Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23551) johndeegwed


johndeegwed
tag

hello mindenki.
van 1 zalman cnps 7000 es procihüttőm
az a problémám vele hogy nincs meg semilyen lefogatója és ventije
az lenne a kérdésemhogy lehet e valahonnan beszerezni ventit és 775 + am2 lefogatót
vagy esetleg intel 478 poci ventilátorját beledobni és valahogy am2+ ra fogatni
meg köszönném ha valamilyen megoldást tudnátok nekem mondani.

(#23552) FatalEror válasza johndeegwed (#23551) üzenetére


FatalEror
addikt

egy képet tudnál róla küldeni,hogy hol hiányzik,s mi???

de látatlanban azt mondanám,hogy csak egy rugó spirál kell megfelelő hosszra vágva.
a ventiről pedig annyit,hogy csak egy szimpla 8-9cm-es venti kell és 2db műanyag kötözővel fel tudod rakni,amit lamellák közé befűzöl....

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#23553) agoka07 válasza Wind-Storm (#23550) üzenetére


agoka07
senior tag

Köszi szépen az infót :) Keresgéltem de sajnos nem találtam rá... :U

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#23554) traders


traders
tag

A hűtésnél van értelme ezeket a porszűrő betéteket használni, vagy nagyon legfogják a légáramlást, pláne amikor pár hónap után már egy macska is kopasznak tűnik mellettük a por miatt?

Az élet olyan nemi úton terjedő betegség, amelynél a halálozási arány 100%

(#23555) agoka07 válasza traders (#23554) üzenetére


agoka07
senior tag

Én nem használok ilyesmiket. Inkább gondoskodom és gyakrabban pórtalanítom a kicsikét :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#23556) FatalEror válasza agoka07 (#23555) üzenetére


FatalEror
addikt

teljes mértékben egyet értek,egyedül a tápomnál van szűrő,mert nincs kedvem havonta szétszedni,amúgy minden mást havonta porszívózok...

HardCore is my LifeStyle

(#23557) agoka07 válasza FatalEror (#23556) üzenetére


agoka07
senior tag

Igaz, oda nemárt. Én is vásárlok a közeljövőben egyet-mármnit szivacsot-. :)

[ Szerkesztve ]

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#23558) FatalEror válasza agoka07 (#23557) üzenetére


FatalEror
addikt

igen láttam olyat is aki csak szimplán megfordította a tápot,és az alsó venti a már a gépház belsejében volt+rakott rá még egy porszűrőt,és csak évente kellet takarítania....

HardCore is my LifeStyle

(#23559) agoka07 válasza FatalEror (#23558) üzenetére


agoka07
senior tag

Ez is egy megoldás... :P

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#23560) FatalEror válasza agoka07 (#23559) üzenetére


FatalEror
addikt

itt tulajdonképpen csak a képzelet jelenti a határt......

itt is van egy kis műanyag kötöző:[link]

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#23561) imibogyo


imibogyo
veterán

Sziasztok! Ígértem, hogy töltök fel képeket a készülő gépről. Hát tessék.
A kábelezést nézzétek el nekem, még nincs minden megvéve, valamint csak ma raktam össze és még nem volt idő a csinosítgatásra.

[ Szerkesztve ]

(#23562) oriic válasza imibogyo (#23561) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fú, hát ez mocskos jól néz ki. Főleg az a quad radi a ház elején. Arra kerülnek majd fel ventik is gondolom..

Live-Die-Respawn

(#23563) FatalEror válasza imibogyo (#23561) üzenetére


FatalEror
addikt

hát ez valami kib@szottul jól néz ki,a házat szívesen megvenném külön is,nekem nagyon bejön,a részemről egy hatalmas gratulációt kapsz...

HardCore is my LifeStyle

(#23564) agoka07 válasza imibogyo (#23561) üzenetére


agoka07
senior tag

Gratulálok! :K

[ Szerkesztve ]

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#23565) Tibor_560sec válasza imibogyo (#23561) üzenetére


Tibor_560sec
aktív tag

Nagyon impozáns ... az eleje az bitang jó :C
Ha jól látom zománcfestéket kapott ...

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#23566) imibogyo válasza oriic (#23562) üzenetére


imibogyo
veterán

Nem mennek rá, mert passzívban használom a gépet, a 2600k-ra elég így is. De még nincs kész, az elejére gondoltam valami frankó rácsot. De az is lehet így marad majd. ;)

(#23563) FatalEror: :R Köszönöm szépen. Még van pár ötletem, de mivel utaztam haza (jó volt a géppel vonatozni, le is vertem az egyik sarkát :O ), ezért már nem tudtam megvalósítani ezeket az ötleteket. De majd frissítem a képeket, ahogy időm engedi. Mondjuk a gép jelenlegi állapotában bőven 20+ kg.

(#23565) Tibor_560sec: nem, mindent fújós festékkel oldottam meg. :K

(#23564) agoka07, (#23567) psycho18: Köszönöm. :R

(#23568) baluka6: Nem tudom milyen ház, méhtelepi szökevény. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#23567) Psycho18 válasza imibogyo (#23561) üzenetére


Psycho18
tag

Gratulálok, nagyon jól néz ki! :D

(#23568) baluka6 válasza imibogyo (#23561) üzenetére


baluka6
aktív tag

Gratula,nagyon szép lett :R
Amúgy milyen típus a ház? Szép méretes példány! :R

(#23569) FatalEror válasza baluka6 (#23568) üzenetére


FatalEror
addikt

Ez nem egy Chieftec Bravo BA-01-BBB??
onnan lehet felismerni,hogy tép felett van még egy 12cm-es venti hely csak ott azok a meghalytó hely szerűségek eltakarják??(szerintem)

imibogyo:
amúgy ház elején egész véletlenül nincsen falap amit telibe festettél fehérre??

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#23570) szab.tam válasza imibogyo (#23561) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:C :R

gyünyürű!
teljesen a kedventc formavilágom.

gyári oldalak kivágásával megérdemelne egy olyan méhsejtrácsozatot, mint az enyém.
nem olcsó, de agyonütlek, ha nem csinálod úgy meg. :DDD

azon el lehetne gondolkodni, hogy az oldal kerete fehér. de a rács is fehér lenne, vagy az fekete. ugyan az átfedésnél hülyén nézhet ki, és nem lehet egybefújni, de a feket-fehér szín és formavilágával jól passzolna a front fekete hűtőradijához.

chipset nem melegszik? proci alapon megy?

ha vga kerül bele, akkor a + radik felülre mennének?
akkor atarályt tudnád lejjebb tolni?

a hátsó képre ránéztem. majd szíven ütött. táp. TESCO. azután nézem. TX850. majneem...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23571) imibogyo válasza FatalEror (#23569) üzenetére


imibogyo
veterán

De falap van az elejében. Csak elfogyott a festékem és nem tudtam még egy-két réteget ráfújni. :(

(#23570) szab.tam: először jót röhögtem a hozzászólásodon aztán észrevettem, hogy komolyan gondolod. :D

gyári oldalak kivágásával megérdemelne egy olyan méhsejtrácsozatot
Pont ezen agyaltam én is. A másik a füstplexi.

chipset nem melegszik? proci alapon megy?
Minden alapon megy, nem szoktam tuningolni, szerintem nem melegszik vészesen.

ha vga kerül bele, akkor a + radik felülre mennének? akkor a tartályt tudnád lejjebb tolni? A tartályt a felső fémlemez tartja meg, tehát nem tudom lejjebb tolni. Ha jönne is esetleg VGA, akkor sem lenne plusz radiátor maximum a jelenlegire tennék négy csendes ventit, mert jelenleg passzívban megy.

TESCO. azután nézem. TX850.
Az azért kicsit erős lenne. :B

Amúgy még nincs végleges állapotban, holnap még kikenem az előlapi hézagokat valamilyen tömítővel (valószínűleg akrillal), hogy elrejtsem az apróbb megmunkálásból származó hibákat és nem utolsó sorban a hézagokat az alkatrészek és a fa tábla között.

[ Szerkesztve ]

(#23572) FatalEror válasza imibogyo (#23571) üzenetére


FatalEror
addikt

csak így tovább......

lehet most nincs rá kereted,de azt a NB-hűtőt nem kéne kicserélni egy vizes blokkra,nekem nagyon kicsinek néz ki..... :F

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#23573) imibogyo válasza FatalEror (#23572) üzenetére


imibogyo
veterán

Ha cserélném is csak valami nagyobb hűtő blokkra cserélném, de nem vizesre. Nem szeretnék többet beleölni, így, hogy eladásra vár a gép. Majd ha az új gazdáját zavarja, lecseréli. Ez nem pénz kérdés (legalábbis nem egy NB blokk szintjén), de majd a következő projektbe megy a pénz, nem ebbe. ;)

Amúgy egy hónapig monitoroztam mindenféle hőmérsékletet, de nem találtam kiugró értéket sehol még játék, vagy furmark alatt sem, így maradt ennyiben a dolog. :K

(#23574) FatalEror válasza imibogyo (#23573) üzenetére


FatalEror
addikt

Tehát akkor azért kell,hogy egy új komplett gépet vegyél,és valami általad moddolt házba tegyed??

HardCore is my LifeStyle

(#23575) szab.tam válasza imibogyo (#23571) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. ha arácson elvergődsz, küldj privit, mert ki fogok pár nap múlva buszozni pilisvörösvárra a gyerekhez. vannak gumiszegélyei, harisnyái, és hát rácsa.... :))

nem működik a modding cuccos linkje, csak a rácsos.

ismerős előlap. már többen kikötöttünk nála... :K

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23576) imibogyo válasza FatalEror (#23574) üzenetére


imibogyo
veterán

Igen azért adom el, mert kipróbálok megint mást. Szeretem sűrűn cserélni a cuccaimat, csak sajnos pang a piac. Még egy érdeklődő sem volt a gépemre, pedig nem adom drágán, egy picit sem. :( A jelenlegi árban már a moddingolt ház is benne lenne meg a fullos vízhűtés, de még csak érdeklődő sincs.

(#23575) szab.tam: köszönöm a felajánlást, de ebben a hónapban már nem lesz aktuális a lakás miatt. Most rendeltem meg a konyhának valót lapszabászatból. Majd következő havi fizetés után, ha esetleg még mész ki megint (és még meg lesz a gépem..... meg lesz :((( ), akkor beszélhetünk róla, persze csak ha neked is aktuális lesz akkor. Köszönöm a felajánlást. :R

ismerős előlap. már többen kikötöttünk nála...
Gondolkoztam én is rajta, hogy valami profi kis alumínium előlapot gyártsak, de végül letettem róla. Pedig sok ötlet megfogalmazódott bennem. :K

[ Szerkesztve ]

(#23577) FatalEror válasza imibogyo (#23576) üzenetére


FatalEror
addikt

szabad tudnom mire szeretnél váltani hardver terén??,illetve mi lesz a kövi ház formavilága??

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#23578) imibogyo válasza FatalEror (#23577) üzenetére


imibogyo
veterán

Igazából szinte ugyanerre, csak uATX lappal és SSD-vel. De mivel külön-külön nem keltek el a cuccok, ezért döntöttem az egyben eladás mellett. Szóval egyfajta törpe erőmű a következő projektem. Ha nem viszik el, akkor pedig így marad. Már játszani is ritkán játszom, tehát VGA nem olyan fontos (ettől még lehet, hogy lesz valami, de nem high-end). ;)

Most elsősorban a hangzásra gyúrok. A fejhallgatóm és a fejhallgató erősitőm már meg van. A DAC-omat eladtam pár hónapja, szóval egy új DAC is tervbe van véve. Ja és még be kellene fejeznem a lakásomat is (jelenleg félbe hagytam a konyha csempézést).

Egyszóval bőven van tervem és megvalósítandó dolog. Nem unatkozom. :N

[ Szerkesztve ]

(#23579) FatalEror válasza imibogyo (#23578) üzenetére


FatalEror
addikt

Én szeretem az ilyen típusú munkákat,valahogy kikapcsol és jó is lesik ránézni a végén,hogy igen ezt én csináltam és nem is néz ki rosszul,gondolok a lakás felújításra,és a moddingra..

HardCore is my LifeStyle

(#23580) szab.tam válasza FatalEror (#23579) üzenetére


szab.tam
nagyúr

lakásfelújítás... uhh...
én inkább kisebb, de felújított, lakást vettem. nehéz elképzelni, de a spejzban a polcot is édesanyám a bátyámmal tette fel. szerszámot is persze ők hoztak. ok, ez 6 éve volt, azóta picit kezd változni a helyzet, de csak módjával... :U

én inkább csak szájkaratés barkácsoló vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23581) imibogyo válasza szab.tam (#23580) üzenetére


imibogyo
veterán

Ennél kisebbet nem nagyon tudsz venni. :( Csak annyi volt a lényeg, hogy hitel ne legyen. És megszabaduljak napi 4 óra utazástól.

(#23582) szab.tam én is ezt tudom mondani, de nem azért mert ingatlanos vagyok, hanem mert csóró. :D

[ Szerkesztve ]

(#23582) szab.tam válasza imibogyo (#23581) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ingalanosként csak azt tudom mondani, hogy bölcs gondolatok... :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23583) Wind-Storm válasza imibogyo (#23561) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Egész jó, grat!
En azt a kék csodaizét csodálom egyfolytában.. :D
Kikapcsolt állapotban azt hittem, valami sötét cucc ami forog ha áramlik a víz, de aztán látom, hogy csövek tekeregnek benne... :D

Milyen DAC-ot fogsz amúgy venni, külsőt?

FatalEror

Amúgy az SB nem NB, utóbbi a prociba van integrálva.
Valóban röhejesen kicsi... és nagyon nem is hűt sajnos, pláne le is van takarva az A logó miatt... hiába Déli-híd, azért melegszik valamennyire.

(#23584) proci985 válasza imibogyo (#23561) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

gyönyörű lett!

ház egy chieftec nagytorony volt?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23585) imibogyo válasza Wind-Storm (#23583) üzenetére


imibogyo
veterán

Köszi! HA-n nyúltam rá arra "a kék csodaizé"-re... :D

Igen külsőt (belső is van amúgy? én nem ismerek egyet sem, feltéve ha nem magára a chip-re gondolsz, mint DAC, mert az persze van a hangkártyákban is, de belső hangkártya nekem még egyszer nem kell). Eddig egy HRT MS2+-ot használtam de azt eladtam, most az Asus Essence One-al szemezek, meg még egy pár másikkal. Most kaptam egy fülest, hogy ebay-en van fenn egy nagyon jó kis DAC-AMP kombó 40k-ért nagyon vállalható hanggal. Ha érdekel dobj egy privit és előkeresem a linket.

(#23584) proci985: méh-telep szökevény a ház. Nem tudom milyen lehet, nincs név rajta sehol, az előlapon sem. De az biztos, hogy nem Chifi. Inkább Codegen-szerűség lehet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#23586) johndeegwed válasza FatalEror (#23552) üzenetére


johndeegwed
tag

Kb ugyan igy néz ki.
Lefényképezni nem tudtam mert 1 pár napig nem leszek othon.
468as lefogató van + mellé de azon kivül semmi.
a kép amit feltöltöttem 1 zalman utánzat. Nevét elfelejtettem :F
de majdnem ugyan igy néz ki
de lehet hogy nem cnps 7000 hanem 7500
ezt kéne valahogy felraknom lefogató nélkül 1 am2+ foglalatra.
meg ventit is kéne bele szerkesztenem.
nemtudom venti helyzetnél elég lenne e csak bele csavarozni 1et lamellákba.

(#23587) imibogyo válasza johndeegwed (#23586) üzenetére


imibogyo
veterán

Egy sima AMD-s leszorító nem megfelelő? Lehet kell alá tenned valamit, hogy feszüljön, de annyi. Nekem van felesleges leszorítom, ha gondolod kipróbáljuk és ha működik, akkor egy sörért a tiéd lehet. ;]

Mondjuk látom nem a környékről vagy (én Pesten vagyok), de ha elugrasz érte, akkor megdumáljuk. Nem mondom, hogy pont olyanom van, mint a képen, de valamilyen van. Majd este pontosítok. :B

[ Szerkesztve ]

(#23588) johndeegwed válasza imibogyo (#23587) üzenetére


johndeegwed
tag

A tippet köszönöm
azthiszem nekem is van amd leszoritóm .De azért kösz.Rendes vagy tényleg.
Ha venti potlásra is van tipped akkor azt is meg köszönném.
Ha othon leszek lefogatot meg próbálom
még 1x köszönöm

(#23589) FatalEror válasza johndeegwed (#23588) üzenetére


FatalEror
addikt

de ha az amd-s nem jó,akkor valamely hozzád közél lévő barkácsboltban vegyél egy sima erősebb fajta spirál rugút és azzal tudod pótolni,esetleg ha te is virtuóz modon használod a műanyag kötözőt akkor azzal is meg lehet oldani..a ventiről meg csak annyit,hogy szerintem egy sima is megteszi,a lényeg,hogy azokat a kis műanyag "lábakat" ami tartják a venti motorját a azokat kell elvágni és a többi meg már csak a krativítás kérdése...

HardCore is my LifeStyle

(#23590) FatalEror


FatalEror
addikt

Szeretnék segítséget kérni......

Egy modding miatt kéne nekem ötlet,méghozzá azért mert a hátsó alaplapi kivezetéseket el kéne forgatnom 90fokkal,én erre azt találtam ki,hogy külömböző hubokkal meg hosszabbítanám a hátsó kivezetéseket,majd ezeknek a huboknak a vége alkotná az új backplate-et.
más megoldásokat is szívesen meghallgatnék,hogy ki hogyan oldaná meg.... viszont a radikal modokat most vissza utasítanám mert nem lenne szívem ezt lapot szétvagdalni,forrasztani...

HardCore is my LifeStyle

(#23591) imibogyo válasza FatalEror (#23590) üzenetére


imibogyo
veterán

Szerintem a legegyszerűbb megoldás az, amit például a Silverstone is alkalmaz. Felhajtható tető, "süllyesztett" alaplappal. Így bármikor ki illetve be tudod dugni a kábeleket és még új backplate-et sem kell fabrikálnod. Valamint nem generálsz újabb 20 hibaforrást a sok extra csatlakozás miatt.

De persze a fentiek szigorúan magánvélemények. :D

(#23592) DiceBlade válasza FatalEror (#23590) üzenetére


DiceBlade
aktív tag

megkérdezhetem hogy az miért lesz jó neked?

(#23593) FatalEror válasza DiceBlade (#23592) üzenetére


FatalEror
addikt

Mert egy 20" alu felnibe akarok bebútorozni egy PC-t,és mivel ezzel szeretnék kiállításokra is nevezni,ahol már csak a külföldiek maradtak,így különösen magasra kéne tenni lécet a ezért nem akarom megtörni a felni vonalvezetését,hanem inkább kivezetni hátulra az alaplap tálca mögé/mellé szeretném kivezetni...

imibogyo
de a felnit sem akarom szétvagdalni,ezért most az ötlet nekem nem lenne praktikus :(

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#23594) imibogyo válasza FatalEror (#23593) üzenetére


imibogyo
veterán

Nem is kell szétvágni. Este ha lesz egy kis időm majd megtervezem 3D-ben, hogy mire is gondolok. Egy kép többet mond ezer szónál... :D

(#23595) johndeegwed válasza FatalEror (#23589) üzenetére


johndeegwed
tag

a ventiről meg csak annyit,hogy szerintem egy sima is megteszi,a lényeg,hogy azokat a kis műanyag "lábakat" ami tartják a venti motorját a azokat kell elvágni és a többi meg már csak a krativítás kérdése...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ezt nem igazán értem ha lehet liknelén 1 képet vagy el magyaráznád valahogy
nekem hogy mire is gondolsz mert nem vagyok
I
I
v
a kis műanyag "lábakat" ami tartják a venti motorját a azokat kell elvágni

(#23596) imibogyo válasza johndeegwed (#23595) üzenetére


imibogyo
veterán

Ezt nem igazán értem ha lehet liknelén 1 képet vagy el magyaráznád valahogy
nekem hogy mire is gondolsz mert nem vagyok
I
I
v
a kis műanyag "lábakat" ami tartják a venti motorját a azokat kell elvágni

Ezt nem értem. :D

De amúgy szerintem igen arra gondolt és akkor keret nélkül már be tudod úgy építeni, mint a gyári venti lehetett benne valamikor. ;) Vagy rajta hagyod a keretet is és gumilábakkal teszed rá a bordára, szerintem az is megteszi, ha nem szeretnél nagyon moddingolni. ;)

(#23597) FatalEror válasza johndeegwed (#23595) üzenetére


FatalEror
addikt

[link]
amit a képen látsz kis lábakat kéne elvágni ami a venti motorját a műanyag kerethez rögzíti,és azokat kén szerintem elvágni tőbe minnél közelebb a motorhoz,és utána a motor alját meg vagy ilyen öntapadós thermal paddal rakod fel,vagy artic g1 egyel,de szerintem a most tescoban akciós patex két komponensü epoxi lenne a legjobb pár csepp és stabil tartás

imibogyo:
azt nagyon megköszönném ha mutatnál egy 3d-s képet az elképzelésedről..

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#23598) TESCO-Zsömle válasza FatalEror (#23593) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mondjuk így? :DDD

Nagyítás

Bartos Péter (gumispeter), második helyezett, Spektakulärste Kreation, DCMM, 2010.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23599) FatalEror válasza TESCO-Zsömle (#23598) üzenetére


FatalEror
addikt

igen valahogy így,de most egy kicsit elvetted a kedvemet mert azt hittem ilyet még nem csinált senki,de sebaj,azt nem tudom,hogy ebbe hogy is van benne az gép mert én a kűlökkhöz egész közel szeretném hozni gépet és azon keresztül lehetne csodálni a lapomat és zalmanomat..

HardCore is my LifeStyle

(#23600) imibogyo válasza TESCO-Zsömle (#23598) üzenetére


imibogyo
veterán

Igen ilyesmire gondoltam én is.

A lényeg, hogy egy jó 4 centivel kijjebb (a felni háta felé) kitolod az alaplapot, a szélétől, meg beljebb hozod egy jó 5 centivel és máris hozzá férsz minden csatlakozóhoz.

A másik lehetőség, hogy a felni alja felé tolod el a 90 fokkal elforgatott alaplapot és akkor felül az alaplap és a felni között ki tudod hozni a kábeleket. Megint csak nem kell backplate.

Van azért ott hely amivel tudsz játszani. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.