Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70051) Nemir Ombe válasza failed (#70049) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Szerintem előbbre nem lennél, csak max. más lenne. (a 725-öt és az 503-at ismerem, az 5-ös pio, már nem annyira rossz gép, dehát minden ízlés kérdése is ;) )

Hmm ....

(#70052) flash-


flash-
veterán

Nad c315 mennyit ér használtan, mennyiért érdemes még megvenni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#70053) dgyuri0123 válasza flash- (#70052) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Az utódja kb.100e Ft újonnan.

Ehhez képest számolj vissza.

Hány éves, milyen az állapota, megvan-e minden tartozéka, hogyan használták ? ( mondjuk ezt csak saccolni lehet ) Ha minden kerek, kb. 50-60e körül érhet. Szerintem. De lehet, hogy kicsit túllőttem a 60-al.

Doriannak igaza van különben. :) Ha lehet, ne vedd meg, csak ha bejön a hangja.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#70054) Dorian válasza flash- (#70052) üzenetére


Dorian
félisten

Nem érdemes megvenni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#70055) blattida válasza flash- (#70052) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem 40 rugónál nem ér többet, de valóban nem olyan jól sikerült darab, hogy érdemes legyen megvenni, ha csak akkor nem, ha nagyon olcsón jutnál hozzá.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#70056) bajnokpityu válasza dgyuri0123 (#70053) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hangja alapján meg sokallnám érte a 30at. 320,360as denont adnak annyiért, ami sokkal jobb hangú. cserébe meg randa.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#70057) flash- válasza blattida (#70055) üzenetére


flash-
veterán

aha, pedig a fórum 50%-a isteníti,
a másik fele pedig nem ajálnjla.

miért ennyire megosztott ez az erősítő?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#70058) dgyuri0123 válasza bajnokpityu (#70056) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Az egy dolog, hogy te mennyit adnál érte, de olyan lomokat látok 40-50-ért, hogy akkor inkább a kis NAD. :)
Bár 60-at semmiképpen nem ér meg, ez igaz.

Még egy 20-30 éves "belépő" CA, Denon, Pioneer, stb is 25-50e pénz és semmivel nem jobbak a Nadnál, viszont legalább 20-30 évesek és jól le vannak lakva. Szerintem. De nekem mindegy, nem szeretnék ezen összekapni senkivel.

Diy dolgokat hagynám inkább, mert nem egyszerű kiválasztani, sőt, jó nagy a rizikó, arról nem beszélve, hogy némelyiket egészen biztosan nem engedném be a nappalimba. Tudom, vannak kivételek.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#70059) Polllen válasza flash- (#70057) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én itt kevés olyan véleményt láttam, ami szerint a 315 jó.

dgyuri0123

A denon 360 nagyon jó erősítő, főleg 20-30k között.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#70060) bajnokpityu válasza dgyuri0123 (#70058) üzenetére


bajnokpityu
félisten

de vannak 20-30ért jo denonok. amiket nem akartam azonnal kikapcsolni, mint a nadot.

szerk, sőt inkább élveztem velük a zenét. a 315/6 nad szvsz katasztrófa. hallottam tuninggal, anélkül, szerintem iszonyat.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#70061) flash-


flash-
veterán

5 fórumtárs biztos van aki itt dicsérte, megnéztem,de nem akarok kötekedni, elhiszem amit mondasz.

valami kiegyenlített hangzású erősítőt ha ajánlanál megköszönném.
(használtan 30-50e.ft körül)
főleg metal-t hallgatok, aztán előfordul a komolyzene,jazz..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#70062) gordonfreemN válasza dgyuri0123 (#70058) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ahogy az enyimet se ;]

:R

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#70063) dgyuri0123 válasza gordonfreemN (#70062) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

A tiédet biztos beengedném. Nagyon is jól néz ki, már amennyire fotóról meg tudtam ítélni. ;)

(#70060) bajnokpityu: Elhiszem neked, hogy nem tetszett. Annál is inkább, mert láthatóan utálod azt a Nad-ot és én nem tudok mit mondani erre, mert 315-öt alig hallottam, így inkább nem mondok semmit róla.

Egyébként én meg a Denon erősítőket nem szívlelem túlzottan, de biztos bennem van a hiba. :)

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#70064) krichd1 válasza Polllen (#70059) üzenetére


krichd1
addikt

Azért annyira nem, az előd Pma-320 például több szempontból jobb nála.

(#70061) flash-: Előre leszögezem, hogy metált nem hallgatok, illetve a hangdoboz típusát sem ártana tudni amivel használnád az erősítőt. Mivel sok időm sincs keresgélni, ezért avx első oldaláról pár példa, ami simán jobb a 315-nél és beleférhet a keretedbe.
Ha maradnál a NAD hangzási vonalon, akkor ajánlom a 352-t (alkudni), ennek már rendben van a hangja nagyjából. Rega Brio, nem egy erőgép, de zenei, szórakoztató, de kellemes hangja van, inkább "audiofil", mint "hifi" hangzású. A Mission Cyrus Two igazi klasszikus, ne ijesszen el a kinézete és a kora, ha műszakilag jó állapotban van, akkor még hosszú ideig elzenélgethetsz vele, elég jó mindenes.

Ezeket szerintem próbáld ki, újak közül a kis Hivox amp4me (ha még ez a neve) erősítőt is, azt mondják jól sikerült, olyan 55eFt körül van az ára.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#70065) Polllen válasza krichd1 (#70064) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerinted miben jobb a 320?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#70066) krichd1 válasza Polllen (#70065) üzenetére


krichd1
addikt

Tisztább, simább, természetesebb hangja van a 320-asnak. A 360-as már egy butított, idegesebb hangú erősítő hozzá képest, de egyébként az is elég jó a 20eFt-os kategóriában.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#70067) flash- válasza krichd1 (#70064) üzenetére


flash-
veterán

köszi az infókat, nem nem maradnék a nad hangzásnál, csupán olvastam róla és az jött le hogy ajánlott, márpedig most valami erősítő kell, mert a hifim meghalt,és úgy vagyok vele hogy akkor már olyan erősítő legyen amire lehet később építkezni(normális hangfalat venni)
de ha már elkezdem a hifizést, akkor előre szabnám meg milyen stilushoz építenék rendszert, biztos nem mindegy, no hát ez a helyzet.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#70068) Nimda válasza krichd1 (#70066) üzenetére


Nimda
addikt

Ismertek a többi márkából is ilyen hasonló etalonokat? pl.Pioneer xx?

Denonból csak a 320-as az említésre méltó?

[ Szerkesztve ]

(#70069) dgyuri0123 válasza Nimda (#70068) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Pioneer A400.

De azt nem kapod meg 20-ért és ritka, mint a fehér holló. Amúgy meg SZERINTEM inkább Pioneer A4xx, A5xx, A6xx, mint a Denon PMA3xx, 5xx, 7xx . De majd mások megmondják a tutit, én csak műkedvelő vagyok. ;)

"csak a zene van"

(#70070) Nimda válasza dgyuri0123 (#70069) üzenetére


Nimda
addikt

Ebből láttam az AVX-en vagy a hifipiacon, valóban nem olcsó, tekintélyes darab.Jól látom, hogy ezen nincs hangszínszabályzó?

(#70071) fehér_ember válasza krichd1 (#70064) üzenetére


fehér_ember
addikt

Ha most akarnék erősítőt venni akkor az a cyrus tényleg nagyon-nagyon jó áron lenne, persze a c352-est is szívesen kipróbálnám.
Ebay-ről ez az Arcam Delta 290-es sem annyira drága, szép esztétikai állapotban, távval, tokkal-phonoval :) és Magyarországi postával.
Úgy gondolom az Arcam a75+ erősítőmhöz képest egyik sem lenne érdembeli előrelépés, de akkor is kíváncsi lennék hogy másképp szólnak-e.
Szívesen gyűjtenék ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

(#70072) dgyuri0123 válasza Nimda (#70070) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Minek a hangszínszabályzó? :)

Én kb. 30 éve nem használok "ilyesmiket".

Valóban van most egy eladó, de ez a típus nagyon ritka, egyébként.
De ez még nem távirányítható, ezt tudni illik róla.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#70073) fehér_ember válasza Nimda (#70070) üzenetére


fehér_ember
addikt

Hangszínszabályzókra semmi szükség, mondjuk a balansz állítás lehagyása nem biztos hogy jó ötlet; persze az is igaz hogy általában a "direct nyomógomb" (nem tudom hogy kivétel nélkül minden esetben így van-e) azt is ki szokta iktatni.

[ Szerkesztve ]

(#70074) Nimda válasza dgyuri0123 (#70072) üzenetére


Nimda
addikt

Én sem használnám, illetve ha van, direct-ben, csak fura, hogy nincs rajta :)

fehér_ember :K

[ Szerkesztve ]

(#70075) dgyuri0123 válasza Nimda (#70074) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ha ez megnyugtat, párszázeres (milliós) erősítőkön sem feltétlenül vannak "korrekciós gombok". :)
Egy bemenet választó és egy hangerő gomb, oszt' annyi. Pl. vagy [Pl.]

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#70076) fehér_ember válasza dgyuri0123 (#70072) üzenetére


fehér_ember
addikt

Nem tudom mi a becsületes neve azoknak a lyuggatott műanyag hevederrel működő kapcsolóknak, amiből kettőt az említett erősítőben is látni, de számomra ezek mindig elrettentően hatottak. Működni szoktak ezek rendesen?
Számomra fura mód, a már távirányítós korszakban is gyártottak olyan "jobbféle" erősítőket is, amik mégsem távirányíthatóak, ezt se igazán értem; a jelenben meg végképp.

[ Szerkesztve ]

(#70077) dgyuri0123 válasza fehér_ember (#70076) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nagyon sokáig azért nem tették távirányíthatóvá az elektronikákat, mert az az áramkör is beleszól a hangba, mint mindegy egyéb, "felesleges" ficsör".
Ez a gondolkodás mára elenyészett, mert ki venne manapság olyan eszközt, amit nem lehet távirányítani? Igen kevesen akadnak olyanok, akik lemondanak a kényelemről, csak azért hogy valós, vagy vélt okokból ne csorbulhasson a rendszerük hangminősége.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#70078) fehér_ember válasza dgyuri0123 (#70077) üzenetére


fehér_ember
addikt

"Ez a gondolkodás mára elenyészett, mert ki venne manapság olyan eszközt, amit nem lehet távirányítani?"
pl.: Dorian

Hasonlóan gondolom én is, habár szerencsére mostanság már az "okos eszközökre" feltehető progikkal legalább tudjuk a pc-s zenelejátszók szoftveres hangerőszabályzóját kezelni.

(#70079) fehér_ember válasza dgyuri0123 (#70077) üzenetére


fehér_ember
addikt

Hamár duplázódott, akkor csináljunk belőle új hozzászólást :)

Te szoktál még lemezjátszóról zenét hallgatni, vagy már főleg csak pc-ről?
Tudnál pár szót mondani róla, hogy miben szól másképp (jobb vagy rosszabb) a két eszköz.
Csak azért kérdem, mert én nem hallottam lemezjátszót.

[ Szerkesztve ]

(#70080) dgyuri0123 válasza fehér_ember (#70079) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

A kivétel mindig erősíti a szabályokat, hisz tudod.

Ismerek olyat, aki még DAC-ban is távirányítósak keres/vesz, mert a bemenetet sem akarja "kézzel" állítani, vagy esetleg ki-be kapcsolni. Hidd el, a mai világban egy nem távirányítható "valami" alig eladható. Kivéve persze a "kispénzű" vásárlókat, akiknek egyelőre fontosabb az elérhető hangminőség, mint a távirányíthatóság. Szerintem.

"csak a zene van"

(#70081) Irmscher 353 válasza dgyuri0123 (#70063) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Az enyémet biztos nem engednéd be ;]

De én a gordonfreemN féle erősítőt, elfogadnám...

(#70082) dgyuri0123 válasza fehér_ember (#70079) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Persze hogy szoktam, csak ritkábban, mint FLAC-t.

Miben más? Hát, úgy mindenben egy "kicsit". Néhol rosszabb, néhol jobb, mint a digitális forrás. Nagyban lemezminőség függő.

De, lágyabb, selymesebb, mélyebbre megy, tisztább, ha lehet ilyen jelzőket aggatni rá, így egy mondatban.

Na, nem belekötni, senkinek, ha egy mód van rá... :D

(#70081) Irmscher 353: Szerintem nem lesz az rossz, ha készen lesz. A Pro Ject I-esem sem egy nívódíjas külsejű valami, de nekem megteszi. kb ilyen, de még nem carbon karral. Az enyém kb. 26-28 éves.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#70083) gordonfreemN válasza Irmscher 353 (#70081) üzenetére


gordonfreemN
addikt

:B :R
Gyuri:
Érdekes kérdés a hangerő távirányithatóság. Én csak azért nem csináltam, hogy hű maradjak a korhoz amikor a kapcsolás készült ugyanakkor egy motoros potinak mi beleszólása lehet a hangba?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#70084) krichd1 válasza Nimda (#70068) üzenetére


krichd1
addikt

Mármint miben etalon? HiFi Magazin szabvány szerint?
Nem csak a 320-as, vannak nagyobbak is amik elég jók, például az 1520, a régi, nem az új "technós" hangú AE.

(#70069) dgyuri0123: Nem rég volt nálam egy Denon Pma-790, az elég csúnyán elvérzett Magnepan MMG és Spendor A9 előtt.

(#70071) fehér_ember: Ennek eldöntéséhez neki kellene állnod tesztelni.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#70085) norvik válasza gordonfreemN (#70083) üzenetére


norvik
aktív tag

Mi beleszólása van a hangba a világító kijelzőnek? Nem tudom, de van. Az erősítőmön van lámpa oltás, sajnos a többi cuccomon nincs. Talán az, hogy nem vonzza oda a tekintetet, jobban tudsz a zenére figyelni. Teljesen szubjektív. De bármennyire is az, sokkal szebben szól a zene, ha nem világítanak a fények. És nem én vagyok az egyetlen, aki úgy gondolja, vagy méginkább így érzi, különben nem ilyenre konstruáltak volna sok gépet. Egyébként nagyon szívesen olvasnék a VDC-s ezüstös tapasztalatodról.

(#70086) Dorian válasza fehér_ember (#70078) üzenetére


Dorian
félisten

Igen én pl. vettem nem távos erősítőt. Valóban kicsit kényelmesebb lenne a táv, de zenehallgatásra számomra nem igazán szükséges. Többnyire komplett albumokat hallgatok, ott meg 1x kell beállítani a hangerőt és persze albumok közt sem feltétlenül kell. De mondjuk akár 6dB korrekció is végezhető kompromisszum mentesen a lejátszóval, a jobbaknak (Foobar, Jriver) már elég jól meg van csinálva a hangerőszabályzás, nem okoz dinamika-csökkenést.

Viszont amíg nem volt mozierősítőm, és sztereóval hallgattam tévét is, na ott elengedhetetlen a távirányítás, a csatornák teljesen különböző szinteken sugároznak, a reklámok pedig hozzájuk képest üvöltenek.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#70087) dgyuri0123 válasza norvik (#70085) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Kaptam/kértem Doriantól kölcsön egy "ezüstöst". Meg mást is kaptam...

Majd megírom, mit tapasztaltam. (mindenki legnagyobb örömére) :D Ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#70088) norvik válasza dgyuri0123 (#70087) üzenetére


norvik
aktív tag

Nagyon kíváncsi vagyok rá. Az elmúlt két hétben nagyon sokat kísérletezgettem. Hangfal pakolászás, szőnyeg eltávolítás, illetve csere, beforrasztás, kiforrasztás. Természetesen wbt ezüst tartalmú ónnal. Már csak a pákám nem audiofil minőségű lassan :)
A dac tápja is meg van rendelve, augusztus elején érkezik, és ha lehet, megkérlek rá, hogy teszteld. Megérkezik, kibontom, bejáratás nélkül használom egy-két napot, aztán átadnám számodra, persze csak ha vállalod. Hitelesebb lesz, mintha én mondanék róla véleményt, meg nekem amúgy is csak a gyári táppal szerzett élményeimmel tudnám összevetni. Az Abascot nem hallottam, tehát alapom sincs az összehasonlításra. És persze ott lenne az is, hogy jónak akarnám hallani, ami azért befolyásolja a tisztánlátást.

(#70089) BenderM91


BenderM91
újonc

Hali!

Előre is bocsi, teljesen hlye vagyok a témához....
Lenne egy Onkyo TX DS 676 erősítőm, egy pár B&W CDM1SE front hangfallal + egy pár B&W DS6 THX Lucasfilm surround. Ehhez társul valami Quadral center. A subot faterom költözésnél elhagyta, az egész cuccot meg odaadta nekem. Na én most vettem hozzá egy Mac Audio 30 Red Attack Tube passzív autós mélynyomót de csak most szembesültem vele, hogy nincs külön csatlakozója az erősítőn. Csak az rca jack. Mondták, hogy kössem front B-re, ott nem szól semmi (nyilván nem lehet mindkét csatornát egyszerre nyomatni Multi Channel-en) így aztán kidobott pénz volt (?). Ha kicserélem az egyik front hangfalat a mélyre, akkor szól de hát nyilván nem ez a módja egy 5.1-nek. Mit csináljak? Nincs már pénzem:D
Előre is nagyon köszönöm!

(pc-vel van összekötve)

Áj tink disziz ö bigining of bjutiful frensip

(#70090) fehér_ember válasza norvik (#70088) üzenetére


fehér_ember
addikt

Akkor végülis azt rendelted meg, amit a múltkori hsz-ben említettél?

(#70086) Dorian
Nem te tehetsz róla, hogy a kivitelező nem tulajdonít neki nagy jelentőséget, még szerencse hogy te pont elvagy nélküle.

(#70071) fehér_ember
Az említett Arcam az elmúlt 3-4 napban 170 font volt, ma napközben meg lett változtatva 215-re és egyből elkelt :) . Persze az utólag hozzáfűzött szervizelési lap valóban megéri a pluszt, de a tulajnak ezt eddig is kellett volna tudnia.

[ Szerkesztve ]

(#70091) dgyuri0123 válasza norvik (#70088) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Köszönöm a bizalmat. :B

Természetesen szívesen "meghallgatom", de 2 napig "nonstop" járasd. A legelső fázist szívesen kihagynám. :)

"csak a zene van"

(#70092) dgyuri0123 válasza BenderM91 (#70089) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nem tudod visszavinni a mélynyomót? Az lenne a legjobb, szerintem.

Kiszaladtam az időből így lett új hsz.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#70093) BenderM91 válasza dgyuri0123 (#70092) üzenetére


BenderM91
újonc

Hardverapron vettem, használtan. Figyelmetlen voltam. (na meg semmit sem tudok a hifikről) 4ohm-os, az erősítő 6 ohm-tól skáláz (azt sem tudom, hogy a "skáláz" kifejezés helyénvaló-e) Pedig elég nagyot szólna, bár a Bowers & Wilkins nem épp falbontásra való de nem bánnám, ha valódi 5.1-em lenne....

Áj tink disziz ö bigining of bjutiful frensip

(#70094) dgyuri0123 válasza BenderM91 (#70093) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nem igazán helyes a kifejezés. Impedancia jobb lenne.

Nem tudom mit tudnál vele így kezdeni, de szerintem nem sokat.

"csak a zene van"

(#70095) BenderM91 válasza dgyuri0123 (#70094) üzenetére


BenderM91
újonc

Elvileg valamiféle külső erősítő megoldaná de akárhogy kerestem rá, nem találtam. (valószínűleg nem így hívják) + azt sem tudom megérné-e....?

Áj tink disziz ö bigining of bjutiful frensip

(#70096) norvik válasza fehér_ember (#70090) üzenetére


norvik
aktív tag

Igen, azt rendeltem meg ma reggel. Nem változtattam meg a döntést. Tetszik a külseje, de főleg a belvilága. És nagyon remélem, hogy amiket írnak róla, az nem csak marketing szöveg. Majd megtudjuk. A vámtól tartok egyedül, talán megúszom. Garancia nem izgat különösebben, a hosszú évek során, amióta csak elektronikai dolgokat veszek, soha semmim nem romlott el garancia időn belül, de túl sem. Egyetlen kivétel volt, amit itt már leírtam, de az eleve hibás volt.

(#70097) norvik válasza dgyuri0123 (#70091) üzenetére


norvik
aktív tag

A bizalmam nem alaptalan, szóval ne köszönd. Rendben, járatom :) és még egy ötlet, ha már ilyesmire adjuk a fejünk. Mit szolnál hozzá, ha a Dac-omat is oda adnám hallgatózásra? A cél az lenne, hogy lássuk, van-e szórás a termékek minősége-hangja között. Remélem, hogy nem lesz. De kizárni nem tudom, hiszen korban is van köztük különbség, és nem is ugyanarra a piacra készültek. Nem lepne meg, ha volna hangzásbeli különbség. Ha egy cég piacra dob valamit, akkor kezdeti időkben bele ad apait, anyait. De később, lehet, hogy ócsítani akar, és kihagy, vagy cserél ezt-azt. Vagy éppen fordítva, rájöttek közben valamire, és itt-ott javítottak. Nem tudom, csak hangosan gondolkodom. A józan ész azt súgná, hogy nem szabad eltérésnek lennie. Ha javítottak közben, akkor adjak ki drágábban MKII névvel, ha rontottak, akkor... csúnyát mondanék.

(#70098) gordonfreemN válasza norvik (#70085) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ehhez ido kell nekem ha egyaltalan lesz szamomra konstatalhato kulonbseg :)
Szoval egyutt csereltem a denon da300-zal es hetkoznap nem nagyon folyok bele tesztbe. Majd hetvegin :)
A denon igy elsore a sanskrithoz: kevesebb mely es nagyobb ter. Ja es osszetettebb hangkep. Metalt ugy latszik a sanskrit nem birja.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#70099) fehér_ember válasza gordonfreemN (#70098) üzenetére


fehér_ember
addikt

"A denon igy elsore a sanskrithoz: kevesebb mely es nagyobb ter."
A kevesebb mély a bejáratlan készülék összekötő kábel miatt van. Ha visszatennéd a másikat, akkor ez egyből kiderülne.

[ Szerkesztve ]

(#70100) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#70098) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Azert reszletessegben is jobb most igy hallgatva. De azert nincs jelentossege annyira a heti tapasztalatoknak mert dog faradt voltam vegig, nem aludtam jol. Es ilyenkor nem tudok ugy figyelni/lazulni.
Kulonben igy ennyibol zokszo nelkul lecserelnem. Egyet furcsalok. Sehol senkinel nem jott meg at ugy a zene hogy elore/hatra kulonosebben erzekeljem a teret. Szelessege valtozik eszkozoktol fuggoen de a melysege annyira nem. Talan e denonnal a leginkabb de nagyon nem az a hatalmas. Lehet az en hibam persze...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.