Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51801) hruodnand válasza Zooka (#51785) üzenetére


hruodnand
senior tag

Igen, én vetettem fel, hogy nekem is kellene. :))
Aki tud szerezni AFFS-t X200-ba jó árban, az nyugodtan írjon.

(#51802) Dhampir válasza scarbantia (#51800) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem ismerem a többiét, de valószínüleg használati előzményektől, időtartamtól függ.
Az én használtamé még nem lötyög, hanem jó szoros. Neki kell feszülni a nyitásnak-csukásnak.

(#51803) bads1


bads1
aktív tag

Üdv

3G netet szeretném működésre bírni (DIGInet, Telenor SIM) x200s-en de egyelőre nem megy.
F3507g modem van benne, SIM a helyén, driverek fent, Access Connections látja, WWAN led világít de nem akar kapcsolódni. Ezt az üzit dobja: [link]

Mit kéne még állítanom hogy menjen?

(#51804) hruodnand válasza bads1 (#51803) üzenetére


hruodnand
senior tag

Én csak annyit tudok mondani, hogy Telenor telefonálós SIM-el is megy nekem, amin (100MB-os mobilnet előfizetésem van). Pöcc-röff. X200s ugyanezzel a modemmel.

(#51805) Chaser válasza Mike... (#51799) üzenetére


Chaser
titán

De ez valszeg így van. x200-nál mondta valaki, ha becsukott kijelzővel használja wifi is kb kuka, kinyitva tökéletes. Nyilván az antenna helyét nem egészen jól lőtték be.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51806) bads1 válasza hruodnand (#51804) üzenetére


bads1
aktív tag

Hogy kapcsolódsz a netre? Mert nekem van egy Telenoros jel meg egy tárcsázós DIGI a kapcsolatok közt de egyiket sem veszi be.

(#51807) hruodnand válasza bads1 (#51806) üzenetére


hruodnand
senior tag

Nekem csak Telenor-t ír ki és simán Connect.
PIN kód ki van kapcsolva.
DIGI-vel nem próbáltam, lehet hogy PIN-t ki kell kapcsolni.

(#51808) bads1 válasza hruodnand (#51807) üzenetére


bads1
aktív tag

Kivettem a PINt de most sem sikerül, ezt dobja :( [link]

(#51809) Mike... válasza Chaser (#51805) üzenetére


Mike...
tag

Ez létezne?! :U
Nekem a Wifi megy hibátlanul mindenhogy, lecsukva is, csak a GPS nem.
Nem lehet hogy meg van törve a GPS antenna kábele a zsanérnál?

(#51810) hruodnand válasza bads1 (#51808) üzenetére


hruodnand
senior tag

Jó kérdés... próbáld meg másik SIM-mel amin van mobilnet.

(#51811) macikos


macikos
addikt

Sziasztok!

Még mindig úgy van, hogy a 9 cellás akkuk kilógnak a gépek hátuljából?

(#51812) Francia91 válasza macikos (#51811) üzenetére


Francia91
veterán

Szerintem igen

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#51813) Kiss67


Kiss67
senior tag

Üdv mindenkinek !
Nagy kérdésem lenne a gurukhoz.
Lenovo X230 ban, az msata porton sata2 vagy sata 3 csatolás van?
Remélem tudtok válaszolni erre.
Csak van valakinek X230 ban msata-ja.
Ha kérhetem akkor privátban jobb lenne mert hamarabb észreveszem, de itt is jó lesz a válasz.
Köszönöm szépen!

:))

[ Szerkesztve ]

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#51814) r4z válasza Kiss67 (#51813) üzenetére


r4z
nagyúr

SATA2. A SATA3 portokat a HDD rekesz és az UltraBay kapja.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#51815) ielektros válasza Kiss67 (#51813) üzenetére


ielektros
senior tag

Szerintem mSATA II de nem hiszem, hogy aggodnod kellene emiatt. Nekem a W520-ban is mSATA II es tokeletes sebesseget produkal. En sajat tapasztalataim eddig azt mutatjak, hogy abban az esetben ha valakinek nem a tesztprogramokra valo nyaladzas okozza a katarzist hanem tenyleg a valos hasznalat a lenyeg, akkor nem fogja eszrevenni a ketto port kozti kulonbseget.

(#51816) macikos


macikos
addikt

Nézegetem a T530 és W530-at. Hogy van ezeknél lehetőség SSD használatra? Boltoknál olyat láttam, hogy: "SSD Kombó" opció. Most akkor az SSD bekerül az ODD helyére? Az ODD meg USB-n keresztül lesz használható?

Másik kérdés:

Lenovo-nál mikor esedékes a következő T és W modellek bemutatása?

[ Szerkesztve ]

(#51817) CharlieDrop válasza macikos (#51816) üzenetére


CharlieDrop
veterán

T-t már bemutatták az IFÁ-n

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#51818) rgeorge válasza macikos (#51816) üzenetére


rgeorge
addikt

SSD mehet a HDD helyére is, az pedig az ODD helyére. Lehet mSata SSD-vel is bővíteni.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#51819) ielektros válasza macikos (#51816) üzenetére


ielektros
senior tag

Nem. Nekem W520 van de az lenyegeben ugyan az mint a W530. Csak szerencsere ez meg nem ivy bridge hanem sandy.

Szoval. Van egy HDD beepitesi lehetoseg alapbol. 2,5" SATAIII HDD. Van egy "ODD" bay amit ugy hivank, hogy UltraBay. Ide lehet HDD-t ODD-t SSD-t pakolni vagy amit akarsz. Van egy mSATAII port ahova pedig tudsz mSATA SSD-t beepiteni.
Nekem peldaul igy epul fel ebben a pillanatban a cucc.

1db HDD 500GB nem vagyok egy nagy GB zabalo alkat. Meg ez is sok :DDD
1db 128GB mSATA SSD
1db ODD az ultrabay-ben, de ehhez vettem egy HDD fiokot is, igy menet kozben ha kihuzom az ODD-t akkor betudok tenni a helyere azonnal egy masik HDD-t. Ez szervizelesnel backup keszites miatt igen szerencses dolog. De ebbol kiindulva osszesen 2db HDD/SDD parost vagy combot tudsz beepiteni es egy mSATA eszkozt. De az ODD-t barmikor HotPlug bedughatod az UltraBay-be ha levalasztottad a benne levo HDD-t.

(#51820) ielektros válasza CharlieDrop (#51817) üzenetére


ielektros
senior tag

Melyiken? T530 mar lassan ket eves :DDD

(#51821) Gondwana válasza ielektros (#51820) üzenetére


Gondwana
addikt

(Lassan egy hete hivatalosak a ##40-es vasak – vagyis újabban műanyagok)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#51822) btudos válasza ielektros (#51820) üzenetére


btudos
veterán

T530-at tavaly mutattak be :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#51823) ielektros válasza Gondwana (#51821) üzenetére


ielektros
senior tag

Uhh bakker. Errol lecsusztam rendesen. Csak az 530-rol volt szo aztan igy bekavarodtam rendesen. x40-es szeriakat olvastam, de Koszi. Sorry.

btudos: jah vmivel tobb mint egy eves. De azert ez mar tenyleg reszlet kerdes. ;)

[ Szerkesztve ]

(#51824) ielektros válasza Gondwana (#51821) üzenetére


ielektros
senior tag

Mondjuk bar ne mutattak volna be oket... Sajnos a Lenovo standjan nem volt sok idom vergodni tegnap, de en igy futolag nem is lattam oket. Marmint T440 540. Vagy csak atsiklott a szemem a full kommersz kinezetuk felett. Meg par leanyzo igen lehengerlo tekintete is hatraltatott. Igazabol a Lenovo mobiljait akartam megnezni ez sikerult is. Ott voltak nem messze a notik is, de amiket nezegettem az mint a G szeria volt. Az meg annyira nem hatott meg.

[ Szerkesztve ]

(#51825) Kiss67 válasza ielektros (#51815) üzenetére


Kiss67
senior tag

Értem. Pont erre gondoltam, mert nekem már volt msata ssd-m és talán még gyorsabbnak is éreztem, mint a sata3 ssd-t a sata porton.
Miért nem sata3 az msata port,, ha az ssd-k meg sata3?
No, mindegy. ez van.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#51826) ielektros válasza Kiss67 (#51825) üzenetére


ielektros
senior tag

Szerintem teljesen mas vezerlo vezerli az mSATA-PCIe portot.

[ Szerkesztve ]

(#51827) CharlieDrop válasza ielektros (#51820) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Tx40-es sorozatot mutatták be
440, 440s
stb...

amúgy meg a következő szériát kérdezték...

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#51828) ielektros válasza CharlieDrop (#51827) üzenetére


ielektros
senior tag

Jo ok. Meddig terdepeljek meg? Mar irtam, hogy beneztem, sorry. En elsosorban az 520-530-"540" vonalom mozgom, emiatt a 440 es tarsaik kiestek az erdekeltsegi korombol. Bar a T540-et sem mutattak meg be. Es a kerdezo elsosorban a T530 W530 utan erdeklodott es abbol nekem az kovetkezett, hogy tovabbra is ez a kategoria erdekli. Szoval igazabol szamara meg nem mutatott be a lenovo semmit az IFA-n.

[ Szerkesztve ]

(#51829) CharlieDrop válasza ielektros (#51828) üzenetére


CharlieDrop
veterán

oké, értem, sry

4-es sorozattal mi a baj?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#51830) ielektros válasza CharlieDrop (#51829) üzenetére


ielektros
senior tag

Hu hallod. Latnod kellene eloben. Nem tudom kommersz. Nagyon. A samsung notebookjait idezte nekem meg hasonlokat. Sajnos nem csinaltam tenyleg fotokat es minden gepet kutyafuttaban neztem meg a Lenovonal mert siettem egy talalkozora. Utana meg mar nem volt kedvem visszasetalni a vasar teruletenek az atellenes vegere.

De ugy isten igazabol minden laptop amit lattam annak olyan nagyon modern ize volt szamomra. Nem munkagep erzes. De ez igazabol nagyon egyedi feeling. Mindenki mashogy latja. Megmondom oszinten, hogy en szerettem azt az erzest amikor haverok meglatva a W520-at rakerdeznek, hogy miert ilyen oreg gepet hasznalok? :D En meg rohogok a csillivilli samsung, asus, medion, toshiba akarmilyen ami pink szinben pompazik.

Most amit lattam minden gyartotol az mar nem az en vilagom. Touch kijelzo van meg a joisten fule mogott is.
Miniszoknyas szoke bukszak sikaltak megallas nelkul a notebook kijelzoket mert mindenhol rohadasig volt az ujjlenyomat :Y Itt van par foto, de sokat ne varjatok toluk.. Es raadasul marha lassan masznak fel a dropbox-ba, szoval meg ido kell mire mindegyik fent lesz. IFA2013 kepek.

De az egesz IFA errol szolt. Touch screen notebook, tablet hegyek, LCD, OLED TV. Na meg persze a digitalis bluetooth-os turmixgepek DC inverteres meghajtasu motorral meg ilyenek. Agyhalal :C
A szellozteto ventilatorral egybeepitett elemmel mukodo vallfa :F :N

[ Szerkesztve ]

(#51831) Tin válasza CharlieDrop (#51829) üzenetére


Tin
veterán

semmi, ha szereted 15"-on a teljes billentyűzetet numerikus billentyűzettel, és a nem középre rakott tapipadot.

lenovo szépen évről évre pusztítja lefelé az ibm-es örökséget és követi a "trendi" dolgokat...

ja, a link lemaradt (ez a W540)

[ Szerkesztve ]

(#51832) ielektros válasza Tin (#51831) üzenetére


ielektros
senior tag

Mondjuk, hogy oszinte legyek, ha mar full a billentyuzet azt meg elviselem, de az 520 utan meg chiclet is es az egesz gep olyan semmilyen. Meg a touchpad modositas. Na az nalam sok mar. De majd kiderul. Egyszer ugy is valtani kell. Bar a W520-at nem masfel evre terveztem, szoval erosen sanszos, hogy meg atugrom vele az 540-es szeriat. Bar jobbra mar az 540 utan sem szemithatunk. En nem vagyok a tipikusan karogo veszmadar ha ujitasrol van szo, de annyira semmilyenek mar az uj gepek, hogy tenyleg sajnalom, hogy ebbe az iranyba megy a piac.

[ Szerkesztve ]

(#51833) Tin válasza ielektros (#51832) üzenetére


Tin
veterán

hát, romlik, még fél éve láttam egy T530-at, az még úgy ahogy rendben volt.

szerintem amúgy az 1600x900 kijelző meg magnézium rollcage elhagyása voltak az első szögek a koporsóban, a szigetes billentyűzet meg csak folytatta ezt a sort, meg meg ez a numerikus billentyűzet.

dehát min kell csodálkozni. relatíve kevés embernek kell igazi munkára gép, a legtöbbeknek az ár számít, meg hogy csilivili legyen. a trendeket meg vagy diktálják, vagy követik.

most valószínű pár éven belül teljesen műanyag lesz a thinkpad vonal is, már nem a strapabírás fog számítani, hanem hogy kihúzza a gariidő végéig, aztán vegyél újat, trendit.

(#51834) ielektros válasza Tin (#51833) üzenetére


ielektros
senior tag

Hat jah. Megertem en is, csak nekem vagy nekunk akik szeretik ezt a vonalat es minoseget azoknak igen fajo pont. De sajnos mi vagyunk a kisebbseg.

(#51835) Tin válasza ielektros (#51834) üzenetére


Tin
veterán

a fogyasztói társadalomban nincs szükség minőségi termékre. a minőség maximum a külsőt és trendiséget jelenti, de nem a tartósságot vagy a megbízhatóságot. a szomorú, hogy még csak nem is a termékhez járó minőségi támogatást.

és igazad van, a mi igényeink (tartós megbízható termék) annyira kis százalékot képviselnek, hogy egyszerűen nincs értelme a gyártóknak fejleszteni rá.

én már biztosan nem fogok drága thinkpadet venni, ha ugyanazt a támogatást kapom rá, mint az olcsóbb modellre, maximum gyakrabban cserélem. de ez nem csak a lenovo-ra vonatkozik, hanem minden gyártóra, és nem csak a notebook-okra, hanem minden elektronikai eszközre. meg az autókra is. meg mindenre.

és csak egyre több szemetet termelünk.

(#51836) Shatterstar válasza Tin (#51831) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Jól látom hogy a W540-nek a kijelző normál módon van beszerelve és nem a gép hátuljába? Ha igen akkor ez még adhat egy kevéske reményt,hogy legalább a W szériát meghagyják munkagépnek. Bár elnézve a retesz nélküli fedelet, meg a tapipad-ot ennek se kell már sok hogy végleg kihaljon :( Kíváncsi volnék hogy a W540-ben van-e még rollcage, vagy abból is szép sumákban kispórolták?

Why are you wearing that stupid man suit?

(#51837) ielektros válasza Tin (#51835) üzenetére


ielektros
senior tag

En azert bizakodoan probalom ezt kezelni annak ellenere, hogy nehez.
Abbol indulok ki, hogy itt Nemetorszagban azert joval erosebb az a tarsadalmi reteg aki bar megtehetne, hogy ujat vasaroljon ennek ellenere idot es sokszor penzt nem kimelve megjavittatja a termeket ami meghibasodik, mondvan neki az tokeletesen megfelel es eleg, igy nem akar szemetet termelni feleslegesen.
Azert meg nem olyan ez a reteg sem, hogy ez barmit is valtoztatna sajnos de ezzel a hozzaallassal napi szinten talalkozom.

Az mar csak egy urban legend, hogy a nemetek 2 evente kidobjak a TV-ket az ut szelere mert telik nekik ujra. Ez regen sem konretan igy volt. TV-t most is talalok ha vegig setelok az utcankban. De ezek ugyan ugy mint annak idejen is 10-15 eves keszulekek. Ha mukodo kepes meg azt is feltuntetik rajta szepen hatha kell valakinek. Aposom most vett uj autot pl.. De csak is azert mert a regi V70-es volvohoz mar nem lehetett szerezni gyari katalizatort es bizonyos kibocsajtasi ertekhatar felett a varosba TILOS dizel jarmuvekkel behajtani. Ha ez nem lepett volna eletbe szerintem meg siman beletett volna 5 evet a Volvoba.

Nagyon sokan gondolkodnak igy, viszont ezek az emberek vasarlaskor csak es kizarolag azt nezik mint mi. Stabil, strapabiro, megbizhato jo nevu berendezesre szeretnek a penzuket aldozni.

Shatterstar: En is ezt nezegettem a kepen a lenovo oldalan. De van egy olyan erzesem, hogy a rollcage mar a mult. Bar ha ennek ellenre stabil a megoldas akkor ok, bar nehezen hiszem, hogy lehet annyira stabil rollcage nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#51838) Shatterstar válasza ielektros (#51837) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Ez mind szép és jó,de a nagy átlag nem így gondolkodik. Éppen ezért csinálja ezt az összes multi mert igény van az eldobható holmikra! A rollcage nélküli gépeiket meg tartsák meg maguknak mert azt mindennek lehet nevezni,de nem minőségi cuccnak. Egy műanyag bevonat pedig sosem helyettesítheti a magnézium vázat! Esetleg akkor ha olyan spéci kevlár anyagból készül mint amilyet a legutóbbi Batman viselt magán páncél gyanánt :DDD Vagy szórakozzanak a nanotechnológiával és úgy. De amíg az átlagos műanyag burkolatot kapja meg addig hagyjanak békén...

Why are you wearing that stupid man suit?

(#51839) CharlieDrop válasza Tin (#51831) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Jah, gáz szerintem is :(

Lehetne trendi gépeket gyártani, csak akkor ne a Thinkpad szériával csinálja...

Nekem is 2 410-em van... nem véletlenül...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#51840) ielektros válasza Shatterstar (#51838) üzenetére


ielektros
senior tag

Ezt mondom en is csak mashogy. :DDD En kra sajnalom, hogy ennyire zuhan a minoseg. Mert igen is nagyon igenybe veszem a gepeimet, es eddig a Thinkpad-ek birtak a gyurodest. Messze kevesebb gondom volt mint barmelyik masik gyarto termekevel.

(#51841) Shatterstar válasza ielektros (#51840) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Az a baj hogy már a többi gyártó is kezd elkurvulni. Számomra még ott lebegett alternatívaként a Dell,HP páros,de azokat is elnézve szintén nem sok jót sejtek :F Mit fogunk majd csinálni amikor már egy T530 kevés lesz hétköznapi használatra? Áttérünk tapitelóra vagy megvesszük a 2-3 cm vastag ultrabook-ot? Sötét jövő elé nézünk az tuti!

Why are you wearing that stupid man suit?

(#51842) ielektros válasza Shatterstar (#51841) üzenetére


ielektros
senior tag

Hat nekem az a legerosebb felelmem, hogy ultralapos nyavajat hasznaljak. En a gepeimet takaritom, szetszdem, pasztazom :D :Y :C Erre nekem szuksegem van :D A W520-bol az elso heten vakartam ki azonnal a gyari vacak pasztat. Az nVIDIA K2000M meghalalja ha nincs agyon melegitve evekig.

(#51843) Tin


Tin
veterán

igen, legyünk korrektek, hp vonalon is eléggé neccesek a gépek, az elitebook akkor sem kéne, ha adnák. dell-em meg akkor lesz legközelebb, ha már nem lehet árban mást kapni, amit szívtam pár éve az e6500-al... 1 évig bírtam a random újraindulásokat, az üvöltő ventillátort és a melegedést.

a vékony gépekkel nincs bajom, ha a dvd írót kivennék, nem döfném le magam, külső usb-s egység bőven elég. persze azért lehessen vékonyabb ultrabay-t belerakni második vinyóval. a hátsó zsanérozást, a zár nélküli fedelet, a nem centralizált tenyérnyi tapipadot, és egyéb hasonló markaságokat meg tegyék a trendi sorozatokba, ne a munkagépekbe. a merev vázon spórolni munkagépen meg egyszerűen barbárság.

azt meg soha nem fogom megérteni, hogy választható opcióként vagy extraként miért nem hagyták meg a T sorozatban a "régi" típusú billentyűzetet a szigetes mellett, még akkor is, ha a kiosztása a szigeteshez hasonló.

(#51844) Shatterstar


Shatterstar
aktív tag

Geez...ennyire szar lenne már a Dell is? Pedig az E6500 nem mai gyerek!

ielektros: Jómagam olyan távol tartom magam az nVidia cuccoktól amennyire csak lehet :D Nem túl bizalomgerjesztőek a T61-be szerelt selejt chippek után.

[ Szerkesztve ]

Why are you wearing that stupid man suit?

(#51845) dabgergo


dabgergo
őstag

Sziasztok!

Szeretnék ram-ot bővíteni a T530-ban, és ezzel kapcsolatban kérném a segítségeteket.

Mennyit érhet egy garanciális, fél éves 4GB-os RAM (KINGSTON 4096MB DDR3 1600MHz KTL-TP3C/4G)? Új ára asszem 12k körül van.

Másik h mennyi reális egy használt de garis 8GB-osért? És nincs-e valakinek eladó?:)

(#51846) ielektros válasza Shatterstar (#51844) üzenetére


ielektros
senior tag

Persze az a szeria hiresen rossz volt. ATi -nak is van meg AMD -nek is meghalos szeriaja. De messze az nVIDIA a legneccesebb notebookban. Bar nekem sajat gepemben meg soha nem halt meg. Azert pl a Quadro 2000M a w520-ban nekem messze nem egy veszelyes chip. Legalabb is eddig. Rendes paszta, tiszta hutes, nem is tul meleg es napi szinten megy 10 orat mert az hajtja a kulso monitorokat. Viszont brutalisan jo chip, ha rabizok valamit azzal nem sokat jatszik es ezt a teljesitmenyt a 2860QM-el megtamasztva szeretnem meg egy darabig elvezni. A szamitasi igenyem nem novekszik rohamosan igy bizom benne, hogy birni fogja a masina sokaig. Szemfulesen meg akkor vettem bele 32GB Corssair ramot amikor a beka segge alatt volt az ara. Jelenleg mar a duplaja. Igy ezzel konfiggal kihuzom egy darabig.

Utana meg csak lesz valami amit nem szegyenlek majd megvenni :Y De tenyleg ebben a pillanatban nincs olyan uj gep amiert szivesen adnek penzt vagy netan vagynek ra, hogy olyanom legyen. Ez azert eddig nem fordult elo mert ha tehettem mindig is jo es szamomra tetszetos gepeken dolgoztam.

(#51847) Shatterstar válasza ielektros (#51846) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Én szerencsésnek mondhatom magam, mert jelenleg egy T61-et használok amit ha leváltok akkor is csak a T400/500-ban gondolkodok ami tuti kiszolgál engem még vagy öt évig :) Erősebb konfiggal szerelt gép most úgy sem kell, mivel én átlagos felhasználó vagyok aki net+filmnézésre használja a gépet nem 3D-s szerkesztésre meg egyéb videó kártya zabáló programokra!

Why are you wearing that stupid man suit?

(#51848) ielektros válasza Shatterstar (#51847) üzenetére


ielektros
senior tag

En a mai napig hasznalok egy T61-et es egy X61-et. Kedvenc gepeim. T61 a muhely gepem, X61 a kis mindenes. Tervezes, szerkesztesi munkak, szamolas meg a W520. Imadom mindegyiket es nem adnam el oket soha. A kis X61-et peldaul valamiert nagyon szeretem. :C Kicsi, kicsit randa, szetvan kopva, de most kapott uj akkut es megint 5 orakat elketyeg vele. Van mindegyikhez dokkolom is, a kicsihez mondjuk a soros port miatt, kulonbozo programozasi munkakhoz.

(#51849) soldi3r válasza Shatterstar (#51844) üzenetére


soldi3r
veterán

nekem az e6330-cal tulajdonkepp nem sok bajom van, lenyegesen jobb, mint az e6400 (bar annak jobban szerettem a billentyuzetet)

E30 (oo=[][]=oo)

(#51850) fungi


fungi
aktív tag

Sziasztok, tud valaki x200 whitelistmentes bios-t linkelni? Nem találok sehol, eltűntek....

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.