. Nem gondoltam de jól megcsinálta az apple. Azért lehet letöltőm.

Hat igen a szinkronizálás jól jönne ide is... Az hiányzik.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2658) aizen92 válasza daniel909 (#2657) üzenetére


aizen92
addikt

És mivel safari motorra épül, így nem fogyaszt annyit, mint pl androidon. ( ott köztudott, hogy zabálja az akksit )
Nem ördögtől való :) tedd fel használd oszt' törlöd ha nem tetszik :))

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2659) erdoke válasza daniel909 (#2653) üzenetére


erdoke
titán

Nekem a Mercury és az iCab váltak be leginkább. Felhőn keresztül szinkronizálást is tudnak, de asztalin már nem nagyon böngészek...

A legjobb aláírás a héten

(#2660) M^xx


M^xx
aktív tag

Üdv!

Kéne egy kis segítség. A cégtől kaptam egy ipadot, betört a kijelzője és nem kapcsol be, hogyan tudom külsőleg beazonosítani, hogy melyik típusú készülék ez? Se a dobozon se a gépen nem látom, hogy ez ipad1,2,3,4 csak annyi van rajta, hogy iPad...

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#2661) HardRic válasza M^xx (#2660) üzenetére


HardRic
addikt

az ipad hátulján van nagyon pici betűkkel és számokkal egy serial number. Írd be ide, itt lehet ellenőrizni a garanciát és a típust is kiírja.

(#2662) legiaap


legiaap
nagyúr

Ugyanez a kérdés csak iPad-el. Van rá valakinek ötelete? Tartok attól ehhez már PC kell.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2663) M^xx válasza HardRic (#2661) üzenetére


M^xx
aktív tag

:R Köszi!

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#2664) HardRic válasza legiaap (#2662) üzenetére


HardRic
addikt

Pages-en belül van open in an other app opció. Az nem jó pl, ha drive-ba megnyitod? Gmail appba pedig lehet drive file-okat importálni.

(#2665) legiaap válasza HardRic (#2664) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tudom, hogy lehet mással megnyitni, de azt kifújt. Nem tudom betallózni a netes felületre. Ez az én bajom.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2666) HardRic válasza legiaap (#2665) üzenetére


HardRic
addikt

Jah. Valamiért az maradt meg bennem, hogy mailben kell. Hát ja, ehhez android vagy pc kell.

(#2667) legiaap válasza HardRic (#2666) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na itt az első dolog amihez PC-kell. Lassan egy éve mindent megoldottam nélküle erre tessék.
:W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2668) erdoke válasza M^xx (#2660) üzenetére


erdoke
titán

Ha valaki nem ismeri őket, csak az 1-et könnyű első ránézésre megmondani. Az jóval vastagabb, és az alja teknő formájú. A 2-3 között vastagságban és súlyban van érezhető különbség, de tapasztalat nélkül ezeket a legnehezebb megkülönböztetni. A 4 viszonylag egyszerű: Lightning csatlakozója van, nem a széles 30 pines, ami az összes korábbinak.

A legjobb aláírás a héten

(#2669) Redeckt válasza legiaap (#2662) üzenetére


Redeckt
tag

Esetleg fájlkezelők (pl. iFiles) beépített böngészőjével próbáld még meg, hátha.

És az iUploader -el is tennék egy próbát.

Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

(#2670) legiaap válasza Redeckt (#2669) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az előbbi nem működött, az utóbbit majd kipróbálom.

Más kérdés. Az apple office alkalmazásában ha dolgozok akkor az hova mentődik el? Felhő ugye? Ha a microsoft cuccait használnám annál hova mentődne?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2671) Redeckt válasza legiaap (#2670) üzenetére


Redeckt
tag

Ha jól emlékszem, az MS Office alapértelmezésben a OneDrive-ba ment, de persze manuális mentéssel megadható neki maga az eszköz is.
Az Apple termékei pedig (aktív iCloud-al) mindkét helyre.

Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

(#2672) Tomics


Tomics
addikt

Szerintetek lesz új iPad modell idén? Mert akkor megvárnám és azt venném meg mivel hosszú ideig nem cserélném le. Még nem nagyon láttam híreket róla.

PH! addikt since 2004

(#2673) aizen92 válasza Tomics (#2672) üzenetére


aizen92
addikt

az Air-t/retinaminit nem cserélnéd le hosszú ideig. Szerintem nem érdemes tavaszig várni.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2674) daniel909 válasza Tomics (#2672) üzenetére


daniel909
addikt

a karácsonyi szezonra szerintem mindenképp kidobálják az új ipadokat, de retina miniről meg airről nem lesz érdemes váltani.
lesz benne ujjlenyomatolvasó meg egy picit gyorsabb soc, ennyi. rebesgetik még a 2gb ramot de szerintem marad 1. szóval én se várnék, csak ha lyan fontos az ujjlenyomatlvasó..

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2675) Tomics válasza daniel909 (#2674) üzenetére


Tomics
addikt

Értem, akkor valszeg lecsapok a mostanira. Már csak azt kéne eldöntenem h mini vagy Air :D nehéz szülés lesz

PH! addikt since 2004

(#2676) @matthew@


@matthew@
őstag

Főverzió (6.1.2 --> 7.1.2-re) frissítést hogyan érdemes csinálni? DFU üzemmód és iTunes-el full legyalulni, vagy simán beállítások-nál frissíteni a szoftvert?

Matthew 24:42

(#2677) vadászcsiga válasza @matthew@ (#2676) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Simán csak rányomni a restore-ra. Ilyen ugrást szerintem új készülékként erdemes beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#2678) daniel909 válasza Tomics (#2675) üzenetére


daniel909
addikt

én is ezen agyaltam végül minit vettem és nem bántam meg. kompaktabb és imádom a kijelzőjét. nagyon jó kis gép mind 2. (szerintem az air nem ad annyival többet mint amennyivel drágább... persze nagyobb oké, de az néhány élethelyzetben még hátrány is. olvasgatni meg a mini kijelzőjén is nagyon jó a felbontás miatt miatt.) de ezt úgyis az dönti el h milyen élethelyzetben fogod főleg használni. otthonra jobb lehet az air, de ha sokat cipeled akkor a mini lehet jobb választás mivel kicsi. tényleg nehéz döntés egyébként.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2679) @matthew@ válasza vadászcsiga (#2677) üzenetére


@matthew@
őstag

De ha simán csak restore-t nyomok, akkor az nem a visszaállítást jelenti (vagyis minden alap állapotba lesz helyezve)? Lehet láma kérdés, de ez nekem mindig kínai volt :DDD

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#2680) vadászcsiga válasza @matthew@ (#2679) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gyári állapotba teszi a készüléket ahogy a dobozból kiszedted. Azt akarod hogy megmaradjon mindened? Akkor update-et kell nyomnod

(#2681) @matthew@ válasza vadászcsiga (#2680) üzenetére


@matthew@
őstag

Igazából azt szeretném hogy a jelenlegi 6-os iOS helyett a 7-est tegyem fel, de régebben olvastam, hogy ilyen fő verzió frissítésnél jobb iTunes-al frissíteni. Az sem baj ha az iPad full nullára vissza lesz állítva, már úgyis régen volt, kb 1 éve :DDD

Matthew 24:42

(#2682) legiaap válasza Redeckt (#2669) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na kipróbáltam a linkedet. Vagy az oldal szart be, vagy a progi, de nem tudtam feltölteni. Kiválasztottam a pdf-et, be tudtam tallózni a netes felületre, de mikor tovább léptem volna kiírta, hogy csak word, vagy pdf-et fogad el, pedig pdf-et csatoltam. Mindegy. Pc-n megoldottam.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2683) adamssss


adamssss
veterán

Na ma hívtak, hogy új iPad-et kaptam. Tényleg nem ültek sokat a cuccon. Apple... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2684) aizen92 válasza adamssss (#2683) üzenetére


aizen92
addikt

Gratula! :) Akkor bejött :))

És akkor ha jól tudom csak +3hónap garit kapsz ? Vagy ilyenkor hogy megy?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2685) Ragnar95 válasza aizen92 (#2684) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hivatalos magyarországi vásárlás esetén újraindul az 1év, külföldi beszerzés esetén ha utolsó 90 napban vagy, akkor 90 nap indul újra, ha nem, akkor marad az eredeti 1 év.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2686) vadászcsiga válasza @matthew@ (#2681) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor dugd gépre és klikkelj

(#2687) aizen92 válasza Ragnar95 (#2685) üzenetére


aizen92
addikt

Ez szuper hír!!!
Köszönöm! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2688) adamssss válasza aizen92 (#2684) üzenetére


adamssss
veterán

Itthon vettem, bar angol toltos, de tobb mint 90 nap gari volt ra szoval szerintem indul az egy ev.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2689) Ragnar95 válasza adamssss (#2688) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor szinte kizárt, hogy újraindul, mivel nem hivatalos helyről vetted.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2690) daniel909


daniel909
addikt

Melyik játék használja ki az a7 procit?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2691) Redeckt válasza legiaap (#2682) üzenetére


Redeckt
tag

Mondjuk ilyen aláírással sanszos volt, hogy ezen a "járatlan úton" megszivatnak. :D

(#2690) daniel909: Amit így hirtelen ajánlani is tudok, az az Infinity Blade 3!

[ Szerkesztve ]

Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

(#2692) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

8GM Safari: kezdődik minden elölről. Kepfeltoltes.hu nem működik, olx.hu nem működik. Az ember csinálná a jól megszokott dolgait és megint ki tudja meddig kell várni amíg az ilyen apróságok mint egy fotó feltöltése megoodódik grrr

(#2693) adamssss válasza Ragnar95 (#2689) üzenetére


adamssss
veterán

Es tenyleg csak 90 nap. Mindegy az is jo.

Btw akinek kell eladom jo aron. Tobbit priviben.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2694) daniel909


daniel909
addikt

Ha valakit érdekel power bank ezt tudom ajánlani ebay

Tölti az iPadet meg a telot egyszerre plusz jár hozza egy kábel és rengeteg töltő fej. Bár elsőre úgy láttam új apple toltos fej nincs de a gyárit rá kell tolni oszt kész. 4k szállítással szerintem annyit ér. Üdv
kep

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2695) atees válasza daniel909 (#2694) üzenetére


atees
őstag

Nem jok a linkek!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#2696) daniel909 válasza atees (#2695) üzenetére


daniel909
addikt

ah látom, de már nem tudom szerkeszteni. szóval...
ebay, pic

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2697) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#2692) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Olx.hu nálam betöltődik, mi nem jó nálad?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2698) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#2697) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem tudok képet feltölteni, kepfeltoltes ugyanígy.

(#2699) samgar


samgar
őstag

Valaki tudna adni egy normálisletöltési lehetőséget ipad retina mini ios 8 gm-hez?

Oppo Find X5 PRO

(#2700) Noxy válasza samgar (#2699) üzenetére


Noxy
veterán

[link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.