Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) BRIKLY válasza zolee5016 (#23250) üzenetére


BRIKLY
veterán

hát egyenlőre inkább nem mondok semmit, nehogy baj legyen belőle, előbb tesztelem az elképzelésem. ha működik leírom.;)

(#23252) BlackPriest válasza BRIKLY (#23249) üzenetére


BlackPriest
őstag

így van, ha azt folyamatosan összezárod, megy a táp. nem mindegyik indul el terhelés nélkül. ha a 2. tápot így zárod és a 230-át relézed úgy, hogy a másik táp 12V-jával kapcsolod a relét, akkor együtt fog elindulni mindkét táp

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#23253) sketchifun válasza BlackPriest (#23252) üzenetére


sketchifun
senior tag

Ez érdekes.

Úgy gondolod, hogy ha az első táp elindul, akkor a 12V átkapcsol egy relét, ami meg zárja a Zöld+Fekete kombót, és így indul a második táp is?

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#23254) Titagyerek válasza zolee5016 (#23250) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

belehet kapcsolni a tápokat...
én is kapcsoltam már be párszor tápot...
autórádiót is működtettem már így és csak a 24/20 pines csatlakozón csak 1db zöld vezeték6kábel van azt a mellette lévő fekete kábellal össze kell érinteni... ha nem akarod szétbarmolni a csatlakozót akkor egy nagyon vékony féle csipeszel is össze tudod érinteni csak ne érjen semmihez a csipesz(ez csak ideiglenes megoldásnak jó)
meg ezzel le lehet tesztelni hogy műkszik e a táp mert ha így bekapcsol és forogni kezd a venti akkor valószínűleg jó a táp
ezt a trükköt Bacsis-tól tanultam, ő is kapcsolta be így a tápját többször
szerk: az viszont nem működött hogy az egész gépet 1 táb működtette viszont amikor sli/cf (nem emlékszem meik de azt tudom hogy 2 videókártyát raktunk össze) akkor kevés volt egy táp és a második kártyát másik táprol adtuk neki az áramot de nem volt jó...

[ Szerkesztve ]

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#23255) zolee5016


zolee5016
őstag

Jól van haladunk köszi néktek!Kérdés: Mi van ha szerkesztek egy 24 pin-es y kábelt?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#23256) szab.tam válasza sketchifun (#23253) üzenetére


szab.tam
nagyúr

többen használnak így dupla tápot a ph-n. pl. 4 way sli gtx580 rendszereknél. 1200 + 800w.
nem tudom, hogyan kapcsolnak, de gondolom 2 áramkörös, nyomógombossal. én legalábbis így csinálnám. már többen is megerőstették a fekete-zöld rövidrezárásos megoldást. de 2 tápnál nem árt a köröket külön tartani egymástól.... :N

(#23255) zolee5016
addig semmi. a próba után jönnének az érdekességek. :))

és mégis mire gondoltál?
2 táp egy gépre, hogy kapjon már az a lap rendesen naftát? :DDD
vagy 1 táp, a házban 2 lap, váltakozó használat. (mert erre pont gondoltam tegnap én is.)
azaz egy angy házban 2 passazv táp. a kicsiről megy a 24/7. de a nagyank ha szükség van + naptára, akkor a kis gép lekapcs, és a tápja a nagy esetleges 2. vga-janak besegít.
csak az jól hangzuik, de szerintem a vezetékek nagy részét meg kéne szakítani. mármint 2 állású kapcsplóval. hogy vagy ide vagy oda álljon.
de ez totál laikus gondolkozás, semmi szakmai alap.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23257) Titagyerek válasza szab.tam (#23256) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

egy ötlet:
fogsz egy régebbi rossz alaplapot arról leforrasztod a 24 pines csatlakozót és ráteszed a tápra megjelölöd hogy melyik a zöld fekete kábel és utána egy bekapcsológombot ráforrasztasz oda amit megjelöltél
utána hogy ne legyen valami baj a többi ami nem kell az anya csatlakozóból kiszeded (azokat a pöcköket) és a gépház elejére kivezeted a bekapcsológombot és egyszerre nyomod meg a két gombot...
ez csak egy ötlet és én egy nem annyira értékes gépen tesztelném...

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#23258) Titagyerek válasza szab.tam (#23248) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

én hallottam olyat már hogy monitor-switch ...
és azzal lehet váltogatni hogy melyik gépet mutassa a monitor...
az lehet hogy egyszerűbb lett volna...

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#23259) szab.tam válasza Titagyerek (#23257) üzenetére


szab.tam
nagyúr

például.
de sokkal egyszerűbb és biztonságosabb venni egy 24-es hosszabbítót, és annak megszakítani a zöld/feketéjét, és elhozni 2x2 vezetékkel egy kapcsolóig. akár a frontra, egy 5.25 burkolati panelbe beolvasztva.

ja, de most értelmeztem, amit írtál. a legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás... :K

(#23258) Titagyerek
naja. minimum 8-10k darabja, és nem lehet kapni.
analóg van 5-6k körül, de az kell a tökömnek. és az usb, ps2, stb switch-re sincs szükségem, csak a dvi-ra.
de még ha elérhető lenne, akkor sem vennék, mert a tv mellé a 2 monitor helyett úgyis jön majd másik 2 db. 32"-os tv, és akkor ott a halom hdmi bemenet, amit távkütyüvel váltok. ez átmeneti, minimál költségvetéses megoldás...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23260) Titagyerek válasza szab.tam (#23259) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

igen ez egy olcsó megoldás volt... :D
azt nem tudtam hogy nem lehet beszerezni...
meg azt sem hogy veszel még 2 tv-t akkor semmi értelme nem lenne a switch nek

[ Szerkesztve ]

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#23261) szab.tam válasza Titagyerek (#23260) üzenetére


szab.tam
nagyúr

most csak álmodozom róla, mert még apróban is elcsipve a 2 db. 130-140k.
ezeket a monitorokat pedig el nem adom, mert keveset kapnék értük, és pixelhiba mentesek.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23262) sketchifun válasza szab.tam (#23259) üzenetére


sketchifun
senior tag

Szerintem egy relével tisztább a dolog.

De egyszerűen kipróbálható.
Egy kevésbé értékes tápot leraksz a földre.
Beledugsz egy-egy vezetéket a zöld kábel lyukába.
Adsz neki áramot, és beledugod a mellette lévő feketébe. Aztán kiszeded.

Ergo-> már tudod, hogy leáll-e, ha kiszeded a kábelt.
Aztán újra elindítod, és megnézed, működés közben a molex csatikban van-e 5 illetve 12V.

Ha van, akkor elvileg minden gond nélkül mennie kell vele vinyóknak, stb.

Ha ezzel mind meg vagy, akkor egy egyszerű relét bekötsz egy molex csatira, a fő tápra.
Mondjuk 12V-ra egy 12V-os relét. És ha kapja a relé a 12V-ot, akkor zárja a másik két lábat, amire meg a zöld és a mellette lévő fekete van kötve. Ezáltal, ha te bekapcsolod a gépedet, automatiukusan elindul a második táegység is.

Arra viszont figyelj, hogy ezek hajlamosak ám melegedni is, tehát a szellőzés legyen megoldott.

És mindenképpen vigyázz, mert árammal dolgozol!

[ Szerkesztve ]

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#23263) szab.tam válasza sketchifun (#23262) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mondjuk ez most nem az én problémám, feljebb egy kolléga vetette fel a kérdést....

ha nem lennék óvatos az árammal, a 300-as zenjei-met, de még a seasonic x400-460-amat is rég szétkaptam volna, és ráraktam volna vagy 2-3 kiló alu-t...
csak az a baj, hogy a táp hütésmodd semmit sem ér, ha a szabadon álló, légáramaltot venit hiányában nem kapó kondik nincsenek + meghűtve. de azoknak hogyan lehet nekiszerkeszteni bármit is? hajtogatott gappad-del?

meg hát új, megemelt rácsos tápház, garivesztés, macera.
és hát ugye az áram....
de a hervadtabbik, használaton kívüli zen-t egyszer lehet, hogy kibelezem.
lehet, hogy még ma. :U :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23264) BRIKLY válasza zolee5016 (#23250) üzenetére


BRIKLY
veterán

Te jó ég. ne bonyolítsátok már túl. pofon egyszerű az egész, és működik. [link]
Az alaplapra kötött táp zöld, és a mellette lévő fekete vezetékét összekötöd a másik táp zöld, és mellette lévő fekete vezetékével, és mikor bekapcsolod a gépet mindkét táp elindul, ha leállítod mindkettő kikapcsol...

(#23265) sketchifun: ezzel nem gubancolod össze.... :U

(#23266) zolee5016: nincs mit. szerintem ha van erre gyári megoldás, az is ugyan ez, csak szebben néz ki... :) De felőlem kínlódhatsz mindenféle relével,stb..

[ Szerkesztve ]

(#23265) sketchifun válasza BRIKLY (#23264) üzenetére


sketchifun
senior tag

Nem kellene a kettő áramkörét összegubancolni. De persze így is megoldható.

szab.tam igen, tényleg, bocsi.

[ Szerkesztve ]

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#23266) zolee5016 válasza BRIKLY (#23264) üzenetére


zolee5016
őstag

Köszi ez így teljesen világos! :R Van itt egy kis elfekvő gép kipróbálom rajta egy párszor.ha okés élesitem!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#23267) BRIKLY válasza zolee5016 (#23266) üzenetére


BRIKLY
veterán

Csak nyugodtan. én kipróbáltam, mindkét táp indult,a gép kikapcsolásával mindkét táp leállt ahogy kell. ;)

(#23268) Wind-Storm válasza BRIKLY (#23264) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Azért ezekkel a közösítésekkel csak óvatosan, tűz lehet belőle!
A GND közösítés talán még oké, mivel a zöld vezetékek is testelésre kerülnek, de bekapcsolás előtt kis feszültség van a zöldekben is amik ha össze vannak kapcsolva nem feltétlen problémamentes, akkor már a relé lenne a jó megoldás.

Mellesleg a GND is eltérő potenciálon lehet...

Két tápot egy alaplapra kötni szintén probléma forrása lehet, viszont egyik tápot külön a tárolókra, másikat meg az alaplapra kötni még problémamentes lehet.

(#23242) zolee5016

Ebben a topikban foglalkoztak már evvel, de tedd fel a kérdésed, fognak válaszolni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#23269) sketchifun


sketchifun
senior tag

Pontosan ezért mondtam a relét.
Az biztosan nem okozhat bajt, de ha a két táp összegabajodik, abból baj is lehet.

(Hoztak már hozzám olyan tápot, ami 12V helyett leadott 84V váltóáramot.
De ők azt csak berakták második tápnak, mert 10 vinyó volt a gépbe.

Hasonló módon, összeoperálták a 24 pines csatit, aztán nézhettég, ahogy szétég a fél alaplap a váltóáramtól. :)

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#23270) BlackPriest


BlackPriest
őstag

a relézés kb párszáz forintos beruházás, az miért nem jó?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#23271) Wind-Storm válasza sketchifun (#23269) üzenetére


Wind-Storm
őstag

:C

(#23272) BRIKLY válasza Wind-Storm (#23268) üzenetére


BRIKLY
veterán

Én alapból már azt hülyeségnek tartom,hogy 2 táp 1 gépbe...
Ha ráköti például a videokártyát a második tápra, azzal már keményen összekeveri a 2 tápot, ha csak a vinyókat köti másikra,akkor meg nem sok értelme van, mert mennyit eszik 1 vinyó? 5W? legyen összesen 50W... nem fér el a 750W-os tápon? :F

Ha meg a biztonságról beszélünk,akkor nem a relé a biztonságos, hanem ha 1 táp van a gépben,ahogy azt megtervezték... :U

[ Szerkesztve ]

(#23273) Wind-Storm válasza BRIKLY (#23272) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Hát a vga-t se kéne rákötni, ha van külön tápja, mégpedig az erősebbeknek van... csak ezt már nem írtam külön.
Ami táp ügyileg nem áll kapcsolatban az alaplappal az még ráköthető lenne..

Egy ilyen csontra terhelve viszont már tud zabálni.. :C

Ez tény és való :K
De ha belegondolunk, a monitornak is külön tápja van meg egyebeknek és össze is van kötve a géppel amiben ugyancsak van egy táp :D

(#23274) BRIKLY válasza Wind-Storm (#23273) üzenetére


BRIKLY
veterán

Akár hogy nézzük, és 2 megoldást látok
1: Amit már mondtam,ingyen van, és működik. lehet cifrázni relével,stb...
2: 1 darab táp, ami semmi veszélyt nem rejteget.

De szerintem semmi veszély nincs abban a megoldásban sem,amit én mondtam. ha lenne, akkor szikrázott volna mikor összekötöttem,stb.. mindkét tápban van védelem,akkor mi történhet? nem értem... annak a 2 szálnak csak az a dolga,hogy mikor bekapcsolod a gépet,az alaplap "összezárja" őket...

[ Szerkesztve ]

(#23275) zolee5016 válasza BRIKLY (#23274) üzenetére


zolee5016
őstag

Nem lenne baj az egy táppal ha lenne rajt annyi csati amennyi kell.Láttam már pár db 2 tápos gépet és ezért érdekelne a megoldás

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#23276) macko20 válasza BRIKLY (#23272) üzenetére


macko20
őstag

A szerverekben régóta 2 db táp van,biztonságosan,ill a biztonságos és folyamatos üzem miatt

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23277) szab.tam válasza macko20 (#23276) üzenetére


szab.tam
nagyúr

az szeritnem más tészta. itt inkább a fogyaztás kiegészítés miatti 2. tápról van szó.

szolgálati közlemény:
bordapucolás 27%...
kezem: 17%... :D
pedig ezek most még aránylag nem kencések...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23278) Wind-Storm válasza macko20 (#23276) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Az redundáns táp... eleve úgy van megoldva.

(#23279) macko20 válasza szab.tam (#23277) üzenetére


macko20
őstag

Kesztyű?

azonos tulajdonsággal rendelkeznek,de 2db

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23280) zolee5016 válasza Wind-Storm (#23278) üzenetére


zolee5016
őstag

Igen ezekről olvasgatok éppen.Ha jól értem ha egy redundáns táp 500w-os akkor az 2x500 igaz? Ott meglenne a kellő csatiszám is Ez ennyi vinyóval akár szerver is lehetne ,ami alkalmas magas felbontáson játékra is nemdebár?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#23281) szab.tam válasza macko20 (#23279) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem a bőrfelület. a bal hüvelykujjamat még a nyáron kinyírtam. fűrészeltem egy bordát. satu hijján a kezemmel szorítottam. akkor valami elszakadt, meghúzódott, mittomén. folyton kiugrott. most már betokosodott, és nem hajlik hátra. de legalább fáj. satut azóta sem vettem. ha 1x szembe jön egy békebeli, nem miniatűr, de kisebb méretű satu, mentsd meg már nekem légyszi. :R tudom, hasznátcikk piac, szombat. de sosem járok arra... vateára pedig elvből nem reggelek....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23282) macko20 válasza szab.tam (#23281) üzenetére


macko20
őstag

Multkor láttam egyet ,majd lealkudom,...

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23283) Wind-Storm válasza zolee5016 (#23280) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Nem hinném, ott nem a teljesítmény összeadása miatt van, hanem ha az egyik kiesik az üzemből akkor ott a másik aminek szintén el kell bírnia a vasat. Ha mondjuk 2x500 W lenne és 1000 Wattot kívánna a vas, hogyan bírná el a kieső táp nélkül a másik az egész gépet..?

(#23281) szab.tam

Miért nem esték? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23284) szab.tam válasza macko20 (#23282) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:R :))

adok helyett bordát. :U :DDD

(#23283) Wind-Storm
esték... volt vagy 15 mp. reakcióidő. a dínók is ezért haltak ki, nem jégkorszak miatt. lassú volt az ingerületvezetésük. ragadozó kiharapott a farkukból egyet, és már szomszéd erdőben volt, mire a hülye dinka dínónak eljutott az agyáig.
ezzel régen én is így voltam. este lepippantottak, reggel vettem észre... :U
de már 10 éve nem iszom. :N :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23285) Wind-Storm válasza szab.tam (#23284) üzenetére


Wind-Storm
őstag

:DDD

(#23286) siti


siti
senior tag

ha legközelebb kitalálom, hogy valamit le kéne fóliázni, csak lőjetek le nyugodtan...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#23287) szab.tam válasza siti (#23286) üzenetére


szab.tam
nagyúr

viszont van egy hangulata. :C
gondolom meló van benne rendesen. :K

2 év múlva derül ki, milyen tartós.

ingatlanos vagyok. a konzervatív emberek miatt 5-ből 4 érdeklődő élből kifurdul. (azaz meg sem nézni.) de pont az ilyen hangulatot befolyásoló pici trükkökkel lehet eladni egy közpszerűségből kitűnő lakás, az erre fogékony 10-20 %-nak...

a lőszer pdig q* drága. így csak akkor, ha megveszed....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23288) siti válasza szab.tam (#23287) üzenetére


siti
senior tag

a fóliát még le lehet szedni, de a gázkonvektorom durvább, de az unokatesóm munkája.
ide ne jöjjön konzervatív ember :N

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#23289) macko20 válasza siti (#23286) üzenetére


macko20
őstag

nem soká lesz egy autó amit kell foliázni ,majd mekereslek

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23290) Phvhun


Phvhun
őstag

Csinált már itt valaki cnc marót ?

Már egy ideje gondolkodok rajta hogy összedobok egyet.

Ezt sikerült összedobni próbaképpen, működik, ugyhogy már csak le kéne másolni és rátenni erre 90 fokban elforgatva és kész is lenne. Megnéztem, a szerkezet elbirja a saját súlyát, szoval az elhajlás se lenne gáz.

Valakinek van valami tippje hogy hogy lehetne megvalósítani fából, egyszerű eszközökkel ? Nincs függőleges fúró, eszterga, stb..

(#23291) DiceBlade


DiceBlade
aktív tag

mivel már van vágószerszámom, pár hardverem és harisnyám, így aktualizáltam a picasa albumomat
[link]

(#23292) szab.tam válasza siti (#23288) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:C

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23293) lizRRR válasza szab.tam (#23292) üzenetére


lizRRR
őstag

Hali

Valaki megtudná mondani , hogy ami gépeket össze tartja szegecs az hogy lehetne eltávolítani , moddingot szeretnék.

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#23294) #10726912 válasza lizRRR (#23293) üzenetére


#10726912
törölt tag

Óvatosan fúrd meg a szegecs fejét, úgy hogy a lapos rész eltűnjön róla. Aztán a másik oldal felé ki tudod húzni.

(#23295) lizRRR válasza #10726912 (#23294) üzenetére


lizRRR
őstag

:R

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#23296) szab.tam válasza lizRRR (#23293) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én egyszer csípő- és harapófogóval estem neki, mert a hdd tartó konzolt ki akartam műteni. minden hajlott, a lemez szakadt, a szegecs pedig vígan tartotta magát.
mire szétszedtem, minden széthajlott és sorjás lett.

nem követendő példa.... :N

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23297) Wind-Storm válasza siti (#23288) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Érdekes lett ez a FÉG (itt is ilyen van, csak nem így néz ki) :C
Rá is lett égetve a festék? ez mennyire tartós így?

(#23290) Phvhun
Jópofa ez a legó CNC vagy mi ez :DDD

(#23298) Wind-Storm válasza siti (#23288) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Ja, és rosszul van rátéve a teteje :DDD

(#23299) macko20 válasza Phvhun (#23290) üzenetére


macko20
őstag

egy elméleti rajzot csinálhatnál ,mert a képről nem derül ki a müködése....

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23300) Psycho18


Psycho18
tag

Sziasztok
Ma volt egy kis időm moddingra, így bele is vágtam a következő házam megépítésébe. Kivágtam a hátlapon a venti rácsát a szélzaj csökkentéséért, kivettem a hátlapot, ODD és HDD tartót, az oldallapot kivágtam. A mai napomba ennyim fért bele, folyt. köv. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.