Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) lacy86 válasza legiaap (#2299) üzenetére


lacy86
addikt

Nem tudom , hogy segit-e a jatekok neve!

Farm Saga , Frozen , Max Axe

Ui.: mondjuk ha meglesz a "gep" akkor mar tobb , komolyabb jatekok is lesznek fent :DDD

Koszi az infot! ;)

Ragnar95 akkor majd kell a segitsegetek mert nem csinaltam meg ilyet! :(

[ Szerkesztve ]

(#2302) legiaap válasza Ragnar95 (#2300) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én iPhone backup-ot tettem fel anno iPadre simán minden mókolás nélkül.
:U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2303) Ragnar95 válasza legiaap (#2302) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Úgy emlékeztem, hogy azt nem engedi a rendszer, de akkor lehet, tévedtem :B

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2304) StLui


StLui
veterán

Outlook.com fiókot próbálok hozzáadni, elsődleges egy másik cím. De nem fogadja el, nem visszaellenőrizhető, vagy nem jó a jelszó hibaüzenetet kapok, de megnéztem pc-n, kipróbáltam és jó a jelszó. Mi lehet a gond? xxx@windowslive.com a címem

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2305) StLui válasza StLui (#2304) üzenetére


StLui
veterán

Itt ezt írja: Ha „A fiókinformációk nem ellenőrizhetők vissza” üzenet jelenik meg, győződjön meg arról, hogy helyesen adta meg az e-mail címet és a jelszót.

De már többször ellenőriztem, pc direkt újra beléptem, stimmel. Hogyan tovább?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2306) StLui válasza StLui (#2305) üzenetére


StLui
veterán

Találtam egy leírást, be kellett jelentkeznem safariban is, és elmenteni a jelszót

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2307) StLui


StLui
veterán

Levelezésem viszont továbbra sem működik, sem az apple id-hez használt régi invitel.hu-s címem nem megy a mail app-ban, sem az outlook.com-os

Beélépek a Mail appba: "A levelek nem elérhetők, aszerverhez történő kapcsolódás sikertelen". Leokézom, bal felül visszanyíl, mert üres az oldal, itt bal oldali hasáb "Fiókok, Szerkesztés" ezek alatt csak Bejövő és VIP mappa látható, ha rájuk lépek üresek, illetve a legelső hibaüzenet jön. Szerkestésre klikkelek, kijön egy Postafiók hozzáadása menü, csak egy üres bal oldali hasáb lesz "Fiókok", ez feketével, és Kész, ez kékkel, csak a készre tudok klikkelni, ekkor visszalép, alul "Új postafiók", ráklikkelek, Előjön egy sor ahova "Név" van halványan, tehát valamilyen nevet kéne beírnom, alatt pedig "POSTAFIÓK-HELYSZÍN" az alatt "Outlook" ha ebbe belépek, megint csak annyi lesz: Outlook és kipipálva, pipát sem tudom törölni

Bemegyek a Beállításokba, iCloud, Fiók xxx@invitel.hu, ráklikkelek, itt nem látok beállítani valót
bemegyek a Beállítások, Mail Kontaktok Naptárak, Fiókok: itt látom, hogy iCloud és abban az inviteles cím, de nincs mit beállítani, és alatta az Outlook, ott be van állítva már nem dob hibaüzenetet.

Szóval egyszerűen nem tudom mit kéne nézegetnem még :(

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2308) StLui


StLui
veterán

Na még egy utolsó kérdés azután feladom:
Otthon használnám iPad air-t leginkább, milyen tokot ajánlanátok, elegánsabb, max 10eft, skype, fényképnézegetéshez, asztalon meredekebb dőlésszögbe is lehessen állítani.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2309) bandus válasza StLui (#2308) üzenetére


bandus
veterán

samsonite tokok 10k körül mennek [link]
corvinban vannak akciósan egy bőrdíszműves boltban.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2310) StLui válasza bandus (#2309) üzenetére


StLui
veterán

Köszönöm! Megmondom őszintén tényleg keresek tokot, de csak csali kérdésnek szántam, sejtettem, hogy erre özönleni fognak a válaszok :D De tévedtem. Viszont jó a tipp, mert Samsonite tetszett, csak nem tudtom hol kapnám meg, pláne ennyiért.
Szóval tényleg köszi!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2311) Oldman2 válasza StLui (#2310) üzenetére


Oldman2
veterán

Én itt veszek rövidesen egy iPAD Air Smart Case -t.

(#2312) Ragnar95 válasza Oldman2 (#2311) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Remélem tudod, hogy ennyiért szinte biztos, hogy hamisítvány...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2313) Oldman2 válasza Ragnar95 (#2312) üzenetére


Oldman2
veterán

"Hamisítvány"?
:-)

Tényleg nem lesz aranyból, vagy mi az hogy "hamisítvány"?
Persze hogy nem lesz gyári Apple Case, ezzel tisztában vagyok.

(#2314) Ragnar95 válasza Oldman2 (#2313) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, pont ezt jelenti a hamisítvány szó, hogy nem lesz eredeti :))
Csak gondoltam szólok, mert úgy írtad, mintha eredeti lenne és a hirdetésben sem szerepel egy szóval sem, hogy nem az, viszont az árából rögtön látszik, h utángyártott kínai.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2315) Oldman2 válasza Ragnar95 (#2314) üzenetére


Oldman2
veterán

Okés, köszi hogy felhívtad erre a figyelmemet.

Igaz még iPad Mini-hez, de használtam már kínai Case-t... nekem semmi gondom nem volt vele.

[ Szerkesztve ]

(#2316) StLui válasza Ragnar95 (#2314) üzenetére


StLui
veterán

És jelenthet valami komoly hátrányt, merthogy fél évente kijön egy új több éven keresztül, még ha gyorsabban használódik is. Vagy tényleg van egyéb gond is, vagy ez épp elég mert olyan gyorsan használódik?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2317) bandus válasza StLui (#2316) üzenetére


bandus
veterán

ezért ajánlottam a samsonite-ot. hibátlan minőség, fele annyiba került mint a gyári apple case és van rá két év világgari.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2318) Ragnar95 válasza StLui (#2316) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azon kívül, hogy esetleg gyengébb minőségű, nem valószínű, hogy elhasználódna túl gyorsan, viszont ami még gond lehet, hogy a mágnes nem működik jól benne, régebben voltak ilyen problémák és így az automatikus ébresztés/altatás nem megy megfelelően vele.
Viszont ha már utángyártott tok, ha nem sürgősen kell, semmiképp nem vennék itthon, mivel minden eladó ugyanúgy ebayről szerzi be őket, csak szép kis hasznot rápakolnak, ergo jóval olcsóbban be lehet szerezni ezeket bárkinek.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2319) StLui válasza Ragnar95 (#2318) üzenetére


StLui
veterán

Bandus által ajánlott samsonite lehet egy "arany középút" szerinted is?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2320) Ragnar95 válasza StLui (#2319) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem ismerem azt a tokot, mert mióta megvan az iPad, Smart Case van rajta, de ha a többi Samsonite termék minőségéből indulok ki, akkor ennek is rendben kéne lennie.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2321) StLui válasza Ragnar95 (#2320) üzenetére


StLui
veterán

Ok, köszi neked is, bandus-nak is! :R

Közben megoldódott félig-meddig az outlook-os email problémám is, egy olyan címmel amin nincs kétlépcsős bejelentkezés, simán beléptem, tehát valahol ott lesz a bibi.
Az inviteles pedig csak Apple ID-nek van beállítva ha jól gondolom, emailként külön be kéne állítani, de az nem kell úgysem.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2322) StLui válasza StLui (#2321) üzenetére


StLui
veterán

Na szóval, ahol kétlépcsős azonosítás be van kapcsolva, ott iOS esetén nem jó az Authenticator számgenerátor, amit pl mobilra is lehet telepíteni, hanem kell az outlook.com weboldalon egy alkalmazásjelszót létrehozatni és azzal belépni!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2323) erdoke válasza StLui (#2322) üzenetére


erdoke
titán

Több authenticator app is van, ami működik, de nem mindenhol. Az egyik Live/Outlook címemen nekem is be van kapcsolva a két lépcső, és az online fiókból kellett valami kód a jelszó helyett. Azóta működik. Mivel az invitelest is ide soroltad, illetve nem írtad, hogy aktív a két lépcsős azonosítás, nem ugrott be, hogy ez lehet mögötte.

A legjobb aláírás a héten

(#2324) lacy86


lacy86
addikt

Ismet En! :)

Ha a telomon megosztom a mobilnetet akkor egy sima wifis Air-rel tudok majd csatlakozni?!
( ha lama kerdes akkor sorry :D )

(#2325) Ragnar95 válasza lacy86 (#2324) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, ez a tethering lényege.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2326) gbela


gbela
senior tag

Sziasztok,
iPad 1-hez melyik a legjobb videolejátszó? A lényeg az lenne hogy ne kelljen konvertálgatni, csak simán lejátszon bármilyen ismert formátumot, mint a VLC. Elsőre azt ajánlottam (mármint VLCt) ismerősnek aki analfabéta és segítséget kért, aztán kiderült az már iPad 1-en nem megy, mert ott még ios5 van. Valaki esetleg konkrét tapasztalattal tud egy jó lejátszót ajánlani? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2327) lacy86 válasza Ragnar95 (#2325) üzenetére


lacy86
addikt

Gondoltam biztos ami biztos! :D Koszi ;)

(#2328) Ragnar95 válasza gbela (#2326) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

nPlayer vagy CinePlayerX

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2329) bandus válasza Ragnar95 (#2277) üzenetére


bandus
veterán

erre elfelejtettem reagálni. köszi, hogy ajánlottad, nagyon remek szótár app :K és tudja is amit én kerestem. nem azt szerettem volna, hoy "beépüljön" más appokba, hanem, hogy lehessen különálló word listeket összehozni, mondjuk tematika szerint. és ez biza tudja. ráadásul kimenti cvs-be vagy pdf-be is, így nagyon kényelmes vele a szótanulás :K tényleg még egyszer köszönöm!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2330) Oldman2


Oldman2
veterán

Egy Podcastban hallottam nemrég, hogy az iBooks segítségével fel lehet olvastatni E-book -okat.
Hogyan?

Nem találok benne ilyen funkciót sehol.
:-(

(#2331) #99546112


#99546112
törölt tag

Elvileg 2GM RAM lesz az Air 2-ben. Forrás: pc world. [link]

A váltás sokak szerint már csak az iOS 8 igényei miatt is időszerű, így a TechNews beszámolója valószínűnek tűnik.

Akkor a sima Air-en akadni fog vagy mi?! Mert rögvest eldobom az agyam.

[ Szerkesztve ]

(#2332) legiaap válasza #99546112 (#2331) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ha ezt meglépik akkor Air asszonynál fog landolni és veszem is meg az újat.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2333) Rage47 válasza #99546112 (#2331) üzenetére


Rage47
veterán

akkor milyen lesz iphone 4s-en? :D

(#2334) univerzita válasza #99546112 (#2331) üzenetére


univerzita
addikt

Helyesírásért elnézést. Álítólag nem fog akadozni( ha fog akkor szerintem ha multitasking fog futni két igényes aplikácioval.) A új mini nemkap 2GM RAM-ot. És álítólag a új iPhone sem. Nemsokára kiderül.

(#2335) Ragnar95 válasza #99546112 (#2331) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem panaszkodott senki sem akadozásra a betáknál, így nem valószínű, hogy a véglegessel ilyen gond lenne...
De tök fölösleges egyelőre ezen lovagolni, az új iPhone-ra nemsokára úgyis fény derül és ha az megkapja a 2GB RAMot, akkor 99%, hogy az új iPad is megkapja majd.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2336) StLui


StLui
veterán

Na mentem tokot venni, Corvin-ba, de melyikbe? Plázába egy bolt árult 2db nem air-hez való volt, de a két hölgynek fogalma sem volt mi az az air, mondták csak tablethez van :D Áruház (Blaha) helyén pedig nem árultak ilyesmit, ezt jól körbejártam. Westend iStyle-ban meglestem mi van, ha már arra is jártam, az Ozaki NewYork-osnak nem bírtam ellenállni, tulajdonképpen nagyon tetszett szinte az összes városos, 15eFt volt. Ahoz képest, hogy az első terv kínából rendelés volt 10-15usd-ért, upsz :)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2337) WuuWuu


WuuWuu
tag

ssziasztok lenne egy égeto problemam.

ipaden nyomtam egy gyari visszaallitast.
viszont fel oraja csak tolt es semmi sem tortenik a gep meg nem ismeri fol. mit kell tenni ilyenkor?

(#2338) legiaap válasza WuuWuu (#2337) üzenetére


legiaap
nagyúr

Próbáld meg a power+home gombot nyomva tartani 10 másopercig. Hátha segít.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2339) runner 125


runner 125
nagyúr

Tok téma:

Ma jött meg a rMini-mhez a Tucano Folio Case tokom. Videó.
Elképesztően jó minőség, és ezért a pénzért egyenesen ajándék. Baromi vékony, mágneszáras, védi az egész készüléket, mindemellett kitámasztható és a legfőbb dolog, h tized mm pontos a műanyag tartó, amibe belepattan a készülék. Soha nem volt jó tapasztalatom a belepattintós tokokkal, mindig aprót mozgott benne, vagy éppen annyira nyers és éles anyagú volt, h egyszerre lepattant a festék vagy megkarcolta. Noh itt ez abszolút meg van oldva.
Részemről ajánlva, csalódásmentes, főleg h majd' negyed annyit, mint a gyári Smart Case.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2340) Ragnar95 válasza WuuWuu (#2337) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Véletlenül nem volt rajta JB? Ha volt, akkor egy életre megtanultad remélem, hogy nem szabad full resetet nyomni a készüléken JB esetén, csak iTunesban restore-t, mert különben nem tud bebootolni a készülék.
Kösd gépre az iPadet és próbálj meg DFU-ban/recoveryben restore-olni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2341) _Csaba_ válasza runner 125 (#2339) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Ez tényleg jó ár-érték arányú tok. Lehet én is megvizsgálom.. :D

(#2342) llaszlo válasza runner 125 (#2339) üzenetére


llaszlo
veterán

Hogy ezt miért nem gyártják a régebbi típusokhoz? :( Pedig bőven van még iPad 2-3-4. Vagy legalábbis itt nem kapni.

[ Szerkesztve ]

(#2343) WuuWuu válasza Ragnar95 (#2340) üzenetére


WuuWuu
tag

ja igyvolt ahogy mondtad :)

(#2344) polonic


polonic
félisten

A szolgáltatónál vett ipadek nem függőek, ha jól tudom. Igaz?

(#2345) focvis válasza polonic (#2344) üzenetére


focvis
veterán

Így igaz, mind független.

(#2346) Ragnar95 válasza polonic (#2344) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így van, minden iPad független.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2347) StLui


StLui
veterán

Használnátok iPad-et digitális képkeretnek amikor épp nem használjátok, vagy luxus fölöslegesen futtatni naponta több órát?
Ha igen, hogyan csinálnátok?

Legjobb lenne nekem OneDrive-ról szedett képekkel. Csak ott meg nem jöttem rá, hogyan lehet kedvenceknek megjelölni képeket, és csak azokat lejátszani. van egy kedvencek mappa, de nekem dátum alapján vannak a képek mappázva, nem szeretném duplázni sem őket, sem kiszedni és átrakni.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2348) Ragnar95 válasza StLui (#2347) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A gyári képkeret funkcióval értelemszerűen.
Igazából ha nem napi 24 órában megy a kijelző, hanem mondjuk csak 8-10-ben, akkor semmi baja nem lesz tőle a gépnek azon kívül, hogy az akksi használódik, bár ha közben töltőn van, akkor ez is megelőzhető.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2349) StLui válasza Ragnar95 (#2348) üzenetére


StLui
veterán

Gyári képkeret? Na ez új nekem :) , megnézem, köszi!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2350) StLui válasza StLui (#2349) üzenetére


StLui
veterán

"A Képkeret funkció elindítása: Nyomja meg az Altatás/Ébresztés gombot az iPad készülék
zárolásához, nyomja meg újra a képernyő bekapcsolásához, majd koppintson a szimbólumra."

A szimbólum egy virág lenne, de nekem ilyen nem jeleneik meg. Lehet az a gond, hogy a Foto appon keresztül nincsenek képek, mivel iPad-del nem fotózom, csak a OneDrive-on vannak képeim?
Akkor ezek szerint nem is lehet csak a Fotók appa alá betöltött épeket megjeleníteni?

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.