Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49501) ucli válasza Wiz Khalifa (#49500) üzenetére


ucli
senior tag

Már egyébként a Sirius is kifutott, a 9-es verzió után befejezték.
Most nem ilyen nagyobb trainereket használnak, mint a Sirius, Jordans és Menyoo,
hanem jönnek a kis ”mezei”, egyszerű trainerekkel, mint például Mike h4x, Desking vagy esetleg NOOB menü. Úgyhogy hiába lépnek ellenük, mindig lesz valami új.
Bár mondjuk a Rockstar is átfuthatna néhány letöltőportálon, hogy hamarabb kiszűrjék ezeket, vagy kicsit belenézhetnének az újak kódjába. :(((

(#49502) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Ezeket biztos, hogy név szerint meg kell említeni itt? :((( :F

Mondjuk aki keres az talál, de így megkönnyítitek a dolgukat.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#49503) ucli válasza drachoHUN (#49502) üzenetére


ucli
senior tag

Gugliba beírod, hogy gta v trainers és kiköp egy csómót.
Egyébként vannak olyan oldalak is, amik csak ezzel foglalkoznak, de azt nem említem, de oda is könnyű eljutni

(#49504) HussarF válasza Dtomka (#49498) üzenetére


HussarF
addikt

Jaja, ezt a Siriust már én is sok helyen hallottam. Kéne egy részleg az RS-nél, aki mnidig azt nézi, hogy mikor jön új cheat menü, letölti és ízekre szedi, hogy megismerje, aztán már célzottan tudják detektálni. Ez az évek óta használja és nem banolták sztem csak simán kamu.

(#49505) ricsei50


ricsei50
újonc

Sziasztok! Azért írok, mert szeretnék csatlakozni a PHHU Crew-ba. Kb. 3 éve játszok a Gta Online-al. A karakterem 224-es szintű. Általában minden nap felnézek 1-3 óra hosszára, van hogy tovább. Szeretek segíteni másoknak, nem vagyok az az őrjöngő típus, persze csak addig amíg nem bántanak :) . Szeretek és tudok is Heistezni. Páran a crew tagok közül már kérdezték tőlem, hogy miért nem csatlakozok, most úgy érzem eljött az idő, persze csak ha van itt helyem :) (egyébként a nevem ugyan az mint itt)

[ Szerkesztve ]

(#49506) hegyipapa válasza ricsei50 (#49505) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadva :) Már párszor játszottunk együtt.

[ Szerkesztve ]

(#49507) Kiskokó


Kiskokó
veterán

1- fél2 körül jövök fel.

Dawee - Norbyte -Brayen Sorakozó!!!
PS re fel!!!

Ha nem tudtok jönni lehet letolnám már mással ha nem probléma, mert így én nem tudok indítani sose :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49508) ricsei50 válasza hegyipapa (#49506) üzenetére


ricsei50
újonc

Rendben van. Köszönöm!

(#49509) bluuzia válasza drachoHUN (#49502) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Tőlem aztán a letöltő linket is ide tehetitek, nem fogom kipróbálni.
Aki meg ezek után vérszemet kap és kipróbálja, az ne óbégasson ha bannolják.

ricsei50: Na végre! :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#49510) drachoHUN válasza bluuzia (#49509) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Na ja, én sem teszem kockára az accomat, ilyen hülyeség miatt. El vagyok még a játékkal, de újra nem kezdeném el egy karakter reset esetén sem.

Forza JUVE!!!

(#49511) Dtomka válasza Kelecar (#49499) üzenetére


Dtomka
veterán

Sajna nem, mert elöbb lelépett mint gondoltam. :(((

(#49502) drachoHUN
Attól, hogy megemlítjük, azzal csak segíthetünk, azoknak akik azt sem tudják mi történik.
Jobb képben lenni, mint tudatlannak ...ilyen téren is. :)

Aki csal sztem előbb utóbb le fog bukni!

(#49512) chriis17


chriis17
újonc

szeretnék jelentkezni a gta v crewba. name: chriis1713

(#49513) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok! Mostanában nem igen van időm játszani, max hetente 2-3 órát. Ilyenkor fel lehet függeszteni valahogy a CEO / MC-ket, hogy ne vigyék a pénzt? vagy ha nem vagyok online akkor nem is viszik? vagy ez hogy van?

(#49514) Plata válasza bucihost (#49513) üzenetére


Plata
félisten

Csak akkor viszi ha fent vagy.

(#49515) Anulu79


Anulu79
addikt

Online-ban minden fodrásznál ugyan azok a frizurák és szakállak vannak? Jó lenne valami nagyobb szakáll.

(#49516) hegyipapa válasza chriis17 (#49512) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ez részedről rendben van akkor jelentkezz SocialClub-on is a PHHU Crew-ba, és elfogjuk fogadni.

(#49517) tomazin


tomazin
veterán

Felléptem, hogy heistezzek egyet, heist után bedobott publicba, kb 10mp volt mire felfogtam, hogy csipog valami->láttam jobb lent, hogy 50k, mert segítettél, aztán látom, hogy pörög a pénzem, new session->3M

(#49518) Rison77


Rison77
senior tag

Mást is fogadott ma úgy a játék, hogy kapott 250k-t? Ugyanúgy jelezte mint a 450k-t amit megkaptunk, de fogalmam sincs most ez miért.

(#49519) Anulu79 válasza Rison77 (#49518) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem mosolyogtál szépen? :)

(#49520) freeknight válasza HussarF (#49504) üzenetére


freeknight
őstag

Jelenleg az online-t a Force Hax nevű menü mérgezi a leginkább, ők hozták be a bankszámláról pénzlenyúlást és a közvetlen bankszámlára addolást. Undorító egy dolog, és sajnos teljesen biztonságos, a rockstar már hónapok óta tehetetlen ellenük. Az egyetlen pozitívum, hogy nagyon drága, egy hónapos előfizetésből egy zsír új gta kódot vehetsz, ezért szerencsére kevesen engedhetik meg maguknak.

(#49521) UnConnecteD válasza Rison77 (#49518) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

tegnap 250-et kaptam, a 420-at meg par hete

(#49522) Segal válasza Rison77 (#49518) üzenetére


Segal
veterán

Az 425 volt azt a tiny race-ert kaptad a 250et meg nem reg meg hetente lehetett kapni de senki sem tudta miert. Mindenki engem irigyelt mert en az osszeset megkaptam mas meg soha...
Viszont en ma reggel nem kaptam.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49523) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

Üdv!
2 embert keresnénk heistre ma estére :U TS van.

HATER

(#49524) szTotyy válasza Segal (#49522) üzenetére


szTotyy
őstag

Segal, te az ajándék 250 ezreket (most a mindenkinek előre beharangozott alkalmakat nem beleértve) mindig reggelente kaptad meg? Csak azért kérdem mert most is a reggelt említetted, és soron kívül én még csak egyszer kaptam 250-et, de azt a reggeli órákban. Csak próbálok valami összefüggést találni, hátha az európai reggeleken adakozóbbak a Rockstarnál. :) :F

(#49525) #81556480 válasza DiszNóÓl (#49523) üzenetére


#81556480
törölt tag

Megcsalsz?

(#49526) Geryson válasza DiszNóÓl (#49523) üzenetére


Geryson
addikt

Szia! Én szívesen jövök, ha segítesz szóban! Ma úgy jártam, hogy hacsekiék behívtak és 2x rontottam, erre inkább kiléptem. Mivel nem beszélt senki semmit, így a 0 ismerettel nem tudtam mi a pontos játékmenet. Ha van TS, akkor ilyen gond nincs.

Ui.: viszont most engem nem enged be szociális klub. :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#49527) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok...ezt most miért?
A kollegámnál is ugyanez a helyzet... :(((

Pedig a szerverekkel nincs gond:
GTA Online Server Status

[ Szerkesztve ]

(#49528) Segal válasza szTotyy (#49524) üzenetére


Segal
veterán

Volt hogy este kaptam de tobbnyire reggel. Tulajdonkeppen adott napon az elso belepeskor.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49529) ricsei50 válasza Dtomka (#49527) üzenetére


ricsei50
újonc

Most nekem sem lép be.

(#49530) Heller2 válasza ricsei50 (#49529) üzenetére


Heller2
aktív tag

Én még mindig ott vagyok ahol az előbb találkoztunk! Annyi probléma van csak, hogy néha nem tud menteni.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49531) Methionyl válasza #81556480 (#49525) üzenetére


Methionyl
senior tag

viszlát van :K minek melózol ilyenkor.. :U :DDD

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#49532) Dtomka válasza ricsei50 (#49529) üzenetére


Dtomka
veterán

Most már ok :)

(#49533) Heller2 válasza Geryson (#49526) üzenetére


Heller2
aktív tag

Na ezért nem merek belefogni a heist partyba . Kicsit túl komolyan veszik néha a népek. Pár setupban benne voltam, és hát kicsit furcsa volt a játékmenet. "Lőjj hármat várj pár másodpercet, gránát, válts fegyvert, ha elejti a fagyit a npc, akkor bújj a szemetes mögé, fuss, fuss, fuss, napszemcsi le, tárazz" ilyesmik.
Játékélmény oda is volt, a megfelelésre gyúrtam... :B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49534) ProgenXL válasza Heller2 (#49533) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ki bonyolítja ennyire túl? :DD

Aki nem tud belépni ne lepődjön meg

[link]

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#49535) Heller2 válasza ProgenXL (#49534) üzenetére


Heller2
aktív tag

Általában a németek szoktak megőrülni. :D

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49536) CactuS válasza Heller2 (#49533) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amikor még ment a Kuruma Glitch, akkor azt bírtam, hogy publicban mindig azt mondták, hogy maradjunk a bankban, majd ő/ők lefutják. Igazából annak örültem, mert pont lehetett inni egy bögre teát, amíg ők vagánykodtak, hogy soloban elfutnak a garázsig. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49537) Heller2 válasza CactuS (#49536) üzenetére


Heller2
aktív tag

A Kuruma dolgot kivették? Akkor már nem használható "trükk"? Máshol sem, vagy csak a bankosnál?

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49538) Tooomi válasza pokers (#49342) üzenetére


Tooomi
csendes újonc

(#49342)pokers

Szia nekem fent van a FiveM nem bannoltak a gyáriról bár nem nagyon szoktam játszani rajta unalmas ,hogy szembejön valaki és már lő is, amúgy eredeti játék kell hozzá és steam fiók! Ha a Twitchen megnézed a GTA V közvetítéseket 90% FiveM-et használ vannak nagyon jó roleplay szerverek de azokra nehéz bejutni mindig tele vannak (pl. valamelyik nap az egyik szerveren egy Kispolszki állt az út szélén elvittem egy pár körre.) nem is értem ,hogy nálunk még mindig a fáradt San Andreassal nyomulnak! Vannak üres szerverek csak be kéne lakni.

Üdv

(#49539) Segal válasza Heller2 (#49537) üzenetére


Segal
veterán

Csak a pacificos bankrablasbol szedtek ki a tobbinel hasznalhato.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49540) Gigi01 válasza bucihost (#49278) üzenetére


Gigi01
őstag

Alap! :DDD

(#49541) pokers válasza Tooomi (#49538) üzenetére


pokers
senior tag

Erről beszélek :K
Hogy kellene egy PHHU szeró, amire mindenki hozhatná kedvenc autóját, stb.
Qrva nagy fles lenne sztem.
De itt most mindenki nagyon ráfeszült a farmolásra, jelenleg exportra alig találni embert, mert mindenki nyomja a PS-t. Értem én, hogy kell a pénz, de hol marad a szórakozás?
Mostanában már túrák sincsenek, csak ez a vasárnap esti találkozó, amit elég soxor tesznek tönkre a zsaruk.

De bizisten nekifexek és kitanulom ezt a FiveM-et, hátha többen követik a példám és lesz egy moddolt PHHU szeró :C
Bár ahogy itt olvasgatom, sokan ördögtől való bűnnek tartják már a "mod" szót is :U
Pedig eddig a moddolható játékokkal játszottam a legjobbakat (FS15-FS17, Skyrim, Sims, Witcher3, stb)

(#49542) Laraxior válasza CactuS (#49536) üzenetére


Laraxior
titán

Ma megcsináltuk mi is, hát azt hittem nehezebb lesz Kuruma nélkül. Elmentek a srácok a garázsig, ott meghaltak, mire én aki a bankban maradtam odaspawnoltam.
Onnan mindenki ment amerre látott. Elsőre valami combosabb verdát sikerült találnom, egy fillért nem vesztettem, másodszorra egy kisbusz volt a legközelebb, sajnos ott már elszállt kb 80 ezernyi pénz.
De simán végig lehetett menni a kijelölt, megszokott úton. Igaz a hegynél a végén lefelé óvatosan kellett menni, de ment.
Meglepődtem, mert leizzadtam vagy fél litert... azt hittem bazi nehéz lesz Kuruma nélkül. Főleg, hogy már az idejét se tudom mikor csináltam utoljára PS-t.

Még szerencse, hogy volt egy indítva, így csak 100k-ba került :D Csak, hogy maximalizáljam a profitot ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49543) Mr.Csizmás válasza pokers (#49541) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

valakit érdekelne a hidroplán találkozó? végigjárnák a mapot :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49544) Tooomi válasza pokers (#49541) üzenetére


Tooomi
csendes újonc

Azt nem tudom hogy autót lehet e berakni de vannak olyan szerverek ahol több mint 150 módolt autó van emberből kb. 400 fajta a telepítés nem nehéz kliens letöltöd megadod a GTA V helyét és magától telepíti a végen elindítod a Steam-et aztán a FiveM-et !Keresni kéne üres szervert van egy csomó (pl. Lite City stb. munka, rendőrség,csomag szállítás, stb.) :K

Üdv.

(#49545) ucli válasza Laraxior (#49542) üzenetére


ucli
senior tag

Motorral is meg lehet csinálni, ha senki sem lő vagy aimozik, és a kijelölt úton követi azt, akinél a pénz van.
A zsaruk max. elcsapnak és pár golyót kapsz, de ha nem lősz vissza akkor ők sem fognak.
Se útzár, se Noose ügynökök, csak a kocsikat kell kerülgetni.

(#49546) HussarF válasza Anulu79 (#49515) üzenetére


HussarF
addikt

Ja, ugyanaz a kategória, mint a felnik. Igazán megerőltethetnék magukat, minimális erőfeszítéssel egy csomó változatosságot vihetnének még be. Én pl. a felnyírt légiós frizurát hiányolom, IRL is ilyen a hajam.

(#49547) Heller2 válasza Mr.Csizmás (#49543) üzenetére


Heller2
aktív tag

Akár még jó is lehet a 😁

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49548) Gigi01 válasza Mr.Csizmás (#49543) üzenetére


Gigi01
őstag

Moost?Nem is látok. :DDD :DDD Amúgy mi az? :DDD Nálam már ilyen megy. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49549) Gigi01 válasza Gigi01 (#49548) üzenetére


Gigi01
őstag

Engem valami olyan érdekelne most,ahol a gázt,meg esetleg a féket kell adagolni. ;]

(#49550) pokers


pokers
senior tag

Szabi!! :DDD


Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.