Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48601) HussarF válasza Segal (#48597) üzenetére


HussarF
addikt

Én úgy gondoltam, hogy amikor belépsz egy session-be akkor kell körülnézni a player listán. Ha esetleg látod, hogy modder van, mert nyavalyognak pénzért vagy hasonló, de veled nem történik semmi, akkor érdemes még megnézni, hogy ki lehet az. Ha megtalálod, report és utána find new session.

(#48602) Mike válasza Kiskokó (#48599) üzenetére


Mike
veterán

hová tüntetek el mindannyian szinte egy pillanat alatt vasárnap?

(#48603) Segal válasza HussarF (#48601) üzenetére


Segal
veterán

En is korbe szoktam nezelodni belepeskor de barmelyik pillanatba belephet valaki.
Penzert akkor is szoktak nyafogni ha nincs is modder a sessionbe.

Mike:Ha egyszerre leftelt nalad mindenki akkor teged dobott ki a sessionbol a neted lassusaga miatt egy uresbe. Ilyenkor egyszeruen ra kell csatlakozni valakire a sessionbol. Ha a inv only sessionbe voltatok akkor meg valakire radobni egy uzit hogy kuldjon egy invet.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48604) simon105 válasza HussarF (#48591) üzenetére


simon105
tag

Tulajdonképpen ehhez kapcsolódva lenne egy kérdésem azoktól, akik amióta játszanak a játékkal ennek a Crew-nak a tagjai, és sosem volt még második karakterük sem:
Időnként megjelenik, hogy mennyi a Crew-szint. Ez nálatok megegyezik a karakter szintjével?
Számomra ez csak azért érdekes, mert egyrészt nem az első karakterrel játszom én sem (ha valakiben felmerülne, nem cheateltem soha a játékban, egyszerűen vagy meguntam a korábbi karikat, vagy az alapvető 'genetikai hibáik' kezdtek el zavarni*), másrészt nem is ez az első Crew, aminek tagja vagyok, de a Crew-pontjaimat hoztam magammal. Viszont ha jól gondolom, a Crew-szint megmutatja, hogy hányas szintű lennék, ha kezdettől fogva egy karival játszottam volna.
Ez a szám egyébként nálam a régi konzolos indulás óta, néhány hónap kihagyáson kívül közepes játékidővel 750 körül van.
*értsd: néger volt

(#48605) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!
Olvastam, hogy sokan "szaggatják" a kábelt, ha modderrel találkoznak. Itt egy kábel barátabb megoldás:
Létre hozol 2 filet valahova.

gta-net-be.cmd tartalma: ipconfig/renew

gta-net-ki.cmd tartalma: ipconfig/release

Utána kirakod az asztalra parancsikonként őket, majd a parancsikonokra jobb klikk, tulajdonság!
Beállítasz neki 1-1 billentyűparancsot, alkalmaz, és kész is! :)

Nálam ctrl + alt + k ra kilövi a netet

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#48606) Segal válasza simon105 (#48604) üzenetére


Segal
veterán

A genetikai hibak miatt nem.kellett volna uj karaktert inditanod. 100k dollarert a nemen kivul mindent atvarialhatsz rajta. Nekem amugy nagyjabol 50el kissebb a crew szintem mint a rankom.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48607) Plata válasza Segal (#48606) üzenetére


Plata
félisten

Nekem 200+ a kari de a crew rank asszem 96.

(#48608) simon105 válasza Segal (#48606) üzenetére


simon105
tag

Persze, tudom, de ez csak egy pár hónapja van így. Ha tudom, hogy később belerakják, szerintem maradt volna a legelső PS3-as karakterem.
Viszont így, hogy a karakter szintje a magasabb, legalább kiderült számomra, hogy nem elképzelhetetlen ma már a 800+ körüli szint sem tisztán, és nem is kell hozzá 0-24-ben játszani.

(#48609) Logitech válasza bucihost (#48605) üzenetére


Logitech
aktív tag

Próbálkoztam én is parancsikonnal régebben, mondjuk nem cmd volt a kiterjesztés, de ha előtérben volt a játék nem vette nekem a billentyű kombinációt.

(#48610) Mike válasza Segal (#48603) üzenetére


Mike
veterán

ismerem ezt, de nem left-elt mindenki

(#48611) bucihost válasza Logitech (#48609) üzenetére


bucihost
senior tag

Nekem ablakosban ment, de erre is van megoldás!
Újra írom akkor a lépéseket:

1. Létre hozol 2 filet valahova.

gta-net-be.cmd tartalma: ipconfig/renew
gta-net-ki.cmd tartalma: ipconfig/release

2. Ezt letölt, feltelepít!
3. létrehozol egy filet, pl Gta.ahk (a név mind1, csak a kiterjesztés legyen ahk!)
tartalma:
^k::Run C:\Users\Buci\Desktop\Gta\gta-net-ki.cmd
^e::Run C:\Users\Buci\Desktop\Gta\gta-net-be.cmd

(természetesen kijavítod a saját elérési utadra, ahova létre hoztad a fileokat)

4. Elmented!
5. elindítod a(z) *.ahk filet. Alul az óra mellett mutatni fogja hogy fut.

Ennyi. Game közben is működik :) Ctrl+k kilövi, ctrl+e vissza kapcsolja.

persze másra is rakható CTRL-ről.
! = Alt
^ = Control
+ = Shift

:R

[ Szerkesztve ]

(#48612) Kiskokó válasza Mike (#48610) üzenetére


Kiskokó
veterán

Csa, tegnap mikor ? én nem nagyon voltam fent csak napközben de nem rémlik hogy láttalak volna online.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48613) Mike válasza Kiskokó (#48612) üzenetére


Mike
veterán

ja igaz, te nem voltál este

(#48614) bucihost


bucihost
senior tag

vettem egy fű farmot, de ilyenem még nem volt. Megcsináltam a setupot. Ilyenkor csak akkor lesz belőle profit, ha a staff-ra upgradelek vagy már így kezdetlegesként is? :F

(#48615) ProgenXL válasza bucihost (#48614) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha van suppli akkor lesz product is. Csak fejlesztések nélkül lassabban termel.

Gunner for life

(#48616) freeknight


freeknight
őstag

Egy kis közszolgálati bejelentés, így lehet megvédeni a pénzed a csalóktól:

Csinálj egy másik online karaktert. A bankszámla közös a 2 karaktered között. A fő karakteredről tedd át minden pénzedet a számlára, lépj be a másik karakterbe, és vegyél le mindent készpénzbe. Annak a karatkernek a cash-éhez, amit épp nem használsz, nem tudnak kozzáférni a csalók. Ez 100%-os biztonságot nyújt. Nem én találtam ki, redditen olvastam.

Viszont ha nem vagy még 250-es szintű, így sem ajánlott publicban játszani, mert ha a pénzedhez nem is férnek hozzá, a szinteted még mindig felpumpálhatják.

(#48617) bucihost válasza ProgenXL (#48615) üzenetére


bucihost
senior tag

okés köszi. akkor farmolok a fejlesztésekre. most ez az új adversary úgy is ha 4 körös, és nyered mind a 4-et akkor 60-80k$-t ad :Y :R

(#48618) HussarF válasza freeknight (#48616) üzenetére


HussarF
addikt

Én maradok annál, hogy nem tartalékolok nagyobb összeget egy kis ideig, utána már javítják ugy is.

(#48603) Segal
Ma is volt, hogy beléptem publicba, látom egyik csávó 48-as szint, 250+ os K/D. Jelentettem is egyből. Aztán valakivel tűzharcba keveredett,. el is kezdte irni, hogy csaló, gondolom god mode volt. Írtam, hogy reportolja mindenki, mert akkor már tudtam hogy miről van szó. Egyébként utána leftelt is gyorsan. De amúgy sok modder nem bassza szét az egész sessionoket, el lehet mellettük lenni. Meg sztem 99%-ának nincs oylan modmenu-je, amivel pénzt tud elvenni.

(#48619) freeknight válasza HussarF (#48618) üzenetére


freeknight
őstag

Az is megoldás, hogy kocsiban és ingatlanban tartod a lóvét.

Ugyanakkor nyakunkon a military dlc, nem ártana félretenni is valamit.

(#48620) HussarF válasza freeknight (#48619) üzenetére


HussarF
addikt

Annyira a nyakunkon van, hogy még egy árva hír sincs róla :DDD

(#48621) freeknight válasza HussarF (#48620) üzenetére


freeknight
őstag

Már volt róla hír. Tavasszal érkezik, tehát legkésőbb 1 hónap múlva. Olyan nagy hírverés meg hype nem is lesz körülötte, egy héttel előtte max egy trailer és kész.

(#48622) Mike válasza freeknight (#48616) üzenetére


Mike
veterán

logikus

(#48623) Laraxior


Laraxior
titán

Még jó, hogy nincs videokártyám, így a lóvém is megmarad a gameben :DDD
Mondjuk az a 400k nem oszt vagy szoroz... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48624) Segal


Segal
veterán

Nekem nagyon nem akarják visszaadni a pént...
Ez már a kész röhej kategória amit művelnek. A legutóbbi ticketnél küldtem a képet előtte mennyi pénzem volt, konkrétan a támadásost, utána mennyi volt és hogy együtt játszottunk Kelével (látszik is a player listámba) és hogy tök jó hogy neki megadtátok köszönöm szépen de légyszíves nekem is adjátok már vissza. Erre a válaszuk...

Hello hunsegal,

We are sorry to hear that you are facing an issue with GTA Online regarding missing GTA$. We have examined your account and we are unable to find any transactions showing the missing GTA$ that you have reported. Unfortunately, we are unable to verify this claim.

If there are any other queries or concerns, please feel free to contact us.

Best regards,

Sylvester G.
Rockstar Support.

Hogy a jó büdös francba nem lehet látni minusz 34 mliiót? Kezdem feladni ezt az egész ügyet és egyre inkább úgy érzem ezt az időt és energiát egy másik játékba is fektethetném mert ha ennyire lesz*r a support akkor még ha lennék is olyan hülye hogy elkezdem újra kifarmolni akkor is bármikor elvehetik tőlem újra vagy találhatnak egy másik hibát a modderek amivel meg mondjuk épp a készpénzem vehetik el és ugyanúgy lesz*rná a support...
Mivel nagyon úgy nézki hogy kategóriánként vannak felosztva a supportosok (a tegnapi kivételével az eddigi 3ra nekem ugyanaz a supportos válaszolt de tegnap másik kategóriába írtam és egyből egy másik supportost kaptam aki legalább nem valami mellébeszéléssel jött) ezért jelen pillanatban az egyetlen esélyemnek azt látom ha Kele megírja pontosan melyik témába írta azt a ticketet amelyiknél kifogta azt az ügyintézőt aki visszaadta a pénzét. Talán ö visszaadja nekem is a többinél úgy érzem egy életen át próbálkozhatok. Persze sokkal hamarabb vennék az Oculusomhoz egy touch*ot mint hogy hosszasan elhúzzam én ezt a napi ticket küldözgetést...
Szóval Kele rajtad a világ szeme :D kérlek írd meg mert elég sok téma van ahhoz hogy próbálkozzak :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48625) Kelecar válasza Segal (#48624) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Először Report a cheating method aztán a második az véletlenül report a player for cheating, de ahogy nézem később mindkettő átkerült másik kategóriába. A második ticketnél amit be is linkeltem látszik, hogy egy Tier1-es válaszolt elősször, hogy legyek türelemmel átirányít egy másik emberhez, akkor jött a Tier3-as aki végül visszaadta.

(#48626) Mbru


Mbru
tag

Olvastam én is erről a pénz lopós dologról, nem gondoltam volna, hogy ennyire köcsögök más játékosok. Na meg azt se értem meg, hogy a fenébe szűri ilyen lassan a R*. Okés biztos sok játékos lehet, de tényleg lehet látni, hogy kinél nőtt meg illetve kinél csökkent nagyon a vagyon. Arról nem is beszélve, hogy PrtSc után is még szívóznak. Ha nem hiszik el, akkor meg nincs valami előzményük nekik. Gondolom nem 10 ember foglalkozik a sok kéréssel.
Én azt mondom, nem szabad feladni, amíg vissza nem térítik. Persze a játéktól így elmehet a kedved a játékosnak,de akkor sem szabad fealdni. Nekem nincs annyim mint nektek volt, de remélem nem fordul velem ilyen elő. Sőt, szerintem senkivel se forduljon ilyen elő. :(( :((

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48627) HussarF válasza Mbru (#48626) üzenetére


HussarF
addikt

Nagyjából egyértelművé vált mostanra, hogy nem látnak semmit. Kelének sem pontos összeget adtak vissza, hanem kereken 11 milliót, amit kért. Nincs rálátásuk és abban sem vagyok biztos, hogy van egyáltalán ilyen log, amiben időbélyeggel ott vannak ezek a dolgok. A screenshot nem jelent semmit, mert olyat lehet szándékosan is csináltatni modderekkel. Az lenne a legkorrektebb, ha logolva lennének a tranzakciók, mert akkor minden egyértelmű lenne, de úgy néz ki, hogy ilyen nincs. Legfeljebb az utolsó 12(?)-höz, ami a banknál is látható, ha odalépsz.

(#48628) CactuS válasza Segal (#48624) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lost progress tényleg jónak tűnik, a support azon része gondolom tényleg hozzáfér a dolgok, nem csak kamuzik róla. Sajnos a Blizzard az egyetlen olyan cég szerintem, amely időben rájött, hogy egy jó support mekkora vonzerő egy játéknál. Nyilván többe kerül, ha olyan ül ott, aki nem töri az angolt és esetleg ért is a dolgokhoz.

HussarF: Azt kizártnak tartom, hogy semmiféle log ne keletkezzen és azt ne nézhesse meg valaki. A problémát én abban látom, hogy az RSnél ez egy nagyon szűk kör és mire oda eljutsz, addigra nagyon sok rétegen kell átjutnod, akik mind le akarnak passzolni. Magyarul a robot válasz után egy indiai supportoshoz jutsz, aki max emailezni tud, de gyorsabb a sablon szöveg és a ticket zárás, ha teljesítmény bérben dolgozik. (Nekem anno a 21:9 képarányos CEO problémáimat is vagy 3-4x zárták és mindig ugyanarra hivatkozott, hogy már javítva van, holott nem.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48629) Mbru válasza HussarF (#48627) üzenetére


Mbru
tag

De akkor is szerintem ez kitolás minden olyan játékossal aki farmol rendes. Mert ha még azt mondom, hogy az árak nem az egekben volnának akkor egy 30perces tömény szitkozódással elintézném. De nem olyan könnyű több 10 milliót összeszedni. Okés persze a CM sokat ad, de az se 2 perces meló. Ha sűrgősen nem tesznek semmit az ilyen köcsög lopós játékosok ellen, akkor nagy hanyatlás várható. Kinek van kedve játszani, ha a nehezen összegyújtött pénzt pár másodperc alatt elveszik :(

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48630) Segal válasza Kelecar (#48625) üzenetére


Segal
veterán

köszi akkor oda próbálom majd én is ma este, de még nem telt le a várakozási időm. Amúgy nem 24 óra amit várni kell2 ticket közt hanem 13.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48631) Kelecar válasza Mbru (#48629) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ugyan ezt írtam nekik, vissza is adták a pénzem... :)

(#48632) gyugyo79 válasza CactuS (#48628) üzenetére


gyugyo79
addikt

Amúgy ha legalább azt el lesnék a Blizzardtól, hogy pár Moderrátor fizikailag is jelen van a játékba azzal is sokat nyernének szerintem mivel nagyobb vissza tartó ereje lenne annak, hogy akár az első percben bann -ra kerül a parasztkodásra/csalásra vett /használt online hozzáférés. Ha azt nézzük csak itt milyen sűrűn találkozik valaki csalóval pár a sessonok közt lépkedő moderátor nagy kaszát tudna végezni.

[ Szerkesztve ]

(#48633) bucihost


bucihost
senior tag

14 órával ezelőtt vettem egy alap weed farmot. Már este 10 után teli voltak a cserepek, de ma reggel ugyan így áll. Supplies level 100%, stock level 0%. Ezek mikor kezdenek el betakarítani? Vagy nekem kell "elindítani"? Van erről valahol valami részletesebb leírás? :R

(#48634) Kelecar válasza bucihost (#48633) üzenetére


Kelecar
aktív tag

A termelés csak akkor megy, ha ingame vagy.

(#48635) Mbru válasza Kelecar (#48634) üzenetére


Mbru
tag

Ha veszek motoros klubbot és hozzá gyárat, a gyárba cuccot, hogy tudjanak dolgzni az emberk és utána kilépek az MC-ből és átlépek CEO-ba akkor termel a gyáram?

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48636) bucihost válasza Kelecar (#48634) üzenetére


bucihost
senior tag

na puff neki. Köszi. akkor az se megoldás, hogy itt hagyom a gépet. mert kidob afk miatt :W .

Azt látom valahol, hogy áll a termelés?

(#48637) Plata válasza Mbru (#48635) üzenetére


Plata
félisten

Persze,sőt még néha akkor is ha nem vagy online.De akkor lassan.

(#48638) CactuS válasza bucihost (#48636) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha leteszed TV-t nézni és nem tab-olsz ki az asztalra, akkor nem dob le.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48639) bucihost válasza CactuS (#48638) üzenetére


bucihost
senior tag

:Y Akkor lehet úgy hagyom. Köszi :R Csak külföldi fórumokon írták, hogy 14 percenként be afkol. Ezért gondoltam, hogy nem járható út. de ahogy nézem van anti afk script (nem mod!, game független) ha más nem azzal bejátszom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48640) Mbru válasza Plata (#48637) üzenetére


Mbru
tag

Na akkor lehet MC-be fektetek és nem még egy CEO raktárt veszek. Abból van 1 kicsi. Amíg MC-be dolgoznak, addig viszem a ládákat :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48641) Kelecar válasza Mbru (#48640) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Az autó import/export nem érdekel? Én azt szeretem jelenleg a legjobban

[ Szerkesztve ]

(#48642) Mbru válasza Kelecar (#48641) üzenetére


Mbru
tag

Azt anno csináltam,de valahogy néha több ezres kárral szállítottam le a kocsit. Mikor láttam, hogy kocsi eladáskor is szépen rontják a kocsi fényezését, akkor kicsit pipa lettem rá. Mondjuk akkor nem volt CargoBob-om. Azzal meg könnyebb lenne legalább a kocsi szerzés. Mert ott is volt párszor mikor pipa lettem :W

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48643) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Hozzászólnék én is ehhez pénz lópós-ticket nyitogatós "murihoz". Ha a R* is hasonló probléma megoldásban dolgozik mint mi, akkor a TIER1, 2, 3 az azt mutatja melyik szinten tudják megoldani. Nagyvalószínűséggel a TIER3 az már management vagy közvetlen az alatt van.
Mivel a R* általában nem adja vissza a pénzt a visszaélések miatt, Kele-nek azért vot, lehett mákja mert a hölgy/csóka kissé betelt melóval. Azt is érdemes szemelőtt tartani, hogy ha sok ticketet küldesz, az 2 féle képpen sülhet el. Nyílván tudjátok... CactuS kiválóan mondta, ha ilyen van akkor maze számláról azonnal egy printscreen.
Loggolás szempontjából, szerintem mindenről van log, csak épp rövid ideig van tárolva a mérete miatt és nem mindig van kapacitás azt végig bogarászni. Itt jegyezném meg HussarF megjegyzését az idő pontos vagy körülbelüli megadása, merőben előre mozdítja, hogy jól gyere ki belőle.
Szeretném még azt is elmondani, kicsit együtt érezve velük, hogy akik a ticketetket kezelik, (szerintem) soha, vagy ritkán túrnak bele a logba. Azt technikai ember csinálja. Abból viszont kevés van... Viszont ahogy a munkámban, (szerintem) náluk is nagyjából 1 perc játékidő generál olyan 10-20 ezer soros logot. Különkülön vagy egyben az mindegy. A lényeg, hogy még keresővel sem kis munka átnézni és összefüggéseket találni. Az már csak hab a tortán, hogy "amerikázás" megy a munkahelyen (lásd Tropico első rész) ami annyit tesz, mint 9 órát ha lebontjuk, ezt kapjuk:
8-9 reggeli és kávé,
9-10 kis munka,
10-11 kicsi munka, kicsi netezés és társalgás,
11-12 felkészülés az ebédre,
12-13 ebéd,
13-14 szieszta,
14-15 alacsony morálú munka,
15-16 World of Tanks,
16-17 elvileg bent kéne lenniük de általában lepasszolják a melót és irány minnél előbb haza.
Relatív 2 órát melóznak a 9-ből mondjuk, ami nagyjából fedi a hazai multik nagy részét is. Műszak nagyjából ugyan ez. (Nagyon nagy tisztelet a kivételnek) Az indiai még ennél is rosszabb sokszor...

Mi előtt kaszát, kapát egyenesítetek, nem megvédeni akarom őket, inkább csak azt, hogy hol a érdebes bepróbálkozni. Használjuk ki ellenük a gyengeségüket. A ticket válaszadójából kiderül honnan jött a válasz melyik országból. Munkaidőn kívül általában amerikából indiába megy a support, így érdemes akkor küldeni a ticketet amikor az amcsik ébren vannak. Különben jön a bullshit... Ha többször újra nyitsz egy ticketet vagy hivatkozol rá akkor visszakerülsz az eredeti emberhez.
Könyvet kellene írnom :DDD

Összegezve, mit tegyek ha modder/hackker ellopta a pénzem?

1. Ha időben észrevetted akkor session váltás vagy net off.
2. Ha megtörtént a baj, azonnal print screen a maze-bank accountról. Lehetőség szerint legyen kép a lopás előtti állapotról is.
3. Screenshot a playerekről, esetleg reportolni a gyanúsakat.
4. A lopás pontos idejének rögzítése, pl.: Dátum: (EU: NN/HH/ÉÉÉÉ, US: HH/NN/ÉÉÉÉ, esetleg az adott hónapot betűvel kiírni a felrértések elkerülése végedt.) CET 18:05 vagy CET ~18:00 - 19:00
5. Rizsa nélkül a lényeget írd meg. Ha nem megy nagyon az angol, dobd be ide és segítünk megírni a ticketet.
6. Ticket nyitás és ha megoldható, addig ne lépj be a játékba, amíg meg nem oldódik a probléma. Így nem fog hízni a log vagy logod.
7. Ne legyél pofátlan! Annyit kérj vissza amennyi volt, vagy ha nem emlékszel rá, inkább kicsit kevesebbet, kicsit többet sem mint a dupláját.

A fenti összegzést kicsit megötletelve akár ki is lehetne rakni az összefoglalóba...

Agymenés vége.
READY

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#48644) bucihost válasza wrongduke (#48643) üzenetére


bucihost
senior tag

náluk is nagyjából 1 perc játékidő generál olyan 10-20 ezer soros logot.

Jobb helyeken nem ömlesztve logolnak. Szerintem ők se... Elképzelésem szerint külön-külön vannak session logok. Meg külön - külön player logok pld acc alapján. ergó nem lenne nagy munka semmit visszanézni. :R

(#48645) bucihost válasza bucihost (#48639) üzenetére


bucihost
senior tag

szerk: jah, 14 perc. ha előtérben is van a game, és nem csinálsz semmit, írja 1 perc után hogy 13 perc és kickelve leszel. Marad az anti-afk script :R

(#48646) Mbru válasza wrongduke (#48643) üzenetére


Mbru
tag

Jó a leírás. Reméljük kevés embernek lesz szüksége rá.

Egyébként csak nekem tűnt fel, hogy mindig frissítés előtt szokott elszabadulni a pokol online játékban. Mielőtt jön a firssítés szétbarmolják a szervereket a sok idióta. Mondjuk aki kunyerálni szokott, én legszívesebben azt is bannolnám.

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48647) bucihost válasza Mbru (#48646) üzenetére


bucihost
senior tag

Máshol ez frissítés után szokott lenni. új verzió = új bugok. Meg legtöbbször az új patchekkel vissza térnek a régi javított hackek is. (pld wow)

(#48648) wrongduke válasza bucihost (#48644) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Teljesen egyetértek. Mikor én is bekérdeztem itt, hogy nem lehetne ezt ésszerűsíteni az volt a válasz, hogy arra vannak az architect iroda és rámutatott a WC-re. Ezek szerverek. Annó kitalálták, hogy így lesz és senki nem mer hozzányúlni. Nem ismerem a pontos működésüket, még a sajátomat se nagyon amin dolgozom, viszont ha mocskos gazdag akarsz lenni, akkor ki kell találni valami progit ami real-timeban rendezi ezeket a logokat. :)

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#48649) Mbru válasza bucihost (#48647) üzenetére


Mbru
tag

Ezek sose kopnak ki :)

Akik meg pénzt szoktak kunyerálni, általában oda hívom magamhoz, hogy majd én adok és olyan szépen kapja a fejlövést :D Öröm olvasni a siránkozását :D

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48650) wrongduke válasza Mbru (#48649) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Nincs egy huszasod? :DDD

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.