Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74033) m3ss


m3ss
veterán

szamomra ez a kabelkerdes pszihologiailag erdekes. miert nem orul vki annak ha kiderul, hogy tobbet nem kell meregdraga kabelt vennie?
ha az az orom forrasa, hogy az o ajanlasat fogadja el a betevedo, az ezutan sem fog valtozni, csak most mast fog ajanlani. szoval a kozossegre gyakorolt hatas megmarad. vagy itt inkabb az lenne az igazi presztizs, hogy ki es merre terelgeti a fo csapasiranyt? nagyon erdekes ez, ahogy egymasnak feszulnek az egok, nem csak ebben a topicban :DD

ha vki ennyire nem tudja revidialni az allaspontjat, barmirol is legyen szo, az elmond vmit az egyenrol...amugy ez a boomer generacio nagy problemaja. vagy inkabb a jovo generaciojanak a problemaja, hogy az o kezukben van kb minden a bolygon. :DDD
en is ra voltam porogve a tidalra, meg a vesztesegmentes audiora. aztan amiota megcsinaltam void tesztjet, csendben hallgatom a spotifyt :DD

linkeljetek mar nekem pls egy videot, ahol vaktesztelik a kabeleket, es a juzer egyertelmuen ramutat, hogy melyik a jobb, dragabb kabel. ha van ilyen akkor nem kell felesleges kamu dolgokat kitalalnia a marketing divizionak sem, csak odadorgolik majd a vevo orra ala. sztetek nem lenne erdekuk ilyen vakteszteket, mereseket kozzetennie a kabelgyartoknak, ha igaz lenne?
egy dolog erdekli csak oket, minel tobb dragabb kabelt eladni, nem a sajat maguk ellenseguk.

hanyszor derult mar ki az emberiseg torteneteben, hogy atverjuk egymast anyagi haszonszerzes celjabol?
aki meg hisz benne es predikal, placebo hatas bizonyitott dolog, miert gondoljatok, hogy itt nem befolyasol benneteket vmi hasonlo? mibol tart csinalni egy tesztet ha nem hisztek a tudomanyos magyarazatokban?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.