Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49201) gyugyo79 válasza HussarF (#49200) üzenetére


gyugyo79
addikt

De az általam csináltak jó része is publik lesz mert ezek ugye amíg valaki életben tartja mennek tovább. Csak akiket ilyenbe léptet be a rendszer az utána nem tud se MC-s se CEO -st indítani. Persze utána még millió más oka is lehet de ez egy ami tuti véget vet utána a lehetőségének.
Mint ahogy azt se tudom, hogy amiből el lépek pld PP -vel ott marad e a lehetőség vagy után ott nem lehet már indítani.

[ Szerkesztve ]

(#49202) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Elkezdte teljesíteni az ígéretét a Rockstar Games és megkezdte a 425 ezres adó-visszatérítési pénzeket kifizetni! Egészen május végéig tart ez és mindenki megfogja kapni ezt az összeget aki belépett április 25 és 30 közt a GTA Online-ba.

(#49203) Kiskokó válasza HussarF (#49198) üzenetére


Kiskokó
veterán

Bocsssáánattt Sose csináltam MC-s "vip"-et :D nem ismertem :)
Akkor valóban úgy van.
De mint gyugyó is írja és én is inkább ezzel vonnám össze, hogy a "csinált" session tud beakadni vagy valami ilyesmi.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49204) Gawamatsu válasza HussarF (#49191) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Azt is csinálja mostanság, hogy nem enged Bounty-t rakni, mert lakat van rajta, hogy majd lvl10 után...így lvl306-oson meglepő azé'...

(#49205) Ideg válasza Gawamatsu (#49204) üzenetére


Ideg
aktív tag

Egy ideje már nem működik. Vsz direkt vették ki átmenetileg.

[ Szerkesztve ]

(#49206) Mbru válasza Gawamatsu (#49204) üzenetére


Mbru
tag

Remélem akkor napi küldik közül is kivették, hogy gyűjts be Bounty-t. Mert ha ha nem lehet tenni akkor kicsit nehéz lesz olyan embert találni akin van. :U

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49207) Segal


Segal
veterán

Nekem is megjott a 425k:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49208) Mbru válasza Segal (#49207) üzenetére


Mbru
tag

Na az jó. Remélem a napokban én is megkapom, mert kell a pénzt Hydrára :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49209) HussarF


HussarF
addikt

Sziasztok! Aki tudja, az reportolja már ezt a crew-t: MODZ

A legjobb lenne ticket-tel, de ha valakinek nincs ideje, akkor elég, ha a jobb szélen lévő report gombbal. Ez esetben a először a status-t nyomjátok, aztán szerintem a spam or third party advertising van a legközelebb.
Egy playert reportolotam a crew-ból, aztán láttam ,hogy itt valami rendszerszintű dologról van szó, de nem tudok új ticketet nyitni még. Szóval, aki tudja, az ticketben reportolja. Szerintem a report player for cheating kategória mehet, max a törzsszövegben le kell írni, hogy egy crew-ról van szó, meg linkelni az adatlapot. Össszedobok egy szöveget is, ezt is el lehet küldeni:

Hi,

I'm reporting a crew which designates itself as modders (i.e. cheaters).
The crew name: GTA Modding TV
RS link: https://socialclub.rockstargames.com/crew/gta_modding_tv
According to its status, it sells cheating services for money. A member of the crew has been already confirmed to be a cheater.
This member is Asaxoo
Rs ID: https://socialclub.rockstargames.com/member/asaxoo

Please, deal with them.
Best regards,
<aláírás>

(#49210) Scooby


Scooby
aktív tag

Valakinek van tapasztalata abban, hogy az ingyen $ mikor veszi el az R? Most már lassan két hete, hogy 34millával megdobtak és még mindig nem vették el. Most ha ennyire nem kell az R-nek akkor elverem én helyettük :D

Minek az?

(#49211) Triathlete válasza Scooby (#49210) üzenetére


Triathlete
senior tag

Szerintem a seggére verhetsz, max ne 5perc alatt vegyél meg minden nagy értékűt. Én is kaptam már több millát és nem jelentkezett érte senki :) És ahogy a fórumot olvasgatom másnál sem történt semmi.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#49212) Laraxior válasza Segal (#49207) üzenetére


Laraxior
titán

Neked is ilyen harmatos 4K-ban? Minden maxon 30-40FPS :Y
Vagy ide már nem kellenek a szűrők, kapcsoljam ki?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49213) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok! Szerver gondok vannak? "Timed out loading session" :W

(#49214) Met


Met
nagyúr

Mászkáltam kicsit story mode-ban, átléptem online-ba, ott is mászkáltam kicsit majd megfagyott és egy csomó másik karakterrel együtt egy tengerpartra kerültem, alt+tab, a gta5 működése leállt.
Kicsit később beléptem megint story mode-ba, már itt megfagyott és a gta5 működése leállt.
Ez most mi? Szerverhiba?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49215) CactuS válasza Met (#49214) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem, modder összerántott titeket és valószínűleg amiatt crasheltél. Van ilyen, régebben ez volt a "menő", hogy kifagyasztották a másikat. Lehet, hogy olyan helyre teleportált, amit alapból nem tudsz elérni (spawn helyed a kilépés helyére van állítva?), így emiatt crashel. Ha pár próbálkozás után nem jön be, akkor lehet próbálkozni karakter cserével - vagy másik készítéssel - és utána visszalépéssel az eredetire, hátha segít.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49216) Met válasza CactuS (#49215) üzenetére


Met
nagyúr

De a második crashnél story módban voltam. :F

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49217) ProgenXL válasza bucihost (#49213) üzenetére


ProgenXL
őstag

Előszokott fordulni time out. Főleg akkor ha sokan vannak fent. Semmi extra szerintem.

**Megkaptam a 425.000$

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#49218) Segal válasza Laraxior (#49212) üzenetére


Segal
veterán

Nalam megvan a 60fps a fraps szerint de szerintem nincs annyi. En csak 1-2 dolgot nem.toltam fel maxra de azt sem a videokartyam miatt hanem a 8gb ramom miatt de mar nem tervezek bovitest mivel max jovo ev elejen szeretnek nagyobb fejlesztest csinalni felmenni az intel 6 magos procijara ahoz viszont mar ddr4 memoria kene...
Igy most marad az atmeneti kb fel ev aztan meg megint beletolni egy kissebb szamitogep arat a fejlesztesekbe..

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49219) CactuS válasza Met (#49216) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor viszont lehet az elsőnél megsérült az egyik file. Érdemes lehet egy check file-t tolni rá. Hacsak nem nálad is olyan driveres anomáliák vannak, mint nálam a W10 + r380 esetében. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49220) Met válasza CactuS (#49219) üzenetére


Met
nagyúr

Úgy néz ki a fileok ellenőrzése megoldotta.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49221) misiizsai


misiizsai
tag

Sziasztok!
16 GB RAM-om van még is űriti a RAM-ot a GTA V
Ez mitől van? Ez normális?
Olyankor droppol 1-2 mp-et és kevesebb lesz a RAM használat.
A játék SSD-n van.Lapozófájl engedélyezve.
Előre is köszönöm a válaszokat!

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#49222) Plata válasza misiizsai (#49221) üzenetére


Plata
félisten

Nekem csak 8 van,de nincs ilyen gondom.

(#49223) dragon1993


dragon1993
őstag

Haverommal Tiny Racer-t játszottunk, aztán valami nagyon bugos módon indult el, mert se menü se semmi nem volt. Leugrattunk, hogy hátha rendbe teszi a respawn, de nem mentünk tovább utána vízbe ugrattunk ekkor jött a gyalogos respawn :DD

Jó kis GTA 2 érzés volt.
[Video]

(#49224) Anulu79 válasza dragon1993 (#49223) üzenetére


Anulu79
addikt

Hogyan vetted fel?

(#49225) dragon1993 válasza Anulu79 (#49224) üzenetére


dragon1993
őstag

Shadowplay

(#49226) Anulu79 válasza dragon1993 (#49225) üzenetére


Anulu79
addikt

Végre valaki. :) Köszi!

(#49227) #81556480 válasza Anulu79 (#49226) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezt mire irtad ?

(#49228) Gyula84 válasza #81556480 (#49227) üzenetére


Gyula84
veterán

hogy valaki megválaszolta neki hogy mivel lett felvéve a videó :D gondolom én

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#49229) Anulu79 válasza #81556480 (#49227) üzenetére


Anulu79
addikt

A válaszra mert már többször kérdeztem és nem láttam választ az ilyen kérdésemre. :)

(#49230) Kiskokó válasza Anulu79 (#49229) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pedig pont 1-2 hete tárgyalták ki egy oldalon keresztül hogy Nvidia Experimen? be is van beépítve felvevő, ezt a shadow playt is mondták meg talán valami 3. programot is mondtak.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49231) Anulu79 válasza Kiskokó (#49230) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi ezt se tudtam. :)

(#49232) HussarF válasza dragon1993 (#49223) üzenetére


HussarF
addikt

Lőni tudtál így?

(#49233) #81556480 válasza Kiskokó (#49230) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na ezért kérdeztem, mert gondoltam akkor este belinkelem neki a hsz-eket, mer én is úgy emlékszem hogy volt mar szo errol. En frapssal szoktam felvenni.

(#49234) dragon1993 válasza HussarF (#49232) üzenetére


dragon1993
őstag

Nem volt nálam fegyver.

(#49235) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Horogra akadt egy alattomos cheater.
Beugrottam random versenybe, catchup és mindenféle szarság be volt kapcsolva. Rögtön az élre törtem. Aztán hirtelen laggolni kezdtem, ahogy közel ért hozzám a delikvens. Azt hittem persze, hogy a cathcup hozta vissza. De aztán ahogy elment mellettem, rá valahogy nem hatással ez az ócska beállítás. De aztán persze noob a csávó, úgyhogy hibázik és visszaveszem a vezetést. Ez így ment sokáig. Az utolsó pillanatokban megint hibázott így nyertem a versenyt. Mielőtt reportolhattam volna lelépett a köcsög. De gyorsan hostoltam egy versenyt, behívtam az előző versenyről az ellenfeleket, és szerencsére joinolt a mocsadék. Ketten nyomtuk, természetesen most is cheatelt, ment a report, aztán chatbe írtam is neki, hogy így járt. Persze azonnal le is lépett.

Már csak abban reménykedem, hogy ér valamit a report... Bár nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#49236) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok, egy gyors kérdés. Ha a kocsikat, add-on verzióban teszem fel (szóval a dlclist-hez adom hozzá), akkor azok a kocsik autómatikusan spawnolnak majd a játékban mint a repleace móddal? Vagy valahogy elő kell hozni őket?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49237) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

PC-n játszom, illetve játszanám mert csak homokórázik, írja, hogy loading meg mutogatja a töltő képernyőket. Tegnap volt egy friss nvidia driver, attól hülyülhetett meg?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#49238) Plata válasza .LnB (#49236) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem a többség itt online játszik eredeti játékkal ami miatt nem nagyon használ szerintem senki sem modot,hisz bann jár érte.

(#49239) sqpp


sqpp
őstag

Köszönöm a kis mai gurulást skacok, rég játszottam, jó volt látni a régi arcokat (dawe, hegyi) a többieket is üdvlözlöm persze :D

(#49240) Skizo98


Skizo98
újonc

Sziasztok a crew-be jelentkeznék, aktívan játszom 111-es szinten vagyok viszonylag tapasztalt csapatba jól játszom és kommunikálok 18 múltam. Social klub név: SkiZo98

(#49241) hegyipapa válasza Skizo98 (#49240) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jelentkezésedet elfogadtam.

(#49242) HussarF válasza drachoHUN (#49235) üzenetére


HussarF
addikt

Szerintem ér, mert ha ticketben akarod bejelenteni, hogy jobb lenne ingame, mert akkor tudják track-elni. Meg néha jelzik is, hogy kösz ia sok reportot, segít nekik. Pl. itt, a Keep the feedback coming résznél: Coming Soon to GTA Online: Special Vehicle Races, New Cars, Modes & More

(#49243) HussarF


HussarF
addikt

Amúgy én is folyton reportolom őket. Ha látok cheatre utaló jelet nem lépek le azonnal, hanem reportolok. Sajnos már elég unalmas, mert elég sokszor beléjük futni, de van, hogy órákig tök jól el lehet publicozni. Lehet csinálok valami cheathunter crewt :D

(#49244) Skizo98 válasza hegyipapa (#49241) üzenetére


Skizo98
újonc

Köszönöm a felvételt ! :D

(#49245) .LnB válasza Plata (#49238) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jogos. Most végigtolom újra a sztorit aztán lehrt adok az onlinenak is egy újabb esélyt. Mikor megjelent a game nekem nem jött be. Rengeteget töltött mindig az obline rész. De online heistben nem volt még részem az biztos jó.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49246) Heller2


Heller2
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék én is jelentkezni a crewba!
Szabályzatot elolvastam, tudomásul vettem.
Azt hiszem 103 körül van jelenleg a szintem. Nem vagyok egy gyilkolásszó fajta, 0.23 a K/D vagy 0.63 a vérszomj szint. Csak a bosszú miatt szoktam hajtóvadászatot rendezni, mondjuk az értelmetlensége miatt meg szoktam bánni az erre fordított időt! :B
Hajtom a pénzt túlnyomó részt.
Lepke77 néven vagyok anyakönyvezve L.S.-ban.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49247) CactuS válasza Heller2 (#49246) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Üdv a topikban, jelentkezz RSC-n a crewba és elfogadjuk.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49248) hegyipapa válasza Heller2 (#49246) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam, Üdv csapatban :)

(#49249) Kiskokó válasza .LnB (#49245) üzenetére


Kiskokó
veterán

Próbáld ki! 1 éve onlineozok és az az alatt is annyit fejlődött mintha 2szer adtak volna ki új játékot. (enyhe túlzással)
Rengeteg lehetőség van benne a Heistek szinte már "alap dolgok"

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49250) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Fiammal nem jutunk egyről-kettőre.
GTA V újratelepítve lemezekről ahogy kell, teljesen legális.
Játék bár elindul, de az online verzió nem működik, mert olyasmit mond, hogy frissíteni kellene a verziót.
Azonban nem tudjuk ezt hol és hogyan lehetne megtenni.
Kérném ebben segítségeteket.
Ezt írja: (angol megy, de a felajánlott megoldásokkal nem jutottunk előrébb)
"You are attempting to enter GTA 5 Servers using an altered version of the game. Please exit to GTA 5"

Ezt persze megtaláltuk, de nem jó.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.