Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) knorbi77 válasza Viper26 (#1550) üzenetére


knorbi77
tag

Y mindkettő, sztem ugyanaz, de nem nyilatkozom mert nem láttam még ilyeneket.

(#1552) Viper26 válasza knorbi77 (#1551) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én is tanulom a dolgokat, remélem hétvégén az összekötés simán megy majd. :DDD

iPhone 15 Pro | FR 955

(#1553) ZolikaE46 válasza Szabikaa20 (#1489) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Hali, ilyet hol lehet kapni és mennyiért? Elég jó a leírás szerint, akár zenére is ajánlják! Pont ilyet keresek! Így már csak két kérdés merül fel iPhone-t támogat e mint az Lg-BD670? A másik, hogy pendrivról is lejátszik mindent szerintetek?
Közben eszembe jutott még 1 kérdés ami lehet hülyeség, de ezek a lejátszók mindegyike tudja már a trueHD 7.1-t?

[ Szerkesztve ]

(#1554) Viper26


Viper26
nagyúr

Audyssey setup újra kell majd, ha meglesz a sub?Vagy meg lehet majd rá csinálni külön?
Egész éjjel kézikönyvet olvasok, igaz még csak pdf-et. :DDD

iPhone 15 Pro | FR 955

(#1555) #09634560 válasza Viper26 (#1554) üzenetére


#09634560
törölt tag

Igen,ujra kell mindenképp.

(#1556) Patice válasza malagutif122 (#1454) üzenetére


Patice
nagyúr

Valamit azért tisztázzunk, hogy te mit értesz az alatt, hogy "egy zenét lehet csak egyszerre keverni" ?

Általában a zenekeverés lényege pont az, hogy LEGALÁBB két zenét keversz össze, vezeted át egyikről a másikra.

A két eszköz amit linkeltél teljesen más!

A Behringer egy sima két csatornás keverő, azaz két forrás hangját tudod egy kimenetre tolni. A két forrást PC-ből két hangkártyával tudod megoldani ebben az esetben. A PC-nek két különböző zenét kell kitolnia a két hangkárytán, amit sebességben szinkronizálnod kell, ez a PC-n futó program feladata. Tehát a keverőnek a gépnél kell lennie, mert a gép monitorán fogod tudni követni a számokat, onnan tudod majd bedobni a következőket, stb.

A Mixvibes az egy speciális kontroller EGY adott szoftverhez. Ezzel azt tudod elérni, hogy nem egérrel és billentyűkombinációkkal vezérled a keverőprogramot, hanem ezzel a kontrollerrel. Ahogy tekergeted a potikat, meg forgatod a tárcsát, úgy látod majd a PC-n futó programon is a változást. Ez a controller egy USB porton keresztül kommunikál a géppel és két sztereó kimenete van (egy pl. kontorllnak, egy a main) + füles és mikrofon is köthető rá, de van két sztereó bemenete is, amire bakelitet és/vagy CD játszót köthetsz.
Egy ilyen kontrollerrel is a PC-nél kell ülnöd vagy állnod, hogy tudd rendesen használni.

Én ezt a Mixvibes-féle keverőt javasolnám megvételre. Sokkal többre képes, mint a Behringer. Hobby célra, kis házibulikhoz nem kell több. Az erősítőt mindenképpen közelebb kell majd raknod, vagy veszel egy sima sztereó erősítőt ehhez, vagy akár aktív hangfalakat.

És még egy jó tanács: ne mp3-at keverj vele ha lehet, hanem FLAC-ot vagy WAV-ot. :D
(A PC-s programok nem tudják rendesen kiszámolni mp3-ból a sebesség változtatást. Amikor én is foglalkoztam ilyennel örökké zavart, hogy össze-vissza ugrált a sebesség, állandóan utána kellett állítani és hallottam, amikor a program ezt csinálta.)

Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

(#1557) Tamoo válasza Patice (#1556) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"A két forrást PC-ből két hangkártyával tudod megoldani"
Így is lehet, de általában ez 1db többcsatornás hangkártyáról megy.

(#1558) bajnokpityu válasza Tamoo (#1557) üzenetére


bajnokpityu
félisten

volt turtle beach hangkarim.3db független kimenete volt, és 2db független bemenete.ezek mind külön kártyaként látszottak a vezérlőpultban. ezt tudta az esi julia is,meg mostanában még az alaplapik is.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#1559) nebulo5


nebulo5
senior tag

Hello Mindenki!
2 - 3 hete felvetettem a témát, hogy jó lenne (akár nálam is) egy média lejátszó tesztelős találkát szervezni! Szép számmal lett is jelentkező! Időközben Toobee fórumtárssal összefutottunk egy hallgatózás erejéig, és kiderült, nála jobbak lennének a feltételek hozzá! Ha minden terv szerint halad, akkor most hétvégén (szombaton) kerítenénk rá sort (sört? :DD ).
Sajnos, nekem otthon nincs netem, már harmadik napja!! :W Küzdök is rendesen a "drága" szolgáltatómmal, talán ma már megesik a szívük rajram.... (vagy csak a beígért Kalasnyikovtól sz@rtak be).
Nem akarnám magam kimenteni a találkozó szervezése alól, de kérnélek benneteket (akiket érdekelne a tesztelés), hogy vegyétek fel a kapcsolatot Toobee fórumtárssal, és a részleteket szíveskedjetek lebeszélni vele.
Ha lehet ilyesmit, akkor én személy szerint, ragaszkodnék a délutáni órákhoz, mert sajnos, délelőtt a munkahelyemen kell lennem! (szándékosan nem írtam, hogy dolgozni kell, mert letojom a melót szombaton... :)) )
Bocsi a szövevényes post-ért, de a melóhelyemről írok, néha dolgozni is kell(ene)!

Üdv: nebulo

(#1560) Toobee válasza nebulo5 (#1559) üzenetére


Toobee
veterán

Igy van, lehet jonni, szivesen latok mindenkit. Amit mindenkepp hozzon, aki jon: amit szeretne osszehasonlitani mas keszulekkel, ha szeretne, akkor kabeleket, illetve magat :) XX. keruletben lakom. Szamomat privatban elkerhetitek. Az adatlapomon megtalalhatoak a cuccaim, azokkal tudok szolgalni. Olyan is johet, aki szimplan csak hallgatozni szeretne.

https://barbieripnk.hu/

(#1561) Potib


Potib
csendes tag

Üdv

A véleményeteket szeretném kérni a következő termékről: Pioneer BCS-717 (210k)
Vagy esetleg árban ez alatt szeretnék egy normális házimozi rendszert, a lényeg, hogy 4 "tallboy" hangfal legyen hozzá.

Előre is köszönöm.

(#1562) ginola válasza Potib (#1561) üzenetére


ginola
addikt

Ezt a plasztik rendszert nem olcsón kínálják, és a hangja egy külön erősítő, DVD 5.1 szettét meg sem közelíti, használtan ebből a pénzből, sőt kevesebbért sokkal jobb minőség hozható ki.

(#1563) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Dali AXS széria mennyire jó? [link]

(#1564) Potib válasza ginola (#1562) üzenetére


Potib
csendes tag

Hopp, nem írtam, hogy új. garanciális terméket szeretnék.

Most adtam el egy pár éves Onkyo TX-DS 494 és egy JAMO E3 5.1 surround szettet.

(#1565) ginola válasza Potib (#1564) üzenetére


ginola
addikt

Lehet az eladott cuccod jobban szólna ennél, sőt...Priviben megírod milyen áron adtad el az erősítődet?

(#1566) Potib


Potib
csendes tag

Akkor e helyett mit ajánlotok? Plafon a 200k
Ha nem nézem, hogy magas, álló hangfalak legyenek (amúgy szeretném), de szépen, tisztán és keményen szóljon, akkor mi lehet a legjobb választás?

(#1567) Teng válasza Potib (#1566) üzenetére


Teng
aktív tag

Szerintem Próbáld ki:

Harman Kardon AVR130, JBL CS178, nekem ilyen van. Pont olyan hangfalszettet akartam venni ami neked volt, de meghallgattam mind2őt és számomra ez lényegesen jobbnak bizonyult. HK-ból vehetsz értelemszerűen új jobb erősítőt, és sztem 150kból újonnan is kijöhetsz.

(#1568) ocsi12


ocsi12
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklödni szeretnék mi a véleményetek a samsung házimozikról főleg az érdekelne, hogy szólnak a "tallboy"hangfalaik. Konkrétan a htd555 érdekelne
. Esetleg külön lehet e ilyen álló hangfalakat vásárólni vagy van valamelyik gyártónak hasonló dizájnú hangfala?

(#1569) Thuglife válasza ocsi12 (#1568) üzenetére


Thuglife
senior tag

Rossz fórumban jársz, mert itt mindenki le fog beszélni az ilyen bögreszettekről. Nem tudom mennyi pénzt szórnál ki rá az ablakon, de akkor inkább adakozd el ;]
Mennyit szánnál házimozira? Mekkora szobába lesz? Használt erősítő és hangdobozokból sokkal jobb hangú rendszert állíthatnál össze.

(#1570) Wizard8 válasza Viper26 (#1550) üzenetére


Wizard8
tag

Én csak a képet néztem, de tényleg Y van írva. :DDD
LFE = [link]

Egyébként az erősítő hátuljába az LFE-be megy az egy ágú rész, a másik oldal a subba L-R(fehér-piros) bemenetében

(#1571) ocsi12


ocsi12
csendes tag

A szoba mérete 20 nm. Nekem jó más fajta hangfal is. Esetlegesen létezik a samsung hangfalakhoz dizájnban hasonló?

(#1572) Thuglife válasza ocsi12 (#1571) üzenetére


Thuglife
senior tag

A rendes hangdobozok vagy pl a JBL-SCS178 dobozai nem tetszenének? (Amúgy Onkyo stílusban hasonló)Nagyságrendekkel jobb hangja van. Még mindig nem tudtunk meg árat amit rászánnál.

(#1573) Potib válasza Teng (#1567) üzenetére


Potib
csendes tag

Köszönöm. Utánanézek.

Most ezeket néztem ki árban hasonlóan: Onkyo TX-NR509 + Onkyo SKS-HT728

vagy: erősítők: Denon AVR-1312, Marantz NR-1501
hangfalszett(ek): Carnival 8

Vélemény?

(#1574) #09634560 válasza Potib (#1573) üzenetére


#09634560
törölt tag

Onkyo hangfalszett felejtős,erősitő oké. Inkább M.S carnival.

(#1575) Bódi Erik válasza Thuglife (#1572) üzenetére


Bódi Erik
csendes tag

Mert amit belinkeltél onkyo-t, az nem bögre?
Az is bögre csak hosszabb.
De ha már a bögréknél tartunk van ám bögreszett 1,3millioért is és nem is biztos hogy olyan rossz.

MacBook pro 15" 2017, Apple watch 3,Apple tv 3,4,5 iPod Classic,nano,shuffle, iPhone 7plus 256jet black, iMac 5K, Mac pro, iPad pro 128gb LTE, Apple pencil.

(#1576) sanyi0629


sanyi0629
csendes tag

Szeretnék egy nappaliból nem sok pénzből, de viszonylag átgondoltan egy jópofa kis moziszobát kialakítani. Adott a mellékelt képen lévő két elrendezés lehetőség. amit elsőre kitaláltam magamnak, legyenek 1. és 2. verzió balról jobbra. A leendő, legalábbis tervezett rendszerem: Samsung PS59D550 plazma, Pioneer VSX-819H, JBL ES80+ES20+ES25+ES150P. A szoba 24m2, kb. 6,5m hosszú, 3,5m széles. A 6,5méter után még van a kb. 3méteres konyha-előszobarész, egy légtérben, a konyha mellett a két jelölt ajtó és fal ki lesz bontva. Belmagasság 2,7m. Déli fekvésű, a déli 3részes erkélyajtó francia erkély, és max bubkóra lenne nyitva, alkalmanként ablaktisztításhoz. A keleti, hagyományos erkélyajtó használata sem fontos, mert másik két szobából is ki lehet ugyanoda menni.
A bal oldali vakolt tégla falra , kb.5-6cm-re feltennék egy gipszkarton falat, amögött futnának a vezetékek az erősítőtől (tv alól). A fal mögött kőzetgyapot lenne. A jobb oldali fal eleve gipszkarton, két réteg, közben kőzetgyapot ott is. A plafonra szintén álmennyezet menne, valamilyen nem sík, hanem megtört felülettel, mintázattal, oda is menne szigetelő (feltéve ha van értelme akusztikailag, de a szomszédok miatt, hangszigetelés céljából mindenképp). A padló laminált lenne, de a TV elé megy a parkettára szőnyeg. Az üveg ajtókra függöny megy, illetve a teljes déli falra, és a keleti ablakos részére, nagyon esetlegesen a konyha-nappali közé is. A bal oldali falat polisztirol keretekkel, oszloppal, vagy hasonlóval törném meg. A fal felület még nem biztos, nem tudom, tapéta vagy festés lenne-e jobb.
Kékkel a TV-t, feketével hangdobozokat, szürkével kanapékat, sárgával foteleket jelöltem.
Kérdéseim tehát. Mi a vleményetek az elgondolással kapcsolatban, mi fölösleges, amit leírtam, illetve, szerintetek melyik elrendezés javasolt? Standard hallgatási pozíció a tv közepével szemben lenne.
Nekem az 1. tetszene igazán, de ha nem filmnézés, vagy vendégek vannak, akkor kevesebb az ülőhely, nem tudunk egymással szemben többen leülni (ebben az elrendezésben a rövid kanapé kiesett ugyanis). Mit ad ki így a plazma tükröződés? Itt lehetne 7.1 is végül a kanapé vonalában plusz két hangallal, de ez nem tudom, mennyire fontos nekem. A hangszórók által bezárt szög, távolságok is ideálisabbak szerintem itt. Ha nincs függöny a konyha felé, akkor itt a hátam mögött nagy tér van, ez nem tudom, jó-e akusztikailag?
A 2. elrendezés úgy gondolom hagyományos szempontbólsokkal ideálisabb, több tér van középen, több ülőhely, de zene-mozi szempntból itt jobban szét kellene húzni a frontokat meg surroundot is, hogy a kanapékon ülők egyike se essen sokkal kintebb, mint a hangszórók vonala, ez olyan elnyújtott elrendezés lenne, rádaásul ugyan nem közvetlenül, de ablakkal szemben van a tv.
Még egy opció, ami nincs rajta a rajzokon, de az egyes verzióban, a bal oldali fotel betehetném a rövid kanapét, a fal mellett, hosszában. Lényegében L alakban lenne kanapé. Ez jó is lenne, viszont ott a kanapé karfájának magassága (kb 60cm magas )betakar a front elé. Ez mennyire rontja el a hangteret?
Bal oldalra szomszédok vannak, 30-as hanggátló tégla van a két lakás között, azért is akarom a szigetelést pluszba, hátha fog valamit. A mélyet mennyire tudom így csillapítani? (szerintem nem annyira).

Egyelőre ennyi. Ha bárkinek van ötlete, észrevétele, tanácsa elrendezés ügyileg, akusztikailag, mennyire jó az írt szett ezt a teret megtölteni, stb. örömmel veszem :)

(#1577) Wizard8 válasza Bódi Erik (#1575) üzenetére


Wizard8
tag

Azt hiszem, hogy Westend MMbe pont ilyen van, 1559000 Ft. Meglepően jól szól, a kis méretéhez képest. Viszont, ennyit azért nem ér szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1578) Potib válasza #09634560 (#1574) üzenetére


Potib
csendes tag

Köszönöm. (Sokat kérdezek, de nem szeretném megbánni a házimozi vásárlást, így inkább itt a hozzáértőbb emberek véleményére vagyok hallgatok) :D

És egy Jamo S 426 HCS + Onkyo TX-SR309 + Jamo SUB 210?

(#1579) ginola válasza Potib (#1578) üzenetére


ginola
addikt

Kár volt eladni a régi cuccodat! Belépő szintből nézelődsz, ezért nem értem....

[ Szerkesztve ]

(#1580) Potib válasza ginola (#1579) üzenetére


Potib
csendes tag

Szerettem is, de újabbra vágyok.

(#1581) Bódi Erik válasza Wizard8 (#1577) üzenetére


Bódi Erik
csendes tag

Persze hogy nem szól rosszul, ez csak egy itteni szokás, hogy a minőségi szatelit hangdobozokat a putri, filléres genius, meg samsunggal hasonlítják össze.
Én hallottam ilyen bose rendszert szólni, tény hogy túl van árazva, de oda lehetne rakni egy félmillás rendszer mellé.

MacBook pro 15" 2017, Apple watch 3,Apple tv 3,4,5 iPod Classic,nano,shuffle, iPhone 7plus 256jet black, iMac 5K, Mac pro, iPad pro 128gb LTE, Apple pencil.

(#1582) Peak válasza Bódi Erik (#1581) üzenetére


Peak
addikt

igen. kis hangerőn. kis szobában.
nagy terekre és hangerőre már nem hinném.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#1583) Patice válasza Potib (#1578) üzenetére


Patice
nagyúr

Most a hozzáértőbb, tapasztaltabb emberek véleményére vagy kíváncsi, vagy csak a saját ízlésednek megfelelő, külső és ára alapján válogatott összeállítások "jóságát" szeretnéd ha megerősítenénk?

Neked mit jelent a normál házimozi?

Kb. 200 ezerből egy belépő erősítőt és 5.0-át fogsz tudni összerakni, ha ránk hallgatsz. A mélynyomó nem fér bele így vagy le kell mondanod az álló frontokról.

Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

(#1584) ocsi12 válasza Thuglife (#1572) üzenetére


ocsi12
csendes tag

Az onkyo nem néz ki rosszul sőt kifejezetten tetszik. Ez a tipus mennyire szól jól. Alapvetően pioneer vsx 921 hez keresek max 200.000 ft.-ig hangfalakat. De dizájnos állót szeretnék.

(#1585) ginola válasza ocsi12 (#1584) üzenetére


ginola
addikt

Semennyire! Ha dizájnos állót akarsz, akkor azt vegyél, szíved joga. 300e Ft-os 5.0 szett illene ez erősítőhöz!

[ Szerkesztve ]

(#1586) zolaas


zolaas
senior tag

Lőttem pár fotót, de sajnos csak telóval...kéne már vennem vmi normális fényképezőt:D Csak nincs rá lóvé.stereo cucc

[ Szerkesztve ]

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#1587) Thuglife válasza ocsi12 (#1584) üzenetére


Thuglife
senior tag

Ahhoz az erősítőhöz kb 250-300e Ft-os hangdobozok (5.0) illenek + a mélysugárzó.

(#1588) Wizard8 válasza ocsi12 (#1584) üzenetére


Wizard8
tag

Fórumtársnak ilyen szettje van, ha vissza olvasol nem rég írt róla. Ő meg volt elégedve vele. Az erősítődhöz viszont jobb való.

[ Szerkesztve ]

(#1589) ocsi12 válasza Thuglife (#1587) üzenetére


ocsi12
csendes tag

Jó akkor wharfedale esetlegesen? Abból melyeket ajánlanád?

(#1590) Potib válasza Patice (#1583) üzenetére


Potib
csendes tag

Mindenképpen a hozzáértőbb emberek véleményére vagyok kíváncsi, de nem másnak, hanem magamnak szeretném a rendszert, ezért elsősorban álló hangfalakat szeretnék, de hülyeséget nem áll szándékomban elkövetni, amit később megbánnék. Ha 210k alatt nem kapok álló hangfalakat, akkor természetesen leteszek róla.

Igazából filmnézéshez használnám. A lényeg, hogy TISZTÁN szóljon, ne torzítson, gazdag basszustartomány jellemezze... Azt adja vissza, amit éppen hallgatok (pl. egy lövést ne cipőkopogásnak halljak).

(#1591) zolaas válasza Potib (#1578) üzenetére


zolaas
senior tag

Aszondják dzsamóról jót vagy maradjak csendben:D Szóval csendben maradok, de ha visszaolvasol, volt véleményem/-ünk:D erősítő belépő, ha elég jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#1592) zolaas válasza Potib (#1590) üzenetére


zolaas
senior tag

Csak új jöhet szóba? mert voltak itt Proson, meg ilyesmi szettek egyben. Azókból bőven bleférsz a 200-ba. Vagy erősítővel együtt ennyi a keret? Most lesem (netdepo)HK360 majdnem féláron 150k?? ezmiez?

[ Szerkesztve ]

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#1593) Bódi Erik válasza Peak (#1582) üzenetére


Bódi Erik
csendes tag

40-50nm-n simán elég, ha az üzletbe jól szól , ahol sokkal nagyobb légtér van, akkor egy átlag nappalit is betölt a hangja.
Nem vitainditonak szántam, de nagyobb méretű hangfalak között is van sok olyan ami tűzre és nem zenére való.

MacBook pro 15" 2017, Apple watch 3,Apple tv 3,4,5 iPod Classic,nano,shuffle, iPhone 7plus 256jet black, iMac 5K, Mac pro, iPad pro 128gb LTE, Apple pencil.

(#1594) ginola válasza Potib (#1590) üzenetére


ginola
addikt

Én használtan vételeznék, nem újonnan. Sajna 200-ból újként nem lesz számottevő különbség a régi rendszeredhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#1595) Thuglife válasza ocsi12 (#1589) üzenetére


Thuglife
senior tag

Én "vödörfedélből" spec semelyiket, de pl egy Dali Concept 6 szett (5.0) még beleférne a kötségvetésedbe?

(#1596) Potib válasza zolaas (#1592) üzenetére


Potib
csendes tag

Igen, mindennel együtt ennyi a keret és mindenképpen újat szeretnék. Most váltam meg egy Onkyo TX-DS 494 és egy JAMO E3 5.1 szettől, hangzásban ennél rosszabbat nem szeretnék.

(#1597) Peak


Peak
addikt

no hát úgy néz ki, hogy az A.C.Ryan supportja szerint a harmankardon avr-355/460/760 erősítőkkel (faroudja hdmi videoprocesszor) nem 100%osan kompatibilis a HD2 lejátszójuk HDMI illesztő interfésze. illetve annak a hangillesztése.
minden más cuccal, Onkyo,Denon,Pioneer erősítőkkel semmilyen hibát nem tapasztaltak.
én pont kifogtam ezt a kombinációt. :D

ezért eladóvá vált a PlayON!HD2 lejátszóm, 7 hónapos, még garanciális, teljes tartozékokkal dobozzal, mondjuk netto áron.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#1598) zolaas válasza Potib (#1596) üzenetére


zolaas
senior tag

1.szettnek Polk Denon-avr ez inkább zenés, vagy Onkyo -mozis. Illetve talán még Yamaha
+ még azért a sub meg a kábelek. Mondjuk a hangszórókban még lenne tartalék későbbi magasabb kategóriás erőlködőnek. Sztm.

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#1599) ocsi12 válasza Thuglife (#1595) üzenetére


ocsi12
csendes tag

Igen és ezt te ajánlanád?

(#1600) Thuglife válasza ocsi12 (#1599) üzenetére


Thuglife
senior tag

Én csak egyszer hallottam régebben, de tetszett a hangja. Sok fórumtárs otthonában található meg és teljes megelégedéssel használják. Azért mindenképp menj el meghallgatni mielőtt bármilyen hangdobozt vásárolnál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.