Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23651) ReJim válasza szab.tam (#23636) üzenetére


ReJim
őstag

lévén, hogy sosem volt hőcsöves hűtésem asztali pcben, ezért had kérdezzem meg, az ilyen hűtőnél, a lamellákat mi tartja a csövön? annyira passzentosak?
üdv.

</end.?>

(#23652) szab.tam válasza ReJim (#23651) üzenetére


szab.tam
nagyúr

több megoldás van.

a lyukaknál a lemezeken van egy "kihúzott" hengerpalást. ez adja a felület találkozást a csővel, ami átadja a meleget. ez 1-2 századra passzentos. a palást magassága (is?) adja a távtartást. valamikor ritkábbann vannak rakva, kvázi a palástok közt kilátszik a cső. pl. a ninja.
viszont egy lemez általában 2-12 csővel van kapcsolatban, tehát a több cső miatt "befeszül" a pozícióba.
elég nehéz, kézvagdosós művelet leszedni, visszarakni. és könynen hajlik lemez, cső, minden.
ez van a legtöbbnél.

aztán van még 2 megoldás.

a cső és lemez hengerpalástja közt hővezető ragasztanak. (pfujjjj...) :(((

vagy a lemezek széleinél 1-2 oldalon, sarkokon, van egy lehajlás. ez távtartás is biztosít a következő lemeztől, és a kiképzés folytán egymásba is kapaszkod(hat)nak. (pfujjjj 2....) :D

más:
mugen 2 fűrészelés, egybegyógyítás, migymás. szopás, szopás hátán. de annyira, hogy még beszélni sincs kedvem róla. el is pakoltam a szerszámokat, a sérült és halott hűtőáldozatokat még el kell raknom, hogy ne is lássam őket. majd később lesz 1-2 "érdekes" kép, milyen "ügyes" is voltam... :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23653) macko20 válasza ReJim (#23651) üzenetére


macko20
őstag

és ritkán felforrasztják

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23654) macko20 válasza szab.tam (#23652) üzenetére


macko20
őstag

Már nagyon várom a képeket.....

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23655) szab.tam válasza macko20 (#23654) üzenetére


szab.tam
nagyúr

este már nem csináltam egy dekát sem. a mugenes akcióra gondoltam, azt meg szerintem láttad már.... :U
nem mutattam? (szembe csöves...)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23656) macko20 válasza szab.tam (#23655) üzenetére


macko20
őstag

a többi is érdekelne ,a ragasztás stb...

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23657) 88viktor8888


88viktor8888
csendes tag

Üdv!

Tegnap csináltam, első próbálkozás
hogy sikerült szerintetek?

http://kepfeltoltes.hu/120302/DSC_0164_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[url=http://kepfeltoltes.hu/view/120302/DSC_0156_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/120302/DSC_0156_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/url]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url=http://www.kepfeltoltes.hu]http://www.kepfeltoltes.hu[/url]

(#23658) baluka6 válasza 88viktor8888 (#23657) üzenetére


baluka6
aktív tag

Szerintem szép,csak a fekete színnél azok a festékfolyások elég csúnyák.

(#23659) agoka07 válasza 88viktor8888 (#23657) üzenetére


agoka07
senior tag

Szép, tetszik csak azok a lefolyások.... :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#23660) FatalEror válasza 88viktor8888 (#23657) üzenetére


FatalEror
addikt

Szerintem nagyon pofás lett.

A festék folyásokról meg annyit,hogyha tökéletes lett volna akkor nem biztos,hogy ide tölti fel képet,de szerintem szép lett,van benned tehetség...

HardCore is my LifeStyle

(#23661) #10726912 válasza 88viktor8888 (#23657) üzenetére


#10726912
törölt tag

Van egy 24 éves AUDI 80-asom, kiélheted rajta a kreativitásod :D
Grat, jól néz ki :K

(#23662) szab.tam válasza 88viktor8888 (#23657) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ügyes. :C

és dali is így kezdte. kicsit megfolyt a festék. ne foglakozz a kritizőrőkkel... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23663) Wind-Storm válasza 88viktor8888 (#23657) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Egész korrekt. :K
Eszembe jutott ez: [link]
Tetszenek ezek a dolgok.

(#23662) szab.tam

:D Nekem mindig érdekes ez a kép..

[ Szerkesztve ]

(#23664) FatalEror válasza szab.tam (#23662) üzenetére


FatalEror
addikt

Szerintem most kéne megvennem 88viktor8888 házát,mert most még talán occón tudok hozzá jutni,de ha majd akkora festőművész lesz mint Dali akkor majd még sokat fog érni az a ház.....

HardCore is my LifeStyle

(#23665) macko20 válasza 88viktor8888 (#23657) üzenetére


macko20
őstag

Alakul ,de ha a terapeuta megkérdezi mit látsz a képen....?
a következönél az elrendezésre is figyelj..

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23666) szab.tam


szab.tam
nagyúr

(3 helyre: barkács, modding, 5750)

összesítette, az elmúlt hét bénázásait, majd a végére összeállt fényes sikert.

a 3. konfigom is megért kis feljesztést: E6300@E5700, 8400GS@HD5750.
cél egy belépő szintű eyefinity miniteszt, de előtte a teljes passzív hűtés kialakítása ennél a gépnél is.

a vga-ra már korábban felkerült egy mini ninja, de ez a héten meghülyült, erre majd visszatérek.

a procira egy átalakított mugen2-t teveztem. megkopasztás után a tövében lévő bordát kifűrészeltem, majd oda akartam beálllítani egy szintén átalakított xigma lokit.

így nézett ki a fűrészelés után:

a képen a jobb felő 2. cső sérült. eltávolítottam, mert meghalt. elrepedt, a víz is kibuggyant. gondoltam, a szemben lévőt is letöröm, legalább a maradékok szellősebben állhatnak. jól sikerül. ha alaposan megnézitek, rájöttök, hogy valami nem stimmel. nagyon nem:

miután megfejtettétek, és jól kiröhögtétek magatokat, azért beállítottam, legalább hogy nézett volna ki a 2*4 csővel:

de én nem adtam fel, megpróbáltam a 2*3 cső + lokit.
megpróbáltam az az artic g-1-gyel. összekevertem, megkentem, összenyomtam. este hazajöttem, megnéztem. és simán szétszedtem. pont úgy kenhető maradt, mint egy mx2. nem kötött meg.
ez volt az a pont, ahol feladtam az egészet. :((( :((

aztán jött egy hűtőcsere, (copper -> sima ninja.)
beraktam az új procit is. alapfrekin az E5700@3000 1.125v.on, simán 64 fokon ellinxelget, akár órákat is....
de a vga meghülyült. a mini ninja modos hd5750-em idle 50, majd 60 fokot csinált, és a néhai furmarkos max 70 fok 3dmar06 alatt is 85 lett...

megint feladtam.... :((( :((

na de eljött a ma délután. volt ebéd, alvás, miegymás.
kisimult ábrázattal ránéztem a gépre: a jó q* a*d.... :(( :DDD

szétszedtem. a vga-n a ninja csavarjait meghúztam, a nyák kicsit homorú lett. :))
feteket egy bonotott alaplapi fethűtővel febordáztam, ramok is süniket kaptak

előkaptam a "nagy projeck"-ből megmaradt, gyengébbik, 15 centis riser-t. (a gtx480 dx10.1, hawx alatt megfektette.)
itt a kisebb szávszél miatt reméáltem, elég. az is lett.

beraktam, felforgattam, és kész:

akneik nem mutatkoztam be, és átnéz a rácson, nem biztos, hogy elsőre megfejti a dolgot:

lényeg:
köszöni jól megy. hawx-el megfingattam. fullgrafikán. kiakadt proci, gpu, minden. procit írtam már. a gpu masszív benchelés és kis játék után 75-ig bírt elmenni.
alaplapi cuccok, mivel minden rendesen alul van feszelve, (cpu, nb, fsb term, sb 1.1v) így hideg.
vannak tuningprofilok, majd azzal is nézek hőfokokat. (cpu 3000@3500, vga 700@850)

a táp fsp zen300 rev1. az még kicsit beciripel. (replüni fog.)
a hdd egy himuro-ban van, rendesen szivacs és hungarocell mögött, de még picit hallom. valszeg jön egy notiwinyó, arra klónozom, arra rámegy egy kis quiet drive, és az be a himuroba...

megszenvedtem vele, de megérte.... :))

utána még a htpc-t is ventitlenítem, mert bepofátlankodott 2 db. 400 rpm-en pörgő kis noctua. de előbb ezt még befejezem.
kábel menedzsment szokás szerint kimarad... :K :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23667) proci985 válasza szab.tam (#23666) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

gyönyörű!:)

hawx hogy ment teljesítményre?

egyébként így belegondolva nagyon állat, a CM690emet anno úgy adtam el, hogy egy csendes, de akár halk gép építésére totálisan alkalmatlan taliga. köszi, hogy bebizonyítottad, hogy csak elhivatottság kérdése:D.

(egyébként igen, a vinyók csillapítása nem létezik, a WD raptor pedig gyakorlatilag az egyik fő ok volt, hogy eladtam)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23668) Wind-Storm válasza szab.tam (#23666) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Én nem látom... mi nem stimmel?! :DDD :DDD :DDD

Az utolsó gép.... te feltaláltál valamit!
Ez egy tök jó megoldás lenne..
Miért nem képesek ilyet gyárilag kitalálni? pont erre lehetne használni, passzív vga hűtéshez nagyobb TDP-kkel is. :U

[ Szerkesztve ]

(#23669) jim_raynor70 válasza szab.tam (#23666) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Bocs, de ennel nalam is szakadt a cerna. :DDD
Ettol fuggetlenul nagyon pofas megoldas.
Mellesleg, mennyire ciripel a Zen es mennyiert kivanod reptetni?

(#23670) szab.tam


szab.tam
nagyúr

:R :))

hawx:
fraps nem ment.
bench pedig nem méri a minimumot. csak iylen átlag 100 fölött, és max 300. csak pont azokat az adatokat nem láttam, ahol bericeg, és lehet vagy 30...

igazából a hőfokokat néztem, és azt, hogy mikor hullik szét a kép a leghervadtabb riser befogása miatt. de jól sejtettem, hogy erre a sávszélre még talán jó, ha a gtx480-hoz nem is.alapból a htpc-hez volt félretéve, ha abból is ki akarom fordítani a vga-t. de ott másképp oldom meg, van pár elképzelésem.

csak kéne pár ninja... csak 1 minim van tartalákban, de azt nem szadizom, azt már megkímélem. és kell még 2 db. 300x6-os hőcső.
mert még a 35 centis magas óriásninja létrehozása is terbben van. kicsit jól fog kinézni. mintha körszállót elszögletesítenénk... :DDD

(#23669) jim_raynor70
nálam is elszakadt, elhiheted.... :K
zen. ami most a gépben van, az csak terhelsénél: főként a szokásos 3dmark06 és dirt2 alatt. ez minden tápot megszólatat, csak a mérték más.
a másik zen-em akkor is sípol, amíg hideg. és hangosabb terhelésnél is.
mindekettő rev1-es, van itthon 2 lapom, amivel kis terhelésnél el ssem indulnak. tervben van egy molexre köthető, kapcsolható fogyasztó a hidegindításhoz.
így ahogy vannak, az állapotukban 7-et és 9k-t érnek. annyiért pedig nem adom el őket, megmaradnak esetleges hibakizáró kontrolltápnak. a rosszabbik amúgy is túl hangos, nem szopatnék velel senkit. a jobbik pedig nem annyira rossz, hogy ne tartsam meg.
tehát repülnek, de csak a szekrényig...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23671) proci985 válasza szab.tam (#23670) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:DDD

én afterburnert szoktam a háttérbe befogni. minFPSre annyira az se jó, de látszik, hol esik be nagyon az fps.

a 35 centis megaNinja érdekesen hangzik.

egyébként Ninja helyett Orochi nem lenne jobb pár helyzetben? mégiscsak több cső, meg nagyobb súly.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23672) szab.tam válasza proci985 (#23671) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a ninja sem az igazi. egy nagy lap, belül meg ott rohad a meleg, idő, ire kiszédül.

ezért lett vona mugen mod. ott a széthaljlított csövekre kölün ksi lemezek mentek volna. a levegő szabadon átjárta volna az egészet.

orochi egy génmutáns hulladék. a teszteken sorra megbukott. passzív módban a ninja nal is rosszabb, mert a közepéről még nehezebben jön ki a meleg.

én idáig csak a thermalright sentinel-t láttam jól tervezett passzív koncepciónak. de úgy néz ki, nem gyártják... :(((

a ninja-ra a magasításon kívől van más öteltem is. megkopaszt, a lemezeket x alakban 4-be vágni. a csöveket picit kihajlítani, és a kapott kb. háromszögeket visszaakni. így belül jobban szellőzik.
van egy vidéki, hiányos ninja. ha lesz zsém a héten, rárepülök. és jól össze lehetne hasonlítani az alapot a moddal.

amíg leírtam, új ötletem lett. - megemelt + nyitott ninja.
a petronas tornyot is megtervezte valaki...

ezt csak azért írom, mert lesz, akinek nem esik le:
az nagyon kemény volt, amikor rájöttem, hogy rossz szembe csövet törtem le. egy jót...
azért 4 csőpárral még jól működhetett volna. persze, a ragasztás sem ment, úgyhogy tök 8...
annyira elkedvetelenedtem, hgy sérült az egyik cső, hogy oda sem figyeltem, melyiket töröm le direkt a túloldalon.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23674) proci985 válasza szab.tam (#23672) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

aha, így már értem, hogy miért is kísérletezel. amit mondasz mondjuk logikus.

apropó: Thermalright HR01? vékony, nem nagyon állhat meg benne a meleg, SPCRnek meg azért nem lett HR02 tesztje, mert full passzívban a HR01plus verte a HR02őt, az meg milyen lett volna már. egy probléma, hogy eléggé ritka még a Ninjákhoz képest is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23675) jim_raynor70 válasza szab.tam (#23670) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Vilagos. De annak erdekeben, hogy szamuzod magadtol a tapot, fel kellett tennem a kerdest. :R

(#23676) szab.tam válasza Audifan (#23673) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nézegettem én ezt is.

kb. pont az a véleményem, mint egy kis idő múltával a saját nagy gépemről is:
látványos, de kevésebb izommal, több ésszel tovább el lehet jutni....

itt a fő koncepcionális hiba az, hogy a lamellák egyszerűen rossz pozícióban állnak.
ha az egész gép el lenne fektetve, az ajtó felülről csukódna, alul oldalt nyitás lenne, akkor a betóduló levegőt a felül lévő hűtő keltette meleg szívná. gyakolratilag átszáguldana a hűtőn a levegő. itt meg oldal irányban próbálna sugározni, aminek a fele pont befelé, a házba megy vissza. aztán felül vagy kimegy, vagy nem...
(mert ugye a zalman passzív házakon okosan teli tetőt csináltak...)

itt egalább kilógnának az oldalsó homlokzati síkból, fölfelé párhuzamos lamellák, vagy valami. de nem...

(#23674) proci985
passzívra igazából egyik sem nagyon jó. a csövek túl közel találkoznak a lemezekkel. egy nagy tömb.
a Noctua NH-D14 akkor már sokal jobb, mert legalább kettéosztott.
de ugye nem mindegy, fekvő, vagy álló a lap. a lamelláknak mindig a függőeges, párhuzamos állás az ideális. fekvő laphoz elég nehéz ilyen hűtőt találni.
ezért tervezek boncolást, mert ott tudok 45 fokhoz közeli döntést csinálni elhajlítással.
ez még szóbajöhet, mert szét lehet halítani "V"-be.

de ha a mugent nem akartam volna összeházasítani a lokival, hanem csak megkopasztom, a 10 csövet kicsit széthajtom, és a szétvágott lamellákat egymástól függetlenül visszafűzöm, a htpc-mben az E1400 dual celeronra bőven elég lenne. (oda a mini ninja, fekvő lemezekkel is majdnem elég. de lehet, hogy nemcsak majdnem. megnyitoma ház alját, oldalát, és lehet, hogy lesz annyi friss levegő, hogy nem kell cseréljem...))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23677) kételkedem


kételkedem
addikt

forrás: English Russia

Egy picit túlzsúfolt, a kevesebb több lett volna szerintem! Valami hasonlón agyalok én is egy ideje. Analóg feszültségmérő és néhány csöves lámpa már van hozzá! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23678) szab.tam válasza kételkedem (#23677) üzenetére


szab.tam
nagyúr

valóban elég csöves.... :D

ha valakinek bejön a high end audio-s formavilág, annak nem rossz.
szerintem nincs nagyon túlcsicsázva.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23679) Melack válasza kételkedem (#23677) üzenetére


Melack
veterán

Ez tetszik :) Mondjuk nem tudnám hová rakni, de lenne ismerősöm, aki megölne érte :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#23680) imibogyo válasza kételkedem (#23677) üzenetére


imibogyo
veterán

Tényleg kicsit túlzsúfolt, de azért tetszik az alapötlet. Én remélem ma befejezem a tervezést és indulhat a következő projekt, már nagyon izgulok. Akit esetleg érdekelnek a régiek, eladóvá váltak!

[ Szerkesztve ]

(#23681) Wind-Storm válasza kételkedem (#23677) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Nagyon csövess :DDD
De a címlapon lévő is érdekes. :K

(#23682) FatalEror válasza kételkedem (#23677) üzenetére


FatalEror
addikt

Jól néz ki,de nekem amiatt a 2 fogantyú miatt nekem mindig a rack szerve jut eszembe.....

HardCore is my LifeStyle

(#23683) Melack válasza FatalEror (#23682) üzenetére


Melack
veterán

Nekem nagypapám régi rádiója, amit az UAZban hurcipolt :))

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#23684) imibogyo válasza Wind-Storm (#23681) üzenetére


imibogyo
veterán

Melyikre gondolsz? :U

(#23685) Wind-Storm: ja így már OK, csak nagyon kerestem a főoldalon, de egy fia házat nem láttam. Mondom magamban, he? :D

[ Szerkesztve ]

(#23685) Wind-Storm válasza imibogyo (#23684) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Akarom mondani a legfölső :K
De azért azt a keresztet megfordítanám rajta ;]

[ Szerkesztve ]

(#23686) Gyíkac válasza kételkedem (#23677) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

most ez erősítőként is megy vagy csak bekötötte h. világítson?:D mondjuk nixie csövekkel kiíratnám a cpu hőfokát ha már ennyire értenék a régi technikákhoz.

(#23687) Wind-Storm válasza Gyíkac (#23686) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Nekem a VFD jobban bejön :P
[link]

(#23688) FatalEror válasza Wind-Storm (#23687) üzenetére


FatalEror
addikt

Ezt legalább letudom olvasni a bináris faliórával ellenben..... :D

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#23689) Wind-Storm válasza FatalEror (#23688) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Persze annál jobban nem tetszik még ez sem :P :D

(#23690) #21346560 válasza szab.tam (#23676) üzenetére


#21346560
törölt tag

Eszembe jutottál ma... egy laptop hűtését kellett kicsit megigazítanom és majdnem tönkre is tettem a hőcsövet :B
Mindössze annyi történt, hogy a proci és a venti közt elhelyezkedő vga "érintkező" nem ért rendesen a vga-hoz, gondoltam kicsit hajlítok a hőcsövön... majdnem eltörtem :W
Túlságosan elhajlott és kicsit meg is tört a cső, gondolkodtam hogy ha visszahajlítom, akkor tuti el is törik.
Aztán végül fogóval próbáltam óvatosan a kitüremkedett oldalt összenyomni, így - bár van rajta külsérelmi nyom-, sikerült nagyjából vissza hajlítani anélkül, hogy elpattant volna a cső.
Levert a víz rendesen... kb 10k lenne a csere :B

(#23691) FatalEror válasza #21346560 (#23690) üzenetére


FatalEror
addikt

Itt annyi kreatív ember van,biztos megoldottuk volna occóba.....

HardCore is my LifeStyle

(#23692) macko20 válasza szab.tam (#23666) üzenetére


macko20
őstag

Olyan ismerős az a ninja

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23693) Ringman válasza szab.tam (#23666) üzenetére


Ringman
nagyúr

ilyen szétágazó hűtés-koncepciója volt a thermalright-nak is.
ph-s cikk
csak kép

(#23694) osonte


osonte
senior tag

Szét van szedve a "normálisabb" házam és addig valami egyszerű fehér házba került a gép és HDD-től minden zörgött a házon.

Gyorsan csináltam neki egy keretet, ami nem veszi át a rezgést:

(#23695) szab.tam


szab.tam
nagyúr

(#23690) Runo
általábana vissazcsinálásssal több baj keletkezik...

(#23691) FatalEror
ja. húszé'... :DDD

(#23692) macko20
:U :D

(#23693) Ringman
naja. már régebben láttam. azután ki is ment a köztudatomból. de most, amikor a mugent el kezdtem kopasztgatni, széthajlítgatni, mutatták újra.
ez a sentinel, ami egy jó koncepció. túl jó, nem is gyártják... :(( :(((

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23696) imibogyo válasza osonte (#23694) üzenetére


imibogyo
veterán

Ötletes, így legalább ha elengedi a gumi esetleg a vinyót, akkor sem esik nagyot. :K

(#23697) macko20 válasza osonte (#23694) üzenetére


macko20
őstag

Zsir

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23698) szab.tam válasza osonte (#23694) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:C

1 m magasan jobb lenne. úgy lenne tétje. :U :DDD
(kötéltáncos, alatta háló: uncsi, hurka dolog...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23699) Kiki18 válasza szab.tam (#23666) üzenetére


Kiki18
őstag

Huh,kicsit sok ez így nekem.De örömmel látom az új projektet.:D
Egyet nem értek,hogy hogy érted el a videókártyánál,hogy 90 fokkal másképp álljon? :U

(#23700) molnarpeter válasza Kiki18 (#23699) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Riserrel. Bővebben: gugli :D

mp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.